Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1967


27-mrt

ST.JOOST

 

M.v.Hoogstraaten

St.Anthonis

 

9-apr

NEERKANT

 

M.v.Hoogstraaten

St.Anthonis

 

16-apr

ECHT

 

M.v.Hoogstraaten

St.Anthonis

 

23-apr

BELFELD

 

J.van Pol

Montfort

 

30-apr

MERUM

 

M.v.Hoogstraaten

St.Anthonis

 

1-mei

SWALMEN

 

J.van Pol

Montfort

 

4-mei

NEER

 

J.van Pol

Montfort

 

6-mei

ZEELST

 

M.Verrijth

Sevenum

VIVO

7-mei

DEURNE

 

T.Timmermans

Ospel

v.SEGGELEN

19-mei

Omloop der Peel

1e etappe

M.v.Hoogstraaten

St.Anthonis

 

20-mei

Omloop der Peel

2e etappe

T.Brouns

Urmond

 

21-mei

Omloop der Peel

3e etappe

F.Spetgens

Someren

 

21-mei

Omloop der Peel

Eindklassement

F.Spetgens

Someren

 

21-mei

Omloop der Peel

Ploegenklassement

Ploeg Peter Post

Echt

 

28-mei

ROERMOND

 

R.Berkers

Someren

 

4-jun

MONTFORT

Bedevaart

T.van der Leeuw

Echt

 

9-jun

OSPEL

 

T.Timmermans

Ospel

v.SEGGELEN

11-jun

LIESSEL

RKNWB kampioenschap

T.van der Leeuw

Echt

 

14-jun

ECHT

Klassementswedstrijd

J.van Pol

Montfort

 

14-jun

ECHT

Afvallingswedstrijd

M.van Pol

Montfort

 

18-jun

VLODROP

 

R.Huybers

Helmond

 

18-jun

HAELEN

 

H.van Glabbeek

Steensel

 

25-jun

VENLO

 

J.van Pol

Montfort

 

2-jul

OIRSCHOT

 

T.Brouns

Urmond

 

9-jul

OHE EN LAAK

1e ronde

J.van Pol

Montfort

 

16-jul

LINNE

Prov.kampioenschap   Limburg

T.Brouns

Urmond

 

16-jul

BAKEL

Prov.kampioenschap   Brabant

H.Kusters

Zeelst

 

23-jul

SEVENUM

 

Huub Crins  

Roggel

 

23-jul

MAASBRACHT

 

G.Hairwassers

Den Dungen

 

30-jul

STEVENSWEERT

 

R.Huybers

Helmond

 

6-aug

DIETEREN

 

J.Beurskens

Haelen

VIVO

13-aug

PEY-ECHT

 

H.van Dijk

Baarlo

 

19-aug

BUDEL


Jac Spetgens

Someren

 

20-aug

HEGELSOM

 

J.van Pol

Montfort

 







20-aug

DEURNE St.Josef

 

F.Janssen

Weert

v.SEGGELEN

26-aug

REUVER

 

J.van Pol

Montfort

 

3-sep

SOMEREN-Eind

 

M.Verrijth

Sevenum

VIVO

9-sep

HOENSBROEK

 

F.Janssen

Weert

v.SEGGELEN

10-sep

WEERT  Fatima

 

J.van Pol

Montfort

VIVO

11-sep

STRAMPROY

 

F.Janssen

Weert

v.SEGGELEN

17-sep

HEYTHUYSEN

 

F.Janssen

Weert

v.SEGGELEN

17-sep

DEURNE Zeilberg

 

T.Coolen

Weert

v.SEGGELEN

24-sep

MEIJEL

 

J.v.Gansewinkel

Maarheeze

 

1-okt

ROGGEL

 

J.van Pol

Montfort

 

8-okt

KESSEL-EIK

 

M.van Pol

Montfort

 

10-okt

MEERS-ELSLOO

 

G.Hoover

Deurssen B.

 

 


Militair kampioen

J.Raaymakers

Eindhoven

 

 

 

 

 

 

 

27-aug

SOMEREN

Clubkampioenschap

1 W.Club DTS

Deurne

 

 

 

 

A.Giesbers

 

 

 

 

 

W.Martens

 

 

 

 

 

T.van Bussel

 

 

 

 

 

W.Willems

 

 

 

 

 

N.Brouwers

 

 

 

 

 

W.Brouwers

 

 

 

 

 

2 W.Cl.De Zwaluw

Someren

 

 

 

 

3 W.Cl. Weert

Weert

 

 

Jaarklassement

 

 

 

 

1

Jo van Pol

Montfort

 

 

 

2

Pieter van Pol

Montfort

 

 

 

3

Toon Timmermans

Ospel

 

 

 

4

Jac Beurskens

Haelen

 

 

 

5

Jan Looimans

Someren

 

 

 

6

Gerrit Hairwassers

Den Dungen

 

 

 

7

Riny Huybers

Helmond

 

 

 

8

Martin Verrijth

Sevenum

 

 

 

9

Maan Laugs

Posterholt

 

 

 

10

Ton Brouns

Urmond

 

 

 

11

Arnoud Giesbers

Liessel

 

 

 

12

Jac Spetgens

Someren

 

 

 

13

Frans Spetgens

Someren

 

 

 

14

Jan Willemsen

Reuver

 

 

 

15

Thieu van Pol

Montfort

 

 

 

16

Fred Janssen

Weert

 

 

 

17

Hans Kusters

Zeelst

 

 

 

18

Jos van Ganzewinkel

Maarheeze

 

 

 

19

Ton Coolen

Weert

 

 

 

20

Walter Hairwassers

Den Dungen

 

 

 

21

Hay Kuntzelaers

Tegelen

 

 

 

22

Huub Crins

Roggel

 

 

 

23

Gerrit Timmermans

Asten

 

 

 

24

Jan Smits

Someren

 

 

 

25

Wil Brouwers

Deurne

 

 

 


  

  Henk van Glabbeek is de winnaar van de ronde van Haelen met links Jan Beckers en rechts Louis Pouls