Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1979

 

1-apr

WEERT IJzeren man

Semi-Klassieker

J.van Kessel

Deurne

VIVO

1-apr

WEERT IJzeren man

Ploegenklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

15-apr

BEESEL

 

H.Papen

Saeffelen D.

DRENTH

16-apr

HAELEN

 

P.v.Zantvoort

Weert

de WACHT

22-apr

WANROY

Semi-Klassieker

H.Crins

Beesel

ROEST

22-apr

WANROY

Ploegenklassement

DRENTH

Maasbracht

DRENTH

29-apr

ECHT

 

H.Crins

Beesel

ROEST

30-apr

GELEEN

Prov.kampioensch.   Limburg

J.Drummen

Valkenburg

DRENTH

30-apr

GELEEN

Prov.kampioensch. Nrd.Brabant

J.van Kessel 

Deurne

VIVO

6-mei

THORN

 

P.Gilissen

Maastricht

ALESSI

13-mei

HOENSBROEK

 

A.Tulmans

Lommel B.

VIVO

15-mei

GELEEN    Baan

 

T.Klingenstein

Geleen

x

19-mei

GELEEN    Baan

 

R.Graf

Simpelveld

x

20-mei

VIERLINGSBEEK

Tijdrit

A.Tulmans

Lommel B.

VIVO

20-mei

VIERLINGSBEEK

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

22-mei

GELEEN    Baan

 

J.Fooy

Maastricht

x

24-mei

TEGELEN

 

H.Crins

Beesel

ROEST

25-mei

GELEEN    Baan

 

J.Alberts

Geleen

x

27-mei

Oml.v/h Maasdal

Klassieker

A.Tulmans

Lommel B.

VIVO

27-mei

Oml.v/h Maasdal

Ploegenklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

4-jun

SINT-JOOST

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

8-jun

Pijl van Limburg

1e etappe tijdrit

A.'t Gilde

België

WAOD

9-jun

Pijl van Limburg

2e etappe

P.Gilissen

Maastricht

ALESSI

10-jun

Pijl van Limburg

3e etappe

J.Louwers

Kinrooi

ROEST

10-jun

Pijl van Limburg

Eindklassement

A.' t Gilde

België

WAOD

10-jun

Pijl van Limburg

Ploegenklassement

 WAOD

België

WAOD

12-jun

GELEEN    Baan

 

J.Louwers

Weert

ROEST

15-jun

EINDHOVEN

Baankampioensch.sprint

H.de Hey

Heerlen

VIVO

15-jun

EINDHOVEN

Baankampioensch.achtervolging

M.van Kessel

Deurne

VIVO

15-jun

EINDHOVEN

Baankampioensch.50   K.M.

H.Hartjes

Waalre

KEMPS

15-jun

GELEEN    Baan

 

J.Jans

St.Joost

 

17-jun

UBACHSBERG

NWB kampioenschap

J.Montforts

Susteren

DRENTH

19-jun

GELEEN    Baan

 

J.Alberts

Geleen

IND.

21-jun

EINIGHAUSEN

 

J.Louwers

Weert

ROEST

22-jun

GELEEN    Baan

 

P.Klinkers

Susteren

 

24-jun

BEEGDEN

 

J.van Seggelen

Budel-Schoot

de WACHT

26-jun

GELEEN    Baan

 

J.Alberts 

Geleen

 

27-jun

ASTEN

 

B.v. Zantvoort

Weert

DRENTH

27-jun

BAARLO Baan

 

L.Vaessen

Swalmen

 

29-jun

GELEEN    Baan

 

J.Alberts

Geleen

 

30-jun

ZEELST

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

1-jul

DOENRADE

 

H.Crins

Beesel

ROEST

7-jul

ST.ODILIENBERG

 

J.Drummen

Valkenburg

DRENTH

8-jul

VLODROP

 

H.Papen

Saeffelen D.

DRENTH

14-jul

BAARLO Baan

Eindklassement 3   daagse

H.Crins

Beesel

ROEST

15-jul

MILL

 

H.Papen

Saeffelen D.

DRENTH

17-jul

GELEEN    Baan

 

T.van Himbergen

Buchten

 

20-jul

GELEEN    Baan

 

J.Reuvers

Heythuysen

 

29-jul

ULESTRATEN

Europees  kampioensch.19 +

H.de Hey

Heerlen

VIVO

29-jul

ULESTRATEN

Europees  kampioensch.26 +

A.Kesters

Belgie

FATIMA B.

31-jul

GELEEN    Baan

 

J.van Pol

Montfort

IND.

3-aug

GELEEN    Baan

 

P.Klinkers

Susteren

 

4-aug

KELPEN

 

B.v.Zantvoort

Weert

DRENTH

5-aug

HEEL

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

10-aug

GELEEN    Baan

 

M.Ramaekers

Weert

ROEST

11-aug

REUTJE St.O'berg

 

H.Greijmans

Weert

ROEST

11-aug

GELEEN    Baan

Afvallingsrace

A.de Win

Geleen

 

11-aug

GELEEN    Baan

Klassementsrace

T.Klingenstein

Geleen

 

11-aug

GELEEN    Baan

Finale

G.Nelissen

Sittard

 

11-aug

GELEEN    Baan

Eindklassement

G.Nelissen

Sittard

 

12-aug

WEERT    Fatima

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

18-aug

GELEEN    Baan

 

M.Fooy

Maastricht

IND.

19-aug

BELFELD

 

H.Crins

Beesel

ROEST

25-aug

SANKT JOHANN O.

Weltcup

H.de Hey

Heerlen

VIVO

29-aug

GELEEN    Baan

Huldiging   Henk de Hey

H.de Hey

Heerlen

VIVO

2-sep

GELEEN    Baan

Avondrace

M.Fooy

Maastricht

IND.

2-sep

MAASBRACHT

 

B.van Zantvoort

Weert

DRENTH

3-sep

MEIJEL

 

H.Hartjes

Waalre

KEMPS

4-sep

GELEEN    Baan

 

H.de Hey

Heerlen

VIVO

7-sep

GELEEN    Baan

 

J.Krekels

Sittard

 

8-sep

UBACHSBERG

Sponsorkampioenschap  ploegentijdrit

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

8-sep

UBACHSBERG

Sponsorkampioensch. criterium

J.van Kessel

Deurne

VIVO

9-sep

VENRAY

 

B.van Zantvoort

Weert

DRENTH

11-sep

GELEEN    Baan

 

P.Klinkers

Geleen

 

12-sep

GELEEN    Baan

 

J.Ubachs 

Amstenrade

 

14-sep

GELEEN    Baan

 

J.Kusters

Spaubeek

 

15-sep

STRAMPROY

 

B.van Zantvoort

Weert

DRENTH

16-sep

HINGEN

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

16-sep

HEMIKSEN  België

 

R.van der Linden

Helmond

 

19-sep

GELEEN    Baan

 

H.Notermans

Grevenbicht

 

23-sep

REUVER

 

J.Montforts

Susteren

DRENTH

25-sep

GELEEN    Baan

 

H. de Hey

Heerlen

VIVO

26-sep

GELEEN    Baan

 

L.Hoogeveen

Ubach over Worms

 

28-sep

GELEEN    Baan

1e koers

H.de Hey

Heerlen

VIVO

28-sep

GELEEN    Baan

2e koers

M.Hendrix

Weert

 

29-sep

ROERMOND

 

J.Drummen

Valkenburg

DRENTH

29-sep

GELEEN    Baan

 

G.Nelissen

Sittard

 

30-sep

DEURNE

 

J.van Seggelen

Budel-Schoot

de WACHT

3-okt

GELEEN    Baan

 

H.de Hey

Heerlen

VIVO

4-okt

GELEEN    Baan

 

M.Hendrix

Weert

 

6-okt

GELEEN    Baan

Klassementswedstrijd

J.van Pol

Montfort

IND.

6-okt

GELEEN    Baan

Afvallingswedstrijd

H.Papen

Saeffelen D.

DRENTH

6-okt

GELEEN    Baan

Criterium

J.Drummen

Valkenburg

DRENTH

6-okt

GELEEN    Baan

Eindklassement

H.de Hey

Heerlen

VIVO

7-okt

GELEEN

24 uur van Geleen

H.de Hey

Heerlen

VIVO

9-okt

GELEEN    Baan

 

M.Hendrix

Weert

 

11-okt

GELEEN    Baan

 

M.Hendrix

Weert

 

14-okt

EINDHOVEN

 

P.Hawinkels

Montfort

SALDEN

16-okt

GELEEN    Baan

 

H.Hendrikx

Weert

 

18-okt

GELEEN    Baan

 

G.Janssen

Stein

 

21-okt

GELEEN    Baan

 

P.Gilissen

Maastricht

ALESSI

23-okt

GELEEN    Baan

 

J.Alberts

Geleen

IND.

26-okt

GELEEN    Baan

 

J.Alberts

Geleen

 

31-okt

GELEEN    Baan

 

Wim Drenth

Maasbracht

DRENTH

13-nov

GELEEN    Baan

 

J.Alberts

Geleen

IND.

21-nov

GELEEN    Baan

 

P.Gilissen

Maastricht

ALESSI

23-nov

GELEEN    Baan

 

T.Gruyzen

Sittard

 

25-nov

GELEEN    Baan

 

J.Gllissen

Maastricht

ALESSI

4-dec

GELEEN    Baan

 

J.Gilissen

Maastricht

ALESSI

7-dec

GELEEN    Baan

 

J.Gilissen

Maastricht

ALESSI

16-dec

GELEEN    Baan

 

J.Gilissen

Maastricht

ALESSI

18-dec

GELEEN    Baan

 

M.Hendrix 

Weert

 

23-dec

GELEEN    Baan

 

J.Gilissen

Maastricht

ALESSI

30-dec

GELEEN    Baan

 

T.Gruyzen

Sittard

 

 

JABEEK

N.K. Vrije renners 15   +

M.Schemerkamp

Twello

IND

 

JABEEK

N.K. Vrije renners 25   +

T.Bogers

Huybergen

IND

 

MISKOM    B.

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

 

MISKOM    B.

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

 

MISKOM    B.

 

A.Tulmans

Lommel B.

VIVO

 

ATTENRODE  B.

 

A.Tulmans

Lommel B.

VIVO

8-sep 

UBACHSBERG

Sponsor Kampioenschap

 1 VIVO

Weert

VIVO

 

 


 2 DRENTH

Maasbracht

 

 

 

 

 3 ROEST

Venlo

 

 

 


 4 WIM KEMPS

Valkenswaard

 

 

 


 5 SALDEN-ROSSIN

Limbricht

 







1-sep

MONTFORT  

Clubkampioenschap

W.Club Voorwaarts

Montfort

 

 

 

 

H.Papen

 

 

 

 

 

J.Drummen

 

 

 

 

 

P.Gillissen

 

 

 

 

 

F.Scheres

 

 

 

 

 

H.Greijmans

 

 

 

 

 

P.Hawinkels

 

 

 

 

 

Peter Post

Echt

 

 

 

 

Bergeijk

Bergeyk

 

 

 

B.Klasse

 Peter Post

Echt

 

 

 

C.Klasse

 Peter Post

Echt

 

 

Jaarklassement

 

 

 

 

1

Jac van Kessel

Deurne

 

 

 

2

Fredy Raetsen

Weert

 

 

 

3

Jef Drummen

Valkenburg

 

 

 

4

Herman Crins

Beesel

 

 

 

5

Henk Papen

Saeffelen

 

 

 

6

Bert van Zantvoort

Weert

 

 

 

7

Jo van Seggelen

Budel-Schoot

 

 

 

8

Henk de Hey

Heerlen

 

 

 

9

Armand Tulmans

Lommel B.

 

 

 

10

Piet Gilissen

Maastricht

 

 

 

11

Huub Greijmans

Weert

 

 

 

12

Jo Montforts

Susteren

 

 

 

13

Cor Vriens

Helmond

 

 

 

14

Peter v. Zantvoort

Weert

 

 

 

15

Tjeu Ramaekers

Ospel

 

 

 

16

Jack Louwers

Kinrooi B.

 

 

 

17

Fred Scheres

Posterholt

 

 

 

18

Jos Alberts

Geleen

 

 

 

19

Henk Hartjes

Waalre

 

 

 

20

Ben Knarren

Stein

 

 

 

21

Jos Ramaekers

Weert

 

 

 

22

Martin van Kessel

Deurne

 

 

 

23

Jos Lamber

Blerick

 

 

 

24

Henk v. Oorschot

Bergeyk

 

 

 

25

Fons Steuten

Weert

 

 

 


  De VIVO ploeg met : Daan van Dijk-Martin van Kessel-Armand Tulmans-Henk de Hey-Jan van Boxtel-Jac van Kessel en Jos Ramaekers is oppermachtig in de strijd om het Sponsorkampioenschap. Miss Gonnie heeft voor de gladiolen gezorgd