Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1983

10-jan

GELEEN Baan


W.Rekers

Brunssum 


11-feb

GELEEN Baan


W.Bouman

Sittard


18-feb

GELEEN Baan


G.Nelissen

Sittard


 6-mrt

GELEEN Baan


H.Knol

Geleen


 8-mrt

GELEEN Baan


J.Cremers

Maastricht


11-mrt

GELEEN Baan


J.Rijkers

Brunssum


13-mrt

GELEEN Baan


Sj.Derks

Munstergeleen


13-mrt

WAANRODE België


H.Maatje

Nenen


13-mrt

DUFFEL België


J.van Kessel

Deurne

VIVO

15-mrt

GELEEN Baan


T.Stroucken

Sittard


20-mrt

WERCHTER


J.van Kessel

Deurne

VIVO

26-mrt

MISKOM België


H.Smits

Baarlo

VAAT 69

27-mrt

PEY-ECHT

 

B.Hoedemakers

St.Michielsgestel

VIVO

3-apr

HAELEN

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

4-apr

MAASBRACHT Beek

 

M.Ramaekers

Weert

JONKERGOUW

7-apr

BAARLO Baan

 

J.Reinders

Neer

VAAT 69

10-apr

WEERT IJzeren man

Semi- Klassieker

J.van Kessel

Deurne

VIVO

14-apr

BAARLO Baan

 

H.Smits

Baarlo

VAAT 69

16-apr

BAAL  België


J.van Kessel

Deurne

VIVO

17-apr

HOENSBROEK

 

M.Geelen

Belgie

CHRISTOFFEL

21-apr

BAARLO Baan

 

B.Hanssen 

Kessel

 

24-apr

MERUM

 

T.v/d Leeuw

Valkenburg

CHRISTOFFEL

28-apr

BAARLO Baan

 

H.Crins                  

Beesel

ROEST

29-apr

GEMERT

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

1-mei

BRUNSSUM

 

B.Hoedemakers

St.M.gestel

VIVO

5-mei

BAARLO Baan

 

H.Crins                  

Beesel

ROEST

6-mei

Hel van Brabant

1e etappe

R.Seghers

België

BELGIË

7-mei

Hel van Brabant

2e etappe

H.de Hey

Heerlen

VIVO

8-mei

Hel van Brabant

3e etappe

T.v/d Leeuw

Valkenburg

CHRISTOFFEL

8-mei

Hel van Brabant

Eindklassement

B.Hoedemakers

St.Michielsgestel

VIVO

8-mei

Hel van Brabant

Ploegenklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

12-mei

VLODROP

 

T.v/d Leeuw

Valkenburg

CHRISTOFFEL

13-mei

Omloop der Peel

1e etappe   Ploegentijdrit

Ploeg Coca-Cola

Dongen

COCA COLA

13-mei

Omloop der Peel

2e etappe

B.Hoedemakers

St.M.gestel

VIVO

14-mei

Omloop der Peel

3e etappe

P.v/d Linden

Helmond

VIVO

14-mei

Omloop der Peel

4e etappe

B.Hoedemakers

St.M.gestel

VIVO

15-mei

Omloop der Peel

5e etappe

M.van Kessel 

Deurne

VIVO

15-mei

Omloop der Peel

Eindklassement

M.van Kessel 

Deurne

VIVO

15-mei

Omloop der Peel

Ploegenklassement

Ploeg de Wacht

Weert

De WACHT

15-mei

HELCHTEREN België


J.Roemermann

Venlo


19-mei

BAARLO Baan

 

H.van Bavel

St.Anthonis

HEYWIN

22-mei

NEDERWEERT

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

23-mei

MELICK

 

H.Botterhuis

Sambeek

HEYWIN

24-mei

WERCHTER België


J.van Kessel

Deurne

VIVO

25-mei

BAARLO Baan

 

H.van Bavel

St.Anthonis

HEYWIN

26-mei

BAARLO Baan

 

H.Crins                  

Beesel

ROEST

27-mei

HELLENDOORN

Klassieker

B.Hoedemakers

St.M.gestel

VIVO

28-mei

POSTERHOLT

 

F.Scheres

Posterholt

GEURTS

29-mei

OSPEL

Bedevaart

T.v/d Leeuw

Valkenburg

CHRISTOFFEL

 1-jun

BAARLO Baan


J.Reinders

Neer

VAAT 69

2-jun

BAARLO Baan

 

H.Crins                  

Beesel

ROEST

 4-jun

MESSELBROEK Belgioë


R.Houwen

Linne

Wijnands

5-jun

DOENRADE

 

J.Louwers

Weert

WIJNANDS

8-jun

BAARLO Baan

 

H.Crins

Beesel

ROEST

10-jun

Pijl van Limburg

1e etappe Tijdrit

T.v/d Leeuw

Valkenburg

CHRISTOFFEL

10-jun

Pijl van Limburg

2e etappe

J.van Kessel

Deurne

VIVO

11-jun

Pijl van Limburg

3e etappe

B.Hoedemakers

St.M.gestel

VIVO

12-jun

Pijl van Limburg

4e etappe

T.v/d Leeuw

Valkenburg

CHRISTOFFEL

12-jun

Pijl van Limburg

Eindklassement

T.v/d Leeuw

Valkenburg

CHRISTOFFEL

12-jun

Pijl van Limburg

Ploegenklassement

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

13-jun

BAARLO Baan

 

P.Janssen

Tegelen

ROEST

15-jun

GELEEN  Baan

 

E.Janssen

Stein

WIJNANDS

16-jun

BAARLO Baan

 

B.Hanssen

Kessel

 

17-jun

GELEEN  Baan

Ploegentijdrit

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

18-jun

ITTERVOORT

Prov.kamp.sch. Limburg

R.Houwen

Linne

WIJNANDS

18-jun

ITTERVOORT

Prov.kamp.sch.  Brabant

P.v/d Linden 

Helmond

VIVO

18-jun

FRANKRIJK

1e etappe

Cusson

Frankrijk


18-jun

FRANKRIJK

2e etappe Tarbes-Tarbes

Stene

Frankrijk


19-jun

FRANKRIJK

3e etappe Col dÁspin

Piccinini

Frankrijk


19-jun

FRANKRIJK

4e etappe Pyrenëen

van Spauwen

België

VAN ESPEN

19-jun

FRANKRIJK

 5e etappe criterium

J.van Kessel

Deurne

VIVO

19-jun

FRANKRIJK

Eindklassement

Stene 

Frankrijk


19-jun

FRANKRIJK

Ploegenklassement

België

België


22-jun

BAARLO Baan

 

H.Crins                  

Beesel

ROEST

23-jun

BAARLO Baan

 

J.Reinders

Neer

VAAT 69

24-jun

ROMILLY Frankrijk

1e etappe

J.Louwers

Weert

WIJNANDS

24-jun

ROMILLY  Frankrijk

2e etappe  Tijdrit

J.Ramaekers

Weert

WIJNANDS

25-jun

ROMILLY  Frankrijk

3e etappe

Dorotte

Frankrijk


26-jun

ROMILLY  Frankrijk

4e etappe

E.Janssen

Stein

WIJNANDS

26-jun

ROMILLY  Frankrijk

5e etappe

E.Janssen

Stein

WIJNANDS

26-jun

ROMILLY  Frankrijk

Eindklassement

J.Cl. Breure

Frankrijk


26-jun

ROMILLY  Frankrijk

Ploegenklassement

Ploeg Wijnands

Swalmen

WIJN ANDS

25-jun

NEER

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

26-jun

ZEELST

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

3-jul

WIJNANDSRADE

NWB Kampioenschap.

H.Crins                  

Beesel

ROEST

 5-jul

NICE  Frankrijk

1e etappe

H.de Hey

Heerlen

VIVO

 6-jul

NICE  Frankrijk

3e etappe

W.van Mierlo

Weert

VIVO

 7-jul

BAARLO Baan


P.Janssen

Tegelen

ROEST

10-jul

VENLO  Parade

 

M.Ramaekers

Weert

JONKERGOUW

11-jul

HELCHTEREN België


A.Tulmans

Lommel B.

VIVO

17-jul

OIRSBEEK

 

R.Houwen

Linne

WIJNANDS

24-jul

KLIMMEN

 

R.Houwen

Linne

WIJNANDS

30-jul

HEYTHUYSEN

 

B.Peeters

Merum

De WACHT

31-jul

ROERMOND

 

H.Crins                  

Beesel

ROEST

1-aug

OBBICHT

Voorwedstrijd profs

W.van Mierlo

Weert

VIVO

2-aug

APELDOORN

Ned.Politiekampioenschap

B.Hoedemakers

St.M.gestel

VIVO

6-aug

IZEGEM  België


J.van Kessel

Deurne

VIVO

 7-aug

SINT NIKLAAS België

W.K. vrije renners

R.Seghers

België


8-aug

SOMEREN

 

M.van Kessel 

Deurne

VIVO

9-aug

SOMEREN

 

H.de Hey

Heerlen

VIVO

11-aug

BAARLO Baan

 

P.Janssen

Tegelen

ROEST

14-aug

WEERT  Fatima

 

W.van Mierlo

Weert

VIVO

18-aug

BAARLO Baan

 

M.van Kessel 

Deurne

VIVO

25-aug

BAARLO Baan

 

H.Smits

Baarlo

VAAT 69

28-aug

SCHIMMERT

 

M.van Gerwen

Erp

IND.

 1-sep

BAARLO Baan


M.van Kessel

Deurne

VIVO

 4-sep

ROBERTVILLE België

W.K ICF   19+

H.Smits

Baarlo

VAAT 69

 4-sep

ROBERTVILLE België

W.K. ICF   35+

J.van Boxtel

Mill

HEYWIN

 7-sep

BAARLO Baan


M.van Kessel

Deurne

VIVO

 7-sep

GELEEN Baan


G.Nelissen

Sittard


10-sep

Omloop v/h Maasdal

1e etappe

C.Nelemans

Deurne

JONKERGOUW

11-sep

Omloop v/h Maasdal

2e etappe

H.Smits

Baarlo

VAAT 69

11-sep

Omloop v/h Maasdal

Eindklassement

H.Smits

Baarlo

VAAT 69

11-sep

Omloop v/h Maasdal

Ploegenklassement

Ploeg Roest

Venlo

ROEST

18-sep

BERBROEK-Someren

Klassieker

H.van Bavel

St.Anthonis

HEYWIN

18-sep

BERBROEK-Someren

Ploegenklassement

Ploeg Heywin

Schaik

HEYWIN

21-sep

GELEEN Baan


J.Pelzers

Urmond


25-sep

SINT-JOOST

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

 2-okt

BERLAAR België


J.van  Kessel

Deurne

VIVO

27-okt

GELEEN Baan


W.Sanders

Geleen


28-okt

GELEEN Baan


J.Delsing

Susteren


18-nov

GELEEN Baan


F.Oostwoud

Sittard


25-nov

GELEEN Baan


W.Rekers

Brunssum


 3-dec

GELEEN Baan


P.Hindriks

Geleen


 4-dec

GELEEN Baan


W.Leurs

Posterholt


14-dec

GELEEN Baan


P.Hindriks

Geleen


 

JABEEK

N.K.Vrije renners 15   +

P.van Arnhem

Den Burg

 

 

JABEEK

N.K.Vrije renners 25   +

D.Geers

Ossendrecht

 

 

SCHRIEK  B.

 

J.van Kessel 

Deurne

VIVO

 

ITEGEM  B.

 

J.van Kessel 

Deurne

VIVO

 






 

Someren-Werchter 

Afgelastx

x

x

 

4-sep

DEURNE

Clubkampioenschap

1 W.Club Weert

 

 

 

 

 

J.Ramaekers

 

 

 

 

 

J.Louwers

 

 

 

 

 

A.Tulmans

 

 

 

 

 

Fr.Raetsen

 

 

 

 

 

W.van Mierlo

 

 

 

 

 

H.Hendrikx

 

 

 

 

 

2 DTS

Deurne

 

 

 

 

3 Eindhoven

 

 

4-sep

DEURNE

B.klasse

1 Oost-Brabant

Uden

 

4-sep

DEURNE

C.klasse

1 Nederweert

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

 

1

Jac van Kessel

Deurne

 

 

 

2

Jack Louwers

Weert

 

 

 

3

Herman Crins

Beesel

 

 

 

4

Theo v/d Leeuw

Valkenburg

 

 

 

5

Bert Hoedemakers

Eerde

 

 

 

6

Martin van Kessel

Deurne

 

 

 

7

Henk Smits

Baarlo

 

 

 

8

Wim van Mierlo

Weert

 

 

 

9

Peter v/d Linden 

Helmond

 

 

 

10

Ben Peeters

Herten

 

 

 

11

Henk de Hey

Heerlen

 

 

 

12

René Houwen

Linne

 

 

 

13

Michel Geelen

Belgie

 

 

 

14

Henk Botterhuis

Sambeek

 

 

 

15

Jan Reinders

Reuver

 

 

 

16

Ton Gruyters

Stiphout

 

 

 

17

Bert van   Zantvoort 

Weert

 

 

 

18

Mat Hendrix

Weert

 

 

 

19

Johan Akkerman

Weert

 

 

 

20

Huub Greijmans

Weert

 

 

 

21

Freddy Raetsen

Weert

 

 

 

22

Jos Ramaekers

Weert

 

 

 

23

Gène Janssen

Stein

 

 

 

24

Peter Janssen

Tegelen

 

 

 

25

Armand Tulmans

Lommel B.

 

 

 

                         Ook de Wijnandsploeg heeft veel succes in het Franse Romilly alleen de eindzege is voor  de             Fransman Breure maar met 4 ritzeges en het ploegenklassement  mag je wel thuiskomen.                                  Het team v.l.n.r. Jac Reuvers-Fredy Raetsen-Huub Niens-Jos Ramaekers-ploegleider Lei  Everaers                      Jack Louwers -Gène Janssen-Jos Vaessen en René Houwen