Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1972

19-mrt

NEDERWEERT

 

W.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

2-apr

TEGELEN

 

M.Ramaekers

Weert

LAKO

3-apr

HAELEN

 

W.Vaes

Ospel

LI-JA

9-apr

HEYTHUYSEN

 

J.Beurskens

Haelen

LAKO

16-apr

ASTEN

Semi-Klassieker

C.Salentijn

Roermond

VIVO

16-apr

ASTEN

Ploegenklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

22-apr

ZEELST

 

G.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

23-apr

ECHT

 

H.Smeets

Echt

v.BEEK de WIJS

23-apr

BOEKEL

 

N.Brouwers

Deurne

de KERS

26-apr

DEN BOSCH

 

M.Ramaekers

Weert

LAKO

30-apr

MERUM

 

W.van Mierlo sr.

Weert

LAKO

29-apr

GELEEN

Tour Limburger  1e etappe

E.Janssen

Stein

 

1-mei

GELEEN

Tour Limburger  2e etappe

E.Janssen

Stein

 

1-mei

GELEEN

Eindklassement

E.Janssen

Stein

 

1-mei

ROTSELAAR B.

 

B.van Zantvoort

Weert

VIVO

7-mei

MONTFORT

 

H.Konings

Asten

LI-JA

11-mei

HERKENBOSCH

 

M.Reijnders

Schimmert

 

11-mei

SWALMEN

 

J.Janssen

Posterholt

 

12-mei

Omloop der Peel

1e etappe

W.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

13-mei

Omloop der Peel

2e etappe

E.Janssen

Stein

 

13-mei

Omloop der Peel

3e etappe

G.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

14-mei

Omloop der Peel

4e etappe   ploegentijdrit

Ploeg LAKO

Weert

LAKO

14-mei

Omloop der Peel

Eindklassement

E.Janssen

Stein

 

14-mei

Omloop der Peel

Ploegenklassement

Ploeg v.Beek de Wijs

Vlodrop

v.BEEK de WIJS

22-mei

ST.JOOST

2 daagse 1e dag

B.van Zantvoort

Weert

VIVO

23-mei

ST.JOOST

2 daagse 2e dag

W.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

23-mei

ST.JOOST

Eindklassement

W.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

28-mei

OSPEL

 

G.de Wit

s'Gravendeel

VIVO

29-mei

TUNGELROY

 

M.Ramaekers

Weert

LAKO

3-jun

DEURNE

 

T.Schuman

Weert

LAKO

4-jun

HEEL

 

F.Janssen

Weert

LAKO

11-jun

OHE EN LAAK

Omloop v/h Maasdal+ kampioenschap

C.Salentijn

Roermond

VIVO

11-jun

OHE EN LAAK

Klassieker :   ploegenklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

18-jun

VLODROP

 

F.Steuten

Weert

VIVO

25-jun

MAASBRACHT

 

E.Janssen

Stein

 

25-jun

DEURNE-Zeilberg

 

W.Brouwers

Deurne

de KERS

2-jul

HEGELSOM

 

J.Janssen

Posterholt

 

8-jul

NEERKANT

 

W.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

9-jul

BELFELD

 

F.de Bree

Schinveld

LAKO

15-jul

SOMEREN-EIND

Semi-Klassieker

H.Moonen

Udenhout

VIVO

15-jul

SOMEREN-EIND

Ploegenklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

16-jul

HEUSDEN

 

H.Moonen

Udenhout

VIVO

21-jul

BERBROEK   B.

 

C.Salentijn

Roermond

VIVO

21-jul

BERBROEK   B.

 

F.Steuten

Weert

VIVO

23-jul

DIETEREN

Prov.kamp.schap   Nrd.Brabant

W.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

23-jul

DIETEREN

Prov.kamp.schap   Limburg

J.Beurskens 

Haelen

LAKO

30-jul

BEEGDEN

 

J.Janssen

Posterholt

 

6-aug

STEVENSWEERT

 

G.Nelissen

Sittard

 

6-aug

WEERT Fatima

 

H.Kuipers

Echt

v.BEEK de WIJS

13-aug

MELICK

 

J.Janssen

Posterholt

 

20-aug

HORN

 

J.Beurskens

Haelen

LAKO

27-aug

BAARLO

 

R.Martens

Helmond

LAKO

2-sep

POSTERHOLT

 

J.Janssen

Posterholt

 

3-sep

ROGGEL

 

W.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

9-sep

MONTFORT

Tijdrit

F.Steuten

Weert

VIVO

10-sep

BERG aan de Maas

 

F.de Bree

Schinveld

LAKO

11-sep

STRAMPROY

 

J.Beurskens

Haelen

LAKO

16-sep

OERLE

 

E.Janssen

Stein

 

17-sep

SEVENUM

 

B.van Zantvoort

Weert

VIVO

24-sep

BAEXEM

 

F.de Bree

Schinveld

LAKO

30-sep

THORN

 

G.de Wit

s Gravendeel

VIVO

 

Clubkampioenschap

Niet verreden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

 

1

Gerrit Hairwassers

Den Dungen

 

 

 

2

Fons Steuten

Weert

 

 

 

3

Flor de Bree

Schinveld

 

 

 

4

Tjeu Ramaekers

Weert

 

 

 

5

Jo Janssen

Posterholt

 

 

 

6

Walter Hairwassers

Den Dungen

 

 

 

7

Riny Martens

Helmond

 

 

 

8

Ton Schuman

Weert

 

 

 

9

Wim van Mierlo Sr.

Weert

 

 

 

10

Bert van Zantvoort

Weert

 

 

 

11

Cor Salentijn

Roermond

 

 

 

12

Jac Beurskens

Haelen

 

 

 

13

Hein Smeets

Echt

 

 

 

14

Gerrit de Wit

s'Gravendeel

 

 

 

15

Hein Kuipers

Echt

 

 

 

16

Gène Janssen

Stein

 

 

 

17

Hans Hairwassers

Vught

 

 

 

18

Twan Steuten

Weert

 

 

 

19

Ger Nelissen

Sittard

 

 

 

20

Nico Brouwers

Deurne

 

 

 

21

Harrie Schoofs

Bladel

 

 

 

22

Wil Brouwers

Deurne

 

 

 

23

Wil Vaes

Ospel

 

 

 

24

Huub Konings

Asten

 

 

 

25

Henk Moonen

Udenhout

 

 

 


Het lijkt op een zege van Wim van Mierlo Sr. maar Walter Hairwassers ( midden) komt toch als eerste aan. v.l.n.r. zien we Flor de Bree-Wim van Mierlo-Lau Bouten -Thieu van Pol-Bert van Zantvoort-Riny Martens ( hoofd )Walter Hairwassers-Peter van Zantvoort-Ger Beurskens-Ad Montforts en Han Verhoeven.