Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1981

 

29-mrt

PEY-ECHT

 

P.v./d. Linden

Helmond

IND.

30-mrt

GELEEN Baan

 

P.Klinkers 

Susteren

 

3-apr

GELEEN Baan

 

J.Alberts

Geleen

 

5-apr

WEERT  IJzeren man

Semi-Klassieker

F.Raetsen

Weert

DRENTH

12-apr

ECHT

 

M.van Kessel

Deurne

VIVO

13-apr

GELEEN Baan

 

E.Janssen

Stein

 

15-apr

GELEEN Baan

 

J.Alberts

Geleen

 

19-apr

BEESEL

 

H.Hartjes

Waalre

ROEST

20-apr

HAELEN

 

H.Daams

Dommelen

KEMPS

25-apr

Wanroy

Koppeltijdrit

A.Tulmans-J.Ramaekers

Lommel-Weert

VIVO

26-apr

DEURNE

 

J.Geurts

Echt

GEURTS

30-apr

GELEEN

 

F.Scheres

Posterholt

DRENTH

2-mei

Hel van Brabant

1e etappe  Ploegentijdrit

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

2-mei

Hel van Brabant

2e etappe

H.Crins                  

Beesel

ROEST

3-mei

Hel van Brabant

3e etappe

J.Alberts

Geleen

IND.

3-mei

Hel van Brabant

Eindklassement

H.Hartjes

Waalre

ROEST

3-mei

Hel van Brabant

Ploegenklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

6-mei

GELEEN Baan

 

M. Hendrix 

Weert

 

9-mei

SITTARD

 

P.Janssen

Tegelen

ROEST

10-mei

ITTERVOORT

 

B.van Zantvoort

Weert

DRENTH

13-mei

GELEEN Baan

 

E.Janssen

Stein

 

17-mei

KELPEN

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

22-mei

Pijl van Limburg

1e etappe  Tijdrit

A.Tulmans

Lommel B.

VIVO

22-mei

Pijl van Limburg

2e etappe

T.Miggels

Belfeld

ROEST

23-mei

Pijl van Limburg

3e etappe

J.Louwers

Kinrooi

VIVO

24-mei

Pijl van Limburg

4e etappe

M.Fooy

Maastricht

EL SALVADOR

24-mei

Pijl van Limburg

Eindklassement

J.Louwers

Weert

VIVO

24-mei

Pijl van Limburg

Ploegenklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

26-mei

GELEEN Baan

 

J.Alberts

Geleen

 

28-mei

MONTFORT

 

B.Hoedemakers

Eerde

VIVO

29-mei

Omloop der Peel

1e etappe  Tijdrit

E.Jorissen

Weert

DRENTH

29-mei

Omloop der Peel

2e etappe

R.Kesters

België

FATIMA

30-mei

Omloop der Peel

3e etappe

M.van Kessel

Deurne

VIVO

30-mei

Omloop der Peel

4e etappe

J.van Kessel

Deurne

VIVO

31-mei

Omloop der Peel

5e etappe

B.Hoedemakers

Eerde

SCHOENMAKERS

31-mei

Omloop der Peel

Eindklassement

A.Tulmans

Lommel B.

VIVO

31-mei

Omloop der Peel

Ploegenklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

7-jun

NEDERWEERT

 

B.van Zantvoort

Weert

DRENTH

8-jun

SINT-JOOST

 

F.van Zantvoort

Weert

DRENTH

16-jun

GELEEN Baan

 

G.Hoofwijk

Buchten

 

21-jun

DOENRADE

 

H.Daams

Dommelen

KEMPS

24-jun

ASTEN

 

B.van Zantvoort

Weert

DRENTH

25-jun

EINIGHAUSEN

 

F.Raetsen

Weert

DRENTH

26-jun

WEERT  Stad

 

P.Janssen

Tegelen

ROEST

28-jun

KONINGSBOSCH

 

J.Vrijssen

Maarheeze

De WACHT

1-jul

BERGEYK

 

J.Bakker

Nederweert

WIJNANDS

3-jul

MAASBRACHT

Driedaagse 1e dag

H.Crins

Beesel

ROEST

4-jul

MAASBRACHT

Driedaagse 2e dag

F.Raetsen

Weert

DRENTH

5-jul

MAASBRACHT

Driedaagse 3e dag

H.de Hey

Heerlen

VIVO

5-jul

MAASBRACHT

Eindklassement

J.Ramaekers

Weert

VIVO

6-jul

BAARLO

Baank..puntenkoers

P.v/d Linden

Helmond

IND.

6-jul

BAARLO

Baank.Afv.Wedstrijd

H.Crins

Beesel

ROEST

6-jul

BAARLO

Eindklassement

H.Crins

Beesel

ROEST

12-jul

HEERLEN

NWB Kampioenschap

R.v/d.Linden

Helmond

ROEST

18-jul

MEIJEL

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

19-jul

NEERITTER

 

E.Jorissen

Weert

DRENTH

23-jul

GELEEN Baan

 

J.Alberts

Geleen

 

26-jul

EGCHEL

 

B.Hoedemakers

Eerde

VIVO

2-aug

ULESTRATEN

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

4-aug

GELEEN Baan

 

J.Alberts

Geleen

 

8-aug

EINDHOVEN

Sponsorkampioensch.crit.

J.Lamber

Blerick

VAAT 69

8-aug

EINDHOVEN

Sponsorkampioensch.pl .tijdrit

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

8-aug

EINDHOVEN

Eindklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

9-aug

SOMEREN-Werchter

Klassieker

M.van Kessel

Deurne

VIVO

9-aug

SOMEREN-Werchter

Ploegenklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

11-aug

GELEEN Baan

 

W.Smits

Geleen

 

14-aug

BAARLO

 

J. Louwers

Kinrooi

VIVO

15-aug

ST.ODILIENBERG

 

L.Pots

Deurne

De WACHT

15-aug

JABEEK

N.K. Vrije renners 15   +

B.Roest

IJmuiden

 

15-aug

JABEEK

N.K. Vrije renners 25   +

A.Geers

Ossendrecht

 

16-aug

WEERT  Fatima

 

H.Hartjes

Waalre

ROEST

16-aug

GELEEN

24 uur   afvallingswedstr.

B.Hoedemakers

Eerde

VIVO

16-aug

GELEEN

24 uur   criterium

H.de Hey

Heerlen

VIVO

16-aug

GELEEN

Eindklassement

H.de Hey

Heerlen

VIVO

22-aug

Oml.v/h Maasdal

1e etappe

J.Louwers

Kinrooi

VIVO

23-aug

Om. v/h Maasdal

2e etappe

J.Louwers

Kinrooi

VIVO

23-aug

Oml.v/h Maasdal

Eindklassement

J.Louwers

Kinrooi

VIVO

23-aug

Oml.v/h Maasdal

Ploegenklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

30-aug

BEEGDEN

 

J.Ubachs

Amstenrade

DRENTH

6-sep

DIERGAARDE

 

M.Ramaekers

Weert

ROEST

13-sep

REUVER

Prov.kampioensch. Limburg

J.Ramaekers

Weert

VIVO

13-sep

REUVER

Prov.kampioensch. Brabant

J.Vrijssen 

Maarheeze

De WACHT

20-sep

BERBROEK-Someren

Klassieker

J.van Kessel

Deurne

VIVO

20-sep

BERBROEK-Someren

Ploegenklassement

Ploeg Fatima

België

FATIMA

27-sep

HORN

 

E.Jorissen

Weert

DRENTH

4-okt

VENLO 't Ven

 

B.Hoedemakers

Eerde

VIVO

25-okt

GELEEN Baan

1e koers

G.Nelissen

Sittard

 

25-okt

GELEEN Baan

2e koers

N.Paes

Munstergeleen

 

 

SANKT JOHANN

Weltcup

J.van Seggelen

Budel Schoot

De WACHT

 

SANKT JOHANN

Weltcup

J.van Kessel

Deurne

VIVO

 

ROMILLY Fr.

1e etappe Tijdrit

A.Tulmans

Lommel B.

VIVO

 

ROMILLY Fr.

2e etappe

J.van Kessel

Deurne

VIVO

 

ROMILLY Fr.

3e etappe

J.van Kessel

Deurne

VIVO

 

ROMILLY Fr.

4e etappe

J.Louwers

Kinrooi

VIVO

 

ROMILLY Fr.

5e etappe

J.van Kessel

Deurne

VIVO

 

ROMILLY Fr.

Eindklassement

A.Tulmans

Lommel B.

VIVO

 

ROMILLY Fr.

Ploegenklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

 

BERLAAR B.

 

A.Tulmans

Lommel B.

VIVO

 

BERLAAR B.

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

 

MISKOM  B.

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

 

TIENEN  B.

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

 

BERBROEK  B.

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

 

DUFFEL  B.

 

H.de Hey

Heerlen

VIVO

 

BELGIË

 

B.Hoedemakers

Eerde

VIVO

 

BELGIË

 

E.Jorissen

Weert

DRENTH

 

BELGIË

 

R.v/d Linden

Helmond

ROEST

 

BELGIË

 

J.Drummen

Valkenburg

DRENTH

 

TIENEN  BELGIË

Ronde v.Brabant  pl.klass.

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

 

PYRENEEËN FR.

Criterium

J.Louwers

Kinrooi

VIVO

 

PYRENEEËN FR.

2e etappe

W.van Mierlo

Weert

VIVO

 

PYRENEEËN FR.

4e etappe

J.Alberts

Geleen

 

 

PYRENEEËN FR.

Eindklassement

W.van Mierlo

Weert

VIVO

 

PYRENEEËN FR.

Ploegenklassement

Ploeg NWB 

Echt

NWB

 

 

 

Jos Alberts

 

 

 

 

 

Wim van Mierlo

 

 

 

 

 

Jac Louwers

 

 

 

 

 

Bert Hoedemakers

 

 

 

 

 

René v.d. Linden

 

 

12-sep

DEURNE

Clubkampioenschap

1 W.Club DTS

Deurne

 

 

 

 

B.Hoedemakers

 

 

 

 

 

Rene v.d. Linden

 

 

 

 

 

Peter v./d. Linden

 

 

 

 

 

Chris Nelemans

 

 

 

 

 

Mart van Kessel

 

 

 

 

 

Jac van Kessel

 

 

 

 

 

2 Weert

Weert

 

 

 

 

3  Oostrum

Oostrum

 

12-sep

DEURNE

Clubkampioensch. B.groep

1 Oost Brabant

Wanroy

 

12-sep

DEURNE

Clubkampioensch.C groep

1 Nederweert

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

 

1

Jac van Kessel

Deurne

 

 

 

2

Jack Louwers

Kinrooi B.

 

 

 

3

Bert Hoedemakers

Eerde

 

 

 

4

Edy Jorissen

Weert

 

 

 

5

Freddy Raetsen

Weert

 

 

 

6

Herman Crins

Beesel

 

 

 

7

Henk Hartjes

Waalre

 

 

 

8

Martin van Kessel

Deurne

 

 

 

9

Bert v. Zantvoort 

Weert

 

 

 

10

Piet Janssen

Weert

 

 

 

11

Jan Ubachs

Amstenrade

 

 

 

12

Peter v/d Linden 

Helmond

 

 

 

13

Wim van Mierlo

Weert

 

 

 

14

Henk de Hey

Heerlen

 

 

 

15

Tjeu Ramaekers

Ospel

 

 

 

16

Jos Ramaekers

Weert

 

 

 

17

Harrie Daams

Dommelen

 

 

 

18

Fons Steuten

Weert

 

 

 

19

Armand Tulmans

Lommel B.

 

 

 

20

Henk Papen 

Saeffelen

 

 

 

21

Fred Scheres

Posterholt

 

 

 

22

Jelle Vrijssen

Maarheeze

 

 

 

23

Rene v/d Linden

Helmond

 

 

 

24

Gene Janssen

Stein

 

 

 

25

Jos Vestjens

Neer

 

 

 


                    Jac van Kessel en Jo van Seggelen  ( r. ) worden gehuldigd voor hun succes                                                        in Sankt Johann , ze winnen allebei in hun leeftijdscategorie de Weltcup                 

        Ook Jack Louwers valt goed in de prijzen naast de Pijl van Limburg ook een fraaie zege                                      in  de tweedaagse Omloop van het Maasdal (  hij wint beide ritten ) links organisator Chris Goossens              rechts staat speaker Jan Beckers