Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1968

24-mrt

NEERKANT

 

S.Vergoossen

Echt

 

31-mrt

ST.JOOST

 

M.Verrijth

Sevenum

VIVO

7-apr

OSPEL

 

T.Timmermans

Ospel

v.SEGGELEN

15-apr

MAASBRACHT Beek

 

H.Evers

Maarheeze

 

21-apr

SWALMEN

 

T.Brouns

Urmond

 

28-apr

ECHT

 

P.Lemmens

Beek

 

5-mei

DEURNE

 

P.Lemmens

Beek

 

12-mei

VENLO

 

P.Lemmens

Beek

 

19-mei

ROERMOND

 

G. de Wit

s Gravendeel

 

23-mei

NEER

 

P.van Pol

Montfort

VIVO

24-mei

Omloop der Peel

1e etappe

T.Brouns

Urmond

 

25-mei

Omloop der Peel

2e etappe

G.de Wit

s Gravendeel

 

26-mei

Omloop der Peel

3e etappe

M.Verrijth

Sevenum

VIVO

26-mei

Omloop der Peel

Eindklassement

T.Brouns

Urmond

 

26-mei

Omloop der Peel

Ploegenklassement

Ploeg v.Seggelen

Weert

v.SEGGELEN

2-jun

DEURNE  St.Josef

Bedevaart

R.Huybers

Helmond

 

8-jun

ZEELST

Afgelast: te gevaarlijk

x

x

 

9-jun

ZEELST

Kempenronde  klass.

G.de Wit

s Gravendeel

 

12-jun

ZEELST

 

G.de Wit

s Gravendeel

 

16-jun

BUDEL

 

H.Ritzen

Wijnandsrade

 

16-jun

LINNE

 

P.Lemmens

Beek

 

23-jun

HEGELSOM

 

J.van Boxtel

Mill

 

23-jun

VLODROP

 

G.de Wit

s Gravendeel

 

30-jun

MONTFORT

 

G.de Wit

s Gravendeel

 

7-jul

ECHT

 

G.Hairwassers

Den Dungen

 

7-jul

LIESSEL

 

N.Brouwers

Deurne

 

14-jul

MERUM

RKNWB kampioenschap

G.de Wit

s Gravendeel

 

21-jul

SEVENUM

 

P.Lemmens

Beek

 

21-jul

SUSTEREN

 

H.Konings

Asten

 

24-jul

ECHT

Achtervolging

P.Lemmens

Beek

 

24-jul

ECHT

Klassementswedstrijd

S.Vergoossen

Echt

 

24-jul

ECHT

Afvallingswedstrijd

A.Montforts

Susteren

 

24-jul

ECHT

Koppelkoers

P.Lemmens/H.Smeets

Beek-Echt

 

24-jul

ECHT

Puntenkoers koppels

J.Boumans/S.Vergoossen

Echt

 

28-jul

NEDERWEERT

 

H.van Dijk

Baarlo

 

28-jul

PEY-ECHT

 

S.Vergoossen

Echt

 

3-aug

DEN DUNGEN

 

J.Boumans

Echt

 

4-aug

STEVENSWEERT

 

P.Lemmens

Beek

 

4-aug

HAELEN

 

F.Peeten

Baarlo

 

11-aug

BELFELD

Tweedaagse 1e dag

J.Boumans

Echt

 

12-aug

BELFELD

Tweedaagse 2e dag

G.de Wit

s Gravendeel

 

12-aug

BELFELD

Eindklassement

G.de Wit

s Gravendeel

 

19-aug

OHE EN LAAK

 

P.Lemmens

Beek

 

25-aug

SOMEREN-Eind

Pr.kampsch. Nrd Brab.

G.Hairwassers

Den Dungen

 

25-aug

YSSELSTEYN

Prov.kamp.  Limburg

P.Lemmens

Beek

 

1-sep

WEERT  Fatima

 

G.Hairwassers

Den Dungen

 

8-sep

KESSEL-EIK

 

G.de Wit

s Gravendeel

 

14-sep

OERLE

 

S.Vergoossen

Echt

 

15-sep

MEIJEL

 

R.Huybers

Helmond

 

16-sep

STRAMPROY

 

G.de Wit

s Gravendeel

 

21-sep

BUDEL-Dorplein

 

N.Brouwers

Deurne

 

22-sep

ROGGEL

 

P.Lemmens

Beek

 

24-sep

SOMEREN

 

G.de Wit

s Gravendeel

 

29-sep

HEYTHUYSEN

 

Jac Spetgens

Someren

 

6-okt

MAASBRACHT

 

P.van Pol

Montfort

VIVO

6-okt

MEERS ELSLOO

 

W. van Mierlo

Weert

 

6-okt

MEERS ELSLOO

Gemengde groep

J.Opstals

Krefeld Dld.

 

13-okt

REUVER

 

H.Evers

Maarheeze

 

4-nov

ELSLOO

 

A.Montforts

Susteren

 

 

 

 

 

 

 

24-aug

BELFELD

Clubkampioenschap

1 W.Club Peter Post

Echt

 

 

 

 

A.Raaymakers

 

 

 

 

 

J.Boumans

 

 

 

Jaarklassement

 

S.Vergoossen

 

 

1

Gerrit de Wit

s'Gravendeel

A.Montforts

 

 

2

Piet Lemmens

Beek

P.Lemmens

 

 

3

GerritHairwassers

Den Dungen

T.Brouns

 

 

4

Pieter van Pol

Montfort

2 W.Cl. DVS

Helmond

 

5

Sef Vergoossen

Pey-Echt

3 W.Cl.Brabantia 

Zeelst

 

6

Ad Montforts

Susteren

4 W.Cl.DTS

Deurne

 

7

Riny Huybers

Helmond

W.Cl. Weert

Weert

 

8

Huub Engelen

Linne

 

 

 

9

Ton Brouns

Urmond

 

 

 

10

Martin Verrijth

Sevenum

 

 

 

11

Harrie Evers

Maarheeze

 

 

 

12

Jac Boumans

Echt

 

 

 

13

Jac Spetgens

Someren

 

 

 

14

Wil Brouwers

Deurne

 

 

 

15

Ton Schuman

Weert

 

 

 

16

Wim van Mierlo Sr.

Weert

 

 

 

17

Jan Somers

Veldhoven

 

 

 

18

Jan Looimans

Someren

 

 

 

19

Ton Coolen

Weert

 

 

 

20

Hans van de Reek

Helmond

 

 

 

21

Gerard Timmermans

Asten

 

 

 

22

A.Raaymakers

Hoensbroek

 

 

 

23

Toon Timmermans

Ospel

 

 

 

24

Walt. Hairwassers

Den Dungen

 

 

 

25

Ger Beurskens

Haelen

 

 

 


                             Huub Janssen leidt vòòr Nico Brouwers  en  ........