Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 2000 

19-mrt

OSPEL

Bedevaart

J.Martens

Meeuwen B.

IND.

9-apr

SOMEREN-Heide

St.Jozef   Semi-Klass.

L.Mutsaars

St.Michielsgestel

 

9-apr

SOMEREN-Heide

Ploegenklassement

Zuid-Limburg

Maastricht

ZUID-LIMBURG

16-apr

WEERT ijzeren man

Semi-Klassieker

E.Raats

Helmond

.EINDHOVEN

19-apr

DEURNE

 

T.Jacobs

Nuenen

 

26-apr

MORTEL

 

M.v/d Heijden

Schaik

 

3-mei

MILHEEZE

 

E.Raats

Helmond

EINDHOVEN

7-mei

LIESSEL-LIESSEL

Ronde v.Brabant   klass.

M.v/d Heijden

Schaik

 

7-mei

LIESSEL-LIESSEL

Ploegenklassement

IMMO B.

België

IMMO  B.

10-mei

RIPS

 

D.van Schalen

Bakel

 

17-mei

NEERKANT

 

E.Raats

Helmond

.EINDHOVEN

24-mei

VLIERDEN

 

E.Raats

Helmond

.EINDHOVEN

27-mei

Omloop der Peel

1e etappe  tijdrit

E.Vrijssen

Peer B.

ZUID-LIMBURG

27-mei

Omloop der Peel

2e etappe

R.Steuten

Weert

ZUID-LIMBURG

28-mei

Omloop der Peel

3e  etappe           

Afgelast storm

 

x

28-mei

Omloop der Peel

Eindklassement

R.Steuten

Weert

ZUID-LIMBURG

28-mei

Omloop der Peel

Ploegenklassement

Zuid-Limburg

Hoensbroek

ZUID-LIMBURG

1-jun

LEEUWEN

 

V.van Lieshout

Jabeek

 

4-jun

MEIJEL

 

H.Riem

Born

BERGKLIMMERS

7-jun

MIERLO

 

G.Verkuijlen

Uden

 

14-jun

LIESSEL

 

S.van Hoof

Mierlo

EINDHOVEN

17-jun

ROG-TOUR Weert

1e etappe  tijdrit

M.Harrisson

Cheschire Eng.

MACCLESFIELD

17-jun

ROG-TOUR Weert

2e etappe criterium

P.Hack

Pijnacker

RESTORE

18-jun

ROG-TOUR Weert

3e etappe

A.Orrell

Engeland

ORREL Eng.

18-jun

ROG-TOUR Weert

Eindklassement

M.Harrisson

Cheschire Eng.

MACCLESFIELD

18-jun

ROG-TOUR Weert

Ploegenklassement

Zuid-Limburg

Hoensbroek

ZUID-LIMBURG

21-jun

DEURNE-Zeilberg

 

G.Mol

Horst

 

28-jun

BAKEL

 

S.Kisters

Nuenen

 

2-jul

BAARLO

NWB kampioenschap

E.Raats

Helmond

EINDHOVEN

5-jul

HELENAVEEN

 

W.van Kessel

Zeeland

W.V.UDEN

14-jul

LIESSEL

 

L.Mutsaars

St.Michielsgestel

 

6-jul

LIESHOUT

 

A.van Melis

 

 

9-jul

SOMEREN-PEER

Klassieker

M.de Baat

N.Vossenmeer

IND.

9-jul

SOMEREN-PEER

Ploegenklassement

BIKE WORLD

Heythuysen

BIKE WORLD

12-jul

MILHEEZE

 

P.Verhouden

Eindhoven

.EINDHOVEN

 

 

Eindklass. WVAN

S.van Hoof

Mierlo

.EINDHOVEN

14-jul

SOMEREN-EIND

 

H.Kroezen

Deurne

NOORD-LIMBURG

16-jul

YSSELSTEYN

 

P.van de Beurcht

Boekel

IND.

29-jul

BOCHOLTZ

Afvalllingsrace

T.Schlijper

Linschoten

 

29-jul

BOCHOLTZ

Criterium

L.Mutsaars

St.Michielsgestel

 

30-jul

BOCHOLTZ

Omnium

S.Janssen

 

 

5-aug

NIJEVEEN

Koppeltijdrit

C.Draaier/W.Draaier

Wijckel-Nijemirdum

 

5-aug

STRAMPROY

 

M.v/d Heijden

Schaik

 

6-aug

LONDEN  Eng.

W.K.  ICF

S.Cope

Engeland

IND.

13-aug

SOMEREN-Heide

Erica  Semi-Klassieker

A.Moonen

Nijmegen

ZUID-LIMBURG

13-aug

SOMEREN-Heide

Ploegenklassement

Ploeg Zuid-Limburg

Hoensbroek

ZUID-LIMBURG

19-aug

BEESEL

 

M.v/d Heijden

Schaik

 

26-aug

GUTTECOVEN

 

E.Vrijssen

Peer B.

IND.

27-aug

HEINKENSZAND

N.K.Vrije renners 15 +

B.v.Laarhoven

Tilburg

 

27-aug

HEINKENSZAND

N.K.Vrije renners 23+

W.Schmidt

sH.Arendskerke

IND.

27-aug

HEINKENSZAND

N.K.Vrije renners 31 + 

P.Mol

Kapelle

IND.

17-sep

SOMEREN-Someren

Tweelandenkoers   klassieker

E.Vrijssen

Peer B.

IND.

17-sep

SOMEREN-Someren

Ploegenklassement

Ploeg Zuid-Limburg

Hoensbroek

ZUID-LIMBURG

23-sep

BAARLO  Baan

 

L.Gijsberts

Helmond

NOORD-LIMBURG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

 

1

Eddy Vrijsen

Peer B.

 

 

 

2

Roy Steuten

Hunsel

 

 

 

3

Johnnie Martens

Meeuwen B.

 

 

 

4

Marcel v/d Heijden

Schaik

 

 

 

5

Ron Stijns

Bunde

 

 

 

6

Leon Mutsaers

St.Michielsgestel

 

 

 

7

Stan Janssen

Siebengewald

 

 

 

8

Ruud Wilting

Knegsel

 

 

 

9

Marc den Hoed

Pijnacker

 

 

 

10

Antoine Moonen

Nijmegen

 

 

 

11

Frank Stijnen

Weert

 

 

 

12

Matti de Baat

Nieuw Vossenmeer

 

 

 

13

Leon Crienen

Baarlo

 

 

 

14

Jos Reinders

Helden

 

 

 

15

Edy Jorissen

Bocholts B.

 

 

 

16

Mike Harrisson

Scheshire Eng.

 

 

 

17

Rick van Dijk

Baarlo

 

 

 

18

Vincent van Lieshout

Urmond

 

 

 

19

Hans v/d Munckhof

Melderslo

 

 

 

20

Jack Dieteren

Elsloo

 

 

 

21

Martin Teunissen

Venray

 

 

 

22

Marcel Boudewijns

Gerwen

 

 

 

23

Michel Grifnee

Dison B.

 

 

 

24

Ron Paffen

Milsbeek

 

 

 

25

Harrie Riem

Born