Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 2006

 

 

2-apr

WEERT ijzeren man

Semi Klassieker

W.Janssen

Hechtel B.

IND.

5-apr

DEURNE Walsberg

 

J.van de Doelen

Geffen

IND.

9-apr

SOMEREN- HEIDE

St.Jozef  Semi-Klass.

I.Jonkman

Maassluis

DE COUREUR

9-apr

SOMEREN- HEIDE

Ploegenklassement

De Coureur

Maassluis

DE COUREUR

12-apr

DE MORTEL

 

H.Alaerds

Horst

LIMB.EXPRESS

19-apr

VLIERDEN

 

D.Bongers

Baarlo

MID.LIMBURG

23-apr

LIESSEL

R. v.Brabant Klass

A.Frijters

Wageningen

 

23-apr

LIESSEL

Ploegenklassement

Restore

Pijnacker

RESTORE

26-apr

DEURNE Zeilberg

 

H.Alaerds

Horst

LIMB.EXPRESS

3-mei

MILHEEZE

 

P.van Haare

Grave

DE MAASKANT

6-mei

Omloop der Peel   

1e etappe

S.Olijve

Neede

DE STOFWOLK

7-mei

Omloop der Peel

Eindklassement

S.Olijve

Neede

DE STOFWOLK

7-mei

Omloop der Peel

Ploegenklassement

Restore

Pijnacker

RESTORE

10-mei

BAKEL

 

T.Robben

Helmond

TRAP MET LUST

14-mei

LEEUWEN

 

K.van de Wiel

Best

W.CL.EINDHOVEN

17-mei

De RIPS

Afgelast valpartij

x

x

x

20-mei

Hel van Brabant

1e etappe

L.Weijers

Bemmel

PLOEG WEIJERS

21-mei

Hel van Brabant

2e etappe

D.v/d Heijden

Eindhoven

W.CL.EINDHOVEN

21-mei

Hel van Brabant

Eindklassement

L.Weijers

Bemmel

WEIJERS-HAKON-ILSON

21-mei

Hel van Brabant

Ploegenklassement

Weijers-Hakon

Delft

WEIJERS-HAKON

24-mei

ZEELAND

 

T.Robben

Helmond

TRAP MET LUST

28-mei

EINDHOVEN Woensel

 

P.Kornafel

Straelen D.

RSC SCHERMBECK

31-mei

NEERKANT

 

R.van Erp

Oss

DE KEMPEN

4-jun

HELENAVEEN

Helenaveen Semi-Kl.

R.Koppers

Den Haag

RESTORE

4-jun

HELENAVEEN

Ploegenklassement

Restore

Pijnacker

RESTORE

7-jun

LIESSEL

 

F.van Heeswijk

Schijndel

IND.

10-jun

Rog-Tour Weert

1e etappe tijdrit

D. de Kok

Steenbergen

IND.

10-jun

Rog-Tour Weert

2e etappe criterium

E.Raats

Helmond

NRD.LIMBURG

11-jun

Rog-Tour Weert

3e etappe

T.van de Buijs

Breda

ZEEL.ASS.Bee-Bikes

11-jun

Rog-Tour Weert

Eindklassement

W.Gottfried

Nettetal D.

VITAMEHR  D.

11-jun

Rog-Tour Weert

Ploegenklassement

 Maastrappers

Horn

MAASTRAPPERS

14-jun

SOMEREN-Eind

 

J.Kusters

Meterik

LIMB.EXPRESS

21-jun

MIERLO

 

S.Klerken

Baarlo

PLAKPUNTERS

25-jun

SIEBENGEWALD

Maasduinen semi-klass.

E.Borsboom

Woerden

WTC WOERDEN

28-jun

BOEKEL

 

S.van Hoof

Mierlo

W.CL.EINDHOVEN

5-jul

HANDEL

 

P.Verhouden

Eindhoven

W.CL.EINDHOVEN

9-jul

SOMEREN-PEER

Klassieker

A.Moonen

Cuijk

BERGKLIMMERS

9-jul

SOMEREN-PEER

Ploegenklassement

Bergklimmers

Stein

BERGKLIMMERS

12-jul

MILHEEZE

 

R.Kulhmann

Baarlo

PLAKPUNTERS

15-jul

ARCEN

 

J.Tolles

Neuss D.

IND.

16-jul

VELDHOVEN

NWB Kampioenschap

A.Moonen

Cuijk

BERGKLIMMERS

 

 

Kampioen

E.Vos 

Berghem

BIKE SPORT

5-aug

STRAMPROY

 

J.de Vries

Maastricht

DE KANIBAAL

5-aug

NIJEVEEN

NK Tijdrijden 30+

R.Thijssen

Meijel

MAASTRAPPERS

6-aug

BONHEIDEN B.

W.K   ICF

C.Muys

België

IND.

13-aug

ACHTMAAL

N.K.Vr renners 16-39

J.van de Klooster

Lewedorp

 

15-aug

MERUM

 

R.Steegs

Arnhem

MARCO POLO

2-sep

MUNSTERGELEEN

 

D.Pietersma

Nuth

BERGKLIMMERS

3-sep

SOMEREN-Heide

Heidenhof  Semi-Klass.

S.van de Raak

Amstelveen

DE BATAAF

3-sep

SOMEREN-Heide

Ploegenklassement

Bergklimmers

Stein

BERGKLIMMERS

17-sep

SOMEREN-SOMEREN

Tweelanden Klass.

T.Linten

Balen B.

ACT. BELGIË

17-sep

SOMEREN-SOMEREN

Ploegenklassement

ACT België

Aarschot B.

ACT. BELGIË

24-sep

ARCEN

Koppeltijdrit

M.v.Oirschot/T.Sillekens

Best

IND.

24-sep

ARCEN

Koppeltijdrit Mixed

T.v/d Putten/C.Verkerk

Heteren/Lienden

IND.

 

 

 

 

 

 

 

 

WVAN Klassement

Robert van Erp

Oss

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

Jan Beckerstrofee

 Super Prestige Kl.

 

 

1

Bo Burgmans

Westerhoven

Tjitte van den Buys

Nieuwdorp

 

2

Richard Nuijens

Stramproy

Jacques Schuit

Arnemuiden

 

3

Peter Verhouden

Eindhoven

Marc den Hoed

Pijnacker

 

4

Maurice Engbersen

Nederweert

Robert Koppers

Den Haag

 

5

Hans Alaerds

Horst

Berrie Thoolen

Echt

 

6

Dirk van Schalen

Helmond

Kevin Gideonse

Heinkenszand

 

7

Emiel Vos

Berghem

Mathieu Hendriks

Krimpen ad Lek

 

8

Steijn v/d Boom

Someren

Robert van Erp

Oss

 

9

Patrick Houthoofd

Helmond

Jefte de Bruin

Nijmegen

 

10

Dennis Kwanten

Neerpelt B.

Bo Burgmans

Westerhoven

 

11

Guus Mol

Horst

Arjan Ribbers

Groenlo

 

12

Jelle Overmars

Eindhoven

Emiel Borsboom

Woerden

 

13

Stephan van Hoof

Mierlo

Henk Ceelen

Ouderkerk-IJss.

 

14

Koen van de Wiel

Best

Marco Kuijvenhoven

Naaldwijk

 

15

Maurice Ederveen

Heerlen

Sjef Klerken

Baarlo

 

16

Paul Boonen

Reuver

Ivan Hoorn

Nijmegen

 

17

Ronald Thijssen

Meijel

Dylan de Kok

Steenbergen

 

18

Alwin Opbroek

Lottum

Maurice Engbersen

Nederweert

 

19

Frank Fonteijne

Lottum

Rob van Leeuwen

Nootdorp

 

20

Paul Aelen

Eindhoven

Hans Slegers

Someren

 

21

Gijs Jongeling

Best

Gilliam v.d.  Thillart

Nijmegen

 

22

Bart Bongers

Meerssen

Patrick Hack

Nootdorp

 

23

Erik van Buytenen

Eindhoven

Antoine Moonen

Cuyk

 

24

Jan Kusters 

Horst-Meterik

Stefan Lotz

Stein

 

25

Joost Pulskens

Oisterwijk

Jeroen Verwolf

Gorinchem

 

     Wladimir Gottfried gaat in de laatste etappe van de Rog-Tour aan de haal en niemand van zijn jeugdige           tegenstrevers is in staat hem te volgen.Etappewinst maar ook de eindzege is voor deze 56 jarige                   krachtpatser.