Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1950

10-apr

SIEBENGEWALD

1e officiële wedstrijd Wielerbelang

L.van de Weyer

Rips

10-apr

BUCHTEN

 

W.Paes

Munstergeleen

10-apr

ROTHEM

 

J. v. d. Weijden

Caberg

23-apr

VENLO Villapark

Tweedaagse 1e dag

H.Schraven

Blerick

24-apr

VENLO Villapark

Tweedaagse 2e dag

L.Janssen

Venlo

24-apr

VENLO Villapark

Eindklassement

H.Vinken

Tegelen

30-apr

BAARLO

 

H.Schraven

Blerick

30-apr

SPEKHOLZERHEIDE

 

K.Sichterman

Heerlen

7-mei

TEGELEN

 

G.Schokker

Venlo

7-mei

BOCHOLTZ

 

K.Sichterman

Heerlen

14-mei

ECHT

 

K.Sichterman

Heerlen

14-mei

SPEKHOLZERHEIDE

 

W.Paes

Munstergeleen

18-mei

ECHT

Eroba-Sterrit Klassieker

A.Bloemers

Oss

21-mei

HORST

 

H.Schraven

Blerick

28-mei

BERGEN

 

 

 

28-mei

BEEGDEN

 

H.Vinken

Tegelen

28-mei

BROEKSITTARD

 

A.Lemmens

Born

29-mei

SPEKHOLZERHEIDE

Baan Sprint 1e serie

W.Vermeulen

Terwinselen

29-mei

SPEKHOLZERHEIDE 

Baan Sprint 2e serie

J.Willemsen

Nuth

29-mei

SPEKHOLZERHEIDE 

Baan Sprint Finale

W.Vermeulen

Terwinselen

29-mei

SPEKHOLZERHEIDE

Baan Afvallingswedstrijd

J.Kuntzelaers

Tegelen

29-mei

SPEKHOLZERHEIDE 

Baan Achtervolging

W.Vermeulen

Terwinselen

29-mei

SPEKHOLZERHEIDE 

Baan Klassement 200 ronden

J.Plantaz

Eindhoven

4-jun

DEURNE

 

P.Tinneveld

Well

6-jun

DIERGAARDE

 

N.van Berkom

Oss

11-jun

HEEL

 

G.Meuwissen

Echt

11-jun

VENRAY

 

G.Wilmsen

Venray

18-jun

BUGGENUM

 

G.Wilmsen

Venray

19-jun

VENRAY

 

H.Vinken

Tegelen

25-jun

SIMPELVELD

 

L.Motké

Sittard

25-jun

MAASNIEL

 

G.Meuwissen

Echt

2-jul

EGCHEL

 

G.Meuwissen

Echt

7-jul

BELFELD

Driedaagse  1e dag

P.van der Linden

Helmond

8-jul

BELFELD

Driedaagse  2e dag

H.Verhorstert

Sevenum

9-jul

BELFELD

Driedaagse  3e dag

P.van der Linden

Helmond

9-jul

BELFELD

Eindklassement

P.van der Linden

Helmond

9-jul

WELTEN

 

F.Bouman

Sittard

16-jul

ST.JOOST

 

N.Tacken

Broekhuizenvorst

16-jul

SANDERBOUT Sittard

 

L.Motké

Sittard

23-jul

ROERMOND

 

P.van der Linden

Helmond

30-jul

LINNE

 

P.van de Brekel

Echt

30-jul

LINNE

Kampioenschap Linne

W.Valkenburg

Linne

29-jul

SPEKHOLZERHEIDE

Baan Sprint 1e serie

W.Borghans

Spekholzerheide

29-jul

SPEKHOLZERHEIDE

Baan Sprint 2e serie

J.Kuntzelaers

Tegelen

29-jul

SPEKHOLZERHEIDE

Baan Sprint Finale

C.Sparridaans

Venlo

29-jul

SPEKHOLZERHEIDE

Baan Achtervolging 1e serie

W.Vermeulen

Terwinselen

29-jul

SPEKHOLZERHEIDE

Baan Achtervolging 2e serie

J.van de Weijden

 

29-jul

SPEKHOLZERHEIDE

Baan Achtervolging  Finale

W.Vermeulen

Terwinselen

29-jul

SPEKHOLZERHEIDE

Baan Afvallingswedstrijd

W.Borghans

Spekholzerheide

29-jul

SPEKHOLZERHEIDE

Baan Klassem. wedstrijd 200 ronden

W.Borghans

Spekholzerheide

30-jul

NEDERWEERT

 

Teng Steuten

Weert

6-aug

HEERLERHEIDE

Mijnwerkers Kampioenschap

M.Wolfhagen

Hoensbroek

6-aug

HEERLERHEIDE

Ploegen kampioenschap

 Emma

Hoensbroek

6-aug

ST.ODILIENBERG

 

P.van de Brekel

Echt

13-aug

HAELEN

 

J.van de Kerkhof

Helmond

13-aug

SPAUBEEK

 

L.Motké

Sittard

15-aug

VRANK Heerlen

 

F.Ruyters

Heerlerheide

15-aug

WELL

 

J.van de Kerkhof

Helmond

18-aug

ECHT

Driedaagse  1e dag

K.Sichterman

Heerlen

19-aug

ECHT

Driedaagse  2e dag

L.Motké

Sittard

20-aug

ECHT

Driedaagse  3e dag

K.Sichterman

Heerlen

20-aug

ECHT

Eindklassement

K.Sichterman

Heerlen

20-aug

OBBICHT

 

K.Sichterman

Heerlen

24-aug

TEGELEN

Driedaagse  1e dag

J.Aarts

Munstergeleen

25-aug

TEGELEN

Driedaagse  2e dag

G.Schokker

Venlo

26-aug

TEGELEN

Driedaagse  3e dag

H.Vinken

Tegelen

26-aug

TEGELEN

Eindklassement

H.Vinken

Tegelen

27-aug

SPEKHOLZERHEIDE

SRC Kampioenschap

A.Lemmens

Born

27-aug

ROERMOND

Wielerbelang Kampioenschap

Broer Heynen

Venlo

3-sep

PEY-ECHT

Wielerb. Noord-Zuid Kamp.schap

F.Bouman  

Sittard

10-sep

ELL

 

M.Cremers

Ell

17-sep

VENRAY

 

L.van de Weyer

de Rips

17-sep

EIJGELSHOVEN

 

P.van de Brekel

Echt

17-sep

DOUVERGENHOUT

 

J.Knops

Jabeek

24-sep

AFFERDEN

 

P.van der Linden

Helmond

24-sep

OVERHOVEN

 

L.Motké

Sittard

1-okt

NEDERWEERT

 

B.Sonnemans

Blerick

1-okt

SOMEREN-Heide

 

J.Hendrickx

Eindhoven

8-okt

BLEYERHEIDE

 

K.Sichterman

Heerlen


 Louis Motké                                         Piet van der Linden                               Piet van de Brekel