Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1980    

 

23-mrt

WEERT IJzeren man

Semi-klassieker

J.Ramaekers

Weert

VIVO

23-mrt

WEERT  IJzeren man

Ploegenklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

30-mrt

BERGEIJK

 

J.Montforts

Susteren

DRENTH

30-mrt

TIENEN België


R.van der Linden

Helmond


6-apr

BEESEL

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

7-apr

HAELEN

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

13-apr

Hel van Brabant

Klassieker

J.van Kessel

Deurne

VIVO

13-apr

Hel van Brabant

Ploegenklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

20-apr

VENLO

Ploegentijdrit

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

27-apr

WANROY

Semi-Klassieker

M.van Kessel

Deurne

VIVO

27-apr

WANROY

Ploegenklassement

 't HUKSKE

Weert

t HUKSKE

27-apr

WALSHOUTEM België


P.van der Linden

Helmond


30-apr

GELEEN

Bedevaart

T.Verstappen

Meijel

ROEST

4-mei

THORN

 

H.Greijmans

Weert

ROEST

5-mei

MONTFORT

 

P.Janssen

Tegelen

ROEST

11-mei

VLODROP

 

G.Nelissen

Sittard

SALDEN

15-mei

NEERKANT

 

H.de Hey

Heerlen

VIVO

16-mei

Omloop der Peel

1e etappe  Tijdrit

H.Hartjes

Waalre

ROEST

16-mei

Omloop der Peel

2e etappe

J.van Kessel

Deurne

VIVO

17-mei

Omloop der Peel

3e etappe

H.de Hey

Heerlen

VIVO

18-mei

Omloop der Peel

4e etappe

H.de Hey

Heerlen

VIVO

18-mei

Omloop der Peel

Eindklassement

H.de Hey

Heerlen

VIVO

18-mei

Omloop der Peel

Ploegenklassement

 VIVO

Weert

VIVO

25-mei

NEDERWEERT

 

T.Verstappen

Meijel

ROEST

26-mei

HINGEN

 

B.van Zantvoort

Weert

DRENTH

30-mei

ROOSTEREN

Voorwedstrijd Profs

F.Scheres

Posterholt

DRENTH

1-jun

OSPEL

 

E.Jorissen

Weert

DRENTH

4-jun

MAASBRACHT

 

M.Ramaekers

Ospel

ROEST

8-jun

WANROY

Prov.kamp.Brabant

M.van Kessel

Deurne

VIVO

8-jun

WANROY

Prov.kamp.Limburg

E.Jorissen  

Weert

DRENTH

9-jun

TEGELEN

 

H.Crins

Beesel

ROEST

13-jun

Pijl van Limburg

1e etappe  tijdrit

A.Tulmans

Lommel B.

VIVO

13-jun

Pijl van Limburg

2e etappe

E.Jorissen

Weert

DRENTH

14-jun

Pijl van Limburg

3e etappe

M.van Kessel

Deurne

VIVO

15-jun

Pijl van Limburg

4e etappe

J.Drummen

Valkenburg

DRENTH

15-jun

Pijl van Limburg

Eindklassement

J.Drummen

Valkenburg

DRENTH

15-jun

Pijl van Limburg

Ploegenklassement

SALDEN

Limbricht

SALDEN

22-jun

HEEL

 

H.Greijmans

Weert

ROEST

25-jun

ASTEN

 

P.Janssen

Tegelen

ROEST

26-jun

EINIGHAUSEN

 

F.Raetsen

Weert

t HUKSKE

27-jun

WEERT  Stad

 

M.Ramaekers

Ospel

ROEST

29-jun

DOENRADE

 

T.Verstappen

Meijel

ROEST

6-jul

NUTH

NWB kampioenschap

H.Greijmans

Weert

ROEST

13-jul

GELEEN  Baan

Kampioenschap crit.

H.Hartjes

Waalre

ROEST

13-jul

GELEEN  Baan

Kampioenschap sprint

 

 

 

13-jul

GELEEN  Baan

Kampioenschap afval.

 

 

 

13-jul

GELEEN  Baan

Kampioenschap eindkl.

H.Hartjes

Waalre

ROEST

13-jul

WAASMONT  België


P.van der Linden

Helmond


20-jul

ULESTRATEN

 

E.Jorissen

Weert

DRENTH

26-jul

MEIJEL

 

E.Jorissen

Weert

DRENTH

 1 -aug

SCHERPENHEUVEL  B.


F.Steuten

Weert

'T HUKSKE

2-aug

REUTJE St. O' berg

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

3-aug

KELPEN

 

J.Louwers

Kinrooi

VIVO

5-aug

LUYKSGESTEL

 

B.van Zantvoort

Weert

DRENTH

10-aug

SOMEREN-Werchter

Klassieker

F.Raetsen

Weert

t HUKSKE

10-aug

SOMEREN-Werchter

Ploegenklassement

 't HUKSKE

Weert

t HUKSKE

17-aug

WEERT  Fatima

 

F.Steuten

Weert

t HUKSKE

23-aug

Omloop v/h Maasdal

1e etappe

J.Ramaekers

Weert

VIVO

24-aug

Omloop v/h Maasdal

2e etappe

E.Jorissen

Weert

DRENTH

24-aug

Omloop v/h Maasdal

Eindklassement

H.Crins

Beesel

ROEST

24-aug

Omloop v/h Maasdal

Ploegenklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

31-aug

ITTERVOORT

 

J.Ubachs

Amstenrade

SALDEN

7-sep

MAASBRACHT

 

H.de Hey

Heerlen

VIVO

14-sep

GELEEN  Baan

 

H.de Hey

Heerlen

VIVO

21-sep

SOMEREN-Berbroek

Klassieker

R.van Hoven

België

BELGIË 

21-sep

SOMEREN-Berbroek

Ploegenklassement

 BELGIË 

België

BELGIË 

28-sep

REUVER

 

T.Verstappen

Meijel

ROEST

12-okt

EINDHOVEN

Wim Ivits bokaal

J.Seghers

België

BELGIE

13-okt

GELEEN

24 uur

E.Jorissen

Weert

DRENTH

26-aug

SANKT JOHANN

Weltcup

H.de Hey

Heerlen

VIVO

27-sep

TIENEN B.

 

F.Steuten

Weert

t HUKSKE

 

BELGIË

 

J.van Seggelen

Budel Schoot

de WACHT

 

GRASS   FRANKRIJK

 

H.de Hey

Heerlen

VIVO

22-jun

ST.LOUEY-BIGORRE

Frankrijk 3e etappe

W.van Mierlo

Weert

t HUKSKE

 

JABEEK

N.K.Vrije renners 15   +

A.Koenders

Oudkerk

 

 

JABEEK

N.K.Vrije renners 25   +

B.v.Broekhoven

Bergen op zoom

 

6-sep

MONTFORT

Clubkampioenschap

1 W.Club DTS

Deurne

 

 

 

 

Jac v.Kessel

 

 

 

 

 

Mart van Kessel

 

 

 

 

 

Chris Nelemans

 

 

 

 

 

Peter v.d. Linden

 

 

 

 

 

Rene v.d. Linden

 

 

 

 

 

2 W.Cl. Weert

 

 

 

 

 

3 W.Cl. Bergeijk

 

 

6-sep

MONTFORT

Clubkamp.schap   B.Groep

1 W.Cl. Peter Post

Echt

 

6-sep

MONTFORT

Clubkamp.schap   C.Groep

1W.Cl;. Eindhoven

 

 

 BAAN

GELEEN-BAARLO   

 

 

 

 

6-jan

GELEEN Baan

 

J.Jans

St.Joost

 

8-jan

GELEEN Baan

 

J.Alberts

Geleen

 

11-jan

GELEEN Baan


J.Alberts

Geleen


13-jan

GELEEN Baan


W.Drenth

Maasbracht


15-jan

GELEEN Baan

 

P.Gilissen

Maastricht

 

18-jan

GELEEN Baan


J.van de Meer

Geleen


20-jan

GELEEN Baan

 

J. van de Meer

Geleen

 

25-jan

GELEEN Baan


P.Gilissen

Maastricht


26-jan

GELEEN Baan

 

W.Bouman

Sittard

 

29-jan

GELEEN Baan

 

P.Gilissen

Maastricht

 

 1 -feb

GELEEN Baan


P.Gilissen

Maastricht


 2-feb

GELEEN Baan


G.Nelissen

Sittard


 8-feb

GELEEN Baan


T.Klingenstein

Geleen


12-feb

GELEEN Baan

 

M.Hendrix

Weert

 

14-feb

GELEEN Baan


P.Gilissen

Maastricht


15-feb

GELEEN Baan


J.Gilissen

Maastricht


17-feb

GELEEN Baan


P.van de Wall

Geleen


21-feb

GELEEN Baan


G.Nelissen

Sittard


22-feb

GELEEN Baan


J.Nilissen

Maastricht


24-feb

GELEEN Baan

 

P.Halmans

Dieteren

 

26-feb

GELEEN Baan


P.van de Wall

Geleen


28-feb

GELEEN Baan


J. Nilissen

Maastricht


 2-mrt

GELEEN Baan


W.Drenth

Maasbracht


 4-mrt

GELEEN Baan


M.Hendrix

Weert


7-mrt

GELEEN Baan

 

G.Nelissen

Sittard

 

9-mrt

GELEEN Baan

 

W.Drenth

Maasbracht

 

13-mrt

GELEEN Baan


T.Stroucken

Sittard


14-mrt

GELEEN Baan


W.Wanders

Meerssen


16-mrt

GELEEN Baan

1e koers

G.Nelissen

Sittard

 

16-mrt

GELEEN Baan

2e koers

C.Reinders

Lanaken B.

 

18-mrt

GELEEN Baan

 

A.Meuffels

Holtum

 

20-mrt

GELEEN Baan

 

M.Fooy

Maastricht

 

25-mrt

GELEEN Baan

 

F.Kuipers

Maasbracht

 

27-mrt

GELEEN Baan


C.Reinders

Lanaken B.


 1-apr

GELEEN Baan

 

M.Hendrix

Weert

 

 3-apr

GELEEN Baan

 

J.Alberts

Geleen

 

 8-apr

GELEEN Baan


G.Nelissen

Sittard


10-apr

GELEEN Baan

 

E.Janssen

Stein

 

11-apr

GELEEN Baan

 

A.Hendriks

Weert

 

15-apr

GELEEN Baan

 

G.Nelissen

Sittard

 

17-apr

GELEEN Baan

 

J.Alberts

Geleen

 

18-apr

GELEEN Baan


P.Moris

Stramproy

 

24-apr

GELEEN Baan

 

W.Vergooszen

Susteren

 

25-apr

GELEEN Baan


Sj.Derks

Munstergeleen


26-apr

GELEEN Baan


P.Gilissen

Maastricht


1-mei

GELEEN Baan

 

H.Hendrikx

Weert

 

 8-mei

BAARLO Baan


H.Crins

Beesel


 9-mei

GELEEN Baan


J.Alberts

Geleen


13-mei

GELEEN Baan


G.Nelissen

Sittard


21-mei

BAARLO Baan


P.Janssen

Tegelen


22-mei

GELEEN Baan


H.de Hey 

Heerlen


3-jun

GELEEN Baan

 

M.Fooy

Maastricht

 

11-jun

GELEEN Baan

 

J.Kusters

Spaubeek

 

11-jun

BAARLO Baan


H.Crins

Beesel


17-jun

GELEEN  Baan


J.Fooy

Maastricht


18-jun

BAARLO  Baan


H.Crins

Beesel


19-jun

GELEEN  Baan


G.Nelissen

Sittard


20-jun

GELEEN  Baan


J.Kusters 

Spaubeek


24-jun

GELEEN Baan

 

M.Hendrix

Weert

 

25-jun

BAARLO Baan


H.Crins

Beesel


26-jun

GELEEN  Baan


W.Drenth

Maasbracht


27-jun

GELEEN Baan

 

Sj.Derks

Munstergeleen

 

1-jul

GELEEN Baan

 

M.Hendrix

Weert

 

2-jul

BAARLO  Baan


P.Janssen

Tegelen


4-jul

GELEEN  Baan


G.Nelissen

Sittard


 9-jul

BAARLO Baan


H.Crins

Beesel


11-jul

GELEEN  Baan


H.Smeets 

Gronsveld


16-jul

GELEEN BAAN

 

D.Meuffels

Holtum

 

16-jul

BAARLO Baan


H.Crins

Beesel


18-jul

GELEEN  Baan


A.Meuffels

Holtum


20-jul

GELEEN Baan

 

T.Stroucken

Sittard

 

22-jul

GELEEN Baan

 

J.Ubachs

Amstenrade

 

23-jul

BAARLO  Baan


H.Greijmans

Weert


25-jul

GELEEN Baan


G.Nelissen

Sittard

 

27-jul

GELEEN Baan


W.Drenth

Maasbracht

 

29-jul

GELEEN  Baan


A.Meuffels

Holtum


31-jul

GELEEN  Baan


G.Nelissen

Sittard


1-aug

GELEEN Baan

 

J.Ubachs

Amstenrade

 

5-aug

GELEEN Baan

 

E.Janssen

Stein

 

7-aug

GELEEN Baan

 

J.Ubachs

Amstenrade

 

 8-aug

GELEEN  Baan


T.Klingenstein

Geleen


12-aug

GELEEN Baan

 

E.Janssen

Stein

 

14-aug

GELEEN Baan

 

W.Drenth

Maasbracht

 

14-aug

BAARLO  Baan


H.Greijmans

Weert


15-aug

GELEEN Baan

 

G.Nelissen

Sittard

 

19-aug

GELEEN  Baan


N.Paes

Munstergeleen


22-aug

GELEEN Baan

 

G.Nelissen

Sittard

 

27-aug

GELEEN Baan

 

D.Meuffels

Holtum

 

28-aug

BAARLO  Baan


P.Janssen

Tegelen


28-aug

GELEEN  Baan


T.van Himbergen

Buchten


29-aug

GELEEN  Baan


N.Paes

Munstergeleen


 2-sep

GELEEN  Baan


G.Janssen

Stein


 4-sep

GELEEN Baan

 

H. de Hey

Heerlen

 

 4-sep

BAARLO Baan


J.Reinders

Reuver


 4-sep

BAARLO Baan

Eindklassement

H.Crins

Beesel


 5-sep

GELEEN  Baan


N.Paes

Munstergeleen


 9-sep

GELEEN  Baan


M.Hendrix

Weert


11-sep

GELEEN Baan

 

P.Halmans

Dieteren

 

12-sep

GELEEN Baan

 

G.Nelissen

Sittard

 

14-sep

GELEEN  Baan


H.de Hey

Heerlen


16-sep

GELEEN Baan

 

M.Hendrix

Weert

 

18-sep

GELEEN  Baan


M.Fooy

Maastricht


19-sep

GELEEN Baan

 

N.Paes

Munstergeleen

 

24-sep

GELEEN  Baan


T.Stroucken

Sittard


26-sep

GELEEN Baan

 

T. van Himbergen

Buchten

 

30-sep

GELEEN  Baan


T.van HImbergen

Buchten


3-okt

GELEEN Baan

 

M.Hendrix

Weert

 

7-okt

GELEEN  Baan


W.van Mierlo

Weert


8-okt

GELEEN  Baan


G.Nelissen

Sittard


10-okt

GELEEN  Baan


T.Stroucken

Sittard


14-okt

GELEEN Baan

 

T. van Himbergen

Buchten

 

17-okt

GELEEN Baan

 

J.Alberts

Geleen

 

19-okt

GELEEN  Baan


G.Nelissen

Sittard


21-okt

GELEEN  Baan


T.van Himbergen

Buchten


24-okt

GELEEN  Baan


G.Nelissen

Sittard


26-okt

GELEEN Baan

 

J.Wetemans

Stramproy

 

28-okt

GELEEN Baan

 

T.Stroucken

Sittard

 

31-okt

GELEEN Baan


T.van Himbergen

Buchten


 2-nov

GELEEN Baan


G.Nelissen

Sittard


 4-nov

GELEEN Baan


T.Stroucken

Sittard


 7-nov

GELEEN Baan


T.Stroucken

Sittard


11-nov

GELEEN Baan


J.Jans

St.Joost


16-nov

GELEEN Baan


T.Stroucken

Sittard


18-nov

GELEEN Baan


F.Alberts

Geleen


21-nov

GELEEN Baan


J.Alberts

Geleen


23-nov

GELEEN Baan


B.Schreurs

Neerbeek


 25-nov

GELEEN Baan

 

 W.Drenth

Maasbracht 

 

28-nov

GELEEN Baan


F.Alberts

Geleen


 5-dec

GELEEN Baan


J.Heiligers

Hulsberg


 9-dec

GELEEN Baan


P.Klinkers

Susteren


12-dec

GELEEN Baan


P.Klinkers

Susteren


14-dec

GELEEN Baan


J.Jans

St.Joost


17-dec

GELEEN Baan


W.Drenth

Maasbracht


23-dec

GELEEN Baan


P.Klinkers

Susteren


26-dec

GELEEN Baan


W.Drenth

Maasbracht


28-dec

GELEEN Baan


J.Heiligers

Hulsberg


30-dec

GELEEN Baan


G.Nelissen

Sittard


 

Jaarklassement

 

 

 

 







1

Jac van Kessel

Deurne

 

 

 

2

Wim van Mierlo

Weert

 

 

 

3

Bert van Zantvoort

Weert

 

 

 

4

Fredy Raetsen

Weert

 

 

 

5

Tjeu Ramaekers

Ospel

 

 

 

6

Henk de Hey

Heerlen

 

 

 

7

Herman Crins

Beesel

 

 

 

8

Twan Verstappen

Meijel

 

 

 

9

Edy Jorissen

Weert

 

 

 

10

Jef Drummen

Valkenburg

 

 

 

11

Jos Ramaekers

Weert

 

 

 

12

Martin van Kessel

Deurne

 

 

 

13

Fred Scheres

Posterholt

 

 

 

14

Jan Ubachs

Amstenrade

 

 

 

15

Huub Greijmans

Weert

 

 

 

16

Peter Janssen

Tegelen

 

 

 

17

Jo van Seggelen

Budel Schoot

 

 

 

18

Henk Hartjes

Waalre

 

 

 

19

Henk Papen 

Saeffelen Dld.

 

 

 

20

Cor Vriens

Helmond

 

 

 

21

Peter Hawinkels

Montfort

 

 

 

22

Fons Steuten

Weert

 

 

 

23

Armand Tulmans

Lommel B.

 

 

 

24

Jack Louwers

Kinrooi

 

 

 

25

Jo Montforts

Susteren

 

 

 

26

Peter v/d Linden

Helmond

 

 

 

27

Jan van Boxtel

Mill

 

 

 

28

Ger Nelissen

Sittard

 

 

 

29

Jos Gillissen

Maastricht

 

 

 

30

René v/d Linden

Helmond

 

 

 


                                        Jan Ubachs eindelijk,hij wint in Ittervoort     

                 In Kelpen kan Jack Louwers eindelijk een zegegebaar maken