Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 2004

 

4-apr

WEERT ijzeren   man

 

 

E.Vereecken

Hulst

ZEEL.ASS.Bee-Bikes

4-apr

DEURNE Walsberg

 

 

S.Weertman

Berkel Enschot

IND.

12-apr

EINDHOVEN T.U.

 

 

J.Hairwassers

Vught

IND.

14-apr

DE MORTEL

 

 

H.Schut

Zeeland

NRD.LIMBURG

18-apr

SOMEREN HEIDE

St. Jozef  semi-klassi.

 

R.Otto

Hennef D.

RADSPORT Köln

18-apr

SOMEREN HEIDE

Ploegenklassement

 

Bergklimmers

Stein

BERGKLIMMERS

21-apr

MILHEEZE

 

 

C.Jansen

Sittard

BERGKLIMMERS

28-apr

BAKEL

 

 

E.Raats

Helmond

W.CL.EINDHOVEN

2-mei

LIESSEL

Ronde v. Brabant klass.

 

R.Koppers

Scheveningen

RESTORE

2-mei

LIESSEL

Ploegenklassement

 

Ploeg Restore

Pijnacker

RESTORE

5-mei

NEERKANT

 

 

J.Verhouden

Eindhoven

W.CL.EINDHOVEN

9-mei

LEEUWEN

Hel van Mijnheerkens.

 

M.Engbersen

Nederweert

IND.

12-mei

BOEKEL

 

 

J.Overmars

Eindhoven

W.CL.EINDHOVEN

15-mei

Hel van Brabant.

1e etappe

 

I.Jonkman

Maassluis

WTC WOERDEN

16-mei

Hel van Brabant.

2e etappe

 

M.  van Rijn

De Lier

RESTORE

16-mei

Hel van Brabant.

Eindklassement

 

W.Altewischer

Amsterdam

L.W.V.SWIFT

16-mei

Hel van Brabant.

Ploegenklassement

 

Ploeg Restore 

Pijnacker

RESTORE

19-mei

ZEELAND

 

 

T.Rabou

Schijndel

W.V. SCHIJNDEL

23-mei

HELENAVEEN

Omloop  semi-klass.

 

P.Verhouden

Eindhoven

W.CL.EINDHOVEN

23-mei

HELENAVEEN

Ploegenklassement

 

 W.Cl.Eindhoven

Eindhoven

W.CL.EINDHOVEN

26-mei

DE RIPS

 

 

P.Speyer

Helmond

TML DOMMELSTREEK

30-mei

EINDHOVEN Woensel

NWB kampioenschap

 

P.Verhouden

Eindhoven

W.CL.EINDHOVEN

2-jun

LIESSEL

 

 

C.Jansen

Sittard

IND.

5-jun

Omloop der Peel.

1e etappe tijdrit

 

E.Raats

Helmond

W.CL.EINDHOVEN

5-jun

Omloop der Peel.

2e etappe

 

W.Altenwischer

Amsterdam

L.W.V.SWIFT

6-jun

Omloop der Peel.

3e etappe

 

R.Koppers

Scheveningen

RESTORE

6-jun

Omloop der Peel.

Eindklassement

 

R.Koppers

Scheveningen

RESTORE

6-jun

Omloop der Peel.

Ploegenklassement

 

Ploeg Restore 

Pijnacker

RESTORE

9-jun

VLIERDEN

 

 

K. van de Wiel

Best

W.CL.EINDHOVEN

16-jun

HANDEL

 

 

K. van de Wiel

Best

W.CL.EINDHOVEN

19-jun

Rog Tour Weert

1e etappe tijdrit

 

J.Lindhoud

Delft

WTOS DELFT

19-jun

Rog Tour Weert

2e etappe criterium

 

M. den Hoed

Pijnacker

RESTORE

20-jun

Rog Tour Weert

3e etappe

 

D.de Poorter

Breda

W.V.PRINCENHAGE

20-jun

Rog Tour Weert

Eindklassement

 

M. den Hoed

Pijnacker

RESTORE

20-jun

Rog Tour Weert

Ploegenklassement

 

Ploeg Restore

Pijnacker

RESTORE

8-jul

LIESSEL

 

 

P.van Dam

Veldhoven

W.CL.EINDHOVEN

11-jul

SOMEREN-PEER

Klassieker

 

T. van de Buys

Middelburg

WILLIEBRORD W.V.

11-jul

SOMEREN-PEER

Ploegenklassement

 

Bergklimmers

Stein

BERGKLIMMERS

14-jul

SOMEREN-Eind

 

 

J.Rongen

Nijmegen

MERCURIUS

18-jul

BAARLO

 

 

R.Housen

Bocholt B.

MAASLANDSTER

21-jul

MILHEEZE

 

 

H.Schut

Zeeland

NRD.LIMBURG

1-aug

VENLO

W.K. ICF.

 

E.Vereecken

Hulst

ZEEL.ASS.Bee-Bikes

8-aug

ACHTMAAL

N.K. vrije renners 16-39 jr.

 

J.van de Klooster

Lewedorp

 

10-aug

MERUM

 

 

F.Knarren

Hoensbroek

BERGKLIMMERS

21-aug

STRAMPROY

 

 

P.Nabben

St.Anthonis

DE MAASKANT

5-sep

SOMEREN-Heide

Heidehof.  semi-klass.

 

R.Housen

Bocholt B.

MAASLANDSTER

5-sep

SOMEREN-Heide

Ploegenklassement

 

 Maaslandster

Stein

MAASLANDSTER

19-sep

SOMEREN-Eind

Tweelandenkoers klass.

 

M.den Hoed

Pijnacker

RESTORE

19-sep

SOMEREN-Eind

Ploegenklassement

 

Ploeg Restore 

Pijnacker

RESTORE

26-sep

ARCEN

Koppeltijdrit  16 +

 

Terwel/Langenkamp

Arnhem

IND.

26-sep

ARCEN

Koppeltijdrit  30 +

 

P.Verhouden/R.v.Kessel

Eindh./Deurne

W.CL.EINDHOVEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WVAN klassement

1

Peter Verhouden

Eindhoven

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

Jan Beckerstrofee

 

 Super Prestige Kl.

 

 

1

Peter Verhouden

Eindhoven

1

Robert Koppers

Scheveningen

 

2

Hans Slegers

Someren

2

Berrie Thoolen

Echt

 

3

Patrick Houthoofd

Helmond

3

Marc den Hoed

Pijnacker

 

4

Erwin van Helden

Lottum

4

Roy Steuten

Hunsel

 

5

Jelle Overmars

Eindhoven

5

Peter Verhouden

Eindhoven

 

6

Ilya Velter

Heythuysen

6

Frank Terwel

Arnhem

 

7

Pascal Evers

Roermond

7

Maurice van Rijn

De Lier

 

8

Frank Fonteijne 

Lottum

8

W.Altewischer

Amsterdam

 

9

Hans Alaerds

Horst Meterik

9

Bas Raas

Eindhoven

 

10

Paul Boonen

Reuver

10

Francois Knarren

Hoensbroek

 

11

Edy Jorissen

Bocholts B.

11

M.Kuijvenhoven

Naaldwijk

 

12

Jos Kaal

Heteren

12

Tjitte van den Buys

Middelburg

 

 

 

 

13

Emiel Borsboom

Woerden

 

 

 

 

14

Maurice Engbersen

Nederweert

 

 

 

 

15

E.Commandeur

Amsterdam

 

 

 

 

16

Patrick Hack

Nootdorp

 

 

 

 

17

Chris Jansen

Sittard

 

 

 

 

18

Wilfried Veldkamp

Woerden

 

 

 

 

19

Eric Vereecken

Hulst

 

 

 

 

20

Richard van Schie

Pijnacker

 

 

 

 

21

Wouter Betting

Den Hoorn

 

 

 

 

22

Wouter Kersjens

Amstenrade

 

 

 

 

23

Diederik Benders

Nijmegen

 

 

 

 

24

Patrick Verreesen

Stabroek, Bel

 

 

 

 

25

Patrick Houthooft

Helmond