Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1993

7-mrt

HERSTAL  B.

 

G.Hermans 

Ottersum

JANSSEN/GIANT

14-mrt

KORTENAKEN B.

 

P.Hindriks

Geleen

JANSSEN/GIANT

11-apr

WEERT IJzeren man

Semi-Klassieker

I.Velter

Baexem

JANSSEN/GIANT

18-apr

MERUM

 

J.Steijvers

Stramproy

JANSSEN/GIANT

25-apr

SOMEREN-Heide

St.Jozef   Semi-Klassieker

J.van Overdijk

Tilburg

DICKEY'S SNACKS

2-mei

BAARLO

 

E.Jorissen

Weert

EBKS

9-mei

WEERT  Fatima

 

P.Hindriks

Geleen

JANSSEN/GIANT

16-mei

EINDHOVEN

 

M.van Esch

St.Oedenrode

IND.

20-mei

LEEUWEN

 

E.Jorissen

Weert

EBKS

21-mei

Omloop der Peel

1e etappe

W.van Es

Grevenbicht

LUCHIES

22-mei

Omloop der Peel

2e etappe

F.van Bakel

Deurne

van TUEL

22-mei

Omloop der Peel

3e etappe criterium

F.van Bakel

Deurne

van TUEL

23-mei

Omloop der Peel

4e etappe

M.Teunissen

Venray

van TUEL

23-mei

Omloop der Peel

Eindklassement

F.van Bakel

Deurne

van TUEL

23-mei

Omloop der Peel

Ploegenklassement

Janssen/Giant 

Stramproy

JANSSEN/GIANT

29-mei

MEIJEL

 

M.Teunissen

Venray

van TUEL

30-mei

NEDERWEERT

 

F.van Bakel

Deurne

van TUEL

6-jun

LIESSEL

Ronde v.Brabant   Klassieker

T.van de Velde

Rijsbergen

VERHAGEN

6-jun

LIESSEL

Ploegenklassement

Ploeg Verhagen

Rijen

VERHAGEN

12-jun

Pijl van Limburg

1e etappe Tijdrit

G.de Jonghe

België

BORGHINI

12-jun

Pijl van Limburg

2e etappe

J.van Hoeven

Wateringen

VOLLEBRECHT

13-jun

Pijl van Limburg

3e etappe

J.van Overdijk

Tilburg

DICKEY'S SNACKS

13-jun

Pijl van Limburg

Eindklassement

M.Gunst

Yerseke

MAASTRAPPERS

13-jun

Pijl van Limburg

Ploegenklassement

Ploeg EBKS

Weert

EBKS

18-jun

Rog-Tour

1e etappe

J.Steijvers

Stramproy

JANSSEN/GIANT

19-jun

Rog-Tour

2e etappe criterium

L.Didderen

Margraten

IMMO de DIJLE  B.

20-jun

Rog-Tour

3e etappe

M.Teunissen

Venray

van TUEL

20-jun

Rog-Tour

Eindklassement

J.Steijvers

Stramproy

JANSSEN/GIANT

20-jun

Rog-Tour

Ploegenklassement

van Tuel

Weert

van TUEL

27-jun

VENLO

NWB Kampioenschap

R.van Eyndhoven

Weert

EBKS

28-jun

HORST

KNWU

D.Hoeve 

Egmond

x

4-jul

BUDEL-WAANROODE

Klassieker

J.Mertens

België

IND.

4-jul

BUDEL-WAANROODE

Ploegenklassement

Ploeg Rutten B.

België

RUTTEN  B.

10-jul

BELFELD

 

M.Teunissen

Venray

Van TUEL

11-jul

BERINGEN-SOMEREN

Klassieker

J.Louwers

Weert

JANSSEN/GIANT

11-jul

BERINGEN-SOMEREN

Ploegenklassement

Beukenhof

Belgie

BEUKENHOF

18-jul

BLERICK

 

P.Hindriks

Geleen

JANSSEN/GIANT

25-jul

MONTENAKEN B.

 

P.Hindriks

Geleen

JANSSEN/GIANT

24-jul

LUIK  B.

Ronde van Luik   2e et.

E.Hilkens

Wessem

van TUEL

26-jul

LUIK  B.

Ronde van Luik   4e et.

E.Jorissen

Weert

van TUEL

26-jul

LUIK  B.

Ronde van Luik 5e et pl.tr

van Tuel

Weert

van TUEL

26-jul

LUIK  B.

Ronde van Luik   Ploegenkl.

van Tuel

Weert

van TUEL

28-jul

SCHAKKEBROEK  B.

 

J.Steijvers

Stramproy

JANSSEN/GIANT

1-aug

BERG en TERBLIJT

Europees  kampioenschap

J.Cuypers

Rijkhoven  B.

IND.

2-aug

WIDDERSHOVEN B.

 

P.Hindriks

Geleen

JANSSEN/GIANT

4-aug

GENK   B.

 

J.Steijvers

Stramproy

JANSSEN/GIANT

7-aug

OIJEN

N.K. Vrije renners 15   +

E. Janssen

Schijndel

IND.

8-aug

OIJEN

N.K. Vrije renners 25   +

J.de Vries

N.Weerdinge

IND.

9-aug

DIEPENBEEK  B.

 

P.Hindriks

Geleen

JANSSEN/GIANT

14-aug

Oml. v/h Maasdal

1e etappe

R.van Eyndhoven

Weert

EBKS

14-aug

Oml. v/h Maasdal

2e etappe

J.Steijvers

Stramproy

JANSSEN/GIANT

15-aug

Oml. v/h Maasdal

3e etappe

P.Cuypers

Rijkhoven  B.

IND.

15-aug

Oml. v/h Maasdal

Eindklassement

M.Grifnee

Dison  B.

EBKS

15-aug

Oml. v/h Maasdal

Ploegenklass.

Janssen/Giant 

Stramproy

JANSSEN/GIANT

22-aug

ROGGEL

 

E.Hilkens

Wessem

JANSSEN/GIANT

28-aug

BOVENLINGEN  B.

 

P.Hindriks

Geleen

JANSSEN/GIANT

29-aug

EINDHOVEN

De Hurk

J.Steijvers

Stramproy

JANSSEN/GIANT

5-sep

SOMEREN  V.V.

Tweelandenkoers   Klass.

R.Smit

Haarlem

IND.

5-sep

SOMEREN  V.V.

Ploegenklassement

Janssen/Giant 

Stramproy

JANSSEN/GIANT

11-sep

HALEN  B.

 

P.Hindriks

Geleen

JANSSEN/GIANT

12-sep

SIEBENGEWALD

 

E.Hilkens

Wessem

JANSSEN/GIANT

18-sep

HESBAY B.

 

J.Mertens

België

IND.

19-sep

VENLO    't Ven

 

J.Ubachs

Venlo

IND.

26-sep

HORN

 

P.Hindriks

Geleen

JANSSEN/GIANT

3-okt

MILLENRIEMST  B.

 

P.Hindriks

Geleen

JANSSEN/GIANT

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

 

1

Martin Teunissen

Venray

 

 

 

2

Frank van Bakel

Deurne

 

 

 

3

Jack Steijvers

Stramproy

 

 

 

4

Jan Ubachs

Venlo

 

 

 

5

Erik Hilkens

Wessem

 

 

 

6

Edy Jorissen

Weert

 

 

 

7

Raym. van  Eijndhoven

Weert

 

 

 

8

Laurent Didderen

Margraten

 

 

 

9

Piet Hindriks

Geleen  

 

 

 

10

Huub Greijmans

Weert

 

 

 

11

Michel Grifnee

Dison B.

 

 

 

12

Wil van Es

Grevenbicht

 

 

 

13

Léon Crienen

Baarlo

 

 

 

14

Jo van Seggelen

Budel-Schoot

 

 

 

15

Gerrie Glas

Eindhoven

 

 

 

16

Ilja Velter

Baexem

 

 

 

17

Rick van Dijk

Baarlo

 

 

 

18

Martin Beijers

Deurne

 

 

 

19

Piërrot Cuypers

Rijkhoven B.

 

 

 

20

Erik van Bael

Lommel B.

 

 

 

21

Huub Faasen

Blerick

 

 

 

22

John van Overdijk

Tilburg

 

 

 

23

Olav Beckers

Stramproy

 

 

 

24

Marcel Gunst

Yerseke

 

 

 

25

Jac Roemermann

Helden

 

 

 

26

Jack Louwers

Weert

 

 

 

                                            Jack Louwers klimt nog één keer op de fiets en  wint de klassieker                                                                       Beringen-Someren , Zijn revanche omdat hij enkele jaren geleden                                                                         niet kon starten vanwege.............zijn schoenen vergeten