Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1985

 

3-mrt

KOZEN België

 

J.Reuvers

Heythuysen

WIJNANDS

31-mrt

PEY-ECHT

 

J.Reinders

Neer

VAAT 69

7-apr

ROERMOND

 

E.Jorissen

Weert

TIM-OIL

8-apr

HAELEN

 

H.Sengers

Weert

H.B.Electro

14-apr

WEERT IJzeren man

Semi-klassieker

T.van der Leeuw

Valkenburg

TIM-OIL

21-apr

VLODROP

 

J.Louwers

Weert

YIN-YANG

27-apr

BERGEN


R.Houwen

Linne

WIJNANDS

28-apr

HOENSBROEK

 

E.Jorissen

Weert

TIM-OIL

3-mei

Hel van Brabant

1e etappe

J.van Kessel

Deurne

SUPER

4-mei

Hel van Brabant

2e etappe

S.van Daele

Wissekerke B.

BELGIË

5-mei

Hel van Brabant

3e etappe

G.Hermans

Reuver

KLEIN PARIJS

5-mei

Hel van Brabant

Eindklassement

S.van Daele

Wissekerke B.

BELGIË

5-mei

Hel van Brabant

Ploegenklassement

Ploeg TIM-OIL

Roermond

TIM-OIL

12-mei

MERUM

 

F.van Zantvoort

Weert

WIJNANDS

16-mei

LEEUWEN

 

M.Strijbosch

Helmond

H.B.Electro

19-mei

DEURNE   Snoerts

Semi-klassieker

T.van der Leeuw

Valkenburg

TIM-OIL

19-mei

DEURNE   Snoerts

Ploegenklassement

Ploeg TIM-OIL

Roermond

TIM-OIL

26-mei

MELICK

 

W.van Mierlo

Weert

SUPER

27-mei

BAARLO

 

M.Stoffels

Tegelen

ARKEL

31-mei

Omloop der Peel

1e etappe   Ploegentijdrit

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

31-mei

Omloop der Peel

2e etappe

E.Jorissen

Weert

TIM-OIL

1-jun

Omloop der Peel

3e etappe

M.van Kessel

Deurne

SUPER

1-jun

Omloop der Peel

4e etappe

J.Ubachs

Amstenrade

H.B.ELECTRO

2-jun

Omloop der Peel

5e etappe

F.van Dongen

Dongen

COCA COLA

2-jun

Omloop der Peel

Eindklassement

T.van der Leeuw

Valkenburg

TIM-OIL

2-jun

Omloop der Peel

Ploegenklassement

Ploeg TIM-OIL

Roermond

TIM-OIL

3-jun

TUNGELROY

 

F.Scheres

Posterholt

TIM-OIL

7-jun

Pijl van Limburg

1e etappe tijdrit

T.van der Leeuw

Valkenburg

TIM-OIL

7-jun

Pijl van Limburg

2e etappe

F.van Zantvoort

Weert

WIJNANDS

8-jun

Pijl van Limburg

3e etappe

H.de Hey

Heerlen

SUPER

9-jun

Pijl van Limburg

4e etappe

T.van der Leeuw

Valkenburg

TIM-OIL

9-jun

Pijl van Limburg

Eindklassement

T.van der Leeuw

Valkenburg

TIM-OIL

9-jun

Pijl van Limburg

Ploegenklassement

Ploeg TIM-OIL

Roermond

TIM-OIL

16-jun

HEEL

 

H.Crins                  

Beesel

WIJNANDS

22-jun

WANROY

1e etappe Tijdrit

T.van der Leeuw

Valkenburg

TIM-OIL

22-jun

WANROY

2e etappe

T.van Tienen

Tegelen

De WACHT

23-jun

WANROY

3e etappe

J.van Kessel

Deurne

SUPER

23-jun

WANROY

Eindklassement

T.van der Leeuw

Valkenburg

TIM-OIL

23-jun

WANROY

Ploegenklassement

Ploeg TIM-OIL

Roermond

TIM-OIL

29-jun

NEER

 

E.Jorissen

Weert

TIM-OIL

30-jun

SOMEREN  V.V.

Tweelandenkoers

B.Vandeauwera

Belgie

van ESPEN B.

30-jun

SOMEREN  V.V.

Ploegenklassement

Ploeg VAAT 69

Venlo

VAAT 69

7-jul

REUVER

 

F.Scheres

Posterholt

TIM-OIL

14-jul

OIRSBEEK

NWB kampioenschap

H.Smits

Baarlo

VAAT 69

21-jul

VENLO  Parade

 

E.Jorissen

Weert

TIM-OIL

22-jul

THORN

 

W.van Mierlo

Weert

SUPER

28-jul

DOENRADE

 

R.Houwen

Linne

WIJNANDS

3-aug

KESSEL-EIK

Prov.kamp.schap   Limburg

E.Jorissen

Weert

TIM-OIL

3-aug

KESSEL-EIK

Prov.kamp.schap   Brabant

H.Daams  

Dommelen

SUPER

4-aug

WEERT  Fatima

 

H.Sengers

Weert

IND.

10-aug

HEYTHUYSEN

 

P.Cuypers

Rijkhoven  B.

VAAT 69

11-aug

ROGGEL

 

J.Derix

Posterholt

TIM-OIL

14-aug

BELGIË

 

J.Reinders

Neer

VAAT 69

17-aug

HOENSBROEK 2

 

P.Cuypers

Rijkhoven  B.

VAAT 69

18-aug

BEEGDEN

 

J.Reinders

Neer

VAAT 69

24-aug

TEGELEN

 

H.Smits

Baarlo

VAAT 69

25-aug

SIEBENGEWALD

 

G.Relouw

Bergen

ARKEL

31-aug

POSTERHOLT

 

H.Sengers

Weert

IND.

1-sep

VIERLINGSBEEK

 

E.Jorissen

Weert

TIM-OIL

8-sep

ZONHOVEN  B.

 

E.Jorissen

Weert

TIM-OIL

15-sep

BERBROEK-Someren

Klassieker

H.Smits

Baarlo

VAAT 69

15-sep

BERBROEK-Someren

Ploegenklassement

Ploeg YIN-YANG

Weert

YIN-YANG

21-sep

Omloop v/h Maasdal

1e etappe

E.Jorissen

Weert

TIM-OIL

22-sep

Omloop v/h Maasdal

2e etappe

T.van der Leeuw

Valkenburg

TIM-OIL

22-sep

Omloop v/h Maasdal

Eindklassement

P.Cuypers

Rijkhoven  B.

VAAT 69

22-sep

Omloop v/h Maasdal

Ploegenklassement

Ploeg VAAT 69

Venlo

VAAT 69

29-sep

GEMERT

 

J.Louwers

Weert

YIN-YANG

 

JABEEK

N.K. Vrije renners 15   +

J.Adams

Den Helder

IND.

 

JABEEK

N.K. Vrije renners 25   +

L.Schenk

Huybergen

IND.

4-aug

St.NIKLAAS B.

W.K. Vrije Renners

C.Verplanke

Nederland

IND.

 

SANKT JOHANN

Weltcup

T.van der Leeuw

Valkenburg

TIM-OIL

 

PYRENEEEN Fr.

2e etappe

W.van Mierlo

Weert

SUPER

 

PYRENEEEN Fr.

3e etappe

H.Smits

Baarlo

VAAT 69

 

PYRENEEEN Fr.

Eindklassement

W.van Mierlo

Weert

SUPER

 

MARDEUIL  Fr.

 

J.Geurts

Echt

TIM-OIL

 

TARBES  Fr.

 

W.van Mierlo

Weert

SUPER

 

ROMILLY  Frankrijk

1e etappe

R.Houwen

Linne

WIJNANDS

 

ROMILLY  Frankrijk

3e etappe

H.Crins                  

Beesel

WIJNANDS

 

ROMILLY  Frankrijk

Eindklassement

R.Houwen

Linne

WIJNANDS

 

ROMILLY  Frankrijk

Ploegenklassement

Ploeg WIJNANDS

Swalmen

WIJNANDS

 

HELCHTEREN B.

 

A.Tulmans

Lommel B.

SUPER

 

ITEGEM  B.

 

A.Tulmans

Lommel B.

SUPER

 

HERSTAL B.

 

H.Smits

Baarlo

VAAT 69

 

RONDE van LUIK  B.

Proloog   Ploegentijdrit

Ploeg VAAT 69

Venlo

VAAT 69

 

RONDE van LUIK  B.

2e etappe

E.Jorissen

Weert

VAAT 69

 

RONDE van LUIK  B.

6e etappe

E.Jorissen

Weert

VAAT 69

8-sep

WEERT

Clubkampioenschap

1 Weert

 

 

 

 

 

J.Steijvers

 

 

 

 

 

J.Akkerman

 

 

 

 

 

H.Daams

 

 

 

 

 

J.Louwers

 

 

 

 

 

A.Tulmans

 

 

 

 

 

2 Maastrappers

Horn

 

 

 

 

3 Olympia

Baarlo

 

8-sep

WEERT

Clubkamp.sch.   B.Klasse

1  Eindhoven

 

 

8-sep

WEERT

Clubkamp.sch.   C.Klasse

1  Weert B.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

 

1

Theo v/d Leeuw

Valkenburg

 

 

 

2

Edy Jorissen

Weert

 

 

 

3

Wim van Mierlo

Weert

 

 

 

4

Mike Strijbosch

Deurne

 

 

 

5

Jac van Kessel

Deurne

 

 

 

6

Hein Sengers

Weert

 

 

 

7

Herman Crins

Beesel

 

 

 

8

Peter v/d Linden 

Helmond

 

 

 

9

Henk Smits

Baarlo

 

 

 

10

Pierrot Cuypers 

Rijkhoven B.

 

 

 

11

Fred Scheres

Posterholt

 

 

 

12

Jac Louwers

Weert

 

 

 

13

Huub Greijmans

Weert

 

 

 

14

Jos Vestjens

Neer

 

 

 

15

Johan Akkerman

Weert

 

 

 

16

Jan Reinders

Reuver

 

 

 

17

Bert van Zantvoort

Weert

 

 

 

18

Guus Relouw

Bergen

 

 

 

19

Dick Wesseling

Den Bosch

 

 

 

20

Bert Hoedemakers

St.Michielsgestel

 

 

 

21

Rene Houwen

Linne

 

 

 

22

Frank van Zantvoort

Weert

 

 

 

23

Ben Peeters

Herten

 

 

 

24

Henk de Hey

Heerlen

 

 

 

25

Henri Timmermans

Den Bosch

 

 

 

    30 kilometer solo met een voorsprong van maximaal 40 sec. weet Ger Hermans te overbruggen naar                 de verlossende eindstreep in Eindhoven van de slotappe van de Hel van Brabant.                                                Op de streep heeft hij nog altijd 21 tellen over op een jagend peloton van ruim 120 renners.                             Voor de tijdrijder uit  Reuver  is deze zege ongetwijfeld  de mooiste uit zijn wielerloopbaan.                                                   

           18 jaar kwam de VIVO ploeg  aan de start  dus is het dit seizoen wennen aan een nieuwe naam want de winkels worden nu SUPER genoemd.  De ploeg voor 1985 is a.v. samengesteld : v.l.n.r. Ben Peeters-Harrie Daams-Armand Tulmans-Henk Hartjes-Wim van Mierlo-Jac van Kessel-Henk de Hey en Martin van Kessel. Ploegleider blijft Wiel Kuntzelaers