Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht  1994

 

4-apr

MERUM

 

J.Steijvers

Stramproy

JANSSEN/GIANT

10-apr

EINDHOVEN  1

Tongelre

J.Steijvers

Stramproy

JANSSEN/GIANT

17-apr

HERSTAL  België


E.Hilkens

Wessem

JANSSEN/GIANT

17-apr

EINDHOVEN  2

Tongelre

P.Hindriks

Geleen

JANSSEN/GIANT

24-apr

EINDHOVEN  3

Tongelre

P.Hindriks

Geleen

JANSSEN/GIANT

25-apr

SOMEREN Heide

Sint Jozef Semi   Klassieker

J.Peemen

Rijsbergen

IND.

1-mei

WEERT  Fatima

 

J.Steijvers

Stramproy

JANSSEN/GIANT

7-mei

MEIJEL

 

H.Hendrickx

Weert

JANSSEN/GIANT

8-mei

LIESSEL

Ronde v.Brabant   Klass.

T.van der Velde

Rijsbergen

VERHAGEN

8-mei

LIESSEL

Ploegenklassement

VERHAGEN

Schaik

VERHAGEN

12-mei

LEEUWEN

 

M.Creemers

Weert

IND.

15-mei

BAARLO

 

H.Greijmans

Weert

IND.

22-mei

NEDERWEERT

 

E.Hilkens

Wessem

JANSSEN/GIANT

28-mei

Omloop der Peel

1e etappe

A.van Loon

Oosterhout

VERHAGEN

28-mei

Omloop der Peel

2e etappe

T.van der Velde

Rijsbergen

VERHAGEN

29-mei

Omloop der Peel

3e etappe

E.van Bael

Lommel  B.

JANSSEN/GIANT

29-mei

Omloop der Peel

Eindklassement

T.van der Velde

Rijsbergen

VERHAGEN

29-mei

Omloop der Peel

Ploegenklassement

VERHAGEN

Schaik

VERHAGEN

5-jun

BLERICK

 

M.Creemers

Weert

IND.

11-jun

Pijl van Limburg

1e etappe Tijdrit

P.Marechal

België

WAOD B.

11-jun

Pijl van Limburg

2e etappe

K.van Heeringen

België

WAOD B.

12-jun

Pijl van Limburg

3e etappe

F.van Bakel

Deurne

IND.

12-jun

Pijl van Limburg

Eindklassement

K.van Heeringen

Wuustwezel B.

WAOD B.

12-jun

Pijl van Limburg

Ploegenklassement

WAOD B.

België

WAOD B.

17-jun

Rog-Tour

1e etappe

T.Baumgarten

Berlijn  D.

CHARLOTTENBURG

18-jun

Rog-Tour

2e etappe Tijdrit

G.Nierman

Berlijn  D.

CHARLOTTENBURG

18-jun

Rog-Tour

3e etappe Criterium

E.Hilkens

Wessem

JANSSEN/GIANT

19-jun

Rog-Tour

4e etappe

A.Kaiser

Berlijn  D.

CHARLOTTENBURG

19-jun

Rog-Tour

Eindklassement

T.Baumgarten

Berlijn  D.

CHARLOTTENBURG

19-jun

Rog-Tour

Ploegenklasssement

Charlottenburg D.

Berlijn  D.

CHARLOTTENBURG

25-jun

BELFELD

 

J.Steijvers

Stramproy

JANSSEN/GIANT

26-jun

OISTERWIJK

 

I.Velter

Baexem

JANSSEN/GIANT

 3-jul

EINDHOVEN de Hurk

NWB kampioenschap

I.Velter

Baexem

JANSSEN/GIANT

10-jul

SOMEREN-PEER

Klassieker

M.Proost

Turnhout B.


10-jul

SOMEREN-PEER

Ploegenklassement

Antwerpen B.

België

Sel. Antwerpen B.

6-aug

STRAMPROY

 

L.Didderen

Margraten

JANSSEN/GIANT

7-aug

EFFEN  Princenhage

N.K. Vrije renners 15   +

M.Harteloh

De Lier

IND.

7-aug

EFFEN  Princenhage

N.K. Vrije renners 25   +

J.Peemen

Rijsbergen

IND.

7-aug

EFFEN  Princenhage

N.K. Vrije renners 30   +

R.Lockx

Wieringerwerf

IND.

14-aug

VENLO Stalberg

Europees kampioensch.

S.Kleine

Didam

IND.

21-aug

ROGGEL

 

H.Hendrickx

Weert

JANSSEN/GIANT

27-aug

Oml. v/h Maasdal

1e etappe

J.Mertens

Kaggevinne B.

GEVI B.

27-aug

Oml. v/h Maasdal

2e etappe

J.Steijvers

Stramproy

JANSSEN/GIANT

27-aug

Oml. v/h Maasdal

Eindklassement

J.Mertens

Kaggevinne B.

GEVI B.

27-aug

Oml. v/h Maasdal

Ploegenklassement

GEVI B.

Belgie

GEVI B.

4-sep

SOMEREN-SOMEREN

Tweelandenkoers   Klass.

E.Jorissen

Weert

IND.

4-sep

SOMEREN-SOMEREN

Ploegenklassement

IMMO B.

België

IMMO de DIJLE B.

18-sep

HORN

 

L.Crienen

Baarlo

IND.

25-sep

SIEBENGEWALD

 

G.Klaassen

Eindhoven

W.Cl.Eindhoven

2-okt

SOMEREN-Heide

Erica  Semi-Klassieker

K.Horensman

Wieringerwerf

IND.

11-okt

LINKHOUT België


E.Jorissen

Weert

IND.

 

PARIJS  Fr.

 

E.Hilkens

Wessem

JANSSEN/GIANT

 

MOL B.

 

F.Scheres

Posterholt

IMMO de DIJLE B.

3-aug

BUXTON   Engeland

Wereldkampioenschap ICF

Norman Dunn

Engeland

IND.

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

 

1

Piet Hindriks

Geleen

 

 

 

2

Jack Steijvers

Stramproy

 

 

 

3

Ilja Velter

Baexem

 

 

 

  Ilya Velter is de snelste in de strijd om het NWB kampioenschap in Eindhoven ,tweede is Mario Creemers en  derde Léon Franssen