Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1957


24-mrt

POSTERHOLT

 

M.Laugs

Koningsbosch


8-apr

THORN

 

M.Laugs

Koningsbosch


14-apr

SLEK-ECHT

 

J.van Cruchten

Roermond


22-apr

BUDEL

 

N.van Susteren

Blerick


28-apr

MERUM

 

G.Vossen 

Someren


5-mei

NEDERWEERT

 

M.Laugs

Koningsbosch


12-mei

DEURNE

 

T.Moors

Koningsbosch


19-mei

LINNE

 

J.Levels

Thorn


26-mei

KONINGSBOSCH

 

G.Vossen 

Someren


30-mei

BEEGDEN

 

J.Levels

Thorn


2-jun

HEYTHUYSEN

 

G.Vossen 

Someren


10-jun

BUDEL-SCHOOT 1

 

J.van Cruchten

Roermond


16-jun

SOMEREN

 

T.Moors

Koningsbosch


20-jun

KONINGSBOSCH

trainingsrit

M.Laugs

Koningsbosch


23-jun

MAASNIEL

 

G.Vossen 

Someren


30-jun

LIESSEL

RKWFN Kampioenschap

F.van der Heijden

Deurne  


7-jul

HEEZE

 

T.Tubee

Wessem


14-jul

HAELEN

 

N.van Susteren

Blerick


14-jul

SCHINNEN

 

J.Roth

Waubach


20-jul

BLERICK

 

J.Corstjens

Budel


21-jul

NEER

1e ronde

L.van de Weyer

De Rips


28-jul

WEERT  Boshoven

 

N.van Susteren

Blerick


28-jul

BUDEL

 

M.Laugs

Koningsbosch


4-aug

ROERMOND-Kemp

 

J.Thoolen

Slek-Echt


4-aug

SOMEREN

 

G.Vossen 

Someren


11-aug

NEDERWEERT-Eind

 

M.Laugs

Koningsbosch


15-aug

ECHT

 

J.Corstjens

Budel


18-aug

MAASBRACHT

 

A.van Kemenade

Eindhoven


18-aug

BUDEL-SCHOOT 2

 

J.Corstjens

Budel


25-aug

LEEUWEN

 

J.Corstjens

Budel


25-aug

MONTFORT

 

J.Thoolen

Slek-Echt


26-aug

LUYKSGESTEL

Stormloop   Semi-Klassieker

L.Coppens

Valkenswaard


1-sep

VENRAY

 

J.van den Borgh

Koningsbosch


1-sep

VELDEN

 

L.van de Weyer

De Rips


8-sep

WESSEM

 

J.Brunenberg

Weert


8-sep

VLODROP

 

J.Sonnemans

Geldrop


15-sep

STRAMPROY

 

J.Thoolen

Slek-Echt


15-sep

NEERKANT

 

N.van Susteren

Blerick


22-sep

STEVENSWEERT

 

G.Vossen 

Someren


29-sep

SUSTEREN

 

W.Rutjens

Mierlo


6-okt

HEEL

 

J.van Cruchten

Roermond


13-okt

BUDEL-SCHOOT 3

 

J.Brunenberg

Weert


13-okt

KELPEN

 

W.Rutjens

Mierlo


27-okt

REUVER

 

H.Smeets

Diergaarde


 

 

 

 

 


20-okt

KONINGSBOSCH

Clubkampioenschap

1 W.Cl.De Zwaluw

Someren


 

 

 

2 W.Cl.De Kemphanen

Budel


 

 

 

3 W.Cl. Roermond-Neer

 


 

Jaarklassement

 

 

 


1

Maan Laugs

Koningsbosch

 

 


2

N.van Susteren

Blerick

 

 


3

Tom Tubee

Wessem

 

 


4

Lambert van de Weijer

De Rips

 

 


5

Gerrit Vossen

Someren

 

 


6

Jos Brunenberg

Weert

 

 


7

Frans v/d Heijden

Deurne

 

 


8

Theo Moors

Koningsbosch

 

 


9

Jan Corstjens

Budel

 

 


10

Jan Slaats

Eindhoven

 

 


11

Jan van Crugten

Roermond

 

 


12

Nei Smeets

Echt

 

 


13

Jos van Bakel 

Deurne

 

 


14

Jan Schel

Blerick

 

 


15

Jac v/d Borg

Koningsbosch

 

 


16

Frans Thijssen

Soerendonk

 

 


17

Leo Peulen

Blerick

 

 


18

Alfried van de Weijer

Deurne

 

 


19

Wim Rutjens

Someren

 

 


20

Jac Thoolen

Slek Echt

 

 


21

Frans Thijssen

Soerendonk




22

Gerrit Jansen

Venlo




23

J.Hoeben

Someren




24

Jan Walraven

Blerick




25

Wiel van de Kerkhof

Tegelen




               Kampioen Frans van der Heijden ( links ) met junior Mies Martens uit Deurne