Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1951

10-apr

NOORBEEK

 

E.Kleijnen

Noorbeek

15-apr

GEULLE

 

J.Nieskens

Swalmen

15-apr

UBACHSBERG

 

K.Sichterman

Heerlen

22-apr

MERUM

 

P.van de Brekel

Echt

29-apr

PEY-ECHT

 

L.Goofers

Blerick

3-mei

ECHT

Eroba-sterrit  klassieker

P.van de Brekel

Echt

6-mei

SIEBENGEWALD

 

G.Wilmsen

Venray

6-mei

BUCHTEN

 

P.van de Brekel

Echt

14-mei

BERGEN

 

N.Tacken

Broekh.vorst

14-mei

EYGELSHOVEN

 

P.van de Brekel

Echt

20-mei

HINGEN

 

G.Janssen

Venlo

27-mei

BEEGDEN

 

G.Janssen

Venlo

3-jun

AFFERDEN

 

L.Goofers

Blerick

3-jun

ST.ODILIËNBERG

 

P.van de Brekel

Echt

8-jun

BELFELD

Driedaagse 1e dag

J.Nieskens

Swalmen

9-jun

BELFELD

Driedaagse 2e dag

P.van de Brekel

Echt

10-jun

BELFELD

Driedaagse 3e dag

G.Wilmsen

Venray

10-jun

BELFELD

Eindklassement

P.van de Brekel

Echt

10-jun

OBBICHT

 

L.Tellers

Echt

17-jun

ST.JOOST

 

J.Aben

Echt

17-jun

VENRAY

 

P.Tinneveld

Well

17-jun

SCHINVELD

 

L.Motké

Sittard

24-jun

MAASNIEL

 

G.Janssen

Venlo

24-jun

BORN

 

L.Motké

Sittard

1-jul

OVERHOVEN

 

J.Nieskens

Swalmen

2-jul

AMBY

 

Boonen

Sittard

8-jul

TEGELEN

 

P.van der Linden

Helmond

8-jul

WELTEN

 

H.Wagelaar

Kerkrade

15-jul

LINNE

 

P.van de Brekel

Echt

15-jul

HORST

 

C.van de Westerloo

Deurne

15-jul

SANDERBOUT

 

L.Motké

Sittard

22-jul

HEERLERHEIDE

Mijnwerkerskampioenschap  

F.Geensen

Heerlerheide

22-jul

HEERLERHEIDE

SRC  voorwedstrijd

N.Ehlen

Sittard

29-jul

ECHT

 

P.van der Linden

Helmond

5-aug

WELL

 

P.van der Linden

Helmond

5-aug

BOUKOUL

 

G.Janssen

Venlo

5-aug

PUTH SCHINNEN

 

A.Lemmens

Born

8-aug

EIJSDEN

 

R.Smeets

Eijsden

11-aug

ROERMOND

 

P.van der Linden

Helmond

12-aug

DEURNE

 

J.Nieskens

Swalmen

15-aug

SPAUBEEK

 

A.Lemmens

Born

15-aug

BOXMEER

 

G.Janssen

Venlo

15-aug

HEERLEN-VRANK

 

L.Motké

Sittard

16-aug

ECHT

Driedaagse 1e dag

J.Thoolen

Slek-Echt

17-aug

ECHT

Driedaagse 2e dag

P.van der Linden

Helmond

18-aug

ECHT

Driedaagse 3e dag

F.Boumans

Sittard

18-aug

ECHT

Eindklassement

L.Motké

Sittard

19-aug

MUNSTERGELEEN

 

J.Nieskens

Swalmen

19-aug

NEDERWEERT

 

F.Caris

Weert

20-aug

WEERT

 

A.Poell

Weert

26-aug

HAELEN

 

H.Verhorstert

Sevenum

26-aug

BERG en TERBLIJT

 

H.Geurten

Berg

2-sep

SCHINNEN

Kamp. RKWFL-SRC Nrd-Zuid             

P.van der Linden

Helmond

9-sep

DIERGAARDE

 

C.v.d. Westerloo

Deurne

9-sep

REYMERSTOK

 

J.Smeets

Eijsden

16-sep

MAASTRICHT

 

G.Janssen

Venlo

16-sep

GEULLE

Kampioenschap  SRC

A.Lemmens

Born

23-sep

MAASBRACHT

 

N.Tacken

Broekh.vorst

30-sep

BAARLO

RKWFL kampioenschap

J.Nieskens

Swalmen

7-okt

SWALMEN

 

C.Ottenheym

Baarlo

7-okt

SIBBE

 

J.Smeets

Eijsden

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

1

Piet van der Linden

Helmond

 

 

2

Jac Nieskens

Swalmen

 

 

3

Gerrit Janssen

Venlo

 

 

4

Jan Aben

Echt

 

 

5

Né Tacken

Broekhuizenvorst

 

 

6

Guus Wilmsen

Venray

 

 

7

Carel v. d. Westerloo

Deurne

 

 

8

Leo Tellers

Echt

 

 

9

Cor Ottenheym

Baarlo

 

 

10

Har Verhorstert

Sevenum

 

 

11

Baer Goofers

Blerick

 

 

12

Leo van de Weijer

De Rips

 

 

13

Flor Monsieur

Maaseik B.

 

 

14

Jac Thoolen

Slek-Echt

 

 

15

Gerrit Meuwissen

Echt

 

 

16

Jan Knapen

Deurne

 

 

17

Jan Kerremans

Horst

 

 

18

Thei Janssen

Tienray

 

 

19

Teng Steuten

Weert

 

 

20

Frans op de Buys

Eindhoven

 

 

21

Frans Scheffers

Weert

 

 

22

Jan Dörner

Beegden

 

 

23

Twan Hendrix

Weert

 

 

24

Piet Nizet

Echt

 

 

25

Theo Söntjens

Beegden

 

 


  Cor Ottenheym                                       Guus Wilmsen                                       Piet van der Linden