Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1989       

 

26-mrt

HAELEN

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

27-mrt

HAELEN

 

H.Steevens

Elsloo

SCHOENMAKERS

2-apr

EINDHOVEN Tongelre

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

9-apr

MERUM

 

A.v. Laarhoven

Valkenswaard

SCHOENMAKERS

13-apr

BAARLO

Baan

P.Dahmen

Reuver

 

16-apr

MEIJEL

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

20-apr

Baarlo

Baan

G.Hermans

Reuver

 

23-apr

SOMEREN-Heide

St.Jozef   Semi-Klassieker

F.van Bakel

Deurne

Van TUEL

23-apr

SOMEREN-Heide

Ploegenklassement

Ploeg de WACHT

Weert

de WACHT

28-apr

Hel van Brabant

1e etappe

R.de Beuckelaer

België

RABO

29-apr

Hel van Brabant

2e etappe

J.van Kessel

Deurne

SUPER

30-apr

Hel van Brabant

3e etappe

J.Alberts

Geleen

ZERO

30-apr

Hel van Brabant

Eindklassement

R.de Beuckelaer

België

RABO

30-apr

Hel van Brabant

Ploegenklassement

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

3-mei

BAARLO

Baan

R.Gielen

Sevenum

de WACHT

4-mei

LEEUWEN

 

J.Louwers

Weert

SUPER

7-mei

NEDERWEERT

 

A.v. Laarhoven

Valkenswaard

SCHOENMAKERS

11-mei

BAARLO

Baan

J.Reinders

Neer

 

15-mei

LIESSEL

8 v.Liessel   Semi-Klassieker

J.Louwers

Weert

SUPER

15-mei

LIESSEL

Ploegenklassement

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

18-mei

BAARLO

Baan

J.Hardford

Engeland

x

19-mei

Omloop der Peel

1e etappe

P.van de Laar

Eindhoven

SCHOENMAKERS

20-mei

Omloop der Peel

2e etappe

E.van Bael

Lommel B.

Van ESPEN  B.

20-mei

Omloop der Peel

3e etappe

J.Louwers

Weert

SUPER

21-mei

Omloop der Peel

4e etappe

H.Maatje

Nuenen

SCHOENMAKERS

21-mei

Omloop der Peel

Eindklassement

J.Louwers

Weert

SUPER

21-mei

Omloop der Peel

Ploegenklassement

Pl.Schoenmakers

Eindhoven

SCHOENMAKERS

25-mei

BAARLO

Baan

R.Gielen

Sevenum

de WACHT

27-mei

NEERITTER

 

J.Steijvers

Stramproy

SUPER

28-mei

EINDHOVEN

 

F.van Bakel

Deurne

van TUEL

1-jun

BAARLO

Baan

H.van de Munckhof

Horst

x

3-jun

YSSELSTEYN

 

J.Steijvers

Stramproy

SUPER

4-jun

OOSTRUM

 

M.Engbersen

Venray

de WACHT

8-jun

BAARLO

Baan

Léon Linssen

Belfeld

x

9-jun

Pijl van Limburg

1e etappe Tijdrit

J.Louwers

Weert

SUPER

9-jun

Pijl van Limburg

2e etappe

J.van Kessel

Deurne

SUPER

10-jun

Pijl van Limburg

3e etappe

E.van Bael

Lommel B.

Van ESPEN  B.

11-jun

Pijl van Limburg

4e etappe

J.van Kessel

Deurne

SUPER

11-jun

Pijl van Limburg

Eindklassement

A.v. Laarhoven

Valkenswaard

SCHOENMAKERS

11-jun

Pijl van Limburg

Ploegenklassement

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

15-jun

BAARLO

Baan

Eric Hilkens

Wessem

 

18-jun

BUDEL-WAANRODE

Klassieker

R.Bries

België

BELGIË

18-jun

BUDEL-WAANRODE

Ploegenklassement

Ploeg GEVI  B.

België

GEVI B.

22-jun

BAARLO

Baan

R.Kuhlmann

Baarlo

 

23-jun

Rog-Tour

1e etappe

J.Louwers

Weert

SUPER

24-jun

Rog-Tour

2e etappe

J.van Kessel

Deurne

SUPER

24-jun

Rog-Tour

3e etappe

H.van Bavel

St.Anthonis

SUPER

25-jun

Rog-Tour

4e etappe Tijdrit

A.v. Laarhoven

Valkenswaard

SCHOENMAKERS

25-jun

Rog-Tour

Eindklassement

J.Louwers

Weert

SUPER

25-jun

Rog-Tour

Ploegenklassement

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

29-jun

BAARLO

Baan

L.Weijers

Baarlo

x

1-jul

BELFELD

 

H.Hendrickx

Weert

Van TUEL

2-jul

WOENSDRECHT

W.K. Vrije Renners

J.van Kessel

Deurne

SUPER

2-jul

DOENRADE

 

P.van de Laar

Eindhoven

SCHOENMAKERS

6-jul

BAARLO

Baan

P.Lichteveld

Velden

x

6-jul

SCHULEN  België


E.Jorissen

Weert

VERKOELEN

6-jul

SCHULEN  België

Ploegenklassement

Ploeg Verkoelen/Aliso

Stramproy

VERKOELEN

9-jul

BEEGDEN

NWB Kampioenschap

P.van de Laar

Eindhoven

SCHOENMAKERS

13-jul

BAARLO

Baan

G,Keijsers

Kessel

 

20-jul

BAARLO

Baan

L.Weijers

Baarlo

 

27-jul

BAARLO

Baan

P.Appeldoorn

Velden

 

29-jul

ECHT

 

H.Smits

Baarlo

VERKOELEN

5-aug

STRAMPROY

 

M.van Kessel

Deurne

SCHOENMAKERS

6-aug

KESSEL-EIK

 

F.van Bakel

Deurne

Van TUEL

12-aug

WEERT Fatima

 

P.Hindriks

Geleen

SUPER

19-aug

HOENGEN  Dld.


P.Hindriks

Geleen

SUPER

20-aug

BERINGEN-SOMEREN

Klassieker

J.Smits

Nuenen

SCHOENMAKERS

20-aug

BERINGEN-SOMEREN

Ploegenklassement

Pl. Schoenmakers

Eindhoven

SCHOENMAKERS

26-aug

Omloop v/h Maasdal

1e etappe

H.Smits

Baarlo

VERKOELEN

27-aug

Oml.v/h Maasdal

2e etappe

H.van Bavel

St.Anthonis

SUPER

27-aug

Oml.v/h Maasdal

Eindklassement

R.van Deursen

Budel

SUPER

27-aug

Oml.v/h Maasdal

Ploegenklassement

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

3-sep

SOMEREN V.V.

Tweelandenkoers   Klassieker

J.Vollebrecht

Naaldwijk

WEBA  B.

3-sep

SOMEREN V.V.

Ploegenklassement

Ploeg WEBA  B.

België

WEBA  B.

10-sep

SOMEREN-Heide

Erica - Semi-Klass.Geen NWB

M.Peters

Ulft

 

10-sep

WELKENRAEDT  België

Klassieker

J.Louwers

Weert

SUPER

17-sep

ROGGEL

 

F.van Bakel

Deurne

Van TUEL

24-sep

HORN

 

E.Jorissen

Weert

VERKOELEN

1-okt

SIEBENGEWALD

 

A.v. Laarhoven

Valkenswaard

SCHOENMAKERS

 

WAANRODE  B.

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

 

MOLENBEEK   B.

 

J.Louwers

Weert

SUPER

 

BELGIË

 

E.Jorissen

Weert

VERKOELEN

 

SCHULEN  B.

 

J.Louwers

Weert

SUPER

 

BERINGEN  B.

 

J.Louwers

Weert

SUPER

 

SCHULEN  B.

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

 

WAANRODE  B.

 

P.Hindriks

Geleen

SUPER

 

SCHRIEK  B. 1

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

 

SCHRIEK  B. 2

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

 

LUIK   B.

 

H.Smits

Baarlo

VERKOELEN

 

MEERHOUT  B.

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

 

BERGEN OP ZOOM

N.K. Vrije renners 15   +

J.Peemen

Rijsbergen

 

 

BERGEN OP ZOOM

N.K. Vrije renners 25   +

H.Slabbekoorn

Kapelle

 

22--okt

ASTEN

Koppeltijdrit  33,3 km

M en U  Nepp

Duiitsland


23-sep

DEURNE

Clubkampioenschap

1 W.Club DTS

Deurne

 

 

 

 

J.v.Kessel

 

 

 

 

 

H.Hartjes

 

 

 

 

 

H.van Bavel

 

 

 

 

 

F.van Bakel

 

 

 

 

 

M.Beijers

 

 

 

 

 

C.Rutjens

 

 

 

 

 

2 W.Cl. Eindhoven

 

 

 

Jaarklassement     

 

3 W.Cl. Weert

 

 

1

Jack Louwers

Weert

 

 

 

2

Jac van Kessel

Deurne

 

 

 

3

Frank van Bakel

Deurne

 

 

 

4

Ad van Laarhoven

Valkenswaard

 

 

 

5

Peter van de Laar

Eindhoven

 

 

 

6

Jo van Seggelen

Budel Schoot

 

 

 

7

Ruud van Deursen

Budel Schoot

 

 

 

8

Edy Jorissen

Weert

 

 

 

9

Hans van Bavel

St.Anthonis

 

 

 

10

Jan Smits

Nuenen

 

 

 

11

Jack Steijvers

Stramproy

 

 

 

12

Piet Hindriks

Geleen

 

 

 

13

Harrie Steevens

Elsloo

 

 

 

14

Eric van Bael

Lommel

 

 

 

15

Maurice Engbersen

Venray

 

 

 

15

Jan  Reinders

Neer

 

 

 

17

Rick  van Dijk

Baarlo

 

 

 

18

Henk Smits

Baarlo

 

 

 

19

Henk Maatje

Nuenen

 

 

 

20

Jan  Peeten

Baarlo

 

 

 

21

Math Stoffels

Tegelen

 

 

 

22

Hen Hendrickx

Weert

 

 

 

23

Ilya Velter

Baexem

 

 

 

24

Mart van Kessel

Deurne

 

 

 

25

Theo Verhees

Deurne

 

 

 

         De ploeg van Arno Schoenmakers behaalde klinkende resultaten met deze ploeg . v.l.n.r. Wil van de                  Laar  ploegleider-Albert Pieters-Martin van Kessel-Harrie Steevens-Peter van de Laar-Arno Schoen-               makers-Jan Smits en Ad van Laarhoven.