Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1974

24-mrt

NEDERWEERT

 

J.Adriaans

Haps

VIVO

30-mrt

HEYTHUYSEN

 

A.Montforts

Susteren

WENMEEKERS

31-mrt

KONINGSBOSCH

 

L.Rutten

Bergeyk

WENMEEKERS

7-apr

PEY-ECHT

 

W.Hairwassers

Den Dungen

ALESSI

14-apr

HAELEN

Tweedaagse 1e dag

M.Ramaekers

Weert

LAKO

15-apr

HAELEN

Tweedaagse 2e dag

J. van Seggelen

Budel-Schoot

v.BEEK de WIJS

21-apr

SWALMEN

 

J.van Seggelen

Budel-Schoot

v.BEEK de WIJS

27-apr

LAREN

 

J.van Boxtel

Mill

VIVO

28-apr

ASTEN

Semi-Klassieker

W.Hairwassers

Den Dungen

ALESSI

28-apr

ASTEN

Ploegenklassement

Ploeg ALESSI

Doetinchem

ALESSI

30-apr

DIERGAARDE

 

L.Rutten

Bergeyk

WENMEEKERS

5-mei

DEURNE

 

J.van de Berg

Oploo

ALESSI

12-mei

VLODROP

 

J.van Seggelen

Budel-Schoot

v.BEEK de WIJS

19-mei

Oml.v/h Maasdal

Klassieker

J.van Seggelen

Budel-Schoot

v.BEEK de WIJS

19-mei

Oml.v/h Maasdal

Ploegenklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

23-mei

HERKENBOSCH

 

M.Ramaekers

Weert

LAKO

24-mei

Omloop der Peel

1e etappe

J.van Seggelen

Budel-Schoot

v.BEEK de WIJS

25-mei

Omloop der Peel

2e etappe

W. Vaes

Ospel

LEENEN

25-mei

Omloop der Peel

3e etappe Tijdrit

J.Adriaans

Haps

VIVO

26-mei

Omloop der Peel

4e etappe

B.Zeegers

Thorn

SALENTIJN

26-mei

Omloop der Peel

Eindklassement

B.Zeegers

Thorn

SALENTIJN

26-mei

Omloop der Peel

Ploegenklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

3-jun

SINT-JOOST

NWB kampioenschap

H.Verhoeven

Helmond

v.BEEK de WIJS

8-jun

ITTERVOORT

 

M.Ramaekers

Weert

LAKO

9-jun

DOENRADE

 

W.Hairwassers

Den Dungen

ALESSI

10-jun

TUNGELROY

 

J.van Seggelen

Budel-Schoot

v.BEEK de WIJS

16-jun

BAARLO

 

J.Adriaans

Haps

VIVO

23-jun

BERGEYK

 

L.Rutten

Bergeyk

WENMEEKERS

30-jun

STEVENSWEERT

 

J.van Boxtel

Mill

VIVO

21-jul

ECHT

Bedevaart

H. Papen

Saeffelen D.

WENMEEKERS

28-jul

BEEGDEN

 

J.Adriaans

Haps

VIVO

4-aug

WEERT Fatima

 

M.Ramaekers

Weert

LAKO

10-aug

PEY-ECHT

 

J.Beurskens

Haelen

VIVO

11-aug

ST.ODILIËNBERG

 

J.Beurskens

Haelen

VIVO

17-aug

EGCHEL

 

F.Steuten

Weert

VIVO

18-aug

BEESEL

 

J.Beurskens

Haelen

VIVO

24-aug

THORN

 

C.Vriens

Helmond

 

25-aug

SOMEREN-EIND

Semi-Klassieker

M.Ramaekers

Weert

LAKO

25-aug

SOMEREN-EIND

Ploegenklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

30-aug

ROERMOND

 

J.van de Berg

Oploo

ALESSI

31-aug

POSTERHOLT

 

M.Ramaekers

Weert

LAKO

8-sep

SOMEREN-Berbroek

Klassieker

W. de Raedt

België

 

8-sep

SOMEREN-Berbroek

Ploegenklassement

Ploeg v.BEEK..

Vlodrop

v.BEEK de WIJS

15-sep

MAASBRACHT

 

J.van de Berg

Oploo

ALESSI

16-sep

STRAMPROY

 

F.Steuten

Weert

VIVO

22-sep

KELPEN

 

J.van de Berg

Oploo

ALESSI

29-sep

BAEXEM

 

L.Rutten

Bergeyk

WENMEEKERS

6-okt

SOERENDONK

 

J.Evers

Maarheeze

v.BEEK de WIJS

11-okt

GELEEN

Ronde v.Limburg   Klassieker

J.van Boxtel

Mill

VIVO

13-okt

GELEEN

 

J.van de Berg

Oploo

ALESSI

1-jun

TERLAMEN B.

Benelux   kamp.schap.Sem-.Kl.

J.Bastiaens

Belgie

 

2-jun

HEKS  B.

 

J.Adriaans

Haps

VIVO

13-jul

KOTEM  B.

 

F.Steuten

Weert

VIVO

20-jul

HERVE  B.

 

J.Adriaans

Haps

VIVO

23-aug

WALDWILDER  B.

 

J.Adriaans

Haps

VIVO

25-aug

SANKT-JOHANN 

Weltcup

J.van Boxtel

Mill

VIVO

8-sep

BERBROEK  B

 

H.Kuipers

Echt

v.BEEK de WIJS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1-sep

WEERT

Clubkampioenschap

 1 W.Club DTS

Deurne

 

 

 

 

W.Hairwassers

 

 

 

 

 

G.Hairwassers

 

 

 

 

 

P.Smits

 

 

 

 

 

J.van Boxtel

 

 

 

 

 

J.Adriaans

 

 

 

 

 

2 W.Cl.Weert

 

 

 

 

 

3 W.Cl.De Zwaluw

Someren

 

 

 

 

4 W.Cl.Voorwaarts

Montfort

 

 

 

 

5 W.Cl.Nederweert

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

 

1

Jo van Seggelen

Budel-Schoot

 

 

 

2

Tjeu Ramaekers

Weert

 

 

 

3

Jan Adriaans

Haps

 

 

 

4

Han Verhoeven

Helmond

 

 

 

5

Jan van de Berg

Oploo

 

 

 

6

Louis Rutten

Bergeyk

 

 

 

7

Jac Beurskens

Haelen

 

 

 

8

Walter Hairwassers

Den Dungen

 

 

 

9

Fons Steuten

Weert

 

 

 

10

Jan van Boxtel

Mill

 

 

 

11

Daan van Dijk

Baarlo

 

 

 

12

Jo Janssen

Posterholt

 

 

 

13

Cor Salentijn

Roermond

 

 

 

14

Jan Evers

Maarheeze

 

 

 

15

Cor Vriens

Helmond

 

 

 

16

Jac van Heel

Diergaarde

 

 

 

17

Bert Zeegers

Thorn

 

 

 

18

Henk Papen

Saeffelen

 

 

 

19

Wil Vaes

Ospel

 

 

 

20

Ad Montforts

Susteren

 

 

 

21

Herman Crins

Beesel

 

 

 

22

Henk v/d Linden

Zeelst

 

 

 

23

Frans Berkers

Lierop

 

 

 

24

Harrie Lempens

Weert

 

 

 

25

Huub Konings

Asten

 

 

 


            Op het autocircuit van Zolder is de snelle Belg Jean Bastiaens sneller dan Fons Steuten

                 Jan Adriaans verslaat Tjeu Ramaekers,Louis Rutten en Cor Vriens in Baarlo

                               Bert Zeegers is de slimste in de slot-etappe van de Omloop                                                                                  der Peel hij pakt genoeg seconden om Jan Adriaans  de                                                                                        eindzege te ontfutselen