Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 2007

 

1-apr

WEERT ijzeren   man

Semi Klassieker

W.Janssen

Hechtel B.

IND.

4-apr

DEURNE Walsberg

 

J.v/d Doelen

Nuland

 

11-apr

DE MORTEL

 

J.v/d Doelen

Nuland

 

15-apr

SOMEREN- HEIDE

St.Jozef  Semi-Klass.

R.van Erp

Oss

WEIJERS-HAKON

15-apr

SOMEREN- HEIDE

Ploegenklassement

Weijers-Hakon

Delft

WEIJERS-HAKON

18-apr

VLIERDEN

 

P.Claessens

Liessel

BERGKLIMMERS

21-apr

Omloop der Peel    

1e etappe

H.Ceelen

Oudekerk/IJssel

WEIJERS-HAKON

22-apr

Omloop der Peel

2e etappe

K.Diels

Vorselaar B.

IND.

22-apr

Omloop der Peel

Eindklassement

J.Schuit

Arnemuiden

MEVE Princenhage

22-apr

Omloop der Peel

Ploegenklassement

Weijers-Hakon

Delft

WEIJERS-HAKON

25-apr

NEERKANT

 

J.v/d Doelen

Nuland

 

2-mei

MILHEEZE

 

J.van der Honing

Valkenswaard

DE MAASKANT

6-mei

LIESSEL

Ronde v. Brabant   Klass.

J.Schuit

Arnemuiden

MEVE Princenhage

6-mei

LIESSEL

Ploegenklassement

 Weijers-Hako-

Delft

RESTORE

9-mei

BAKEL

 

E.van Vught

Heeswijk/D.

 

9-mei

ARCEN

Tijdrit

J.v/d Doelen

Nuland

 

13-mei

LEEUWEN

 

P.Kornafel

Straelen D.

MAASTRAPPERS

16-mei

ZEELAND

 

J.v/d Doelen

Nuland

 

20-mei

Hel van Brabant

1e etappe

M.Bergman

Groningen

GAUL 1

21-mei

Hel van Brabant

2e etappe

E.Borsboom

Woerden

WTC WOERDEN

21-mei

Hel van Brabant

Eindklassement

T.Robben

Helmond

TWC  DE KEMPEN

21-mei

Hel van Brabant

Ploegenklassement

TWC De Kempen

Valkenswaard

TWC  DE KEMPEN

23-mei

De RIPS

 

G.Janssen

Eksel B.

IND.

27-mei

EINDHOVEN Woensel

 

G.Janssen

Eksel B.

IND.

30-mei

DEURNE Zeilberg

 

N.v/d Sanden

Nuland

 

3-jun

HELENAVEEN

Helenaveen Semi-Klass.

R.Steuten

Hunsel

TWC  DE KEMPEN

3-jun

HELENAVEEN

Ploegenklassement

Limburg Express

Horst

LIMBURG EXPRESSE

6-jun

LIESSEL

 

J.v/d Doelen

Nuland

 

9-jun

WEERT

Dernyrace   Rog-Tour

B.Houben

Hunsel

van HEMERT

9-jun

Rog-Tour Weert

1e etappe tijdrit

R.Steuten

Hunsel

TWC  DE KEMPEN

9-jun

Rog-Tour Weert

2e etappe Criterium

M.den Hoed

Pijnacker

RESTORE

10-jun

Rog-Tour Weert

3e etappe

P.Kornafel

Straelen D.

DE MAASTRAPPERS

10-jun

Rog-Tour Weert

Eindklassement

M.den Hoed

Pijnacker

RESTORE

10-jun

Rog-Tour Weert

Ploegenklassement

 Bergklimmers

Stein

BERGKLIMMERS

13-jun

SOMEREN-Eind

 

P.Claessens

Liessel

BERGKLIMMERS

20-jun

MIERLO

 

G.Janssen

Eksel B.

IND.

27-jun

BOEKEL

 

P.Verhouden

Eindhoven

W.CL.EINDHOVEN

1-jul

SIEBENGEWALD

 Maasduinen   Semi-Klass.

R.van Erp

Oss

WEIJERS-HAKON-ILSON

1-jul

SIEBENGEWALD

Ploegenklassement

Weijers-Hako

Delft

WEIJERS-HAKON

4-jul

HANDEL

 

T.Robben

Helmond

DOMMELSTREEK

7-jul

ARCEN

NWB Kampioenschappen

R.Steuten

Hunsel

TWC  DE KEMPEN

7-jun

ARCEN

Kampioen

M.Engbersen

Nederweert

BIKE SPORT

11-jul

MILHEEZE

laatste wedstrijd   WVAN

R.Steegs

Arnhem

MARCO POLO

15-jul

SOMEREN-PEER

Klassieker

C.Mariën

Retie B.

SPLENDID  B.

15-jul

SOMEREN-PEER

Ploegenklassement

Splendid  B.

Retie B.

SPLENDID B.

4-aug

STRAMPROY

 

S.Lotz

Stein

BERGKLIMMERS

5-aug

HILLEGEM-AALST B.

W.K.  ICF 

J.Schuit

Arnemuiden

ZEELAND BEEBIKES

12-aug

ACHTMAAL

N.K.Vr. renners   16-39 jr.

J.v/d Doelen

Nuland

 

15-aug

MERUM

 

R.Steegs

Arnhem

MARCO POLO

26-aug

PANNINGEN

 

S.Klerken

Baarlo

PLAKPUNTERS

2-sep

SOMEREN-Heide

Heidenhof   Semi-Klass.

R.Steuten

Hunsel

TWC  DE KEMPEN

2-sep

SOMEREN-Heide

Ploegenklassement

TWC de Kempen

Valkenswaard

TWC  DE KEMPEN

17-sep

SOMEREN-SOMEREN

Tweelandenkoers   Klass.

K.Diels

Vorselaar B.

IND.

17-sep

SOMEREN-SOMEREN

Ploegenklassement

Vos Sportief

St.Lenaerts B

VOS SPORTIEF  B.

 

 

 

 

 

 

 

 

WVAN Klassement

Jochem v/d Doelen

Nuland

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement 

Jan Beckerstrofee

Super Prestige

 

 

1

Maurice Engbersen

Nederweert

Roy Steuten

Hunsel

153 punten

2

Piotr Kornafel

Straelen D.

Berrie Thoolen

Echt

112

3

Peter Verhouden

Eindhoven

Marc den Hoed

Pijnacker

105

4

Emiel Vos

Berghem

Tom Linten

Balen, Bel

97

5

Marc Gerritsen

Veldhoven

Patrick Wingens

Oss

93

6

Ralf Steegs

Panningen

Lars Weijers

Gendt

90

7

Robert van Erp 

Oss

Bert Nietvelt

Kasterlee, Bel

78

8

Guus Mol

Horst

Jacques Schuit

Arnemuiden

78

9

David Bakker

Eindhoven

Piotr Kornafel

Straelen, Dld

77

10

Robert Klijs

Waalre

Tjitte v.d.Buijs

Nieuwdorp

73

11

Stephan van Hoof

Mierlo

Kurt Diels

Vorselaar, Bel

69

12

René Driessen

Venlo

Giovanni Jansen

Eksel, Bel

69

13

Hans Alaerds

Meterik

M.Engbersen

Nederweert

67

14

Lars Toma

Kerkrade

J. v. d. Honing

Valkenswaard

66

15

Dirk van Schalen 

Helmond

Jos van der Horst

Nijmegen

64

16

Steijn van de Boom

Son

Mathieu Hendriks

Krimpen ad Lek

59

17

Phillipe Gante

Landgraaf

Geert Scholma

Utrecht

58

18

Patrick Houthooft

Helmond

Patrick Claessens

Meijel

56

19

Koen van de Wiel

Best

Wlad. Gottfried

Hinsbeck, Dld

53

20

Jeroen Maanen

Zeist

Patrick Hack

Nootdorp

53

21

Charles van de Mortel

Liessel

Robert Koppers

Den Haag

47

22

Twan Klijs

Veldhoven

Christof Mariën

Retie, Bel

46

 

 

 

Christian Bosch

Leiden

46

 

 

 

Rick v. d. Hurk

Dommelen

46

 

 

 

Henk Ceelen

Ouderkerk/ IJssel

46 

                   Het podium van de Rog-Tour met Roy Steuten ( L. ) als 2e,winnaar Marc den Hoed en op de 3e plaats Dirk van Schalen