Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1992

 

29-mrt

RIJEN-ASTEN

Ronde van  Brabant  klassieker

R.Haast

Rijsbergen

 

29-apr

RIJEN-ASTEN

Ploegenklassement

Ploeg OEKEL B.

Belgie

SPORT-OEKEL B.

5-apr

LITH

Klassieker

E.Dassen

Nuenen

 

5-apr

LITH

Ploegenklassement

Ploeg EBKS

Weert

EBKS

12-apr

MERUM

 

J.Steijvers

Stramproy

Van TUEL

19-apr

HAELEN

 

B.Brentjens

Haelen

EXPO

26-apr

GEMERT-Mortel

St.Jozef   semi-klassieker

J.Ubachs

Venlo

SIJBERS-SPORT

26-apr

GEMERT-Mortel

Ploegenklassement

Ploeg van TUEL

Weert

Van TUEL

3-mei

ECHT

 

E.Jorissen

Weert

EBKS

10-mei

MEIJEL

 

T.Vriens

Helmond

EBKS

17-mei

REUVER

 

I.Velter

Baexem

EXPO

28-mei

LEEUWEN

 

F.van Bakel

Deurne

Van TUEL

29-mei

Omloop der Peel

1e etappe

B.Brentjens

Haelen

EXPO

30-mei

Omloop der Peel

2e etappe

J.Steijvers

Stramproy

Van TUEL

30-mei

Omloop der Peel

3e etappe

M.Grifnee

België

EBKS

31-mei

Omloop der Peel

4e etappe

E.van Bael

Lommel B.

 

31-mei

Omloop der Peel

Eindklassement

E.van Bael

Lommel


31-mei

Omloop der Peel

Ploegenklassement

VAN TUEL

Weert

VAN TUEL

7-jun

NEDERWEERT

 

G.Hermans

Wateringen

EXPO

8-jun

LIESSEL

8 van Liessel   semi-klass.

J.Steijvers

Stramproy

Van TUEL

8-jun

LIESSEL

Ploegenklassement

Ploeg van TUEL

Weert

Van TUEL

13-jun

Pijl van Limburg

1e etappe tijdrit

M.Borggraaf

Belgie

WAOD

13-jun

Pijl van Limburg

2e etappe

G.Hermans

Wateringen

EXPO

14-jun

Pijl van Limburg

3e etappe

J.Steijvers

Stramproy

Van TUEL

14-jun

Pijl van Limburg

Eindklassement

G.de Jonge

België

WAOD

14-jun

Pijl van Limburg

Ploegenklassement

Ploeg WAOD B.

België

WAOD

26-jun

Rog-Tour

1e etappe

M.Grifnee

België

EBKS

27-jun

Rog-Tour

2e etappe tijdrit

M.Fooy

Maastricht

MAASTRAPPERS

27-jun

Rog-Tour

3e etappe

K.Langmans

België

Van ESPEN  B.

28-jun

Rog-Tour

4e etappe

M.Grifnee

België

EBKS

28-jun

Rog Tour

Eindklassement

M.Grifnee

België

EBKS

28-jun

Rog-Tour

Ploegenklassement

Ploeg van TUEL

Weert

Van TUEL

 4-jul

ZEELST


J.Steijvers

Stramproy

VAN TUEL

5-jul

BUDEL-WAANRODE

Klassieker

K.v.Heeringen

België

WAOD B.

5-jul

BUDEL-WAANRODE

Ploegenklassement

Ploeg RUTTEN B.

België

RUTTEN B.

10-jul

BAARLO

 

H.Hendrickx

Weert

Van TUEL

12-jul

BERINGEN-Someren

Klassieker

F.van Bakel

Deurne

Van TUEL

12-jul

BERINGEN-Someren

Ploegenklassement

Ploeg van TUEL

Weert

Van TUEL

18-jul

BELFELD

 

G.Hermans

Wateringen

EXPO

19-jul

BLERICK

NWB kampioenschap

B.Brentjens

Haelen

EXPO

24-jul

ZEELST

 

J.Steijvers

Stramproy

Van TUEL

25-jul

NEERITTER

 

J.Steijvers

Stramproy

Van TUEL

26-jul

WEERT  Fatima

 

P.Hindriks

Geleen

SIJBERS-SPORT

8-aug

NAALDWIJK

N.K. vrije renners 15   +

J.v/d Hoeven

Wateringen

IND.

9-aug

NAALDWIJK

N.K. Vvrije renners 25   +

R.v/d Hoeven

Wateringen

IND.

15-aug

Oml. v/h Maasdal

1e etappe

M.de Dekker

België

Van ESPEN  B.

16-aug

Oml. v/h Maasdal

2e etappe

M.Grifnee

België

EBKS

16-aug

Oml. v/h Maasdal

Eindklassement

M.de Dekker

België

Van ESPEN  B.

16-aug

Oml. v/h Maasdal

Ploegenklassement

Ploeg EBKS

Weert

EBKS

29-aug

DEURNE


H.Greijmans

Weert

VAN TUEL

30-aug

ROGGEL

 

E.Jorissen

Weert

EBKS

6-sep

SOMEREN  V.V.

Tweelandenkoers   klassieker

M.Fooy

Maastricht

Van ESPEN  B.

6-sep

SOMEREN  V.V.

Ploegenklassement

Ploeg v.ESPEN B.

België

Van ESPEN  B.

20-sep

SOMEREN-Heide

Erica  Semi-Klassieker

T.Ubben

Sweikhuisen

 

20-sep

SOMEREN-Heide

Ploegenklassement

Ploeg LUCHIES

Hoensbroek

LUCHIES

27-sep

HORN

 

I.Velter

Baexem

EXPO

4-okt

SIEBENGEWALD

 

H.Greijmans

Weert

Van TUEL

24-jul

RONDE VAN LUIK

2e etappe

B.Brentjens

Haelen

EXPO

26-jul

RONDE VAN LUIK

5e etappe

M.Stoffels

Tegelen

EXPO

 

BAARLO

Baan

J.Steijvers

Stramproy

Van Tuel

 

BAARLO

Baan  tijdrit    1600 meter

G.Hermans

Wateringen

EXPO

 

ETAPLES Frankrijk

Wereldkampioenschap   ICF

H.Seindahl

Denemarken

IND.

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

 

1

Jac Steijvers

Stramproy

 

 

 

2

Piet Hindriks

Geleen

 

 

 

3

Ger Hermans

Wateringen

 

 

 

4

Jan Peeten

Baarlo

 

 

 

5

Theo Vriens

Helmond

 

 

 

6

Edy Jorissen

Weert

 

 

 

7

Jan Ubachs

Venlo

 

 

 

8

Henk Smits

Baarlo

 

 

 

9

Leon Crienen

Baarlo

 

 

 

10

Henk van Tuel

Weert

 

 

 

11

Jo van Seggelen

Budel-Schoot

 

 

 

12

Ilja Velter

Baexem

 

 

 

13

Mario Creemers

Weert

 

 

 

14

Hay Camps

Venray

 

 

 

15

Huub Faasen

Blerick

 

 

 

16

Rick van Dijk

Baarlo

 

 

 

17

Hen Hendrikx

Weert

 

 

 

18

Theo Donders

Stramproy

 

 

 

19

Edwin Geuyen

Maasbracht

 

 

 

20

Ton Weltens

Heythuysen

 

 

 

 Die trui van NWB kampioen hoort er ook bij moet Bart Brentjens hebben gedacht, in Blerick is hij niet te stuiten