Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1949

3-apr

VENRAY

 

B.de Boer

Haarlem

10-apr

ROERMOND-VENLO v.v.

Klassieker

J.Kuntzelaers

Tegelen

17-apr

MELDERSLO

 

J.Kuntzelaers

Tegelen

24-apr

SIEBENGEWALD

 

T.Tiessen

Sevenum

1-mei

BAARLO

 

H.Vinken

Tegelen

1-mei

ROERMOND

 

Henk Stevens

Elsloo

8-mei

MEERLO

 

T.Janssen

Tienray

8-mei

BUGGENUM

 

H.Vinken

Tegelen

22-mei

HORST

 

H.Vinken

Tegelen

29-mei

BERGEN

 

L.Goofers

Blerick

5-jun

SEVENUM

 

J.Kuntzelaers

Tegelen

12-jun

BROEKHUIZENVORST

 

L.Janssen

Venray

19-jun

VENRAY

 

H.Vinken

Tegelen

26-jun

TIENRAY

 

H.Vinken

Tegelen

7-jul

BELFELD

Driedaagse 1e dag

H.Vinken

Tegelen

8-jul

BELFELD

Driedaagse 2e dag

B.de Boer

Haarlem

9-jul

BELFELD

Driedaagse 3e dag

C.Sparidaans

Venlo

9-jul

BELFELD

Eindklassement

C.Sparidaans

Venlo

10-jul

WANSSUM

 

B.de Boer

Haarlem

15-jul

TEGELEN

Driedaagse 1e dag

G.Schokker

Venlo

16-jul

TEGELEN

Driedaagse 2e dag

T.Janssen

Tienray

17-jul

TEGELEN

Driedaagse 3e dag

J.Bosch

Blerick

17-jul

TEGELEN

Eindklassement

J.Bosch

Blerick

17-jul

HEEL

 

L.van Schaik

Eindhoven

17-jul

HEERLERHEIDE

Mijnwerkers Kampioenschap

F.Geensen

Heerlerheide

17-jul

HEERLERHEIDE

Ploegen kampioenschap

Staatsmijn Emma

Hoensbroek

24-jul

PEY-ECHT

 

J.Lemmens

Born

24-jul

PEY-ECHT

Kampioenschap Pey

G.Meuwissen

Echt

24-jul

BLITTERSWIJK

 

P.Tinneveld

Well

31-jul

ST.ODILIENBERG

Kampioenschap Roerstreek

J.Wolters

Posterholt

31-jul

NEDERWEERT

 

N.Hinzen

Roermond

31-jul

LOMM

 

J.Kuntzelaers

Tegelen

5-aug

WELL

 

C.Sparidaans

Venlo

14-aug

MAASNIEL

 

N.Hinzen

Roermond

15-aug

ECHT

1e ronde

J.Reinders

Obbicht

15-aug

ECHT

Kampioenschap van Echt

J.Thoolen

Slek Echt

15-aug

SOMEREN-Eind

 

W.Manders

Asten

15-aug

POSTERHOLT

 

H.Paas

Sittard

21-aug

LINNE

1e ronde

J.Heijgens

Eindhoven

21-aug

LOTTUM

2e ronde

J.Kuntzelaers

Tegelen

21-aug

SPEKHOLZERHEIDE 

 

P.Paes

Munstergeleen

28-aug

TEGELEN

 

C.Sparidaans

Venlo

28-aug

ST.JOOST

2e ronde

J.Huijgen

Lutterade

28-aug

ST.JOOST

Kampioenschap van St.Joost

J.Aben

St.Joost

4-sep

REUVER

 

L.Goofers

Blerick

6-sep

DIERGAARDE

 

J.de Turk

Eindhoven

11-sep

DEURNE

 

J.Claassen

Bakel

18-sep

MEERLO

Kampioenschap Wielerbelang

H.Vinken

Tegelen

18-sep

BEEGDEN

 

P.van der Linden

Helmond

25-sep

BOXMEER

 

H.Vinken

Tegelen

25-sep

SWOLGEN

 

C.v/d Westerloo

Deurne

2-okt

VENRAY

 

P.van der Linden

Helmond

9-okt

SOMEREN-Heide

 

J.de Turk

Eindhoven

 

ROGGEL

 

A.Hinzen

Roermond

 

HELDEN

 

T.Janssen

Tienray

 

SPEKHOLZERHEIDE 

 

K.Sichterman

Heerlen

 

 

 

 

 

1-sep

 

 Oprichting wielerclub Echt

 

 

 

 

 

 

 



   Baer Goofers                                        Frans Geensen,                                       Piet van der Linden