Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs   A  en B   jaaroverzicht 1987        

 

29-mrt

WEERT IJzeren man

Semi-Klassieker

A.Tulmans

Lommel B

SUPER

5-apr

MEIJEL

 

P.van de Laar

Eindhoven

SUPER

12-apr

DEURNE De Snoerts

Semi-Klassieker

J.van Kessel

Deurne

SUPER

12-apr

DEURNE De Snoerts

Ploegenklassement

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

19-apr

BERGEN

 

J.Steijvers

Stramproy

SUPER

20-apr

HAELEN

 

P.van de Laar

Eindhoven

SUPER

26-apr

MERUM

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

3-mei

BAEXEM

 

H.van Bavel

St.Anthonis

H.B.ELECTRA

8-mei

Hel van Brabant

1e etappe

T.van der Leeuw

Valkenburg

SUPER

9-mei

Hel van Brabant

2e etappe

J.Louwers

Weert

SUPER

10-mei

Hel van Brabant

3e etappe

P.van de Laar

Eindhoven

SUPER

10-mei

Hel van Brabant

Eindklassement

T.van der Leeuw

Valkenburg

SUPER

10-mei

Hel van Brabant

Ploegenklassement

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

17-mei

VLODROP

 

H.van Bavel

St.Anthonis

H.B.ELECTRA

23-mei

HEEL

 

P.van de Laar

Eindhoven

SUPER

24-mei

WEERT  Fatima

Prov.Kamp.  Brabant

J.van Kessel

Deurne

SUPER

24-mei

WEERT  Fatima

Prov.Kamp.  Limburg

J.Lenders 

Weert

De WACHT

28-mei

LEEUWEN

 

P.van de Laar

Eindhoven

SUPER

29-mei

Omloop der Peel

1e etappe   ploegentijdrit

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

29-mei

Omloop der Peel

2e etappe

J.Louwers

Weert

SUPER

30-mei

Omloop der Peel

3e etappe

J.van Kessel

Deurne

SUPER

30-mei

Omloop der Peel

4e etappe

J.van Kessel

Deurne

SUPER

31-mei

Omloop der Peel

5e etappe

J.van Kessel

Deurne

SUPER

31-mei

Omloop der Peel

Eindklassement

J.van Kessel

Deurne

SUPER

31-mei

Omloop der Peel

Ploegenklassement

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

7-jun

NEDERWEERT

 

J.Louwers

Weert

SUPER

8-jun

MONTFORT

 

T.van der Leeuw

Valkenburg

SUPER

12-jun

Pijl van Limburg

1e etappe tijdrit

T.van der Leeuw

Valkenburg

SUPER

12-jun

Pijl van Limburg

2e etappe

J.Steijvers

Stramproy

SUPER

13-jun

Pijl van Limburg

3e etappe

J.Lenders

Weert

De WACHT

14-jun

Pijl van Limburg

4e etappe

P.van de Laar

Eindhoven

SUPER

14-jun

Pijl van Limburg

Eindklassement

T.van der Leeuw

Valkenburg

SUPER

14-jun

Pijl van Limburg

Ploegenklassement

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

21-jun

DOENRADE

NWB kampioenschap

P.van de Laar

Eindhoven

SUPER

23-jun

ROMILLY  Fr.

Tijdrit  etappewedstrijd

R.Houwen

Malden

WIJNANDS

26-jun

BAARLO


A.Tulmans

Lommel B.

SUPER

28-jun

EINDHOVEN

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

3-jul

Rog-tour

1e etappe

J.van Kessel

Deurne

SUPER

4-jul

Rog-tour

2e etappe

T.van der Leeuw

Valkenburg

SUPER

4-jul

Rog-tour

3e etappe   ploegentijdrit

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

5-jul

Rog-tour

4e etappe

H.Timmermans

Den Bosch

H.B.ELECTRA

5-jul

Rog-tour

5e etappe tijdrit

F.Scheres

Posterholt

V.TUEL/STEUTEN

5-jul

Rog-tour

Eindklassement

T.van der Leeuw

Valkenburg

SUPER

5-jul

Rog-tour

Ploegenklassement

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

12-jul

DIERGAARDE

 

J.Steijvers

Stramproy

SUPER

18-jul

HEYTHUYSEN

 

P.van de Laar

Eindhoven

SUPER

19-jul

NEERITTER

 

P.van de Laar

Eindhoven

SUPER

24-jul

YSSELSTEYN


H.Hartjes

Asten

SUPER

1-aug

MAASBRACHT

 

H.Smits

Baarlo

BETERFOON

2-aug

SIEBENGEWALD

 

T.van der Leeuw

Valkenburg

SUPER

9-aug

BINGELRADE

Ne vrije renners  25+

P.van Hemert

Haaften


9-aug

LIEROP


P.van de Laar

Eindhoven

SUPER

16-aug

SOMEREN  V.V.

Tweelandenkoers   klassieker

J.van Kessel

Deurne

SUPER

16-aug

SOMEREN  V.V.

Ploegenklassement

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

23-aug

BELFELD

 

P.van de Laar

Eindhoven

SUPER

29-aug

Oml.v/h Maasdal

1e etappe

T.van der Leeuw

Valkenburg

SUPER

30-aug

Oml.v/h Maasdal

2e etappe

J.van Kessel

Deurne

SUPER

30-aug

Oml.v/h Maasdal

Eindklassement

J.Louwers

Weert

SUPER

30-aug

Oml.v/h Maasdal

Ploegenklassement

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

5-jul

ASSENEDE B.

W.K.vrije Renners

W.van Merwe

Zd Afrika

IND.

6-sep

BERBROEK-SOMEREN

Klassieker

G.Hermans

Reuver

WIJNANDS

6-sep

BERBROEK-SOMEREN

Ploegenklassement

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

20-sep

VIERLINGSBEEK

 

P.van de Laar

Eindhoven

SUPER

27-sep

HORN

 

H.van Bavel

St.Anthonis

H.B.ELECTRA

4-okt

HINGEN

 Afscheid  Theo van der Leeuw

T.van der Leeuw

Valkenburg

SUPER

 





 

 5-jul 

ASSENEDE  B.

W.K.  vrije Renners

W.van Merwe

Zd-Afrika

 

 

RAMSEL  B.

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

 

RAMSEL  B.

 

A.Tulmans

Lommel B

SUPER

 

SCHRIEK  B.

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

 

DUFFEL  B.

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

 

DUFFEL  B.

 

J.Louwers

Weert

SUPER

 

LOMMEL  B.

 

H.Hartjens

Asten

SUPER

 

LOMMEL  B.

 

A.Tulmans

Lommel B

SUPER

 5-sep

LUTLOMMEL  B.

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

 


 

Amateurs B

 

 

29-mrt

WEERT  IJzeren man

Semi-Klassieker

J.Smits

Gerwen

SCHOENMAKERS

5-apr

BAARLO Baan

 

W.Vleeshouwers

Stramproy

VERKOELEN Str.

19-apr

HAELEN

 

W.Vleeshouwers

Stramproy

VERKOELEN Str.

25-apr

BAARLO

 

S.van Hees

Maarheeze

KLEIN PARIËS

3-mei

ECHT

 

M.Simons

Reuver

SCHOENMAKERS

17-mei

BEESEL

 

S.van Hees

Heeze

KLEIN PARIËS

7-jun

GRATHEM

 

A.Hoezen

Bladel

VERKOELEN Str.

7-jun

NEDERWEERT

 

W.Vleeshouwers

Stramproy

VERKOELEN Str.

9-jun

SOMEREN-HEIDE

 

N.Savelkoul

Stein

SCHOENMAKERS

21-jun

BEEGDEN

NWB Kampioenschap

H.Steevens

Elsloo

SCHOENMAKERS

28-jun

EINDHOVEN

 

A.Schoenmakers

Eindhoven

SCHOENMAKERS

12-jul

REUVER

Prov.kampioenschap

N.Savelkoul

Stein

SCHOENMAKERS

18-jul

HEYTHUYSEN

 

W.Vleeshouwers

Stramproy

VERKOELEN Str.

1-aug

MAASBRACHT

 

H.Maatje

Nuenen

SCHOENMAKERS

9-aug

KESSEL-EIK

 

J.Smits

Gerwen

SCHOENMAKERS

19-aug

SOMEREN

 

J.Smits

Gerwen

SCHOENMAKERS

23-aug

YSSELSTEYN

 

J.Scholten

Nieuwstadt

VERKOELEN Str.

12-sep

STRAMPROY

 

P.Haenen

Reuver

ONS HUIS

27-sep

OOSTRUM

 

A.Hoezen

Bladel

VERKOELEN Str.

13-sep

DEURNE

Clubkampioenschap

1 W.Club DTS

Deurne

 

 

 

 

H.Hartjes

 

 

 

 

 

T.Verhees

 

 

 

 

 

P.v.d. Laar

 

 

 

 

 

F.van Bakel

 

 

 

 

 

J.van Kessel

 

 

 

 

 

2 W.Cl.Weert

 

 

 

 

 

3 W.Cl. de Zwaluw

Someren

 

13-sep

DEURNE

Clubkamp.sch.   B.Klasse

1 W.Club de Velo

Meijel

 

13-sep

DEURNE

Clubkamp.sch.C.Klasse

1 W.Club DTS B.

Deurne

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

 

1

Peter van de Laar

Eindhoven

 

 

 

2

Jac van Kessel

Deurne

 

 

 

3

Theo v/d Leeuw

Valkenburg

 

 

 

4

Jack Louwers

Weert

 

 

 

5

Hans van Bavel

St.Anthonis

 

 

 

6

Alwin Opbroek

Lottum

 

 

 

7

Jac Lenders

Weert

 

 

 

8

Henk Smits

Baarlo

 

 

 

9

Jo van Seggelen 

Budel-Schoot

 

 

 

10

Frank van Zantvoort

Weert

 

 

 

11

Jack Steijvers

Stramproy

 

 

 

12

Fred Scheres

Posterholt

 

 

 

13

Henri Timmermans

Den Bosch

 

 

 

14

Mat Stoffels

Tegelen

 

 

 

15

Bert van Zantvoort

Weert

 

 

 

16

Dick Wesseling

Den Bosch

 

 

 

17

Herman Crins

Beesel

 

 

 

18

Huub Greijmans

Weert

 

 

 

19

Harrie Steevens

Elsloo

 

 

 

20

Hans v/d Munckhof

Horst

 

 

 

21

Peter v/d Linden 

Helmond

 

 

 

22

René Houwen

Malden

 

 

 

23

Ger Hermans

Reuver

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement 

Amateurs B

 

 

 

1

Jan Smits 

Gerwen

 

 

 

2

Albert Pieters

Eindhoven

 

 

 

3

Wim Vleeshouwers

Stramproy

 

 

 

4

Arno Schoenmakers Sr.

Eindhoven

 

 

 

5

Henri Maatje

Nuenen

 

 

 

6

Stefan van Hees 

Heeze

 

 

 

7

Nico Savelkoul

Stein

 

 

 

8

Sjra Vergooszen

Susteren

 

 

 

9

Ad Hoezen

Bladel

 

 

 

10

John Meuleners 

Susteren

 

 

 

11

Jac Beurskens

Haelen

 

 

 

12

Harrie van Heugten

Asten

 

 

 

13

Piet Coumans 

Someren

 

 

 

14

Harrie Steevens

Elsloo

 

 

 

15

Math Simons

Reuver

 

 

 

16

Jack Creemers

Neeritter

 

 

 

17

Huub Savelkoul

Stein

 

 

 

18

Thijs van asten

Ysselsteyn

 

 

 

19

Lot Engelen

Sterksel

 

 

 

20

Piet Haenen 

Reuver

 

 

 

           Theo bedankt zegt Jan Beckers tegen zijn oud-plaatsgenoot Theo van der Leeuw                  afscheid, Jo van Seggelen en Frank van Bakel kijken lachend toe.       

                         Ook dit jaar is de slotetappe in de Pijl van Limburg voor Peter van de Laar