Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 2005

 

 

3-apr

WEERT ijzeren   man

 

H.Riem

Born

BERGKLIMMERS

6-apr

DEURNE Zeilberg

 

W.van Kessel

Zeeland

W.V.UDEN

10-apr

BAARLO

 

R.Steuten

Hunsel

MAASTRAPPERS

13-apr

DE MORTEL

 

P.Verhouden

Eindhoven

W.CL.EINDHOVEN

17-apr

SOMEREN- HEIDE

St.   Jozef-Semi-klassieker.

I.Ovdienko

Oekraine

MAASTRAPPERS

17-apr

SOMEREN- HEIDE

Ploegenklassement

Maastrappers

Horn

MAASTRAPPERS

20-apr

MILHEEZE

                                              

H.Schut

Zeeland

W.V.UDEN

24-apr

LEEUWEN

Afgelast wegens   valpartij

x

x

X

27-apr

BAKEL

 

N.van Sante

Uden

W.V.UDEN

1-mei

LIESSEL

Ronde van Brabant  klass.

M.Vlijm

Hoorn

WIELERH.LIESSEL

1-mei

LIESSEL

Ploegenklassement

Maastrappers

Horn

MAASTRAPPERS

4-mei

ZEELAND

 

P.Claessens

Liessel

WIELERH.LIESSEL

11-mei

BOEKEL

 

A.Paalmans

Rijssen

 

15-mei

EINDHOVEN T.U.

 

M.Gerritsen

Veldhoven

TRAP MET LUST

18-mei

NEERKANT

 

H.Schut

Zeeland

W.V.UDEN

21-mei

Hel van Brabant

1e etappe

M. den Hoed

Pijnacker

RESTORE

22-mei

Hel van Brabant

2e etappe

H.Ceelen

Oudekerk -Amstel

WEIJERS-HAKON

22-mei

Hel van Brabant

Eindklassement

H.Ceelen

Oudekerk -Amstel

WEIJERS-HAKON

22-mei

Hel van Brabant

Ploegenklassement

Restore 

Pijnacker

RESTORE

24-mei

ARCEN

Tijdrit

F.Terwel

Arnhem

RETO

25-mei

De RIPS

 

J.Verhouden

Eindhoven

W.CL.EINDHOVEN

29-mei

EINDHOVEN Woensel

 

S.Janssen

Siebengewald

NRD.LIMBURG

1-jun

LIESSEL

 

J.Verhouden

Eindhoven

W.CL.EINDHOVEN

4-jun

Omloop der Peel

1e etappe tijdrit

M.van Rijn

De Lier

RESTORE

4-jun

Omloop der Peel 

2e etappe

B.Thoolen

Echt

BERGKLIMMERS

5-jun

Omloop der Peel 

3e etappe

M. den Hoed

Pijnacker

RESTORE

5-jun

Omloop der Peel

Eindklassement

R.Koppers

Den Haag

RESTORE

5-jun

Omloop der Peel

Ploegenklassement

Restore 

Pijnacker

RESTORE

8-jun

VLIERDEN

 

P.Verhouden

Eindhoven

W.CL.EINDHOVEN

12-jun

HELENAVEEN

Omloop  semi-klass.

E.Hagedoorn

Gouderak

GRTC EXCELSIOR

15-jun

SOMEREN-Eind

 

P.Lijten

Helmond

WEIJERS-HAKON

19-jun

VENLO

Problemen verzekering

AFGELAST

x

X

22-jun

MIERLO

 

H.Schut

Zeeland

W.V.UDEN

25-jun

Rog-Tour Weert

1e etappe tijdrit

E.Raats

Helmond

W.CL.EINDHOVEN

25-jun

Rog-Tour Weert

2e etappe Criterium

J.Schuit

Arnemuiden

ZEEL.ASS.Bee-Bikes

26-jun

Rog-Tour Weert

3e etappe

S.Lotz

Stein

BERGKLIMMERS

26-jun

Rog-Tour Weert

Eindklassement

J.Schuit

Arnemuiden

ZEEL.ASS-.Bee-Bikes

26-jun

Rog-Tour Weert

Ploegenklassement

Restore

Pijnacker

RESTORE

29-jun

DEURNE  Walsberg

 

C.Janssen

Sittard

BERGKLIMMERS

2-jul

ARCEN

NWB Kampioenschap

A.Moonen

Cuyk

BERGKLIMMERS

 

 

Kampioen

P.Verhouden 

Eindhoven

W.CL.EINDHOVEN

3-jul

SIEBENGEWALD

Maasduinen   semi-klass.

A.Moonen

Cuyk

BERGKLIMMERS

10-jul

SOMEREN-PEER

Klassieker

J.Schuit

Arnemuiden

ZEEL.ASS.Bee-Bikes

10-jul

SOMEREN-PEER

Ploegenklassement

Mobistar 

België

MOBISTAR B.

13-jul

HANDEL

 

R.Kuhlmann

Baarlo

PLAKPUNTERS

20-jul

MILHEEZE

 

L.Weijers

Bemmel

WEIJERS-HAKON

24-jul

VELDHOVEN

 

R.Steuten

Hunsel

MAASTRAPPERS

7-aug

OOSTENDE B.

W.K   ICF

D.Echelpoels

België

IND.

13-aug

STRAMPROY

 

A.Moonen

Cuyk

BERGKLIMMERS

16-aug

MERUM

 

B.Thoolen

Echt

BERGKLIMMERS

28-aug

SOMEREN-Heide

N.K.Vrije renners 16-39 j

J.Schuit

Arnemuiden

ZEEL.ASS.-Bee-Bikes

3-sep

MUNSTERGELEEN

 

D.Sijen

Maastricht

BERGKLIMMERS

18-sep

SOMEREN-SOMEREN

Tweelandenkoers   klass.

L.Weijers

Bemmel

WEIJERS-HAKON

18-sep

SOMEREN-SOMEREN

Ploegenklassement

Restore

Pijnacker

RESTORE

 

 

 

 

 

 

 

 

WVAN Klassement

Willy van Kessel

Zeeland

 

 

Jaarklassement

Jan Beckerstrofee

Super Prestige

 

 

1

Peter Verhouden

Eindhoven

Marc den Hoed

Pijnacker

 

2

Jan Kusters

Horst

Robert Koppers

Den Haag

 

3

Jolle de Vries

Maastricht

Berrie Thoolen

Echt

 

4

Ronald Thijssen

Meijel

Roy Steuten

Hunsel

 

5

Richard Nuijens

Stramproy

Tjitte v. d. Buijs

Middelburg

 

6

Heinz v/d Schouw

Someren

Jacques Schuit

Arnemuiden

 

7

Patrick Houthoofd

Helmond

Erik Hagedoorn

Gouderak

 

8

Frank Fonteijne

Lottum

Rob v. Leeuwen

Nootdorp

 

9

Frank Pennings

Aalst-Waalre

Peter Verhouden

Eindhoven

 

10

Hans Alaerds

Horst

Maurice van Rijn

de Lier

 

11

Patrick Claessens

Meijel

M.Kuyvenhoven

Naaldwijk

 

12

Edy Jorissen

Bocholt B

Antoine Moonen

Nijmegen

 

13

Wouter Gronheid

Maastricht

Hans Slegers

Someren

 

14

Jelle Overmars

Eindhoven

Patrick Hack

Nootdorp

 

15

John Verheijen

Meijel

Jan Kusters

Meterik

 

16

Wim Janssen

Venray

Henk Ceelen

Ouderkerk IJssel

 

17

Paul Aelen

Eindhoven

Cees v. d Sande

St Willebrord

 

18

Stephan van Hoof

Mierlo

Pieter Dijkshoorn

Rijswijk

 

19

Remy Gorissen

Sint Geertruid

Evert Cairns

Rotterdam

 

20

Frank Meuffels

Someren

Maur. Engbersen

Nederweert

 

21

Paul Boonen

Reuver

Matti de Baat

Nieuw Vossemeer

 

22

Roy Simons

Velden

Chris Jansen

Sittard

 

23

Herman Kroezen

Deurne

Francois Knarren

Hoensbroek

 

24

Erwin van Helden

Lottum

Wouter Betting

Den Hoorn

 

25

Patrick Peters

Beek en Donk