Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1995

 

2-apr

EINDHOVEN

 

G.Hermans

Ottersum

JANSSEN/GIANT

9-apr

WEERT  IJzeren man

Semi-Klassieker

L.Franssen

Reuver

JANSSEN/GIANT

17-apr

MERUM

 

J.Steijvers

Stramproy

JANSSEN/GIANT

23-apr

SOMEREN-Heide

St.Jozef   Semi-Klass.

K.Horensman

Wieringerwerf

 

7-mei

LIESSEL

Ronde v.Brabant   Klass.

J.van Hoeven

Wateringen

 

7-mei

LIESSEL

Ploegenklassement

GEVI

België

GEVI-EIJCKMANS B.

14-mei

BAARLO

 

J.Steijvers

Stramproy

JANSSEN/GIANT

25-mei

LEEUWEN

 

I.Velter

Baexem

JANSSEN/GIANT

26-mei

Omloop der Peel

1e etappe

G.Hermans

Ottersum

JANSSEN/GIANT

27-mei

Omloop der Peel

2e etappe

J.Steijvers

Stramproy

JANSSEN/GIANT

27-mei

Omloop der Peel

3e etappe Criterium

D. Vandebeek

Malle B.

IMMO-de DIJLE B.

28-mei

Omloop der Peel

4e etappe

D. Vandebeek

Malle B.

IMMO-de DIJLE B.

28-mei

Omloop der Peel

Eindklassement

J.Steijvers

Stramproy

JANSSEN/GIANT

28-mei

Omloop der Peel

Ploegenklassement

IMMO

België

IMMO-de DIJLE B.

4-jun

NEDERWEERT

 

I.Velter

Baexem

JANSSEN/GIANT

10-jun

Pijl van Limburg

1e etappe Tijdrit

M.Borggraaf

België

WAOD  B.

10-jun

Pijl van Limburg

2e etappe

L de Gendt

België

 

11-jun

Pijl van Limburg

3e etappe

F.v/d Weijdeven

Eindhoven

JANSSEN/GIANT

11-jun

Pijl van Limburg

Eindklassement

J.Mertens

Diest B.

 

11-jun

Pijl van Limburg

Ploegenklassement

Ploeg GEVI

België

GEVI B.

16-jun

Rog-Tour

1e etappe

J.Steijvers

Stramproy

JANSSEN/GIANT

17-jun

Rog-Tour

2e etappe Tijdrit

A.Howarth

Engeland

T.L.I. ENGELAND

17-jun

Rog-Tour

3e etappe Criterium

M.Cockx

België

IMMO-de DIJLE B.

18-jun

Rog-Tour

4e etappe

R.Bogaert

België

IMMO-de DIJLE B.

18-jun

Rog-Tour

Eindklassement

H.Greijmans

Weert

MAASTRAPPERS

18-jun

Rog-Tour

Ploegenklassement

Maastrappers

Horn

MAASTRAPPERS

1-jul

OISTERWIJK

 

L.Franssen

Reuver

JANSSEN/GIANT

2-jul

BLERICK

NWB   Kampioenschap        

R.van Dijk

Baarlo

 

 

 

Kampioen

I.Velter 

Baexem

JANSSEN/GIANT

9-jul

SOMEREN-PEER  v.v.

Klassieker

H.Greijmans

Weert

MAASTRAPPERS

9-jul

SOMEREN-PEER v.v..

Ploegenklassement

Janssen/Giant

Stramproy

JANSSEN/GIANT

16-jul

ROGGEL

 

P.Hindriks

Geleen

STROUCKEN

23-jul

MAASBREE 1

 

J.Steijvers

Stramproy

JANSSEN/GIANT

5-aug

STRAMPROY

 

E.van Bael

Lommel  B.

JANSSEN/GIANT

6-aug

EFFEN

N.K. Vrije renners 15   +

C.Boden

Wouwse Plant.

 

6-aug

EFFEN

N.K. Vrije renners 30   +

R.Ansems

Chaam

 

20-aug

MAASBREE 2

 

L.Franssen

Reuver

JANSSEN/GIANT

27-aug

MAASBREE 3

 

J.Steijvers

Stramproy

JANSSEN/GIANT

3-sep

SOMEREN-SOMEREN

Tweelandenkoers  Klass.

K.van Heeringen

Putte B.

BELGIE

3-sep

SOMEREN-SOMEREN

Ploegenklassement

Schoenmakers

Eindhoven

SCHOENMAKERS

10-sep

MAASBREE 4

 

G.Hermans

Ottersum

JANSSEN/GIANT

10-sep

ELZAS  Frankrijk

 4e etappe

M.Gunst

Yerseke

MAASTRAPPERS

17-sep

SIEBENGEWALD

 

P.Hindriks

Geleen

STROUCKEN

24-sep

MAASBREE 5

 

E.Jorissen

Weert

 

24-sep

MAASBREE

Eindklassement

J.Steijvers

Stramproy

JANSSEN/GIANT

1-okt

SOMEREN-Heide

Erica Semi-Klassieker

K.van Heeringen

Putte B.

WAOD B.

8-okt

WEERT  IJzeren man

Semi-Klassieker

L.Franssen

Reuver

JANSSEN/GIANT

8-okt

 WASSEIGE  België

 

P.Hindriks

Geleen

STROUCKEN

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

 

1

Jack Steijvers

Stramproy

 

 

 

2

Edy Jorissen

Weert

 

 

 

3

Huub Greijmans

Weert

 

 

 

4

Frans v/d Weijdeven

Eindhoven

 

 

 

5

Ilja Velter 

Baexem

 

 

 

6

Leon Franssen

Reuver

 

 

 

7

Piet Hindriks

Geleen

 

 

 

8

Ger Hermans

Ottersum

 

 

 

9

Jef Mertens

Diest B.

 

 

 

10

Rick van Dijk

Baarlo

 

 

 

11

Leon Crienen

Baarlo

 

 

 

12

Jo van Seggelen

Budel - Schoot

 

 

 

13

Henk de Hey

Hoensbroek

 

 

 

14

Marcel van Herten

Beesel

 

 

 

15

Kurt van Heeringen

Puttte B.

 

 

 

16

John Verhouden

Eindhoven

 

 

 

17

Stefan van Hees

Maarheeze

 

 

 

18

Jos van de Hoeven

Wateringen

 

 

 

19

Klaas Horensman

Wieringerwerf

 

 

 

20

Martin van de Ven

Tilburg

 

 

 

21

Wim de Louw

Helmond

 

 

 

22

Jos van de Hout

Oosterhout

 

 

 

23

Anjo van Loon

Oosterhout

 

 

 

24

Henk Smits

Baarlo

 

 

 

25

Martin Teunissen

Venray

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brabantklassement

 

 

 

 

1

H.Greijmans

Weert

 



                     Huub Greijmans wint de Rog Tour