Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1996

 

14-apr

SOMEREN-Heide

St.Josef   Semi-Klassieker

L.Franssen

Reuver

ARKEL

21-apr

MERUM

 

J.Verhouden

Eindhoven

 

5-mei

LIESSEL

Ronde v.Brabant   klassieker

L.Gijsberts

Deurne

 

5-mei

LIESSEL

Ploegenklassement

BUITENLUST

Helmond

RTC BUITENLUST

16-mei

LEEUWEN

 

M.Teunissen

Venray

 

17-mei

Omloop der Peel

1e etappe tijdrit

M.van Herten

Arnhem

ARKEL

17-mei

Omloop der Peel

2e etappe

L.Franssen

Reuver

ARKEL

18-mei

Omloop der Peel

 

R.Westman

Abcoude

 

18-mei

Omloop der Peel

Eindklassement

L.Franssen

Reuver

ARKEL

18-mei

Omloop der Peel

Ploegenklassement

Arkel

Siebengewald

ARKEL

26-mei

NEDERWEERT

3e etappe

M.van Herten

Arnhem

ARKEL

8-jun

Pijl van Limburg

1e etappe Tijdrit

M.Borggraaf

België

WAOD B.

8-jun

Pijl van Limburg

2e etappe

W.Meul

België

Bizons

9-jun

Pijl van Limburg

3e etappe

W.Veris

Herentals B.

GEVI-EIJCKMANS B.

9-jun

Pijl van Limburg

Eindklassement

W.Veris

Herentals B.

GEVI-EIJCKMANS B.

9-jun

Pijl van Limburg

Ploegenklassement

Ploeg GEVI B.

Belgie

GEVI-EIJCKMANS B.

14-jun

Rog-Tour

1e etappe

J.Steyvers

Stramproy

IMMO de DIJLE B.

15-jun

Rog-Tour

2e etappe Tijdrit

M.Harrisson

Cheshire  Eng.

MACCLESFIELD

15-jun

Rog-Tour

3e etappe Criterium

L.Boeckx

België

IMMO de DIJLE B.

16-jun

Rog-Tour

4e etappe

P.Marechal

België

NORD CHALLET B.

16-jun

Rog-Tour

Eindklassement

M.Harrisson

Cheshire  Eng.

MACCLESFIELD

16-jun

Rog-Tour

Ploegenklassement

Maccclesfield

Cheshire  Eng.

MACCLESFIELD

23-jun

BAARLO

NWB kampioenschap

M.van Herten

Arnhem

ARKEL

4-jul

LIESSEL

 

R.Elfrink

Nijmegen

 

14-jul

SOMEREN-PEER v.v

Klassieker

J.Vermeesen

België

GEVI-EIJCKMANS B.

14-jul

SOMEREN-PEER v.v

Ploegenklassement

GEVI B.

België

GEVI-EIJCKMANS B.

3-aug

BAARLO  Baan

Ploegentijdrit

ARKEL

Siebengewald

ARKEL

3-aug

BAARLO  Baan

 

J.Reinders

Helden

 

4-aug

HENGSTDIJK

N.K. vrije renners 15   +

J.Grootscholten

Kwintsheul

 

4-aug

HENGSTDIJK

N.K. vrije renners 30   +

E.Vereecken

Hulst

 

11-aug

WELKENRAEDT B.

W.K.  ICF

L.Pannekoek

België

 

24-aug

STRAMPROY

 

C.Gerritsen

Middelbeers

 

31-aug

BORSELE

EPZ klassieker

E.Vereecken

Hulst

 

1-sep

BELFELD

 

M.Stoffels

Tegelen

 

8-sep

SIEBENGEWALD

 

E.Jorissen

Weert

 

15-sep

SOMEREN-SOMEREN

Tweelandenkoers   klassieker

M.van der Vloet

Westerlo  B.

GEVI-EIJCKMANS B.

15-sep

SOMEREN-SOMEREN

Ploegenklassement

GEVI B.

België

GEVI-EIJCKMANS B.

29-sep

WEERT IJzeren man

Semi-Klassieker

B.Marcellis

Ysselsteyn

ARKEL

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

 

1

Marcel van Herten

Beesel

 

 

 

2

Leon Franssen

Reuver

 

 

 

3

Ger Hermans

Helden

 

 

 

4

Martin Teunissen

Venray

 

 

 

5

Bart Marcellis

Ysselsteyn

 

 

 

6

John Verhouden

Eindhoven

 

 

 

7

Wim Veris

Herentals B.

 

 

 

8

Jac Steyvers

Stramproy

 

 

 

9

Tonnie Gijsberts

Helmond

 

 

 

10

Frank van Bakel

Deurne

 

 

 

11

Peter Schmitz

Geleen

 

 

 

12

Michel Grifnee 

Dison B.

 

 

 

13

Huub Greijmans

Weert

 

 

 

14

Glenn Crane

Baexem

 

 

 

15

John Meul

België

 

 

 

16

Peter Dam

Eindhoven

 

 

 

17

Marc Ridderhof

Maasmechelen B.

 

 

 

18

Ruud Wilting

Wintelre

 

 

 

19

Jac Roemermann

Helden

 

 

 

20

Edy Jorissen

Weert

 

 

 

21

Leon Crienen

Baarlo

 

 

 

22

Piet Hindriks

Geleen

 

 

 

23

Marc Borggraaf

België

 

 

 

24

Jan Ubachs

Venlo

 

 

 

25

Math Stoffels

Tegelen

 

 

 

De Belgische wielerploeg van Espen was regelmatig deelnemer aan NWB wedstrijden we herkennen o.a. Links Marcel Cockx en beneden links Fred Scheres en rechts Fons Volckaerts