Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1973






 Ploegen

17-mrt

WEERT IJzeren man

Semi Klassieker

W.van Mierlo  sr.

Weert

LAKO

17-mrt

WEERT IJzeren man

Ploegenklassement

Ploeg LAKO

Weert

LAKO

1-apr

KONINGSBOSCH

 

M.Ramaekers

Weert

LAKO

8-apr

HEYTHUYSEN

 

W.Vaes

Ospel

LIJA

15-apr

MERUM

 

J.van Boxtel

Mill

KUNTZELAERS Sport

22-apr

HAELEN

2 daagse 1e dag

M.Ramaekers

Weert

LAKO

23-apr

HAELEN

2 daagse 2e dag

B.van Zantvoort

Weert

VIVO

23-apr

HAELEN

Eindklassement

M.Ramaekers

Weert

LAKO

29-apr

MONTFORT

 

H.Verhoeven

Helmond

v.BEEK de WIJS

6-mei

ASTEN  

Semi Klassieker

J.Beurskens

Haelen

LAKO

6-mei

ASTEN  

Ploegenklassement

Ploeg LAKO

Weert

LAKO

12-mei

NEERKANT

 

H.Verhoeven

Helmond

v.BEEK de WIJS

13-mei

ECHT

 

G.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

20-mei

DEURNE

 

W.van Es

Blerick

 

20-mei

MAASBRACHT Beek

 

M.Ramaekers

Weert

LAKO

27-mei

DOENRADE

 

E.Janssen

Stein

LAKO

31-mei

HERKENBOSCH

 

W.van Es

Blerick

 

31-mei

SWALMEN

 

F.Steuten

Weert

 

1-jun

Omloop der peel

1e etappe ►ongeluk met auto

L. van Beuren

Belgie

BELGIE  A

1-jun

Omloop der peel

Wedstrijd gestaakt

M.Ramaekers

Weert

LAKO

1-jun

Omloop der peel

als winnaars geklasseerd

C.Salentijn 

Roermond

VIVO

1-jun

Omloop der peel

 

P.van Zantvoort

Weert

MEULENDIJKS

2-jun

Omloop der peel

2e etappe

R.Martens

Helmond

LAKO

3-jun

Omloop der peel

3e etappe

G.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

3-jun

Omloop der peel

Eindklassement

L. van Beuren

Belgie

BELGIE A

3-jun

Omloop der peel

Ploegenklassement

Ploeg LAKO

Weert

LAKO

9-jun

Oml.v/h Maasdal

Klassieker

J.Beurskens

Haelen

LAKO

9-jun

Oml.v/h Maasdal

Ploegenklassement

Ploeg LAKO

Weert

LAKO

10-jun

SINT-JOOST

Tweedaagse 1e dag

M.Ramaekers

Weert

LAKO

11-jun

SINT-JOOST

Tweedaagse 2e dag

F.Steuten

Weert

 

11-jun

SINT-JOOST

Eindklassement

E.Janssen

Stein

LAKO

17-jun

NEDERWEERT

NWB kampioenschap

B.Solaro

Den Bosch

VIVO

18-jun

TUNGELROY

 

J.Beurskens

Haelen

LAKO

24-jun

STEVENSWEERT

 

J.van de Berg

Oploo

ALESSI

1-jul

MELICK

 

D.van Dijk

Baarlo

VIVO

8-jul

THORN

Prov.kamp.schap Limburg

J.Beurskens

Haelen

LAKO

8-jul

THORN

Prov.kamp.schap  N.Brabant

R.Martens

Helmond

LAKO

15-jul

BLERICK  Boekend

Bedevaart

J.Beurskens

Haelen

LAKO

22-jul

HEUSDEN-ASTEN

 

J.Beurskens

Haelen

LAKO

29-jul

BEEGDEN

 

J.van Seggelen

Budel-Schoot

v.SEGGELEN Sp.

5-aug

WEERT-Fatima

 

F.Steuten

Weert

 

5-aug

WEERT-Fatima

Ploegen  afvallingswedstr.

Ploeg v.BEEK..

Vlodrop

v.BEEK de WIJS

5-aug

BAARLO

 

J.Wilms

Maasbracht

ALESSI

12-aug

MAASBRACHT

 

J.Evers

Maarheeze

v.BEEK de WIJS

12-aug

OSPEL

 

W.Vaes

Ospel

LI-JA

19-aug

SOMEREN - EIND

Semi Klassieker

W.Verbinnen

België

BELGIE A

19-aug

SOMEREN - EIND

Ploegenklassement

Ploeg BELGIE A

België

BELGIE A

26-aug

ROGGEL

 

R.Martens

Helmond

 

1-sep

POSTERHOLT

 

J.van Seggelen

Budel-Schoot

v.SEGGELEN Sp.

2-sep

KESSEL-EIK

 

F.Steuten

Weert

 

5-sep

LAREN  Zuid-Holland

 

P.Martens

Deurne

v.BEEK de WIJS

8-sep

HORN

 

H.v./d Linden

Veldhoven

 

8-sep

ST.ODILIENBERG

 

J.van Seggelen

Budel-Schoot

v.SEGGELEN Sp.

9-sep

SOMEREN-Berbroek

Klassieker

J.Theuns

België

BELGIE A

9-sep

SOMEREN-Berbroek

Ploegenklassement

Ploeg BELGIE A

België

BELGIE A

15-sep

OERLE

 

J.van Seggelen

Budel-Schoot

v.SEGGELEN Sp.

16-sep

HEEL

 

J.van Seggelen

Budel-Schoot

v.SEGGELEN Sp.

17-sep

STRAMPROY

 

J.van Boxtel

Mill

KUNTZELAERS Sport

23-sep

DIETEREN

 

W.Hairwassers

Den Dungen

VIVO

30-sep

BAEXEM

 

C.Vriens

Helmond

 

30-sep

OHE EN LAAK

 

H.Konings

Asten

LI-JA

7-okt

WEERT  IJzeren man

Semi-klassieker

F.Steuten

Weert

 

7-okt

WEERT IJzeren man

Ploegenklassement

Pl. W.Cl.WEERT

Weert

W.CLUB WEERT

21-jul

BERBROEK  B.

 

F.Steuten

Weert

 

9-sep

BERBROEK  B.

 

W.van Es

Blerick

 

19-mei

HERK DE STAD  B.

 

F.Steuten

Weert

 

14-jul

BERBROEK  B.

Benefiet Wim Mievis B.

J.Theuns

België

FATIMA

25-aug

SANKT-JOHANN

Weltcup

F.Steuten

Weert

 

22-sep

BAAL B.

 

J.van Boxtel

Mill

KUNTZELAERS Sport

1-jan

Nieuw Zeeland Baan

Serie tijdrit

T.Steuten

Weert

VIVO

1-jan

Nieuw Zeeland Baan

Finale tijdrit

T.Steuten

Weert

VIVO

2-jan

Nieuw Zeeland Baan

Finale 3000 meter

T.Steuten

Weert

VIVO

2-jan

Nieuw Zeeland Baan

Heat halve Mile

T.Steuten

Weert

VIVO

2-jan

Nieuw Zeeland Baan

Finale   Afv. wedstrijd

T.Steuten

Weert

VIVO

23-jan

AUSTRALIË Baan

Finale 1000 meter

T.Steuten

Weert

VIVO

24-jan

AUSTRALIË Baan

Hancicap race 1 Mile

T.Steuten

Weert

VIVO

6-feb

AUSTRALIË Baan

Finale 1000 meter

T.Steuten

Weert

VIVO

6-feb

AUSTRALIË Baan

Finale 5 Miles

T.Steuten

Weert

VIVO

18-aug

DEURNE

Clubkampioenschap

1 W.Club Weert A

 

 

 

 

 

Henk vZantvoort

 

 

 

 

 

Fons Steuten

 

 

 

 

 

Twan Steuten

 

 

 

 

 

Ton Petit

 

 

 

 

 

Jan Evers

 

 

 

 

 

2  DTS

Deurne

 

 

 

 

3 Voorwaarts

Montfort

 

 

Jaarklassement

 

4 W.Cl. Weert B.

Weert

 

1

Jac Beurskens

Haelen

 

 

 

2

Jo van Seggelen

Budel-Schoot

 

 

 

3

Cor Vriens

Helmond

 

 

 

4

Fons Steuten

Weert

 

 

 

5

Han Verhoeven

Helmond

 

 

 

6

Tjeu Ramaekers

Weert

 

 

 

7

Riny Martens

Helmond

 

 

 

8

Walter Hairwassers

Den Dungen

 

 

 

9

Huub Konings

Asten

 

 

 

10

Daan van Dijk

Baarlo

 

 

 

11

Gene Janssen

Stein

 

 

 

12

Ton Schuman

Weert

 

 

 

13

Gerrit Hairwassers

Den Dungen

 

 

 

14

Jan van de Berg

Oploo

 

 

 

15

Pieter Martens

Deurne

 

 

 

16

Wil van Es

Blerick

 

 

 

17

John Wilms

Maasbracht

 

 

 

18

Cor Salentijn

Roermond

 

 

 

19

Jan Peters

St.Odilienberg

 

 

 

20

Frans Moll

Helmond

 

 

 


        Het team van wielerclub Weert dat dit jaar het clubkampioenschap wint : v.l.n.r. Henk van Zantvoort-                                                          Jan Evers-Twan Steuten-Fons Steuten en Ton Petit 

               Kampioen Bart Solaro met links Cor Vriens 2e en Tjeu Ramaekers 3e