Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1971

28-mrt

NEDERWEERT

 

C.Salentijn

Roermond

VIVO

4-apr

NEERKANT

 

W.van Mierlo Sr.

Weert

LAKO

11-apr

TEGELEN

 

C.Salentijn

Roermond

VIVO

12-apr

HAELEN

 

W.van Mierlo Sr.

Weert

LAKO

18-apr

DEURNE

 

T.Schuman

Weert

LAKO

25-apr

ASTEN

Semi-klassieker

G.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

25-apr

ASTEN

Ploegenklassement

Ploeg LAKO

Weert

LAKO

30-apr

DEN DUNGEN

 

F.Janssen

Weert

LAKO

2-mei

MERUM

 

W.van Mierlo Sr.

Weert

LAKO

9-mei

VLODROP

 

H.Crins

Beesel

v.BEEK de WIJS

16-mei

BROEKHUIZENVORST

 

F.Janssen

Weert

LAKO

16-mei

ROERMOND

 

C.Salentijn

Roermond

VIVO

20-mei

SWALMEN

 

H.Konings 

Asten

LI-JA

20-mei

MONTFORT

 

C.Salentijn

Roermond

VIVO

21-mei

Omloop der Peel

1e etappe

L.Bouten

Baarlo

LAKO

22-mei

Omloop der Peel

2e etappe

G.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

22-mei

Omloop der Peel

3e etappe   Ploegentijdrit

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

23-mei

Omloop der Peel

4e etappe

B.van Zantvoort

Weert

LAKO

23-mei

Omloop der Peel

Eindklass.

L.Bouten

Baarlo

LAKO

23-mei

Omloop der Peel

Ploegenklassement

Ploeg LAKO

Weert

LAKO

30-mei

SINT-JOOST

Tweedaagse 1e dag

W.Vaes

Ospel

LI-JA

31-mei

SINT-JOOST

Tweedaagse 2e dag

W.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

31-mei

SINT-JOOST

Eindklassement

W.Vaes

Ospel

LI-JA

6-jun

STEVENSWEERT

 

W.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

13-jun

NEDERWEERT

 

B.van Zantvoort

Weert

LAKO

20-jun

HEGELSOM

 

H.Smeets

Echt

v.BEEK de WIJS

20-jun

OSPEL

 

M.Ramaekers

Weert

VIVO

27-jun

DEURNE

 

M.Ramaekers

Weert

VIVO

11-jul

MAASBRACHT

Prov.kamp.schap   Nrd.Brabant

G.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

11-jul

MAASBRACHT

Prov.kamp.schap   Limburg

B.van Zantvoort

Weert

LAKO

18-jul

HEUSDEN-ASTEN

 

H.Moonen

Udenhout

VIVO

24-jul

SOMEREN-Eind

Semi-Klassieker

W.Verbinnen

Belgie

BELGIE A.

24-jul

SOMEREN-Eind

Ploegenklassement

Ploeg België A

Belgie

BELGIE A.

25-jul

BOEKEL

Bedevaart

M.Ramaekers

Weert

VIVO

1-aug

WEERT  Fatima

NWB kampioenschap

J.Oprins

Dongen

IND.

7-aug

THORN

 

W.van Mierlo Sr.

Weert

LAKO

8-aug

BAARLO

 

D.van Dijk

Baarlo

VIVO

8-aug

BEEGDEN

 

M.Ramaekers

Weert

VIVO

14-aug

DEN BOSCH

 

F.Janssen

Weert

LAKO

15-aug

BELFELD

 

T.Schuman

Weert

LAKO

15-aug

MELICK

 

B.van Zantvoort

Weert

LAKO

15-aug

SUSTEREN

 

A.Montforts

Susteren

WENMAEKERS

17-aug

SCHIJNDEL

 

G.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

21-aug

UDENHOUT

 

H.Smeets

Echt

v.BEEK de WIJS

21-aug

MONTFORT

Tijdrit

C.Salentijn

Roermond

VIVO

22-aug

HORN

 

J.Beurskens

Haelen

v.BEEK de WIJS

22-aug

SEVENUM

 

G.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

27-aug

GELEEN-CLERVAUX B.

1e etappe Baraque   Michel

T.van Himbergen

Buchten

 

28-aug

CLERVAUX-GELEEN

2e etappe

P.Klinkers

Susteren

 

28-aug

GELEEN-GELEEN

Eindklassement

T.van Himbergen

Buchten

 

29-aug

SOMEREN

Omloop v/d Postel   klassieker

H.Moonen

Udenhout

VIVO

29-aug

SOMEREN

Ploegenklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

29-aug

BERG aan de Maas

 

F.Steuten

Weert

LAKO

29-aug

VELDEN

 

G.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

3-sep

RIJEN

 

W.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

4-sep

PANNINGEN

 

W.van Mierlo Sr.

Weert

LAKO

5-sep

ROGGEL

 

G.Beurskens

Haelen

VIVO

10-sep

SCHAIK

 

G.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

11-sep

BLERICK

 

W.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

12-sep

KESSEL-EIK

 

J.Beurskens

Haelen

v.BEEK de WIJS

13-sep

STRAMPROY

 

F.Steuten

Weert

LAKO

18-sep

OHE EN LAAK

Omloop v/h   Maasdal  klassieker

G.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

18-sep

OHE EN LAAK

Ploegenklassement

Ploeg LAKO

Weert

LAKO

19-sep

HEYTHUYSEN

 

B.van Zantvoort

Weert

LAKO

19-sep

YSSELSTEYN

 

G.Keijsers

Ysselsteyn

 

25-sep

GELEEN

Baan

H.Konings 

Asten

LI-JA

17-okt

TEGELEN

 

G.Terlinde

Roermond

 

25-okt

OSS

 

H.Cornelissen

Amsterdam

 

 

Clubkampioenschap

Niet verreden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

 

1

Gerrit Hairwassers

Den Dungen

 

 

 

2

Ton Schuman

Weert

 

 

 

3

Bert van Zantvoort

Weert

 

 

 

4

Walter Hairwassers

Den Dungen

 

 

 

5

Tjeu Ramaekers

Weert

 

 

 

6

Wim van Mierlo Sr.

Weert

 

 

 

7

Cor Salentijn

Roermond

 

 

 

8

Jac Beurskens

Haelen

 

 

 

9

Hein Smeets

Echt

 

 

 

10

Henk Moonen

Udenhout

 

 

 

11

Fred Janssen

Weert

 

 

 

12

Riny Martens

Helmond

 

 

 

13

Fons Steuten

Weert

 

 

 

14

Lau Bouten

Baarlo

 

 

 

15

Daan van Dijk

Baarlo

 

 

 

16

Huub Konings

Asten

 

 

 

17

Frans Peeten

Baarlo

 

 

 

18

Herman Crins

Beesel

 

 

 

19

Jan Looimans

Someren

 

 

 

20

Hay van Dijk

Baarlo

 

 

 

21

Han Verhoeven

Helmond

 

 

 

22

Hein Kuipers

Echt

 

 

 

23

Wil Vaes

Ospel

 

 

 

24

Wil Brouwers

Deurne

 

 

 

25

Martin Schuman

Weert

 

 

 

            Dat de jury met deze eindspurt in de problemen komt is begrijpelijk.De winnaar Gerrit Hairwassers zit rechts terwijl Bert  van  Zantvoort ( links ) enkele weken op de Limburgse titel moet wachten want deze werd eerst toegekend aan Ton Schuman   en na het bestuderen van deze foto werd  Gerrit Hairwassers Brabants en Bert van Zantvoort Limburgs kampioen                                  

                 Nieuwe ploeg in het peloton is LI-JA uit Maasbracht, zij pakken meteen drie overwinningen. v.l.n.r.  nbekend-John Wilms-Huub Konings-Jan Versteegen-Willy Vaes-Bert Steuten.Ploegleider is de Weertenaar Huub Niens