Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1976

 

28-mrt

NEDERWEERT

 

H.Greijmans

Weert

HI-FI

4-apr

ELL

 

J.Beurskens

Haelen

VIVO

11-apr

SWALMEN

 

H.Crins

Beesel

VIVO

18-apr

GEULLE 1

 

H.de Hey

Heerlen

LEENEN

19-apr

HAELEN

 

J.Adriaans

Haps

VIVO

25-apr

ASTEN

Semi-Klassieker

B.van Zantvoort

Weert

TIM-OIL

25-apr

ASTEN

Ploegenklassement

Ploeg TIM-OIL

Roermond

TIM-OIL

1-mei

WEERT Boshoven

 

J.Beurskens

Haelen

VIVO

2-mei

ROERMOND

 

H.Greymans

Weert

HI-FI

9-mei

MERUM

 

J.Drummen

Valkenburg

HI-FI

16-mei

MONTFORT

Bedevaart +Semi-Klassieker

A.Montforts

Susteren

 

16-mei

MONTFORT

Ploegenklassement

Ploeg HI-FI

Neerpelt B.

HI-FI

22-mei

ITTERVOORT

 

J.Beurskens

Haelen

VIVO

23-mei

Oml.v/h Maasdal

Klassieker

H.Greijmans

Weert

HI-FI

23-mei

Oml.v/h Maasdal

Ploegenklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

27-mei

NEERKANT

 

F.Scheres

Posterholt

TIM-OIL

28-mei

Omloop der Peel

1e etappe tijdrit

M.Ramaekers

Weert

HI-FI

28-mei

Omloop der Peel

2e etappe

F.Verstappen

Neerkant

LEENEN

29-mei

Omloop der Peel

3e etappe

Jac Spetgens

Someren

COMPRI

30-mei

Omloop der Peel

4e etappe

Jan Spetgens

Someren

COMPRI

30-mei

Omloop der Peel

Eindklassement

Jan Spetgens

Someren

COMPRI

30-mei

Omloop der Peel

Ploegenklassement

Ploeg COMPRI

Zwijndrecht

COMPRI

6-jun

GEULLE  2

Europees   Kampioenschap

J.Beurskens

Haelen

VIVO

7-jun

HINGEN

 

F.Verstappen

Neerkant

LEENEN

11-jun

Ronde v. Ierland

Proloog  3,2 km.  

D.Devin

Ierland


11-jun

Ronde v. Lierland

1e et. Dublin-Sligo  Bergrit  

S.Kennedy

Ierland


12-jun

Ronde v. Ierland

2e et. Sligo-Clifden  169 km.

S.Kennedy

Ierland


13-jun

Ronde v. Ierland

3e et. Clifden-Listowel  145 km.

B.Power

Ierland


14-jun

Ronde v. Ierland

4e et. Listowel-Valentia 129 km.

J.C. Breure

Frankrijk


15-jun

Ronde va.Ierland

5e et. Valentia-Kenmare105 km 

B.Power

Ierland


16-jun

Ronde v. Ierland

6e et. Kenmare-Mitchelstowe 124

W.Zebisch

Duitsland


17-jun

Ronde v. Ierland

7e et. Mitchelstown-Carlow

N.Clarck

Ierland


18-jun

Ronde v. Ierland

8e et. Carlow-Bray  122 km.

W.Zebisch

Duitsland


19-jun

Ronde v. Ierland

9e et. Bray-Dublin  

H.Perez

Frankrijk


20-jun

Ronde v. Ierland

Eindklassement

F.Steuten

Weert

NWB

20-jun

Ronde v. Ierland

Ploegenklassement

Frankrijk

Frankrijk


20-jun

Ronde v. Ierland

Sprintklassement

J.Beurskens

Haelen

NWB

13-jun

Pijl van Limburg

Klassieker

J.Adriaans

Haps

VIVO

13-jun

Pijl van Limburg

Ploegenklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

14-jun

TUNGELROY

 

M.Ramaekers

Weert

HI-FI

19-jun

THORN

Prov.kamp.schap   Limburg

M.Ramaekers

Weert

HI-FI

19-jun

THORN

Prov.kamp.schap   Brabant

F.Aarts

Vierlingsbeek

 

26-jun

ZEELST

 

H.Papen

Saeffelen D.

HI-FI

27-jun

WANROY

 

F.Steuten

Weert

LAKO

4-jul

HOENSBROEK

NWB kampioenschap

M.v.d. Heyden

Eindhoven

TIM-OIL

11-jul

VIERLINGSBEEK

 

F.Steuten

Weert

LAKO

25-jul

MAASTRICHT

St.Pietersberg

F.Steuten

Weert

LAKO

1-aug

WEERT  Fatima

 

J.Drummen

Valkenburg

HI-FI

2-aug

KELPEN

 

H.Greijmans

Weert

HI-FI

7-aug

ST.ODILIENBERG

 

B.v. Zantvoort

Weert

TIM-OIL

8-aug

KESSEL-EIK

 

J.Drummen

Valkenburg

HI-FI

14-aug

REUTJE St.o'berg

 

F.Verstappen

Neerkant

LEENEN

15-aug

BEEGDEN

 

J.Drummen

Valkenburg

HI-FI

20-aug

VOERENDAAL

Tweedaagse 1e dag

F.Heyens

België

BELGIË

21-aug

VOERENDAAL

Tweedaagse 2e dag

F.Steuten

Weert

LAKO

21-aug

VOERENDAAL

Eindklassement

F.Steuten

Weert

LAKO

22-aug

BEESEL

 

A.Montforts

Susteren

HI-FI

29-aug

DOENRADE

 

H.Papen

Saeffelen D.

HI-FI

4-sep

POSTERHOLT

 

J.Beurskens

Haelen

VIVO

6-sep

MEIJEL

 

J.Drummen

Valkenburg

HI-FI

12-sep

SOMEREN-Werchter

Klassieker

J.Verbrugge

België

BELGIË

12-sep

SOMEREN-Werchter

Ploegenklassement

Ploeg BELGIE A

België

BELGIË

13-sep

STRAMPROY

 

H.Greijmans

Weert

HI-FI

26-sep

WESSEM

 

H.Notermans

Grevenbicht

 

27-sep

GELEEN

Baankampioenschap

J.van Boxtel

Mill

VIVO

  2-okt

Ronde v.Zuid Afrika

1e etappe

V.Fernandez

Portugal


  3-okt

Ronde v.Zuid Afrika

2e etappe

V.Fernandez

Portugal


  4-okt

Ronde v.Zuid Afrika

3e etappe 175 km.

A.Maestri

Italië


  5-okt

Ronde v.Zuid Afrika

4e etappe

A.van Heeren 

Zd-Afrika


  6-okt

Ronde v.Zuid Afrika

5e etappe

A.van Heerden

Zd-Afrika


  7-okt

Ronde v.Zuid Afrika

6e etappe

J.Adriaans

Haps

VIVO-NWB

  8-okt

Ronde v.Zuid Afrika

7e etappe   

A.Impey

Zd-Afrika


  9-okt

Ronde v.Zuid Afrika

8e etappe

A.Dipple

Zd-Afrika


 10-okt

Ronde v.Zuid Afrika

9e etappe

W.Zebisch

Duitsland

 

 11-okt

Ronde v.Zuid Afrika

10e etappe

A.van Heerden

Zd-Afrika


 12-okt

Ronde v.Zuid Afrika

11e etappe

A.Vermeulen

Zd.Afrika


 13-okt

Ronde v.Zuid Afrika

12e etappe

F.Ghissi

Italië


  14-okt

Ronde v.Zd Afrika

13e etappe

B.Seghers

België


  15-okt

Ronde v.Zd Afrika

14e etappe

A.van Heerden

Zd-Afrika


  16-okt

Ronde v.Zd Afrika

15e etappe

A.van Heerden

Zd-Afrika

 

  17-okt

Ronde v.Zd Afrika

16e etappe

A.van Heerden

Zd-Afrika


  18-okt

Ronde v.Zd Afrika

17e etappe

A.van Heerden

Zd-Afrika


  18-okt

Ronde v.Zd Afrika

Eindklassement

V.Fernandez

Portugal








 5-sep

BELFELD

Clubkampioenschap

Oost Brabant

Wanroy


 

 

 

J.v.Boxtel

 

 

 

 

 

H.Arts

 

 

 

Jaarklassement

 

G.Lenkens

 

 

1

Jac Beurskens

Haelen

J.Adriaans

 

 

2

Huub Greijmans

Weert

R.v.d. Heijden

 

 

3

Fons Steuten

Weert

A.Peperkamp

 

 

4

Jef Drummen

Valkenburg

2 Voorwaarts

Montfort

 

5

Bert van Zantvoort

Weert

3Snelle sprong

Belfeld

 

6

Jan Adriaans

Haps

4 Peter Post

Echt

 

7

Jan Spetgens

Someren

5 De Zwaluw

Someren

 

8

Henk Papen

Saeffelen

 

 

 

9

Jac Spetgens

Someren

 

 

 

10

Tjeu Ramaekers

Weert

 

 

 

11

Michel v/d Heijden

Eindhoven

 

 

 

12

Frans Verstappen

Neerkant

 

 

 

13

Fred Scheres

Posterholt

 

 

 

14

Ad Montforts

Susteren

 

 

 

15

Henk Arts

Wanroy

 

 

 

16

H.van Hoof

Lommel B.

 

 

 

17

Henk van Oischot

Bergeyk

 

 

 

18

Herman Crins

Beesel

 

 

 

19

Jan van Boxtel

Mill

 

 

 

20

Henk de Hey

Heerlen

 

 

 

21

Jan van de Berg

Oploo

 

 

 

22

Andre Peperkamp

Herveld

 

 

 

23

Marcel Nelis

Hulsberg

 

 

 

24

Jo van Seggelen

Budel-Schoot

 

 

 

25

Cor Vriens

Helmond

 

 

 


De NWB ploeg in de ronde van Ierland met in het midden eindwinnaar Fons Steuten   v.l.n.r.  Henk de Hey- Michel van der Heijden ploegleider Paul Gielen-Fons-en Jac Beuirskens (winnaar van het sprintklassement