Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1948

21-apr

OBBICHT

 

M.Wolfhagen

Brunssum

2-mei

ARCEN

 

J.Camps

Maasbree

2-mei

BUCHTEN

 

W.Claessens

Stein

5-mei

MAARHEEZE

 

J.Beckx

Budel

9-mei

UBACHSBERG


M.Wolfhagen

Brunssum

10-mei

MEERS

 

M.Wolfhagen

Brunssum

13-mei

OIRLO

 

 

 

18-mei

BEEK

 

M.Wolfhagen

Brunssum

6-jun

HEERLERHEIDE

Mijnwerkers kampioenschap

M.Doelen

Hoensbroek

6-jun

HEERLERHEIDE

Ploegen kampioenschap

Staatsmijn Emma

Hoensbroek

6-jun

HEERLERHEIDE

Voorwedstrijd SRC

M.Wolfhagen

Brunssum

6-jun

SEVENUM

 

J.van de Broek

Sittard

9-jun

BELFELD

Driedaagse 1e dag

H.Vinken

Tegelen

10-jun

BELFELD

Driedaagse 2e dag

J.Bedaux

Tegelen

11-jun

BELFELD

Driedaagse 3e dag

H.Vinken

Tegelen

11-jun

BELFELD

Eindklassement

H.Vinken

Tegelen

13-jun

MEIJEL

 

P.Kessels

Meijel

13-jun

VENRAY

 

M.Verhoeven

Mierlo-Hout

20-jun

ST.ODILIËNBERG

 

J.Wolters

Posterholt

20-jun

SIEBENGEWALD

 

J.Kuntzelaers

Tegelen

27-jun

NEERBEEK

 

M.Doelen

Hoensbroek

3-jul

TEGELEN

 

H.Vinken

Tegelen

4-jul

EGCHEL

 

T.Janssen

Tienray

11-jul

ARCEN

 

T.Janssen

Tienray

11-jul

HOENSBROEK

 

M.Doelen

Hoensbroek

18-jul

PEY-ECHT

Kampioenschap Echt

M.Vaessen

Echt

18-jul

LOMM

 

C.Sparidaans

Venlo

25-jul

MEERLO

1e ronde 

T.Janssen

Tienray

1-aug

WANSSUM

 

P.Tinneveld

Well

1-aug

SPEKHOLZERHEIDE

Gracht

A.Jellema

Stein

2-aug

NEDERWEERT

 

J.Timmermans

Nederweert

7-aug

BAARLO

Kampioenschap van Limburg

J.Bedaux

Tegelen

8-aug

TEGELEN

 

J.Terstroote

Tegelen

8-aug

GELEEN

Mauritsronde

M.Lacroix

Stein

29-aug

SCHINVELD

 

M.Wolfhagen

Brunssum

29-aug

SCHINVELD

Kampioenschap van Schinveld

J.Valkenburg

Schinveld

29-aug

HORST

 

 

 

31-aug

KESSEL

 

 

 

4-sep

VELDEN

 

J.Bedaux

Tegelen

5-sep

BOUKOUL

1e Groep

S.Thomassen

Swalmen

5-sep

BOUKOUL

2e Groep

S.Slabbers

Swalmen

5-sep

BORN

SRC kampioenschap

M.Wolfhagen

Brunssum

5-sep

DIERGAARDE

 

F.Lamberman

Susteren

5-sep

NUTH

Mijnwerkers

J.van der Kleut

Nuth

5-sep

NUTH

Vrije Groep.

C.Ariesen

Heerlerheide

5-sep

NUTH

Kampioenschap van   Nuth

J.Slangen

Nuth

5-sep

VENRAY

 

J.Bos

Blerick

18-sep

MELDERSLO

 

C.Sparidaans

Venlo

19-sep

WELL

 

J.Kerkhof

Schinveld

10-okt

TIENRAY

 

G.Bloemers

Oss

10-okt

HEEL

 

N.Hinzen

Roermond

26-okt

VENLO ' t Ven

 

G.Bloemers

Oss


Jan Kuntzelaers                                  Baer Vinken                                            Jo Bedaux