Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 2008

2-apr

DEURNE Walsberg

 

F.van Heeswijk

Schijndel

Weijers-Hakon

6-apr

WEERT ijzeren man

Semi Klassieker

P.Bogaerts

Overpelt B.

IND.

9-apr

DE MORTEL

 

G.Janssen

Eksel B.

Nering Bögel

13-apr

SOMEREN- HEIDE

St.Jozef   Semi-Klass.

P.Kornafel

Straelen D.

Maastrappers

13-apr

SOMEREN- HEIDE

Ploegenklassement

Nering-Bögel

Weert

Nering Bögel

16-apr

VLIERDEN

 

G.Janssen

Eksel B.

Nering Bögel

19-apr

Omloop der Peel    

1e etappe   Someren-Someren

T.Linten

Balen B,

Toekomstvrienden .

20-apr

Omloop der Peel

2e etappe   Someren-Someren

T.Linten

Balen B,

Toekomstvrienden

20-apr

Omloop der Peel

Eindklassement

T.Linten

Balen B,

Toekomstvrienden

20-apr

Omloop der Peel

Ploegenklassement

Toekomstvrienden

Balen B,

Toekomstvrienden .

23-apr

BAKEL

 

A.Keuser

M-gladbach

IND.

27-apr

LEEUWEN

 

R.Jetten

Sittard

Bergklimmers

4-mei

LIESSEL

Ronde v. Brabant   Klass.

S.Oostland

Harderwijk

IND.

4-mei

LIESSEL

Ploegenklassement

Nering-Bögel

Weert

Nering Bögel

6-mei

ARCEN

Tijdrit

D.Koppen 

Weert

Nering Bögel

7-mei

NEERKANT

 

S.Klerken

Baarlo

IND.

14-mei

MILHEEZE

 

D.Bongers

Baarlo

Nering Bögel

17-mei

Hel van Brabant

1e etappe   Eindhoven-Eind

F.van Heeswijk

Schijndel

Weijers-Hakon

18-mei

Hel van Brabant

2e etappe   Eindhoven-Eindh

B.Nietveld

Kasterlee B.

Toekomstvrienden 

18-mei

Hel van Brabant

Eindklassement

B.Nietveld

Kasterlee B.

Toekomstvrienden

18-mei

Hel van Brabant

Ploegenklassement

Princenhage

Breda

W.Ver.Princenhage

21-mei

ZEELAND

 

J.van de Doelen

Nuland

 

25-mei

EINDHOVEN Woensel

 

R.Steuten

Hunsel

Nering Bögel Weert

28-mei

DEURNE Zeilberg

 

F.van Heeswijk

Schijndel

Weijers-Hako-Ilson

1-jun

HELENAVEEN

Omloop van Helenaveen   Semi-Klass.

S.Oostland

Harderwijk

IND.

1-jun

HELENAVEEN

Ploegenklassement

Bergklimmers

Stein

Bergklimmers

4-jun

LIESSEL

 

P.Bogaerts

Overpelt B.

IND.

7-jun

Rog-Tour Weert

1e etappe tijdrit

F.Pasquino

Amsterdam

Restore

7-jun

Rog-Tour Weert

2e etappe Criterium

S.Roosen

Kermt B.

Splendid/Prorace

8-jun

Rog-Tour Weert

3e etappe Weert-Weert

T.Linten

Balen B,

Toekomstvrienden

8-jun

Rog-Tour Weert

Eindklassement

F.Pasquino

Amsterdam

Restore

8-jun

Rog-Tour Weert

Ploegenklassement

Restore

Pijnacker

Restore

10-jun

ARCEN

Tijdrit 15 km.

S.Elzinga

Canada

IND.

18-jun

De RIPS

 

F.van Heeswijk

Schijndel

Weijers-Hakon

25-jun

MIERLO

 

R.Steegs

Arnhem

 

29-jun

SIEBENGEWALD

Omloop Maasduinen   Semi-Kl.

R.Steuten

Hunsel

Nering Bögel

2-jul

HANDEL

 

Afgelast  onweer

x

x

8-jul

ARCEN

 

S.Klerken

Baarlo

Nering Bögel

9-jul

BOEKEL

 

W.Klerkx

Helmond

 

13-jul

SOMEREN-PEER

Klassieker

C.Mariën

Retie B.

Toekomstvrienden

13-jul

SOMEREN-PEER

Ploegenklassement

Bergklimmers

Stein

Bergklimmers

16-jul

MILHEEZE

Laatste wedstrijd   WVAN

F.van Heeswijk

Schijndel

Weijers-Hakon

3-aug

ACHTMAAL

Wereldkampioenschap   ICF 

T.Demeijer

België

IND.

9-aug

STRAMPROY

NWB Kampioenschap

R.Steuten

Hunsel

Nering Bögel

9-aug

STRAMPROY

Kampioen

A.Moonen

Cuijk

 

10-aug

BIDDINGHUIZEN

N.K. Vrije renners   18-30 jr.

J.Schuit

Oost Souburg

 

10-aug

BIDDINGHUIZEN

N.K. Vrije renners   30-39 jr.

B.Burggraaf

Hoofddorp

 

12-aug

MERUM

 

R.Linsen

Eindhoven

Nering Bögel

24-aug

SOMEREN-Heide

 Heidenhof Semi-Klassie

R.Vandewinkel

Neeroeteren B.

Nering Bögel

24-aug

SOMEREN-Heide

Ploegenklassement

Nering-Bögel

Weert

Nering Bögel

30-aug

PANNINGEN

 

J.de Vries

St.Geertruid

Bergklimmers

21-sep

SOMEREN-SOMEREN

Teelandenkoers  Klassieker

R.Kolbach

Brakel

IND.

21-sep

SOMEREN-SOMEREN

Ploegenklassement

Toekomstvrienden

Balen B.

Toekomstvrienden

28-sep

ARCEN

Koppeltijdrit

J.Vries/R.Scheepers

St.Geertruid

Bergklimmers

6-jul

LENS ST.REMY B.

Hesbaye  Klassieker

R.Steuten

Hunsel

Nering Bögel

17-aug

OVERPELT B.

 

R.Steuten

Hunsel

Nering Bögel

14-sep

SCHRIEK  B.

 

R.Steuten

Hunsel

Nering Bögel

 

 

 

 

 

 

 

 

 WVAN Klassement

Ferry Castelijns

Gemert

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

Jan Beckerstrofee

Mulleners klass.

 

 

1

Piotr Kornafel

Straelen

Roy Steuten

Hunsel

 

2

Maurice Engbersen

Nederweert

Piotr Kornafel

Straelen D.

 

3

Antoine Moonen

Cuijk

Giovanni Janssen

Eksel B.

 

4

Emiel Vos

Berghem

Sten Oostland

Harderwijk

 

5

Marc Gerritsen

Veldhoven

Maurice Engbersen

Nederweert

 

6

Alwin Opbroek

Lottum

Remi Vandewinkel

Neeroeteren B.

 

7

Paul Boonen

Reuver

Bruce Rayer

Venlo

 

8

Peter Verhouden

Eindhoven

Rob Linsen

Eindhoven

 

9

Leon Van der   Schouw 

Someren

Antoine Moonen

Cuijk

 

10

Marcel van der   Veen 

Venlo

Roel Jetten

Sittard

 

11

Ralf Steegs

Arnhem

Jeroen v/d Honing

Lommel B.

 

12

Steijn van den Boom

Geldrop

Dik van Koolwijk

Nijmegen

 

13

Patrick Houthooft

Helmond

Erwin Koken

Urmond

 

14

Ralf Peeters

Posterholt

Stefan Lotz

Stein

 

15

Robert Klijs

Waalre

Hans Slegers

Someren

 

16

Leon Crienen

Baarlo

Jolle de Vries

St. Geertruid

 

17

Martijn Mooi

Hattem

Tom Linten

Balen B.

 

18

Daan Adelaars

Heeze

Patrick Wingens

Oss

 

19

Stephan van   Hausteren 

Veenendaal

Dennis Kwanten

Neerpelt B.

 

20

Lars Toma

Heerlen

Toine Robben

Helmond

 

 

 

 

Bert Nietvelt

Kasterlee B.

 

 

 

 

Ralf Steegs

Arnhem

 

 

 

 

Davy Koppen

Weert

 

 

 

 

Tim Ottenheijm

Heerlen

 

 

Super Prestige klass.

 

Francois Knarren

Hoensbroek

 

1

Tom Linten

Balen, Bel

 

 

 

2

Marc den Hoed

Pijnacker

 

 

 

3

Bert Nietvelt

Kasterlee B.

 

 

 

4

Sten Oostland

Harderwijk

 

 

 

5

Roy Steuten

Hunsel

 

 

 

6

Piotr Kornafel

Straelen D.

 

 

 

7

Robert van Erp

Oss

 

 

 

8

Patrick de Boel

Tessenderlo B.

 

 

 

9

Jacques Schuit

Oost Souburg

 

 

 

10

Patrick Wingens

Oss

 

 

 

11

Jolle de Vries

St. Geertruid

 

 

 

12

Dylan de Kok

Steenbergen

 

 

 

13

Rob Linsen

Eindhoven

 

 

 

14

Geert Hye

Aarschot B.

 

 

 

25

Tjitte van de Buijs

Nieuwdorp

 

 

 

16

Christof Mariën

Retie B.

 

 

 

17

Edwin Koken

Urmond

 

 

 

18

Giovanni Janssen

Eksel B.

 

 

 

19

Kurt Diels

Vorselaar B.

 

 

 

20

Bruce Rayer

Venlo

 

 

 

21

Mark Habets

Simpelveld

 

 

 

22

Flavio Pasquino

Amsterdam

 

 

 

23

Rob van Leeuwen

Pijnacker

 

 

 

24

Geert Scholma

Utrecht

 

 

 

25

Roel Jetten

Sittard

 

 

 

       Nering Bögel is de  nieuwe ploeg in Weert