Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1970

  

22-mrt

NEDERWEERT

 

 

W.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

30-mrt

HAELEN

 

 

A.Montforts

Susteren

 

 3-apr

ELSLOO

Wielervrienden


S.Vergooszen

Echt


 5-apr

LINNE

 

 

M.Ramaekers

Weert

v.SEGGELEN

12-apr

YSSELSTEYN

 

 

W.Swaneveld

Amsterdam

 

19-apr

DEURNE

 

 

M.van Pol

Montfort

 

26-apr

ECHT

 

 

A.Montforts

Susteren

 

1-mei

Omloop der Peel

1e etappe

 

H.Cornelissen

Amsterdam

VOLKSWAGEN

2-mei

Omloop der Peel

2e etappe

 

J.van Seggelen

Budel-Schoot

v.SEGGELEN

2-mei

Omloop der Peel

3e etappe Ploegen   tijdrit

 

Ploeg v.Seggelen

Weert

v.SEGGELEN

3-mei

Omloop der Peel

4e etappe

 

H.Smits

Baarlo

VIVO

3-mei

Omloop der Peel

Eindklassement

 

M.Raemakers

Weert

v.SEGGELEN

3-mei

Omloop der Peel

Ploegenklassement

 

Ploeg v.Seggelen

Weert

v.SEGGELEN

5-mei

BROEKHUIZENVORST

 

 

G.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

7-mei

MONTFORT

 

 

J.van Seggelen

Budel-Schoot

v.SEGGELEN

10-mei

MAASBRACHT

 

 

R.Hindriks

Geleen

 

17-mei

ST.JOOST

Tweedaagse 1e dag

 

F.Steuten

Weert

v.SEGGELEN

18-mei

ST.JOOST

Tweedaagse 2e dag

 

G.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

18-mei

ST.JOOST

Eindklassement

 

F.Steuten

Weert

v.SEGGELEN

24-mei

SWALMEN

 

 

A.Montforts

Susteren

 

31-mei

ROERMOND

 

 

W.Swaneveld

Amsterdam

 

7-jun

BUDEL

 

 

H.Smits

Baarlo

VIVO

7-jun

DEURNE

 

 

H.Kuipers

Echt

 

14-jun

THORN

Bedevaart

 

H.Kanters

Weert

v.SEGGELEN

21-jun

HEGELSOM

 

 

H.Cornelissen

Amsterdam

 

28-jun

VLODROP

NWB Kampioenschap

 

M.Raemakers

Weert

v.SEGGELEN

5-jul

HEUSDEN-ASTEN

 

 

J.van Seggelen

Budel-Schoot

v.SEGGELEN

12-jul

HEYTHUYSEN

 

 

M.Verrijth

Sevenum

 

12-jul

PEY-ECHT

 

 

G.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

19-jul

BELFELD

 

 

J.van Seggelen

Budel-Schoot

v.SEGGELEN

26-jul

MEERS-ELSLOO

 

 

W.van Mierlo sr.

Weert

v.SEGGELEN

2-aug

BAARLO

 

 

H.Cornelissen

Amsterdam

 

9-aug

OSPEL

 

 

A.Giesbers

Liessel

 

9-aug

SUSTEREN

 

 

J.van Seggelen

Budel-Schoot

v.SEGGELEN

15-aug

UDENHOUT

 

 

J.van Seggelen

Budel-Schoot

v.SEGGELEN

16-aug

HORN

 

 

M.Raemakers

Weert

v.SEGGELEN

23-aug

SOMEREN-EIND

 

 

L.Bouten

Baarlo

 

26-aug

OHE EN LAAK

 

 

J.van Seggelen

Budel-Schoot

v.SEGGELEN

30-aug

SEVENUM

 

 

W.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

6-sep

WEERT fatima

 

 

J.van Seggelen

Budel-Schoot

v.SEGGELEN

13-sep

KESSEL-EIK

 

 

J.van Seggelen

Budel-Schoot

v.SEGGELEN

14-sep

MEERS-ELSLOO

 

 

J.van Seggelen

Budel-Schoot

v.SEGGELEN

16-sep

DEN DUNGEN

 

 

F.Janssen

Weert

v.SEGGELEN

20-sep

ROGGEL

 

 

W.van Mierlo sr.

Weert

v.SEGGELEN

26-sep

MERUM

 

 

A.Montforts

Susteren

 

3-okt

SOMEREN-Postel

Klassieker

 

J.van Seggelen

Budel-Schoot

v.SEGGELEN

3-okt

SOMEREN-Postel

Ploegenklassement

 

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

12-okt

STRAMPROY

 

 

J.van Seggelen

Budel-Schoot

v.SEGGELEN

18-okt

NEERKANT

 

 

J.van Seggelen

Budel-Schoot

v.SEGGELEN

 

 

 

 

 

 

 

4-okt

MONTFORT

Clubkampioenschap

1

W.Club Weert

 

 

 

 

 

 

W.van Mierlo sr.

 

 

 

 

 

 

F.Verheggen

 

 

 

 

 

 

M.Ramaekers

 

 

 

 

 

 

J.van Seggelen

 

 

 

 

 

 

Ton Coolen

 

 

 

 

 

2

Olympia

Baarlo

 

 

 

 

3

Roermond

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B.Ploegen

1

Olympia

Baarlo

 

 

 

 

 

H. Lamber

 

 

 

 

 

 

J. van Kempen 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

J.Lamber

 

 

1

Jo van Seggelen

Budel-Schoot

 

H.Grommen

 

 

2

Gerrit Hairwassers

Den Dungen

 

G.Hermans  Horst

 

 

3

Tjeu Ramaekers

Weert

 

G.Peeten

 

 

4

Henk Cornelissen

Amsterdam

2

DTS

Deurne

 

5

Walter Hairwassers

Den Dungen

 

 

 

 

6

Ad Montforts

Susteren

 

 

 

 

7

Werner Swanenveld

Amsterdam

 

 

 

 

8

Hein Smeets

Maasbracht

 

 

 

 

9

Cor Salentijn

Roermond

 

 

 

 

10

Wim van Mierlo Sr.

Weert

 

 

 

 

11

Daan van Dijk

Baarlo

 

 

 

 

12

Lau Bouten

Baarlo

 

 

 

 

13

Arnold Giesberts

Liessel

 

 

 

 

14

Remmelt Hindriks

Sittard

 

 

 

 

15

Ad van Sleeuwen

Boxmeer

 

 

 

 

16

Han Verhoeven

Helmond

 

 

 

 

17

Tjeu van Pol

Montfort

 

 

 

 

18

Huub Konings

Asten

 

 

 

 

19

H.Nelissen

Baarlo

 

 

 

 

20

Fons Steuten

Weert

 

 

 

 

    

                    Huub Kanters is in Thorn de sterkste en krijgt de bloemen en een fraaie beker