Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1984        

 

25-mrt

PEY-ECHT

 

 

H.Daams

Dommelen

VIVO

1-apr

WEERT IJzeren man

Semi-Klassieker

 

H.Daams

Dommelen

VIVO

8-apr

HOENSBROEK

 

 

J.Geurts

Echt

JONKERGOUW

15-apr

MERUM

 

 

H.Crins                  

Beesel

WIJNANDS

22-apr

HAELEN

 

 

F.v. Zantvoort

Weert

De WACHT

23-apr

MAASBRACHT-BK.

 

 

F.v. Zantvoort

Weert

De WACHT

25-apr

BAARLO Baan



H.Crins

Beesel

Wijnands

29-apr

VLODROP

 

 

W.van Mierlo

Weert

VIVO

30-apr

SITTARD

 

 

P.Janssen

Tegelen

ROEST

4-mei

Hel van Brabant

1e etappe

 

P.v/d Linden

Helmond

JONKERGOUW

5-mei

Hel van Brabant

2e etappe

 

S.van Daele

Wissekerke B

HAAK-SPORT

6-mei

Hel van Brabant

3e etappe

 

H.van Bavel

St.Anthonis

HEYWIN

6-mei

Hel van Brabant

Eindklassement

 

S.van Daele

Wissekerke B

HAAK-SPORT

6-mei

Hel van Brabant

Ploegenklassement

 

Ploeg Haak-Sport

Eindhoven

HAAK-SPORT

8-mei

BAARLO Baan

 

 

H.Greijmans

Weert

De WACHT

13-mei

DEURNE  Snoerts

Semi-Klassieker

 

M.van Kessel

Deurne

VIVO

13-mei

DEURNE  Snoerts

Ploegenklassement

 

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

20-mei

NEERITTER

 

 

J.Reuvers

Heythuysen

WIJNANDS

27-mei

OSPEL

 

 

J.Reinders

Neer

VAAT 69

30-mei

BAARLO Baan

 

 

B.Hanssen

Kessel

VAAT 69

30-mei

ECHT

 

 

F.Hintzen 

Echt

 

31-mei

MONTFORT

 

 

H.Daams

Dommelen

VIVO

1-jun

Omloop der Peel

1e et.  Ploegentijdrit

 

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

1-jun

Omloop der Peel

2e etappe

 

W.van Mierlo

Weert

VIVO

2-jun

Omloop der Peel

3e etappe

 

H.Crins                  

Beesel

WIJNANDS

2-jun

Omloop der Peel

4e etappe

 

A.van Dijk

Dongen

COCA-COLA

3-jun

Omloop der Peel

5e etappe

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

3-jun

Omloop der Peel

Eindklassement

 

H.Crins                  

Beesel

WIJNANDS

3-jun

Omloop der Peel

Ploegenklassement

 

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

4-jun

BEKKEVOORT  B.

 

 

H.Maatje

Nuenen

 

9-jun

GRATHEM

 

 

H.Crins                  

Beesel

WIJNANDS

10-jun

ITTERVOORT

Bedevaart

 

H.de Hey

Heerlen

JONKERGOUW

11-jun

WIJNEGEM  B.

 

 

J.Drummen

Valkenburg

 

11-jun

MELICK

 

 

R.Houwen

Linne

WIJNANDS

14-jun

Pijl van Limburg

1e etappe tijdrit

 

A.van de Berg

Oploo

HEYWIN

14-jun

Pijl van Limburg

2e etappe

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

15-jun

Pijl van Limburg

3e etappe

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

16-jun

Pijl van Limburg

4e etappe

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

16-jun

Pijl van Limburg

Eindklassement

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

16-jun

Pijl van Limburg

Ploegenklassement

 

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

21-jun

BAARLO  Baan

 

 

H.Crins                  

Beesel

WIJNANDS

24-jun

NEER

Prov.kampioenschap

 

A.Tulmans

Lommel  B.

VIVO

24-jun

NEER

Prov.kamp. Limburg

 

B.Boonen 

Neer

HEYWIN

24-jun

NEER

Prov.kamp.Nrd.Brab.

 

H.Daams  

Dommelen

VIVO

23-jun

FRANKRIJK

 Haute Pyrenées  1e 

 

J.P.Van Spauwen

Belgiè

 

23-jun

FRANKRIJK

2e et.

 

Cornette

Frankrijk

 

24-jun

FRANKRIJK

3e et.

 

Cornette

Frankrijk

 

25-jun

FRANKRIJK

4e et.

 

W.van Mierlo

Weert

VIVO

25-jun

FRANKRIJK

5e et. Criterium

 

H.van Erp

Oss

 

25-jun

FRANKRIJK

Eindklassement

 

Cornette

Frankrijk

 

25-jun

FRANKRIJK

Ploegenklassement

 

NWB ploeg

Nederland

NWB

25-jun

ECHT

 

 

F.Hintzen 

Echt

 

28-jun

EINDHOVEN Baan

Kamp.Afvalling

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

28-jun

EINDHOVEN Baan

Kamp. 50 K.M.

 

H.Hartjes

Waalre

VIVO

28-jun

EINDHOVEN Baan

Eindklassement

 

H.Hartjes

Waalre

VIVO

29-jun

ROMILLY  Frankrijk

1e etappe

 

H.Crins                  

Beesel

WIJNANDS

29-jun

ROMILLY  Frankrijk

2e etappe

 

R.Houwen

Linne

WIJNANDS

30-jun

ROMILLY  Frankrijk

3e etappe

 

I.Blagojevic

Frankrijk

 

1-jul

ROMILLY  Frankrijk

4e etappe

 

H.Crins                  

Beesel

WIJNANDS

1-jul

ROMILLY  Frankrijk

Eindklassement

 

R.Houwen

Linne

WIJNANDS

1-jul

ROMILLY  Frankrijk

Ploegenklassement

 

Ploeg Wijnands

Weert

WIJNANDS

30-jun

MEIJEL

 

 

H.Daams

Dommelen

VIVO

1-jul

VENLO  Parade

 

 

P.Cuypers

Rijkhoven  B.

VAAT 69

8-jul

DOENRADE

 

 

H.Daams

Dommelen

VIVO

15-jul

MELICK   2

NWB Kampioenschap

 

R.Houwen

Linne

WIJNANDS

21-jul

HEYTHUYSEN

 

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

22-jul

BERGEN

 

 

E.Janssen

Stein

WIJNANDS

23-jul

OBBICHT

 

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

28-jul

NOORDERWIJK B.

 

 

H.Thijssen

Bladel

 

29-jul

WEERT  Fatima

 

 

W.van Mierlo

Weert

VIVO

29-jun

OVERIJSE B.

 

 

P.Cuypers

Rijkhoven  B.

VAAT 69

5-aug

ST.NIKLAAS B.

W.K. Vrije Renners

 

R.Seghers

België

IND.

5-aug

KESSEL-EIK

 

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

12-aug

SOMEREN  V.V.

Tweelandenkoers

 Klassieker

B.Vandeauwera

België

van ESPEN B.

12-aug

SOMEREN  V.V.

Ploegenklassement

 

Ploeg VAAT 69

Venlo

VAAT 69

12-aug

JABEEK

N.K.vrije renners 

 15/24 jr

C.den Haan

Den Helder

IND.

12-aug

JABEEK

N.K.vrije renners   +

 25/35 jr

D.Sleutel

Enkhuizen

IND.

18-aug

ROERMOND

 

 

H.Daams

Dommelen

VIVO

19-aug

BAARLO

 

 

J.Louwers

Weert

WIJNANDS

20-aug

SANKT JOHANN

Weltcup

 

E.Jorissen

Weert

 

20-aug

NEERITTER

 

 

J.Reuvers

Heythuysen

WIJNANDS

25-aug

TEGELEN

 

 

W.van Mierlo

Weert

VIVO

26-aug

KINROOI  B.

 

 

P.Cuypers

Rijkhoven  B.

VAAT 69

26-aug

OIRSBEEK

 

 

W.van Mierlo

Weert

VIVO

28-aug

BAARLO  Baan

 

 

P.Dahmen

Reuver

 

2-sep

ANTHEIT  B.

 

 

P.Cuypers

Rijkhoven  B.

VAAT 69

3-sep

BERLAAR B.

 

 

P.Cuypers

Rijkhoven  B.

VAAT 69

6-sep

BAARLO Baan

 

 

H.Crins                  

Beesel

WIJNANDS

9-sep

HORN

 

 

F.Scheres

Posterholt

JONKERGOUW

16-sep

BERBROEK-Someren

Klassieker

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

16-sep

BERBROEK-Someren

Ploegenklassement.

 

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

22-sep

Omloop v/h Maasdal

1e etappe

 

W.van Mierlo

Weert

VIVO

23-sep

Omloop v/h Maasdal

2e etappe

 

P.Cuypers

Rijkhoven  B.

VAAT 69

23-sep

Omloop v/h Maasdal

Eindklassement

 

P.Cuypers

Rijkhoven  B.

VAAT 69

23-sep

Omloop v/h Maasdal

Ploegenklassement.

 

Ploeg H.B.Electro

Weert

H.B.ELECTRO

30-sep

VIERLINGSBEEK

 

 

T.Gruyters

Helmond

De WACHT

 

BELGIË

 

 

H.Smits

Baarlo

VAAT 69

 

BELGIË

 

 

H.Smits

Baarlo

VAAT 69

 

BELGIË

 

 

J.Reinders

Reuver

VAAT 69

 

BAAL  B.

 

 

A.Tulmans

Lommel B.

VIVO

 

ZONHOVEN  B.

 

 

H.Daams

Dommelen

VIVO

 

TARBES  Frankrijk

 

 

W.van Mierlo

Weert

VIVO

 

 

 

 

 

 

 

2-sep

WEERT

Clubkampioenschap

1

W.Club Weert

 

 

 

 

 

 

Jac Louwers

 

 

 

 

 

 

H.Hendrikx

 

 

 

 

 

 

Wim van Mierlo

 

 

 

 

 

 

Gerard Cuyten

 

 

 

 

 

 

Harrie Daams

 

 

 

 

 

 

Armand Tulmans

 

 

 

 

 

2

Maastrappers

Horn

 

 

 

 

3

Eindhoven

 

 

2-sep

WEERT

B.Klasse

1

Oost-Brabant

Wanroy

 

2-sep

WEERT

C.Klasse

1

Weert B.

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

 

 

1

Jac van Kessel

Deurne

 

 

 

 

2

Hans van Bavel

St.Anthonis

 

 

 

 

3

Wim van Mierlo

Weert

 

 

 

 

4

Herman Crins

Beesel

 

 

 

 

5

Harrie Daams

Dommelen

 

 

 

 

6

Jac Louwers

Weert

 

 

 

 

7

Jan Ubachs

Amstenrade

 

 

 

 

8

Rene Houwen

Linne

 

 

 

 

9

Henk de Hey

Heerlen

 

 

 

 

10

Fred Scheres

Posterholt

 

 

 

 

11

Hans Hendriks

Weert

 

 

 

 

12

Pierrot Cuypers 

Rijkhoven B.

 

 

 

 

13

Gene Janssen

Stein

 

 

 

 

14

Hans van Erp

Oss

 

 

 

 

15

Bart Boonen

Neer

 

 

 

 

16

Ton Gruyters

Stiphout

 

 

 

 

17

Martin van Kessel

Deurne

 

 

 

 

18

Peter v/d Linden 

Helmond

 

 

 

 

19

Frank van Zantvoort

Weert

 

 

 

 

20

Henk Hartjes

Waalre

 

 

 

 

21

Peter Janssen

Tegelen

 

 

 

 

22

Jan Reinders

Reuver

 

 

 

 

23

Jac Reuvers

Heythuysen  

 

 

 

 

24

Jo van Seggelen 

Budel-Schoot

 

 

 

 

25

Huub Greijmans

Weert

 

 

 

 

            Jac en Martin van Kessel  maken tempo bij de Omloop van de Snoerts waar Martin de                                    overwinning pakt       

         De succesvolle Wijnandsploeg

                Drie etappes en de eindzege voor Jac van Kessel  is het resultaat                                                                      van drie dagen hard labeur in de Pijl van Limburg