Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1982  

 

21-mrt

BEGIJNENDIJK


W.Drenth

Maasbracht

Drenth

21-mrt

BERLAAR  B.


J.van Kessel

Deurne

VIVO

28-mrt

PEY-ECHT

 

P.v/d Linden

Helmond

SCHOENMAKERS

4-apr

WEERT IJzeren man

Semi-Klassieker

P.v/d Linden

Helmond

SCHOENMAKERS

11-apr

HAELEN

 

H.de Hey

Heerlen

VIVO

12-apr

MAASBRACHT B

 

H.de Hey

Heerlen

VIVO

17-apr

BAAL Belgë


J.van Kessel

Deurne

VIVO

18-apr

MERUM

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

18-apr

LINKHOUT  B.


H.van Bavel

St.Anthonis


25-apr

TEGELEN

 

F.Raetsen

Weert

DRENTH

7-mei

Hel van Brabant

1e etappe

J.van Kessel

Deurne

VIVO

8-mei

Hel van Brabant

2e etappe

J.Louwers

Stramproy

DRENTH

9-mei

Hel van Brabant

3e etappe

P.Gerland

België

BELGIE

9-mei

Hel van Brabant

Eindklassement

M.Ramaekers

Weert

DRENTH

9-mei

Hel van Brabant

Ploegenklass.

Ploeg DRENTH

Maasbracht

DRENTH

15-mei

HELCHTEREN  B


J.Drummen

Valkenburg


16-mei

DRIESLINTER  B


W.Drenth

Maasbracht


16-mei

ITTERVOORT

Bedevaart

M.Ramaekers

Weert

DRENTH

20-mei

VLODROP

 

P.v/d Linden

Helmond

SCHOENMAKERS

21-mei

Omloop der Peel

1e et.  Pl. tijdrit

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

21-mei

Omloop der Peel

2e etappe

J.van Kessel

Deurne

VIVO

22-mei

Omloop der Peel

3e etappe

H.de Hey

Heerlen

VIVO

22-mei

Omloop der Peel

4e etappe

P.v/d Linden

Helmond

SCHOENMAKERS

23-mei

Omloop der Peel

5e etappe

B.Boonen

Neer

HEYWIN

23-mei

Omloop der Peel

Eindklassement

H.de Hey

Heerlen

VIVO

23-mei

Omloop der Peel

Ploegenklass.

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

22-mei

LINTHOUT  B.


J.Drummen

Valkenburg


30-mei

NEDERWEERT

 

J.Gilissen

Maastricht

De LIMBURGER

31-mei

SINT-JOOST

 

J.Louwers

Stramproy

DRENTH

6-jun

OSPEL

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

11-jun

Pijl van Limburg

1e etappe tijdrit

A.Tulmans

Lommel B.

VIVO

11-jun

Pijl van Limburg

2e etappe

M.van Kessel

Deurne

VIVO

12-jun

Pijl van Limburg

3e etappe

W.van Mierlo

Weert

VIVO

13-jun

Pijl van Limburg

4e etappe

J.Louwers

Stramproy

DRENTH

13-jun

Pijl van Limburg

Eindklassement

J.Vrijssen

Maarheeze

De WACHT

13-jun

Pijl van Limburg

Ploegenklass.

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

20-jun

ROERMOND

Prov.kamp.  Limb

J.Vestjens

Neer

WIJNANDS

20-jun

ROERMOND

Prov.kamp.  Brab.

M.van Kessel 

Deurne

VIVO

23-jun

ASTEN

 

F.van Zantvoort

Weert

De WACHT

25-jun

WEERT  Stad

 

F.Raetsen

Weert

DRENTH

27-jun

WANROY

 

F.van Zantvoort

Weert

De WACHT

2-jul

MAASBRACHT

Driedaagse 1e dag

F.Raetsen

Weert

DRENTH

3-jul

MAASBRACHT

Driedaagse 2e dag

H.de Hey

Heerlen

VIVO

4-jul

MAASBRACHT

Driedaagse 3e dag

J.Ubachs

Amstenrade

ROEST

4-jul

MAASBRACHT

Eindklassement

H.de Hey

Heerlen

VIVO

10-jul

STRAMPROY

 

P.v/d Linden

Helmond

SCHOENMAKERS

11-jul

WIJNANDSRADE

NWB Kamp.sch.

B.Hoedemakers

St.Michielsgestel

VIVO

15-jul

EINDHOVEN

Baan kamp. Sprint

J.van Kessel

Deurne

VIVO

15-jul

EINDHOVEN 

Baan kamp.50 K.M.

M.van Kessel

Deurne

VIVO

15-jul

EINDHOVEN  

Baank..   Achterv.

H.Hartjes

Waalre

ROEST

18-jul

DOENRADE

 

R.Houwen

Linne

WIJNANDS

24-jul

HALLAAR  België


J.Drummen

Valkenburg


25-jul

EGCHEL

 

P.v/d Linden

Helmond

SCHOENMAKERS

1-aug

BEEGDEN

 

H.Greymans

Weert

ROEST

6-aug

BAARLO

 

W.van Mierlo

Weert

VIVO

8-aug

SOMEREN-WERCHTER 

Klassieker

V.Laremans

België

VENSTERMANS

8-aug

SOMEREN-WERCHTER 

Ploegenklassement

Pl.Venstermans

België

VENSTERMANS

14-aug

JABEEK

N.K. Vr rennners1 5 +

J.van der Horst

Oost Souburg

 

14-aug

JABEEK

N.K. Vrije renners 25  +

P.Hoondert

Heinkenszand

 

15-aug

KESSEL -EIK

 

R.Houwen

Linne

WIJNANDS

22-aug

WEERT  Fatima

 

J.Ubachs

Amstenrade

ROEST

28-aug

HERENTALS  B.


W.Drenth

Maasbracht


29-aug

REUVER

 

H.Crins                  

Beesel

ROEST

2-sep

GRUITRODE  B.


J.Drummen

Valkenburg


5-sep

HORN

 

R.Kums

Budel

De LIMBURGER

7-sep

PANNINGEN


H.Franssen

Neerbeek


11-sep

OHE EN LAAK

Oml Maasdal 1e et

B.Boonen

Neer

GEURTS

12-sep

OHE EN LAAK

Oml.Maasdal 2e et

G.Vergooszen

Susteren

VERKOELEN

12-sep

OHE EN LAAK

Eindklassement

B.Boonen

Neer

GEURTS

12-sep

OHE EN LAAK

Ploegenklassement

Ploeg Roest

Venlo

ROEST

26-sep

DEURNE

 

J.Ubachs

Amstenrade

ROEST

3-okt

BELFELD

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

10-okt

EINDHOVEN

Sponsorkamp.sch.Crit.

H.Crins                  

Beesel

ROEST

10-okt

EINDHOVEN

Sponsork.PL.tijdrit

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

10-okt

EINDHOVEN

Eindklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

24-jun

ROMILLY Fr.

1e etappe

J.van Kessel

Deurne

VIVO

24-jun

ROMILLY Fr.

2e etappe tijdrit

A.Tulmans

Lommel B.

VIVO

25-jun

ROMILLY Fr.

3e etappe

W.van Mierlo

Weert

VIVO

26-jun

ROMILLY Fr.

4e etappe

J.van Kessel

Deurne

VIVO

27-jun

ROMILLY Fr.

5e etappe

J.van Kessel

Deurne

VIVO

27-jun

ROMILLY Fr.

Ploegenklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

1-aug

St.NIKLAAS B.

W.K. Vrije Renners

R.Vermaelen

Oeselgem B.

 

19-sep

BERBROEK-Someren

Klassieker

J.van Kessel

Deurne

VIVO

19-sep

BERBROEK-Someren

Ploegenklass.

Ploeg Roest

Venlo

ROEST

 

PYRENEEËN  Fr.

Ploegenklass.

Ploeg NWB

Echt

NWB

 

 

 

 J.van Kessel

 

 

 

 

 

W.van Mierlo

 

 

 

 

 

J.Vrijssen

 

 

 

 

 

Fr.Raetsen

 

 

 25-aug

SANKT JOHANN .

Weltcup

J.van Kessel

Deurne

VIVO

 

Ronde van TUNESIË

3e etappe

E.Jorissen

Weert

DRENTH

 

Ronde van TUNESIË

6e etappe

E.Jorissen

Weert

DRENTH

 

TARBES Frankrijk

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

 

BERLAAR  B.

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

 

MISKOM  B.

 

P.v/d Linden

Helmond

SCHOENMAKERS

 

HELCHTEREN  B.

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

 

BELGIË

 

E.Jorissen

Weert

DRENTH

28-aug

DEURNE

Clubkampioensch.

1  DTS

Deurne

 

 

 

 

J.v.Kessel

 

 

 

 

 

M.van Kessel

 

 

 

 

 

P.v.d. Linden

 

 

 

 

 

R.v.d. Linden

 

 

 

 

 

Chr.Nelemans

 

 

 

 

 

2 W.Cl. Weert

Weert

 

 

 

 

3 Maastrappers

Horn

 

28-aug

DEURNE

Clubk. B klasse    

1 Oost Brabant

Wanroy

 

 


 

 

 

 


Geleen Baan





 2-jan



H.Hindriks

Sittard


 3-jan



J.Alberts

Geleen


20-jan



G.Nelissen

Sittard


23-jan



F.Raetsen 

Weert


24-jan



G.Nelissen

Sittard


29-jan



G.Nelissen

Sittard


31-jan



J.Schreurs

Limbricht


 2-feb



P.Halmans

Dieteren


 5-feb



J.Alberts

Geleen


 7 feb



G.Nelissen

Sittard


 9-feb



G.Nelissen

Sittard


12 feb



J.Alberts

Geleen


19-feb



W.Bouman

Sittard


28-feb



P.Halmans

Dieteren


27-mrt



G.Nelissen

Sittard


 2-apr



H.Notermans

Grevenbicht


 3-apr



H.Notermans

Grevenbicht


 7-apr



N.Paes

Munstergeleen


17-apr



N.Ritzen

Schimmert


28-apr



A.Meijers

Amstenrade


 6-mei



N.Paes

Munstergeleen


13-mei



H.Jansen 

Susteren


19-mei



R.Frederiks

Valkenburg


 5-jun



G.Nelissen

Sittard


 8-jun



B.Ceulen

Maastricht


12-jun



G.Nelissen

Sittard


16-jun



J.Spronkmans

Obbicht


19-jun



G.Nelissen

Sittard


20-jun



B.Janssen

Valkenburg


22-jun



H.Schoonbrood

Hoensbroek


23-jun



J.Spronkmans

Obbicht


28-jun



H.Jagers

Nieuwenhagen


30-jun



H.Notermans

Grevenbicht


 3-jul



J.Pelzers

Urmond


 7-jul



J.Vinclair

Born


10-jul



A.Meijers

Amstenrade


14-jul



J.Spronkmans

Obbicht


28-jul



J.Vinclair

Born


 1-sep



R.Frederiks

Valkenburg


 8-sep



H.Schoonbrood

Hoensbroek


11-sep



J.Vinclair

Born


13-sep



J.Pelzers

Urmond


15-sep



G.Nelissen

Sittard


25-sep



G.Nelissen

Sittard


22-okt

Groep A

 Coupe-d'Hiver

J.Spronkmans

Obbicht


22-okt

Groep B.


T.Stroucken

Sittard


24-okt

Groep A.


G.Nelissen

Sittard


24-okt



T.v.Himbergen

Buchten


26-okt


Groep A

U.Larsson

Zweden


26-okt


Groep B

H.Smeets

Geleen


29-okt


Groep A

J.Spronkmans

Obbicht


29-okt


Groep B

T.Stroucken

Sittard


 5-nov


Groep A

J.Spronkmans

Obbicht


 5-nov


Groep B

T.Stroucken

Sittard


 9-nov


Groep A

J.Spronkmans

Obbicht


 9-nov


Groep B

T.Stroucken

Sittard


11-nov


Groep A

U.Larsson

Zweden


11-nov


Groep B

G.Willems

Beek


12-nov


Groep A

U.Larsson

Zweden


12-nov


Groep B

T.Stroucken

Sittard


14-nov


Groep A

G.Nelissen

Sittard


14-nov


Groep B

H.Bode

Sittard


19-nov


Groep A

J.Spronkmans

Obbicht


19-nov


Groep B

H.Bode

Sittard


24-nov


Groep A

U.Larsson

Zweden


24-nov


Groep B

J.Schreurs

Limbricht


 1-dec


Groep A

M.Fooy

Maastricht


 1-dec


Groep B

P.Klinkers

Susteren


 3-dec


Groep A

W.Drenth

Maasbracht


 3-dec


Groep B

P.van den Burg

Valkenburg


 4-dec


Groep A

W.Verbert

Maastricht


 4-dec


Groep B

T.Stroucken

Sittard


10-dec


Groep A

W.Verbert

Maastricht


10-dec


Groep B

W.Rekers

Brunssum


12-dec


Groep A

G.Nelissen

Sittard


12-dec


Groep B

J.Delsing

Susteren


18-dec


Groep A

N.Paes

Munstergeleen


18-dec


Groep B

W.Rekers

Brunssum


19-dec


Groep A

G.Nelissen

Sittard


19-dec


Groep B

J.Schreurs

Limbricht


27-dec


Groep A

N.Paes

Munstergeleen


27-dec


Groep B

T.Stroucken

Sittard









Jaarklassement





1

Fredy Raetsen

Weert

 

 

 

2

Henk de Hey

Heerlen

 

 

 

3

Jan Ubachs

Amstenrade

 

 

 

4

Jack Louwers

Stramproy

 

 

 

5

Jac van Kessel

Deurne

 

 

 

6

Herman Crins

Beesel

 

 

 

7

P. v/d Linden 

Helmond

 

 

 

8

Bert Hoedemakers

Eerde

 

 

 

9

Jelle Vrijssen

Maarheeze

 

 

 

10

Edy Jorissen

Weert

 

 

 

11

Jos Vestjens

Neer

 

 

 

12

Wim van Mierlo

Weert

 

 

 

13

Bert v. Zantvoort 

Weert

 

 

 

14

Tjeu Ramaekers

Ospel

 

 

 

15

Leo Pots

Deurne

 

 

 

16

René Houwen

Linne

 

 

 

17

Fr.v.Zantvoort

Weert

 

 

 

18

Bart Boonen

Neer

 

 

 

19

Mat Hendrix

Weert

 

 

 

20

Armand Tulmans

Lommel B.

 

 

 

21

Huub Geurts

Vierlingsbeek

 

 

 

22

Ton Miggels

Belfeld

 

 

 

23

Mart v. Kessel

Deurne

 

 

 

24

Huub Greijmans

Weert

 

 

 

25

Jos Ramaekers

Weert










         In eigen huis pakt Raetsen de avondkoers vóór Bert van Zantvoort. Aan het eind van  het seizoen                  heeft Fredy het hoogste puntentotaal van 1982 en wordt winnaar van het Jaarklassement