Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1969


16-mrt

SINT-JOOST

 

G.de Wit

s Gravendeel

VIVO

16-mrt

GREFRATH  Dld.

 

G.de Wit

s Gravendeel

VIVO

23-mrt

KEMPEN  Dld.

 

G.de Wit

s Gravendeel

VIVO

23-mrt

NEERKANT

 

F.Janssen

Weert

v.SEGGELEN

29-mrt

YSSELSTEYN

 

G.de Wit

s Gravendeel

VIVO

6-apr

STRAELEN  Dld.

 

G.de Wit

s Gravendeel

VIVO

7-apr

OSPEL

 

Fr.Janssen

Weert

v.SEGGELEN

12-apr

KLEVE  Dld.

 

H.Smits 

Baarlo

 

13-apr

MERUM

 

G.de Wit

s Gravendeel

VIVO

6-apr

STRAELEN  D.

 

G.de Wit

s Gravendeel

VIVO

20-apr

DEURNE

 

A.Montforts

Susteren

 

27-apr

ECHT

 

W.Hairwassers

Den Dungen

 

4-mei

SUSTEREN

 

H.van Rooy

Zeelst

 

15-mei

SWALMEN

 

H.Smits

Baarlo

 

18-mei

ROERMOND

 

P.Vaes

Ospel

 

22-mei

BROEKH.VORST

 

G.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

26-mei

HEYTHUYSEN

 

S.Vergoossen

Echt

 

1-jun

NEDERWEERT

 

T.Timmermans

Nederweert

v.SEGGELEN

1-jun

HEGELSOM

 

R.Hindriks

Geleen

 

9-jun

Omloop der Peel

 

G.de Wit

s Gravendeel

VIVO

10-jun

Omloop der Peel

2e etappe

G.de Wit

s Gravendeel

VIVO

11-jun

Omloop der Peel

3e etappe

G.de Wit

s Gravendeel

VIVO

11-jun

Omloop der Peel

Eindklassement

G.de Wit

s Gravendeel

VIVO

11-jun

Omloop der Peel

Ploegenklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

15-jun

MONTFORT

 

H.Smits

Baarlo

 

21-jun

ZEELST

 

D.van Dijk

Baarlo

VIVO

22-jun

VLODROP

 

G.de Wit

s Gravendeel

VIVO

22-jun

PEY-ECHT

 

S.Vergoossen

Echt

 

29-jun

MAASBRACHT-Beek

RKNWB kampioenschap

W.Hairwassers

Den Dungen

 

6-jul

LIESSEL

Bedevaart

R.Hindriks

Geleen

 

13-jul

BUDEL

 

G.de Wit

s Gravendeel

VIVO

13-jul

SOMEREN-Eind

 

J.van Dijk 

Baarlo

 

20-jul

ECHT

 

R.Hindriks

Geleen

 

20-jul

HEUSDEN

 

P.Konings

Asten

 

27-jul

REUVER

 

G.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

2-aug

THORN

 

G.de Wit

s Gravendeel

VIVO

3-aug

SEVENUM

 

M.Verrijth

Sevenum

VIVO

3-aug

STEVENSWEERT

 

G.de Wit

s Gravendeel

VIVO

10-aug

BELFELD

Prov.kampioenschap   Limburg

D.van Dijk

Baarlo

VIVO

10-aug

NEERKANT

Prov.kampioenschap   Nrd.Brabant

J.Looimans

Someren

 

11-aug

SOMEREN

 

G.de Wit

s Gravendeel

VIVO

16-aug

ROERMOND

 

G.de Wit

s Gravendeel

VIVO

17-aug

BAARLO

 

S.Vergoossen

Echt

 

23-aug

MOLENSCHOT

Brabantse   Wielerfederatie

W.Hairwassers

Den Dungen

 

24-aug

DEURNE

 

G.de Wit

s Gravendeel

VIVO

31-aug

HAELEN

 

S.Vergoossen

Echt

 

31-aug

ASTEN

 

T.Leenders

Asten

 

1-sep

NEER

 

G.de Wit

s Gravendeel

VIVO

6-sep

LINNE

 

G.de Wit

s Gravendeel

VIVO

7-sep

WEERT

 

G.de Wit

s Gravendeel

VIVO

15-sep

STRAMPROY

 

G.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

21-sep

OHE EN LAAK

 

G.de Wit

s Gravendeel

VIVO

21-sep

ROGGEL

 

L.Bouten

Baarlo

 

28-sep

KESSEL-EIK

 

G.de Wit

s Gravendeel

VIVO

4-okt

SOMEREN

 

G.de Wit

s Gravendeel

VIVO

5-okt

MEERS-ELSLOO

 

H.Kellenaers

Hegelsom

 

12-okt

SCHIMMERT

 

T.Coolen

Weert

v.SEGGELEN

26-okt

MUNSTERGELEEN

 

R.Hindriks

Sittard

 

 

Clubkampioenschap

Niet verreden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

 

1

Gerrit de Wit

s Gravendeel

 

 

 

2

Gerrit Hairwassers

Den Dungen

 

 

 

3

Henk Smits

Baarlo

 

 

 

4

Sef Vergoossen

Pey-Echt

 

 

 

5

Walter Hairwassers

Den Dungen

 

 

 

6

Jan Looimans

Someren

 

 

 

7

Ad Montforts

Susteren

 

 

 

8

Piet van Pol

Montfort

 

 

 

9

Martin Verrijth

Sevenum

 

 

 

10

Daan van Dijk

Baarlo

 

 

 

11

Riny Huybers

Helmond

 

 

 

12

Remmelt Hindriks

Sittard

 

 

 

13

Lau Bouten

Baarlo

 

 

 

14

Ger Beurskens

Haelen

 

 

 

15

Paul Konings

Asten

 

 

 

16

Wim van Mierlo Sr.

Weert

 

 

 

17

Ton Leenders

Asten

 

 

 

18

Herman Crins

Beesel

 

 

 

19

Hans v/d Reek

Helmond

 

 

 

20

Jan Peters

St.Odilienberg

 

 

 

21

Wim van Hunsel

Weert

 

 

 

22

Jan van Dijk

Baarlo

 

 

 

23

Frans Peeten

Baarlo

 

 

 

24

Jac Leenen

Someren

 

 

 

25

Hennie van Rooy

Zeelst

 

 

 

 Onder leiding van Sef Vergoossen rijdt het peloton door de straten van Montfort,Frans Peeten volgt met o.a. Frans Sassen-Jac Bouman  Piet Martens-Toon Timmermans-Ton Brouns-Jan Peters en Pieter van Pol