Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1991

       

24-mrt

ECHT


P.Hindriks

Geleen

VERKOELEN

31-mrt

HAELEN


J.Steijvers

Stramproy

Van TUEL

1-apr

REUVER


G.Hermans

Reuver

EXPO

7-apr

MERUM


J.Steijvers

Stramproy

Van TUEL

14-apr

MEIJEL


G.Remery

Someren

De WACHT

21-apr

BELGIË


P.Hindriks

Geleen

VERKOELEN

28-apr

SOMEREN-Heide

St.Jozef  Semi-Klassieker

T.Vriens

Helmond

Ind.

28-apr

SOMEREN-Heide

Ploegenklassement

Pl.Schoenmakers

Eindhoven

SCHOENMAKERS

5-mei

Hel van Brabant

Klassieker

E.Roebroek

Tönisvorst  D.

EXPO

5-mei

Hel van Brabant

Ploegenklassement

Ploeg EXPO

Reuver

EXPO

9-mei

LEEUWEN


F.van Bakel

Deurne

Van TUEL

9-mei

FRANKRIJK

Tour De Cote DÓR 1e et.

Hoelceur

Frankrijk


9-mei

FRANKRIJK

Tour De Cote DÓR 2e et.

Tabanelli

Frankrijk


10-mei

FRANKRIJK

Tour De Cote DÓR 3e et.

Hertel

Frankrijk


10-mei

FRANKRIJK

Tour De Cote DÓR 4e et.

Sartori

Frankrijk


11-mei

FRANKRIJK

Tour De Cote DÓR 5 et. Pl.T.R.

UCBH

Frankrijk

UCBH

11-mei

FRANKRIJK

Tour De Cote DÓR 6e et.

Lecki

Frankrijk


11-mei

FRANKRIJK

Tour De Cote DÓR Einklass.

Bertrix

Frankrijk


11-mei

FRANKRIJK

Tour De Cote DÓR Ploegenkl.

Besancon

Frankrijk

BESANCON

12-mei

DEURNE-De Snoerts

Semi-Klassieker

H.Nieuwdorp

Yerseke

EXPO

12-mei

DEURNE-De Snoerts

Ploegenklassement

Ploeg EXPO

Reuver

EXPO

18-mei

MONTZEN B.


F.Marcellis

Ysselsteyn


18-mei

FRANKRIJK De Noysi

1e et. ploegentijdrit

Ploeg EXPO

Reuver

EXPO

19-mei

FRANKRIJK

2e etappe

G.Benichon

Frankrijk

ECW

20-mei

FRANKRIJK

3e etappe

M.Cherpion 

Frankrijk

ECW

20-mei

FRANKRIJK

Eindklassement

M.Cherpion 

Frankrijk

ECW

20-mei

FRANKRIJK

Ploegenklassement

ECW  

Frankrijk

ECW

20-mei

BLEGNY B.


M.Grifnee

Dyson B.


19-mei

NEDERWEERT


M.Geelen

Maasmechelen

Ind.

20-mei

LIESSEL

8 van Liessel   Semi-Klass.

T.Vriens

Helmond

De KONING/IVECO

20-mei

LIESSEL

Ploegenklassement

Pl. Koning/Iveco

Doetinchem

De KONING/IVECO

20-mei

Omloop der Peel

1e etappe

F.van Bakel

Deurne

Van TUEL

24-mei

Omloop der Peel

2e etappe

T.Vriens

Helmond

De KONING/IVECO

25-mei

Omloop der Peel

3e etappe

E.Jorissen

Weert

VERKOELEN

25-mei

Omloop der Peel

4e etappe

H.Nieuwdorp

Yerseke

EXPO

26-mei

Omloop der Peel

Eindklassement

I.Velter

Baexem

EXPO

26-mei

Omloop der Peel

Ploegenklassement

Ploeg KNOOPS

Helmond

KNOOPS

26-mei

NEERITTER


J.Steyvers

Stramproy

Van TUEL

8-jun

Pijl van Limburg

1e etappe tijdrit

B.Brentjens

Haelen

EXPO

8-jun

Pijl van Limburg

2e etappe

M.Geelen

Maasmechelen

Van TUEL

9-jun

Pijl van Limburg

3e etappe

A.de Ridder

België

BELGIË

9-jun

Pijl van Limburg

Eindklassement

H.Nieuwdorp

Yerseke

EXPO

9-jun

Pijl van Limburg

Ploegenklassement

Ploeg van TUEL

Weert

Van TUEL

16-jun

DOENRADE

NWB Kampioenschap

J.Steijvers

Stramproy

Van TUEL

21-jun

Rog-Tour

1e etappe

E.Roebroek

Tönisvorst  D.

EXPO

22-jun

Rog-Tour

2e etappe

T.Welten

Echt

EXPO

23-jun

Rog-Tour

3e etappe

J.Henin

België

BELGIË

23-jun

Rog-Tour

Eindklassement

E.Roebroek

Tönisvorst  D.

EXPO

23-jun

Rog-Tour

Ploegenklassement

Ploeg van TUEL

Weert

Van TUEL

29-jun

BELFELD


T.Vriens

Helmond

De KONING/IVECO

30-jun

DEURNE


E.Jorissen

Weert

VERKOELEN

7-jul

BUDEL-WAANRODE

Klassieker

A.Seijen

België

GEVI B.

7-jul

BUDEL-WAANRODE

Ploegenklassement

Ploeg GEVI  B.

België

GEVI B.

9-jul

BELGIË


P.Hindriks

Geleen

VERKOELEN

14-jul

BERINGEN-SOM.

Klassieker

E.Dekkers

Hulshout

BELGIË

14-jul

BERINGEN-SOM.

Ploegenklassement

Ploeg v.ESPEN B.

België

VAN ESPEN B.

19-jul

HERVE-WAANRODE B

1e etappe

J.Vervecken

België


19-jul

HERVE-WAANRODE B

2e etappe

L.Mouremans

België


20-jul

HERVE-WAANRODE B

3e etappe

J.Vervecken

België


20-jul

HERVE-WAANRODE B

4e etappe

P.van Geel

België


21-jul

HERVE-WAANRODE B

5e etappe ploegtijdrit

Ploeg Rutten

België


21-jul

HERVE-WAANRODE B

6e etappe

M.Brebels

België


21-jul

HERVE-WAANRODE B

Eindklassement

P.van Geel

België


21-jul

HERVE-WAANRODE B

Ploegenklassement

Ploeg Rutten

België

RUTTEN B.

21-jul

KESSEL-EIK


E.Jorissen

Weert

VERKOELEN

25-jul

LUIK B.

Ronde van Luik 1e et.

J.Vervecken

België


26-jul

LUIK B.

Ronde van Luik 2e et.

B.Tafniez

België


27-jul

LUIK B.

Ronde van Luik 3e et.

B.Schepmans

België


28-jul

LUIK B.

Ronde van Luik 4e et.

J.Vervecken

België


28-jul

LUIK B.

Eindklassement

A.Lowson

USA


28-jul

LUIK B.

Ploegenklassement

Ploeg EXPO

Reuver

EXPO

28-jul

RETTINE B.


M.Grifnee

Dyson B.


10-aug

JOURE

N.K vrije renners 26   +

G.Hermans

Wateringen

EXPO

10-aug

JOURE

N.K vrije renners 19   +

T.de Pie

Medemblik

IND.

11-aug

WEERT  Fatima


I.Velter

Baexem

EXPO

14-aug

DYSON B.


B.Brentjens

Haelen

EXPO

17-aug

Oml. v/h Maasdal

1e etappe

E.Roebroek

Tönisvorst  D.

EXPO

18-aug

Oml. v/h Maasdal

2e etappe

R.Vijverberg

sGravensande

PASMAN

18-aug

Oml. v/h Maasdal

Eindklassement

E.Roebroek

Tönisvorst  D.

EXPO

18-aug

Oml. v/h Maasdal

Ploegenklassement

Ploeg van TUEL

Weert

Van TUEL

24-aug

STRAMPROY


I.Velter

Baexem

EXPO

24-aug

SANKT JOHANN  O.

Weltcup 50-55 jr

J.van Seggelen

Budel Schoot


24-aug

SANKT JOHANN  O.

Weltcup 40-45 jr

G.Landini

Italië


24-aug

GREVENBICHT


P.Hindriks

Geleen

Verkoelen

1-sep

ROGGEL


L.Vaessen

Swalmen

EXPO

7-sep

HOEI B.

Omloop van Hoei

B.Brentjens

Haelen

EXPO

7-sep

HOEI B.

Muur van Hoei 

B.Brentjens

Haelen

EXPO

8-sep

HOEI B.

Omloop van Herve

B.Brentjens

Haelen

EXPO

8-sep

SOMEREN V.V.

Tweelandenkoers  klass.

P.Hindriks

Geleen

VERKOELEN

8-sep

SOMEREN V.V.

Ploegenklassement

Ploeg de WACHT

Weert

De WACHT

22-sep

SIEBENGEWALD


E.Jorissen

Weert

VERKOELEN

29-sep

HORN


L.Vaessen

Swalmen

EXPO








Clubkampioenschap

Niet meer verreden











Jaarklassement






Theo Vriens

Helmond




1

Jack Steijvers

Stramproy




2

Frank van Bakel

Deurne




3

Piet Hindriks

Geleen




4

Jo van Seggelen

Budel-Schoot




5

Edy Jorissen

Weert




6

Jan Peeten

Baarlo




7

Patrick Knarren

Heerlen




8

Eugène Roebroek

Tönisvorst D.




9

Ilja Velter

Baexem




10

Ruud van Deursen

Budel-Schoot




11

Lei Vaessen

Swalmen




12

Heddie Nieuwdorp

Yerseke




13

Bart Brentjens

Haelen




14

Ger Hermans

Reuver




15

Rick van Dijk

Baarlo




16

Michel Geelen

Maasmechelen B.




17

Henk Smits

Baarlo




18

Huub Faasen

Blerick




19

Huub Greijmans

Weert










Jack Steijvers is maar wat blij met de NWB titel 1991