Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1952

4-apr

WIJLRE

 

K.Boelhouwers

Bunde

14-apr

DIERGAARDE

Tijdrit (1e officiele)

F.Solberg

Puth-Schinnen

14-apr

TERHORST

 

Lumey

Wittem

20-apr

MERUM

 

J.van Bakel

Deurne

20-apr

SIMPELVELD

 

A.Lemmens

Born

27-apr

BAARLO

 

C.Ottenheym

Baarlo

27-apr

GEULLE

 

L.Motké

Sittard

4-mei

PEY-ECHT

 

L.Goofers

Blerick

4-mei

MAASTRICHT

Bosserveld

J.Roymans

Lanaken B.

4-mei

BUCHTEN

 

G.Luchies

Hoensbroek

11-mei

TEGELEN

 

L.van de Weijer

De Rips

18-mei

SWALMEN

 

J.van Bakel

Deurne

18-mei

SPAUBEEK

SRC  kampioenschap

L.Roelofsen

Spaubeek

22-mei

BEEGDEN

 

L.van de Weijer

De Rips

25-mei

DIERGAARDE

 

C.Ottenheym

Baarlo

25-mei

EIJGELSHOVEN

 

G.Luchies

Hoensbroek

2-jun

BOXMEER

 

L.van de Weijer

De Rips

2-jun

JABEEK

 

L.Motké

Sittard

8-jun

MAASBRACHT-Beek

 

C.van de Westerloo

Deurne

8-jun

UBACHSBERG

 

J.van Kollenburg

Sittard

15-jun

KONINGSBOSCH

 

C.Ottenheym

Baarlo

22-jun

MAASNIEL

 

C.Ottenheym

Baarlo

22-jun

HEER

 

J.Smeets

Eijsden

27-jun

BELFELD

Driedaagse 1e dag

G.Wilmsen

Venray

28-jun

BELFELD

Driedaagse 2e dag

C.Ottenheym

Baarlo

29-jun

BELFELD

Driedaagse 3e dag

F.van der Heijden

Deurne

29-jun

BELFELD

Eindklassement

N.van Susteren

Blerick

29-jun

BORN

 

L.Roelofsen

Spaubeek

6-jul

DEURNE

 

J.van Kollenburg

Sittard

12-jul

BUDEL Baan

Sprint

C.Ottenheim

Baarlo

12-jul

BUDEL Baan

Achtervolging

F.van der Heijden

Deurne  

12-jul

BUDEL Baan

Afvalrace

A.Evers

Deurne  

12-jul

BUDEL Baan

Klassement

F.van der Heijden

Deurne

12-jul

BUDEL Baan

Koppelkoers

Evers/van der Heijden

Deurne

13-jul

ROGGEL

 

C.Ottenheym

Baarlo

13-jul

OVERHOVEN  Sittard

 

L.Motké

Sittard

20-jul

BOUKOUL

 

F.van der Heijden

Deurne

27-jul

LINNE

 

L.van de Weijer

De Rips

3-aug

WELL

 

G.Wilmsen

Venray

10-aug

HAELEN

 

B.Heynen

Venlo

10-aug

OBBICHT

 

G.Luchies

Hoensbroek

15-aug

SANDERBOUT

 

J.van Kollenburg

Sittard

15-aug

ECHT

Driedaagse 1e dag

L.van de Weijer

De Rips

16-aug

ECHT

Driedaagse 2e dag

G.Wilmsen

Venray

17-aug

ECHT

Driedaagse 3e dag

N.van Susteren

Blerick

17-aug

ECHT

Eindklassement

L.van de Weijer

De Rips

17-aug

BEEK

 

A.Lemmens

Born

24-aug

SCHINNEN

 

N.van Susteren

Blerick

24-aug

NEDERWEERT

 

P.Craenen

Nederweert

24-aug

SIBBE

 

A.Lemmens

Born

24-aug

SCHINNEN

 

N.van Susteren

Blerick

26-aug

WEERT- LAAR

 

M.Timmermans

Weert

27-aug

KERKRADE

 

F.Quaedvlieg

Kerkrade

31-aug

SLEK-ECHT

1e ronde

N.van Susteren

Blerick

31-aug

BERG  URMOND

 

H.Geurten

Berg

6-sep

ROERMOND-Kemp

1e ronde

G.Wilmsen

Venray

7-sep

BAARLO

 

M.van der Borgh

Koningsbosch

14-sep

DIERGAARDE

Kampioenschap Noord-Zuid

M.van der Borgh

Koningsbosch

14-sep

KAMP LINTFORT  Dld.

 

G.Jansen

Venlo

21-sep

HAELEN

Afgelast : enorme regen

x

x

27-sep

BROEKHEM Valkenburg

 

Pluymen

Spekholzerheide

27-sep

BROEKHEM Valkenburg

Mijnwerkers kampioenschap

L.Roelofsen

Spaubeek

 

 

Geen ploegenwedstrijd meer

 

 

28-sep

BERGEN  

 

A.Evers

Deurne

5-okt

HAELEN

RKWFL kampioenschap

N.van Susteren

Blerick

5-okt

SCHALBRUCH

 

 

 

12-okt

EYGELSHOVEN

 

 

 

12-okt

BEESEL

 

L.van de Weyer

De Rips

19-okt

BOUKOUL

Clubkampioenschap

1 Wielerclub DTS

Deurne

 

 

 

A.Evers

 

 

 

 

J.v.Neerven

 

 

 

 

A.van de Weijer

 

 

 

 

F.van der Heijden

 

 

 

 

G.v.d. Berkmortel

 

 

 

 

2 ECHT

 

 

 

 

3 VENRAY

 

 

 

 

4 VENLO

 

30-nov

MAASTRICHT

Bedevaart-Geen wedstrijden

x

x

 

Jaarklassement

 

 

 

1

Nic van Susteren

Blerick

 

 

2

Lambert van de Weijer

De Rips

 

 

3

Cor Ottenheym

Baarlo

 

 

4

Guus Wilmsen

Venray

 

 

5

Carel van de Westerlo

Deurne

 

 

6

Theo Nieskens

Swalmen

 

 

7

Jan van Bakel

Deurne

 

 

8

Mart van der Borgh

Koningsbosch

 

 

9

A. Evers

Deurne

 

 

10

Frans van der Heijden

Deurne

 

 

11

Piet Craenen

Nederweert

 

 

12

Baer Goofers

Blerick

 

 

13

Paul Tinneveld

Well

 

 

14

Ben Heynen

Venlo

 

 

15

Leo van Neerven

Liessel

 

 

16

Né Tacken

Broekhuizenvorst

 

 

17

Leo Tellers

Echt

 

 

18

Jan Knapen

Deurne

 

 

19

Gerrit Meuwissen

Echt

 

 

20

Har Verhorstert

Sevenum

 

 

21

Frans Scheffers

Weert

 

 

22

Jan Graven

Nederweert

 

 

23

Piet Kuntzelaers

Tegelen

 

 

24

Thei Janssen

Tienray

 

 

25

Leo Steegs

Neerkant

 

 


         De veelbesproken eindspurt van het wereldkampioenschap voor amateurs  in 1952 in Luxemburg, 

rechts  wint oud-NWB renner Piet van den Brekel voor de Italiaan Ciancola  De vreugde in het Nederlandse kamp is enorm  en dan........lees het verhaal van Jan Sevriens.