Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs   1986

 

16-mrt

BAAL België

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

23-mrt

HERENT België

 

E.Jorissen

Weert

ARKEL

23-mrt

ARENDONK België

 

H.Thijssen

Bladel

 

29-mrt

ITEGEM België

 

E.Jorissen

Weert

ARKEL

30-mrt

HAELEN

 

T.Verhees

Deurne

ARKEL

6-apr

WEERT   IJzeren man

Semi-klassieker

J.van   Kessel

Deurne

SUPER

13-apr

MEIJEL

 

H.Sengers

Weert

ARKEL

19-apr

VEENENDAAL

N.K.   PTT Nederland

J.van   Pol

Montfort

 

19-apr

BOOISCHOT   België

 

E.Jorissen

Weert

ARKEL

20-apr

MERUM

 

G.Cuyten

Weert

H.B.   ELECTRA

4-mei

DEURNE   De Snoerts

Semi-klassieker

P.Cuypers

Rijkhoven   B.

VAAT   69

4-mei

DEURNE   De Snoerts

Ploegenklassement

Ploeg   H.B.Electro

Weert

H.B.   ELECTRA

9-mei

BERGEN

 

T.van   der Leeuw

Valkenburg

ARKEL

8-mei

LEEUWEN

 

F.van   Zantvoort

Weert

WIJNANDS

9-mei

Omloop   der Peel

1e   etappe   Ploegentijdrit

Ploeg   SUPER

Weert

SUPER

9-mei

Omloop   der Peel

2e   etappe

T.van   der Leeuw

Valkenburg

ARKEL

10-mei

Omloop   der Peel

3e   etappe

E.Jorissen

Weert

ARKEL

10-mei

Omloop   der Peel

4e   etappe

F.van   Bakel

Deurne

ARKEL

11-mei

Omloop   der Peel

5e   etappe

G.Sannen

België

van   ESPEN

11-mei

Omloop   der Peel

Eindklassement

F.van   Bakel

Deurne

ARKEL

11-mei

Omloop   der Peel

Ploegenklassement

Ploeg   ARKEL

Siebengewald

ARKEL

17-mei

SITTARD

 

F.van   Bakel

Deurne

ARKEL

17-mei

HILLEGOM

N.,K. Ambtenaren

G.Hermans

Reuver

 

18-mei

LIESSEL

8   v.Liessel   Semi-Klassieker

F.van   Zantvoort

Weert

WIJNANDS

18-mei

LIESSEL

Ploegenklassement

Ploeg   ARKEL

Siebengewald

ARKEL

19-mei

MELICK

 

P.van   der Linden

Helmond

ARKEL

23-mei

Hel   van Brabant

1e   etappe

A.Tulmans

Lommel   B

SUPER

24-mei

Hel   van Brabant

2e   etappe

R.Houwen

Linne

WIJNANDS

25-mei

Hel   van Brabant

3e   etappe

H.Timmermans

Den   Bosch

H.B.   ELECTRA

25-mei

Hel   van Brabant

Eindklassement

R.Houwen

Linne

WIJNANDS

25-mei

Hel   van Brabant

Ploegenklassement

Ploeg   SUPER

Weert

SUPER

30-mei

WEERT-Rogtour

1e   etappe

H.van   Bavel

St.Anthonis

H.B.   ELECTRA

31-mei

WEERT-Rogtour

2e   etappe

P.Cuypers

Rijkhoven   B.

VAAT   69

31-mei

WEERT-Rogtour

3e   etappe   Ploegentijdrit

Ploeg   SUPER

Weert

SUPER

1-jun

WEERT-Rogtour

4e   etappe

H.Sengers

Weert

ARKEL

1-jun

WEERT-Rogtour

5e   etappe Tijdrit

T.van   der Leeuw

Valkenburg

ARKEL

1-jun

WEERT-Rogtour

Eindklassement

T.van   der Leeuw

Valkenburg

ARKEL

1-jun

WEERT-Rogtour

Ploegenklass.

Ploeg   H.B.

Weert

H.B.   ELECTRA

7-jun

BOOISCHOT   België

 

J.van   Kessel

Deurne

SUPER

8-jun

MONTFORT

 

H.Janssen

Blerick

GIELEN

13-jun

Pijl   van Limburg

1e   etappe Tijdrit

T.van   der Leeuw

Valkenburg

ARKEL

13-jun

Pijl   van Limburg

2e   etappe

P.van   de Laar

Eindhoven

SUPER

14-jun

Pijl   van Limburg

3e   etappe

J.van   Kessel

Deurne

SUPER

15-jun

Pijl   van Limburg

4e   etappe

P.van   de Laar

Eindhoven

SUPER

15-jun

Pijl   van Limburg

Eindklassement

T.van   der Leeuw

Valkenburg

ARKEL

15-jun

Pijl   van Limburg

Ploegenklass.

Ploeg   SUPER

Weert

SUPER

22-jun

WANROY

 

P.van   de Laar

Eindhoven

SUPER

29-jun

DEURNE

 

H.Timmermans

Den   Bosch

H.B.   ELECTRA

 6-jul

VLODROP

NWB   Kampioenschap

J.Lenders

Weert

De   WACHT

12-jul

VIERLINGSBEEK

 

J.van   Kessel

Deurne

SUPER

13-jul

EINDHOVEN-Woensel

 

P.van   de Laar

Eindhoven

SUPER

20-jul

DOENRADE

 

P.Cuypers

Rijkhoven   B.

VAAT   69

27-jul

VENLO   Parade

 

T.van   der Leeuw

Valkenburg

ARKEL

28-jul

THORN

 

E.Jorissen

Weert

ARKEL

2-aug

HEYTHUYSEN

 

W.van   Mierlo

Weert

SUPER

2-aug

BINGELRADE

N.K.   vrije renners 15   +

M.Engelen

Stokkum

IND.

3-aug

BINGELRADE

N.K.   vrije renners 25   +

A.Stabel

Veghel

IND.

3-aug

BEEGDEN

 

M.Rutjens

Posterholt

H.B.   ELECTRA

3-aug

NAZARETH   B.

W.K.   vrije Renners

P.Cuypers

Rijkhoven   B.

VAAT   69

7-aug

RONDE   VAN LUIK B.

1e   etappe

P.Cuypers

Rijkhoven   B.

VAAT   69

8-aug

RONDE VAN LUIK B.

2e   etappe

J.Meerts

België

VAAT   69

9-aug

RONDE VAN LUIK B.

3e   etappe tijdrit

T.van   der Leeuw

Valkenburg

ARKEL

10-aug

RONDE VAN LUIK B.

Eindklassement

P.Cuypers

Rijkhoven   B.

VAAT   69

10-aug

BELFELD

Prov.kamp.schap Limburg

J.Reijnders

Neer

VAAT   69

10-aug

BELFELD

Prov.kamp.schap  Brabant

P.v/d   Linden

Helmond

ARKEL

16-aug

Omloop   v/h Maasdal

1e   etappe

T.van   der Leeuw

Valkenburg

ARKEL

17-aug

Omloop   v/h Maasdal

2e   etappe

J.Peeten

Baarlo

VAAT   69

17-aug

Omloop   v/h Maasdal

Eindklassement

T.van   der Leeuw

Valkenburg

ARKEL

17-aug

Omloop   v/h Maasdal

Ploegenklass.

Ploeg   ARKEL

Siebengewald

ARKEL

24-aug

SOMEREN    V.V.

Tweelandenkoers     Klassieker

H.Smits

Baarlo

VAAT   69

24-aug

SOMEREN    V.V.

Ploegenklassement

Ploeg   Vaat 69

Venlo

VAAT   69

24-aug

SANKT-JOHANN    O.

Weltcup

E.Jorissen

Weert

ARKEL

30-aug

TEGELEN

 

P.van   de Laar

Eindhoven

SUPER

31-aug

SIEBENGEWALD

 

H.Kellenaers

Siebengewald

ARKEL

6-sep

POSTERHOLT

 

J.Louwers

Weert

SUPER

7-sep

WELTEN

 

J.Ubachs

Amstenrade

 

14-sep

SOMEREN-Heide

Erica   Semi-Klassieker

J.van   Kessel

Deurne

SUPER

14-sep

SOMEREN-Heide

Ploegenklassement

Ploeg   SUPER

Weert

SUPER

21-sep

BERBROEK-Someren

Klassieker

J.van   Seggelen

Budel-Schoot

De   WACHT

21-sep

BERBROEK-Someren

Ploegenklassement

Ploeg   VAAT 69

Venlo

VAAT   69

28-sep

HORN

 

P.Cuypers

Rijkhoven   B.

VAAT   69

 

BELGIË

 

T.van   der Leeuw

Valkenburg

ARKEL

 

BELGIË

 

T.van   der Leeuw

Valkenburg

ARKEL

 

BELGIË

Ronde van België 2e et.

J.van   Kessel

Deurne

SUPER

 

ITEGEM    België

 

A.Tulmans

Lommel   B

SUPER

7-sep

WEERT

Clubkampioenschap

1   W.Club Voorwaarts

Montfort

 

 

 

 

J.Meuleners

 

 

 

 

 

F.Scheres

 

 

 

 

 

B.Peeters

 

 

 

 

 

T.v.d.   Leeuw

 

 

 

 

 

R.Houwen

 

 

 

 

 

E.Jorissen

 

 

 

 

 

2  Weert

 

 

 

 

 

3  DTS

Deurne

 

 

WEERT

Clubkamp.schap     B.Klasse

1  Eindhoven

 

 

 

WEERT

Clubkamp.schap     C.Klasse

1  Maastrappers

Horn

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

 

1

Theo   v/d Leeuw

Valkenburg

 

 

 

2

Peter   van de Laar

Eindhoven

 

 

 

3

Henri   Timmermans

Den   Bosch

 

 

 

4

Pierrot   Cuypers 

Rijkhoven   B.

 

 

 

5

Fred   Scheres

Posterholt

 

 

 

6

Jac   van Kessel

Deurne

 

 

 

7

Hein   Sengers

Weert

 

 

 

8

Hans   van Bavel

St.Anthonis

 

 

 

9

Jack   Louwers

Weert

 

 

 

10

Jo   van Seggelen 

Budel-Schoot

 

 

 

11

René   Houwen

Linne

 

 

 

12

Frank   van Zantvoort

Weert

 

 

 

13

Ben   Peeters

Herten

 

 

 

14

Bert   van Zantvoort

Weert

 

 

 

15

Jac   Derix

Posterholt

 

 

 

16

Jan   Reinders

Neer

 

 

 

17

Bennie   Bernkens

Rijkhoven   B.

 

 

 

18

Gerard   Cuyten

Weert

 

 

 

19

Peter   v/d Linden 

Helmond

 

 

 

20

Jack Lenders

Weert




              Met overmacht wint Peter van de Laar de slotrit in de Pijl van Limburg