Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1963


24-mrt

ST.JOOST

 

Tw.Steuten

Weert

7-apr

SUSTEREN

 

P.van Pol

Montfort

14-apr

BUDEL-SCHOOT

 

F.van Heel

Diergaarde

21-apr

MAARHEEZE

 

F.van Heel

Diergaarde

28-apr

MERUM

 

G.Smulders

Gerwen

28-apr

HOLTUM

 

A.Peerlings

Soerendonk

30-apr

VENLO Villapark

 

F.van Heel

Diergaarde

4-mei

ZEELST

 

P.van Pol

Montfort

5-mei

BUDEL

 

F.van Heel

Diergaarde

12-mei

DEURNE

 

T.Nijssen

Baarlo

12-mei

PANNINGEN

 

H.Verhaegh

Grevenbicht

19-mei

NEERKANT

 

Tw.Steuten

Weert

23-mei

SWALMEN

 

J.Aarts

Deurne

26-mei

ZEELST

Kempenronde   klassieker

T.Rooyakkers

Baarlo

26-mei

ZEELST

Ploegenklassement

Ploeg W.Club Echt

Echt

2-jun

WEERT Fatima

 

Tw.Steuten

Weert

2-jun

BAKEL

 

F.van Heel

Diergaarde

8-jun

Omloop der  Peel

1e et. ( 1e etappewedstrijd )

T.Rooyakkers

Baarlo

9-jun

Omloop der  Peel

2e etappe

F.van Heel

Diergaarde

9-jun

Omloop der  Peel

Eindklassement

F.van Heel

Diergaarde

9-jun

Omloop der  Peel

Ploegenklassement

W.Cl. Brabantia

Zeelst

15-jun

STIPHOUT

 

P.van Pol

Montfort

16-jun

NEER

 

J.Madou

Kessel

16-jun

OSPEL

 

H.van der Linden

Zeelst

22-jun

ROERMOND

 

Tw.Steuten

Weert

23-jun

VLODROP

 

T.Rooyakkers

Baarlo

23-jun

BRUNSSUM

 

P.van Bussel

Deurne

30-jun

EERSEL

Bedevaart RKNWB   kamp.schap

P.van Pol

Montfort

7-jul

ZEELST

Semi Klassieker

H.Thijssen

Zeelst

7-jul

ASTEN  ●

Wedstrijd gestaakt

x

 

14-jul

DEURNE

 

J.Huybers

Eersel

14-jul

KONINGSLUST

 

T.Rooyakkers

Baarlo

21-jul

LIESSEL

 

P.Gielen

Blerick

21-jul

YSSELSTEYN

 

J.Smeets

Grevenbicht

28-jul

MONTFORT

 

H.Konings

Asten

28-jul

SCHINVELD

 

W.Rutjens

Mierlo

4-aug

LINNE

 

F.van Heel

Diergaarde

11-aug

ECHT

 

F.van Heel

Diergaarde

11-aug

REUVER

 

T.Rooyakkers

Baarlo

15-aug

STEVENSWEERT

 

B.Boogers

Zeelst

15-aug

KESSEL-EIK

 

W.Geraeds

Thorn

18-aug

ROERMOND

Prov.kampioenschap Limburg

H.Aan den Boom

Neer

18-aug

SOMEREN-Eind

Prov.kamp.  Nrd.Brabant

H.Willems

Veldhoven

19-aug

LUYKSGESTEL

Stormloop   semi-klassieker

W.Rutjens

Mierlo

25-aug

SEVENUM

 

H.Konings

Asten

15-sep

ASTEN

 

W.Gerards

Thorn

15-sep

DEURNE- Zeilberg

 

P.van Bussel

Deurne

29-sep

BAARLO Baan

 

W.Geraeds

Thorn

 

 

 

 

 

1-sep

WEEBOSCH-Bergeyk

Clubkampioenschap

1 W.Club Neer

Neer-Baarlo

 

 

 

T.Rooyakkers

 

 

 

 

P.Stevens

 

 

 

 

H.aan den Boom

 

 

 

 

H.Smits

 

 

 

 

D.van Dijk

 

 

 

 

T.Nijssen

 

 

 

 

W.Geraeds

 

 

 

 

2 W.Cl.Brabantia

Zeelst

 

 

 

3 W.Cl. DTS

Deurne

 

 

 

4 W.Cl.De Zwaluw

Someren

 

 

 

5 W.Cl.Weert

Weert

 

Jaarklassement

 

 

 

1

Fons van Heel

Diergaarde

 

 

2

Pieter van Pol

Montfort

 

 

3

Ton Rooyakkers

Baarlo

 

 

4

Twan Steuten

Weert

 

 

5

Henk v/d Linden

Zeelst

 

 

6

Huub aan den Boom

Neer

 

 

7

Jan Looimans

Someren

 

 

8

Har Sanders

Swalmen

 

 

9

Wiel Leurs

Echt

 

 

10

Henk Thijssen

Zeelst

 

 

11

J.Lalieu

Thorn

 

 

12

Paul Gielen

Blerick

 

 

13

Piet van Bussel

Deurne

 

 

14

Huub Konings

Asten

 

 

15

Leo Martens

Bakel

 

 

16

Jan Keunen

Milheeze

 

 

17

Theo Nijssen

Baarlo

 

 

18

Jan Rooymans

Soerendonk

 

 

19

Wiel Geraeds

Thorn

 

 

20

H.Verhaegh

Grevenbicht

 

 

21

Jan Aarts

Deurne

 

 

22

Bart Boogers

Zeelst

 

 

23

Toon Wouters

Knegsel

 

 

24

Ton Coolen

Weert

 

 

25

H.van Ganzewinkel

Maarheeze

 

 


   Wielerclub Neer wordt clubkampioen van de bond met de renners v.l.n.r. Ton Rooyakkers-Theo Nijssen-            Daan van Dijk-Henk Smits-Wiel Geraeds-Huub aan den Boom en Piet Stevens