Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1988

 

27-mrt

WEERT  IJzeren man

Semi-Klassieker

J.Louwers

Weert

SUPER

3-apr

HAELEN

 

R.van Issum

Broekh.vorst

ARKEL J.P.J.

10-apr

BERGEN

 

P.van de Laar

Eindhoven

SUPER

17-apr

MERUM

 

R.van Issum

Broekh.vorst

ARKEL J.P.J.

24-apr

ECHT

 

P.van de Laar

Eindhoven

SUPER

8-mei

VLODROP

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

12-mei

SOMEREN Heide

St.Jozef Semi   Klassieker

J.van Kessel

Deurne

SUPER

12-mei

SOMEREN-Heide

Ploegenklassement

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

15-mei

DEURNE De Snoerts

Semi-Klassieker

F.van Bakel

Deurne

van TUEL

15-mei

DEURNE De Snoerts

Ploegenklassement

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

22-mei

LIESSEL

8 van Liessel   Semi-Klass.

J.van Kessel

Deurne

SUPER

22-mei

LIESSEL

Ploegenklassement

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

23-mei

GRATHEM

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

29-mei

LEEUWEN

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

29-mei

Hel van Brabant

1e etappe

P.van de Laar

Eindhoven

SUPER

29-mei

Hel van Brabant

2e etappe Tijdrit

J.Louwers

Weert

SUPER

30-mei

Hel van Brabant

3e etappe Criterium

J.Louwers

Weert

SUPER

31-mei

Hel van Brabant

4e etappe

J.Louwers

Weert

SUPER

31-mei

Hel van Brabant

Eindklassement

J.Louwers

Weert

SUPER

31-mei

Hel van Brabant

Ploegenklassement

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

3-jun

Omloop der Peel

1e etappe

P.van de Laar

Eindhoven

SUPER

4-jun

Omloop der Peel

2e etappe

J.van Kessel

Deurne

SUPER

4-jun

Omloop der Peel

3e etappe-criterium

B.Brentjens

Haelen

ARKEL J.P.J.

5-jun

Omloop der Peel

4e etappe

H.Steevens

Elsloo

SCHOENMAKERS

5-jun

Omloop der Peel

Eindklassement

B.Brentjens

Haelen

ARKEL.J.P.J.

5-jun

Omloop der Peel

Ploegenklassement

Ploeg Arkel J.P.J.

Siebengewald

ARKEL J.P.J.

10-jun

Pijl van Limburg

1e etappe Tijdrit

J.Louwers

Weert

SUPER

10-jun

Pijl van Limburg

2e etappe

P.Theunissen

Ittervoort

GEURTS

11-jun

Pijl van Limburg

3e etappe

P.van de Laar

Eindhoven

SUPER

12-jun

Pijl van Limburg

4e etappe

R.Gielen

Sevenum

De WACHT

12-jun

Pijl van Limburg

Eindklassement

J.Steijvers

Stramproy

SUPER

12-jun

Pijl van Limburg

Ploegenklassement

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

19-jun

EINDHOVEN

Prov.Kampioensch   Brabant

P.van de Laar

Eindhoven

SUPER

19-jun

EINDHOVEN

Prov.Kampioensch.Limburg

R.Gielen ( 4e )

Sevenum

De WACHT

24-jun

BAARLO

 

P.van de Laar

Eindhoven

SUPER

26-jun

BUDEL-WAANRODE

Klassieker

G.Laenen

België

GEVI B.

26-jun

BUDEL-WAANRODE

Ploegenklassement

Ploeg GEVI  B.

België

GEVI B.

1-jul

Rog-Tour

1e etappe

H.Steevens

Elsloo

SCHOENMAKERS

2-jul

Rog-Tour

2e etappe

P.Theunissen

Ittervoort

GEURTS

2-jul

Rog-Tour

3e etappe

F.van Bakel

Deurne

van TUEL

3-jul

Rog-Tour

4e etappe Tijdrit

B.Brentjens

Haelen

ARKEL J.P.J.

3-jul

Rog-Tour

Eindklassement

B.Brentjens

Haelen

ARKEL J.P.J.

3-jul

Rog-Tour

Ploegenklassement

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

10-jul

DOENRADE

NWB Kampioenschap

M.Stoffels

Tegelen

ARKEL  J.P.J.

17-jul

NEERITTER

 

H.Greijmans

Weert

van TUEL

31-jul

YSSELSTEYN

 

S.Fijnaut

Venzelderheide

VERKOELEN Str.

6-aug

HOENSBROEK

 

H.Steevens

Elsloo

SCHOENMAKERS

7-aug

SIEBENGEWALD

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

21-aug

VIERLINGSBEEK

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

27-aug

Oml.v/h Maasdal

1e etappe

H.Hartjens

Asten

SUPER

28-aug

Oml.v/h Maasdal

2e etappe

H.van Bavel

St.Anthonis

SUPER

28-aug

Oml.v/h Maasdal

Eindklassement

H.van Bavel

St.Anthonis

SUPER

28-aug

Oml.v/h Maasdal

Ploegenklassement

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

10-sep

STRAMPROY

 

A.Pieters

Eindhoven

SCHOENMAKERS

11-sep

BERBROEK-SOMEREN

Klassieker

A.Schoenmakers Jr.

Eindhoven

SCHOENMAKERS

11-sep

BERBROEK-SOMEREN

Ploegenklassement

Ploeg Schoenmakers

Eindhoven

SCHOENMAKERS

18-sep

HEEL

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

25-sep

BUDEL

 

J.Steijvers

Stramproy

SUPER

14-sep

SOMEREN   V.V.

Tweelandenkoers   Klassieker

J.Louwers

Weert

SUPER

14-sep

SOMEREN   V.V.

Ploegenklassement

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

2-okt

HINGEN

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

7-aug

St.NIKLAAS B.

W.K. Vrije Renners

P.Van Renterghem

België

 

 

VLIERMAALROOT  B.

 

J.Louwers

Weert

SUPER

 

WERCHTER  B.

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

 

HALEN   B.

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

 

VLIERMAALROOT  B.

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

 

SCHULEN  B.

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

 

HERK DE STAD  B.

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A M A T E U R S    B

 

 

27-mrt

PEY-ECHT

 

H.Steevens

Elsloo

SCHOENMAKERS

4-apr

HAELEN

 

S.van Hees

Maarheeze

 

17-apr

MEIJEL

 

A.Pieters

Eindhoven

SCHOENMAKERS

1-mei

EINDHOVEN Baan

 

T.van Asten

Ysselsteyn

 

28-mei

OOSTRUM

 

N.Savelkoul

Stein

SCHOENMAKERS

10-jul

MARIA HOOP

NWB Kampioenschap

F.Smedts

Nijmegen

 

17-jul

DEURNE

 

P.Coumans

Someren

 

7-aug

HEEZE

 

S.van Hees

Maarheeze

 

21-aug

ROGGEL

 

L.Hendrikx

Buggenum

 

18-sep

BELFELD

 

S.van Hees

Maarheeze

 

25-sep

HORN

 

S.van Hees

Maarheeze

 

2-okt

HINGEN

 

J.Creemers

Neeritter

VERKOELEN Str.

 

 

 

 

 

 

4-sep

DEURNE

Clubkampioenschap

1  DTS

Deurne

 

 

 

 

C.Nelemans

 

 

 

 

 

F.van Bakel

 

 

 

 

 

H.Hartjes

 

 

 

 

 

J.van Kessel

 

 

 

 

 

M.van Kessel

 

 

 

 

 

2 Eindhoven

 

 

 

 

 

3 Weert

 

 

4-sep

DEURNE

B. Ploegen

1 DTS B.

Deurne

 

4-sep

DEURNE

C. Ploegen

1 Eindhoven

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

 

1

Jack Louwers

Weert

 

 

 

2

Jac van Kessel

Deurne

 

 

 

3

Peter van de Laar

Eindhoven

 

 

 

4

Harrie Steevens

Elsloo

 

 

 

5

Hans van Bavel

St.Anthonis

 

 

 

6

Bart Brentjens

Haelen

 

 

 

7

Ronald Gielen

Sevenum

 

 

 

8

Peter Theunissen

Ittervoort

 

 

 

9

Mat Stoffels

Tegelen

 

 

 

10

Jack Steijvers

Stramproy

 

 

 

11

Piet Hindriks

Geleen

 

 

 

12

Jo van Seggelen 

Budel-Schoot

 

 

 

13

Huub Greijmans

Weert

 

 

 

14

Richard van Issum

Broekhuizen

 

 

 

15

Nico Savelkoul

Stein

 

 

 

16

Frank van Bakel

Deurne

 

 

 

17

Arno Schoenmakers jr.

Eindhoven

 

 

 

18

Jac Lenders

Weert

 

 

 

19

Martin van Kessel

Deurne

 

 

 

20

Edy Jorissen

Weert

 

 

 

21

Mike Verhappen

Gemert

 

 

 

22

Jan Peeten

Baarlo

 

 

 

23

Dick Wesseling

Den Bosch

 

 

 

24

Alwin Opbroek

Lottum

 

 

 

25

Stan Fijnaut

Ven-Zelderheide