Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1975


23-mrt

NEDERWEERT

 

J.van de Berg

Oploo

VIVO

30-mrt

HAELEN

 

J.Beurskens

Haelen

VIVO

31-mrt

GELEEN

 

B.van Zantvoort

Weert

VIVO

6-apr

HEYTHUYSEN

 

M.Ramaekers

Weert

v.BEEK de WIJS

13-apr

KONINGSBOSCH

 

J.Janssen

Posterholt

VISSCHERS

20-apr

ASTEN

Semi-Klassieker

J.Beurskens

Haelen

VIVO

20-apr

ASTEN

Ploegenklassement

v.BEEK.de Wijs

Vlodrop

v.BEEK de WIJS

27-apr

UBACHSBERG

 

B.van Zantvoort

Weert

VIVO

30-apr

DIERGAARDE

 

J.van Seggelen

Budel-Schoot

v.BEEK de WIJS

4-mei

DEURNE

 

F.Steuten

Weert

VIVO

5-mei

VIERLINGSBEEK

 

W.Vaes

Ospel

LEENEN

8-mei

NEERKANT

 

J.van Seggelen

Budel-Schoot

v.BEEK de WIJS

9-mei

Omloop der Peel

1e etappe

J.Beurskens

Haelen

VIVO

10-mei

Omloop der Peel

2e etappe

J.van de Berg

Oploo

VIVO

11-mei

Omloop der Peel

3e etappe

J.Beurskens

Haelen

VIVO

11-mei

Omloop der Peel

Eindklassement

J.Beurskens

Haelen

VIVO

11-mei

Omloop der Peel

Ploegenklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

14-mei

GELEEN  Baan

Sprintwedstrijd

T.Klingenstein

Geleen

 

14-mei

GELEEN  Baan

Kilometerrace

T.Klingenstein

Geleen

 

18-mei

TEGELEN

 

F.Steuten

Weert

VIVO

19-mei

SINT-JOOST

 

F.Steuten

Weert

VIVO

24-mei

ELL

 

B.van Zantvoort

Weert

VIVO

25-mei

Oml.v/h Maasdal

Klassieker

L.Rutten

Bergeyk

ALESSI

25-mei

Oml.v/h Maasdal

Ploegenklassement

 VIVO

Weert

VIVO

26-mei

TUNGELROY

 

F.Steuten

Weert

VIVO

1-jun

VALKENBURG

Cauberg Europees   Kamp.sch.18 +

F.Steuten

Weert

VIVO

1-jun

VALKENBURG 

Cauberg Europees   Kamp.sch.35 +

J.van Boxtel

Mill

VIVO

8-jun

VLODROP

 

J.Adriaans

Haps

VIVO

15-jun

Pijl van Limburg

Klassieker

J.Drummen

Valkenburg

v.BEEK de WIJS

15-jun

Pijl van Limburg

Ploegenklassement

 VIVO

Weert

VIVO

21-jun

DEN BOSCH

 

H.Greijmans

Weert

HI-FI

22-jun

DOENRADE

 

B.van Zantvoort

Weert

VIVO

29-jun

MAASTRICHT

St.Pietersberg

J.Roemermann

Tegelen

v.BEEK de WIJS

6-jul

ITTERVOORT

 

J.Adriaans

Haps

VIVO

13-jul

OSPEL

NWB Kampioenschap

Tw.Steuten

Weert

 

20-jul

HOENSBROEK

 

J.Roemermann

Tegelen

v.BEEK de WIJS

26-jul

REUTJE St.O' berg

 

J.van de Berg

Oploo

VIVO

27-jul

DEURNE St.Josef

Bedevaart

H.Crins

Beesel

v.BEEK de WIJS

1-aug

GEULLE

Tweedaagse 1e dag

F.Steuten

Weert

VIVO

2-aug

GEULLE

Tweedaagse 2e dag

J.Drummen

Valkenburg

v.BEEK de WIJS

2-aug

GEULLE

Eindklassement

F.Steuten

Weert

VIVO

3-aug

BEEGDEN

Prov.Kamp.schap   Limburg

B.van Zantvoort

Weert

VIVO

3-aug

BEEGDEN

Prov.Kamp.schap   Brabant

H.Verhoeven 4e

Helmond

 

3-aug

BEEGDEN

Prov.kamp.schap   Gelderland

A.Peperkamp

Herveld


10-aug

SOMEREN-Eind

Semi-Klassieker

B.Steuten

Weert

W.CLUB  WEERT

10-aug

SOMEREN-Eind

Ploegenklassement

W.Club WEERT

Weert

W.CLUB  WEERT

16-aug

PEY-ECHT

 

J.van de Berg

Oploo

VIVO

17-aug

WEERT  Fatima

 

J.Drummen

Valkenburg

v.BEEK de WIJS

23-aug

ROERMOND

 

J.Adriaans

Haps

VIVO

24-aug

ROGGEL

 

J.Beurskens

Haelen

VIVO

30-aug

BEEK  - Genhout

 

M.v/d Heijden

Eindhoven

TIM-OIL

31-aug

KESSEL-EIK

 

J.Roemermann

Tegelen

v.BEEK de WIJS

8-sep

POSTERHOLT

 

J.van de Berg

Oploo

VIVO

9-sep

MEIJEL

 

D.van Dijk

Baarlo

VIVO

14-sep

SOMEREN-Berbroek

Klassieker

J.Theuns

België

FATIMA B.

14-sep

SOMEREN-Berbroek

Ploegenklassement

Ploeg Fatima 

België

FATIMA B.

15-sep

STRAMPROY

 

M.v/d Heijden

Eindhoven

TIM-OIL

21-sep

BAARLO

 

F.Steuten

Weert

VIVO

28-sep

HERKENBOSCH

 

J.Drummen

Valkenburg

v.BEEK de WIJS

5-okt

GELEEN  Baan

 

J.van Boxtel

Mill

VIVO

17-mei

HEVER  B.

 

F.Steuten

Weert

VIVO

7-sep

DEURNE

Clubkampioenschap

1 W.C Snelle   Sprong

Belfeld

 

 

 

 

2 W.Cl.Weert

Weert

 

 

 

 

3 W.Cl.Peter Post

Echt

 

 

 

 

 

 

 

 

Klassiekers

Ploegenjaarklassement

1 VIVO

Weert

 

 

 

 

2 v.Beek de Wijs

Vlodrop

 

 

 

 

3 Tim Oil

Roermond

 

 

 

 

4 Alessi

Doetinchem

 

 

 

 

5 HI-FI 

Overpelt B.

 

 

Alessi klassement

Strijdlust

1 F.Steuten

Weert

VIVO

 

 

 

2 J.Roemermann

Tegelen

v.BEEK de WIJS

 

 

 

3 M.Ramaekers

Weert

v.BEEK de WIJS

 

 

Sponsorkampioenschap

1 VIVO

Weert

 

 

 

 

2 van Beek de Wijs

Vlodrop

 

 

 

 

3 Tim Oil

Roermond

 

 

Jaarklassement

 

 

 

 

1

Bert van Zantvoort

Weert

 

 

 

2

Jac Beurskens

Haelen

 

 

 

3

Jan van de Berg

Oploo

 

 

 

4

Fons Steuten

Weert

 

 

 

5

Jan Adriaans

Haps

 

 

 

6

Jef Drummen

Valkenburg

 

 

 

7

Jo van Seggelen

Budel-Schoot

 

 

 

8

Huub Greijmans

Weert

 

 

 

9

Herman Crins

Beesel

 

 

 

10

Louis Rutten

Bergeyk

 

 

 

11

Jan van Boxtel

Mill

 

 

 

12

Cor Vriens

Helmond

 

 

 

13

Daan van Dijk

Baarlo

 

 

 

14

Jac Roemermann

Tegelen

 

 

 

15

Twan Steuten

Weert

 

 

 

16

Paul Lodewijks

Lommel B.

 

 

 

17

Tjeu Ramaekers

Weert

 

 

 

18

Han Verhoeven

Helmond

 

 

 

19

Huub Geurts

Vierlingsbeek

 

 

 

20

Wil Vaes

Ospel

 

 

 

21

Marcel Nelis

Hulsberg

 

 

 

22

Jac van Heel

Diergaarde

 

 

 

23

Theo Meisters

Hoensbroek

 

 

 

24

Henk Papen

Saeffelen

 

 

 

25

Ton Klingenstein

Geleen

 

 

 

                               Jac Beurskens is in Roggel niet te stuiten

                     Jan van de Berg rijdt sterke koers in 't Reutje ( St.Odiliënberg )

        Toen de journalisten nog verhalen optekenden die de krant haalden, Wiel Verheesen en Jan Seuren                 kennen het metier. Jan Adriaans vertelt