Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1961


19-mrt

ST.JOOST

 

P.van Pol

Montfort

26-mrt

GREVENBICHT

 

H.Smeets

Diergaarde

3-apr

BUDEL-SCHOOT

 

B.Boogers

Zeelst

9-apr

MERUM

 

H.Smeets

Diergaarde

16-apr

SUSTEREN

 

H.Smeets

Diergaarde

23-apr

SLEK-ECHT

Prov.kamp.  Limburg

H.Heiligers

Maasniel

23-apr

SOERENDONK

Prov.kamp.Nrd.Brabant

H.van der Linden

Zeelst

29-apr

ECHT

Tweedaagse 1e dag

H.Smeets

Diergaarde

30-apr

ECHT

Tweedaagse 2e dag

T.Rooyakkers

Baarlo

30-apr

ECHT

Eindklassement

H.Smeets

Diergaarde

 1-mei

SOMEREN


A.Wouters

Knegsel

 7-mei

MONTFORT


W.Rutjens

Someren

11-mei

SWALMEN

 

H.Smeets

Diergaarde

14-mei

DEURNE

 

H.Smeets

Diergaarde

22-mei

BUDEL

 

G.Wilmsen

Venray

28-mei

EERSEL

 

J.van Laarhoven

Valkenswaard

4-jun

HEYTHUYSEN

 

H.Aan den Boom

Neer

4-jun

REUVER

 

J.Wilms

Maasbracht

11-jun

NEER

 

T.Rooyakkers

Baarlo

18-jun

VLODROP

 

P.Martens

Someren

18-jun

MAASNIEL

 

P.van Pol

Montfort

25-jun

ZEELST

 

F.Boogers

Zeelst

2-jul

VALKENSWAARD

RKNWB kampioenschap

H.Smeets

Diergaarde

8-jul

VELDHOVEN

Tweedaagse 1e dag

T.Rooyakkers

Baarlo

9-jul

VELDHOVEN

Tweedaagse 2e dag

H.Smeets

Diergaarde

9-jul

VELDHOVEN

Eindklassement

T.Rooyakkers

Baarlo

9-jul

DEURNE

 

P.van Bussel

Deurne

15-jul

STIPHOUT

 

H.Smeets

Diergaarde

16-jul

STEVENSWEERT

 

N.Smeets

Diergaarde

23-jul

ASTEN

 

H.Konings

Asten

23-jul

YSSELSTEYN

 

T.Rooyakkers

Baarlo

30-jul

ROERMOND Kemp

 

N.Smeets

Diergaarde

5-aug

WANROY

 

G.,Smulders 

Gerwen

6-aug

ZEELST

 

A.Peerlings

Soerendonk

12-aug

GREVENBICHT

 

H.van der Linden

Zeelst

13-aug

ECHT 

 

H.Smeets

Diergaarde

13-aug

SCHINVELD

 

W.Rutjens

Mierlo

15-aug

MAASBRACHT

 

M.Martens

Bakel

20-aug

SOMEREN

 

H.Smeets

Diergaarde

27-aug

LEEUWEN

 

J.Tubee

Thorn

27-aug

SCHINNEN

 

W.Rutjens

Mierlo

10-sep

DEURNE- Zeilberg

 

J.Weyts

Mierlo Hout

10-sep

KONINGSLUST

 

W.Leurs

Echt

17-sep

KESSEL-EIK

1e ronde

J.van Seggelen

Budel-Schoot

17-sep

LINNE

 

W.Triepels

Weert

24-sep

St.ODILIENBERG

 

W.Rutjens

Mierlo

24-sep

HOLTUM

 

N.Smeets

Diergaarde

1-okt

BAARLO

 

W.Triepels

Weert

8-okt

THORN

 

W.Rutjens

Mierlo

15-okt

SEVENUM

 

L.Martens

Bakel

3-sep

WEEBOSCH

Clubkampioenschap

1 W.Cl. DTS

Deurne




P.van Bussel





J.Keunen





L.Martens


 

 

 

A.van Gog 

 

 


 

W.Rutjens

 




2 W.Cl. De Zwaluw

Someren




3 W.Cl. Brabantia 

Zeelst


Jaarklassement




1

Hein Smeets

Diergaarde

 

 

2

Pieter van Pol

Montfort

 


3

Wim Rutjens

Mierlo



4

Anton Peerlings

Soerendonk

 

 

5

Bart Boogers

Zeelst

 

 

6

Klaas van Susteren

Blerick

 

 

7

Wiel Triepels

Weert

 

 

8

Leo Martens

Bakel

 

 

9

Jo van Seggelen

Budel-Schoot

 

 

10

Toon Wouters

Knegsel

 

 

11

Jan Tubee

Thorn

 

 

12

Hein v/d Linden

Helmond

 

 

13

Henk v/d Linden

Zeelst

 

 

14

Huub Konings

Asten

 

 

15

Wiel Leurs

Echt

 

 

16

Theo van Mierlo

Budel

 

 

17

Ger Smulders

Gerwen

 

 

18

Huub Heiligers

Maasniel

 

 

19

Paul Dekkers

Zeelst

 

 

20

John Wilms

Maasbracht

 

 

21

Piet van Bussel

Deurne

 

 

22

Nei Smeets

Hoengen

 

 

23

Ferrie Boogers

Zeelst

 

 

24

Jan Weijts

Mierlo Hout

 

 

25

J.v/d Weijst

Elzendorp