Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 2009

 

29-mrt

WEERT ijzeren   man

Semi Klassieker

R.Steuten

Hunsel

Nering Bögel

1-apr

DEURNE Walsb.

 

M.van Grinsven

Deurne

W.Cl.Dommelstreek

2-apr

BAARLO

Baan

A.Gottfried

Nettetal Dld.

 

5-apr

SOMEREN- HEIDE

St.Jozef   Semi-Klass

A.Frijters

Wageningen

Ind.

 

SOMEREN- HEIDE

Ploegenklassement

Eemland

Amersfoort

W.Ver.Eemland

8-apr

DE MORTEL

 

E.Raats

Helmond

Team Raats

9-apr

BAARLO

Baan

P.Foxem

Duisburg Dld.

 

15-apr

VLIERDEN

 

D.Szekely

Neeroeteren B.

Beva Prik & Tik

16-apr

BAARLO

Baan

E.Arts

Overloon

 

18-apr

Omloop der Peel    

1e et.  Someren-Som.

R.van Erp

Schijndel

Weijers-Hako-Uitzender

19-apr

Omloop der Peel

2e et. Someren-Som.

D.Szekely

Neeroeteren B.

Beva Prik & Tik

 

Omloop der Peel

Eindklassement

D.Szekely

Neeroeteren B.

Beva Prik & Tik

 

Omloop der Peel

Ploegenklassement

Weijers-Hakon-Uitz.

Haarlem

Weijers-Hako-Uitz.

22-apr

BAKEL

 

F.Castelijns

Gemert

 

23-apr

BAARLO

Baan

M.Lausberg

 

 

29-apr

GEMERT

 

M.van Grinsven

Deurne

Dommelstreek

3-mei

LIESSEL

Ronde v. Brabant Klass.

C.Heiberg

Rotterdam

Restore

 

LIESSEL

Ploegenklassement

Weijers-Hakon-Uitz.

Haarlem

Weijers-Hako-Uitz.

6-mei

MILHEEZE

 

E.Raats

Helmond

Team Raats

10-mei

LEEUWEN

 

N.Hamers

Stramproy

Ind.

12-mei

ARCEN

Tijdrit

G.Janssen

Eksel B.

Ind.

13-mei

BAARLO

 

E.Raats

Helmond

Team Raats

14-mei

BAARLO

Baan

M.Lausberg

 

 

16-mei

Hel van Brabant

1e et .Eindhoven-Eindh.

J.Hekman

Norg

Ind.

17-mei

Hel van Brabant

2e et.   Eindhoven-Eindh.

P.Kornafel

Straelen D.

Maastrappers/Eindh.

 

Hel van Brabant

Eindklassement

P.Kornafel

Straelen D.

Maastrappers/Eindh.

 

Hel van Brabant

Ploegenklassement

Maastrappers-Eindh.

Horn-Eindhoven

Maastrappers/Eindh.

20-mei

DEURNE Zeilberg

 

M.van Grinsven

Deurne

Dommelstreek

21-mei

BAARLO

Baan

D.Bongers

Baarlo

 

24-mei

BEEGDEN

NWB Kampioenschap

R.Scheepers

Herten

 

 

 

Kampioen

P.Kornafel  

Straelen D.

Maastrappers

27-mei

DE RIPS

 

B.Megens

Oss

 

28-mei

BAARLO

Baan

P.Claessens

Meijel

 

3-jun

LIESSEL

 

E.Raats

Helmond

Team Raats

4-jun

BAARLO

Baan

S.Klerken

Panningen

 

7-jun

HELENAVEEN

 Helenaveen   S-Klass.

W.Gottfried

Hinsbeck D.

 

 7-jun

HELENAVEEN

Ploegenklassement

Maastrappers-Eindh.

Horn-Eindh.

Maastrappers/Eindh.

10-jun

NEERKANT

 

E.Raats

Helmond

Team Raats

11-jun

BAARLO

Baan

E.Arts

Overloon

 

14-jun

Rog-Tour Weert

1e etappe tijdrit

J.de Vries

St.Geertruid

W.Cl.Bergklimmers

14-jun

Rog-Tour Weert

2e etappe

A.Moonen

Nijmegen

Nieuwenhof

 

Rog-Tour Weert

Eindklassement

J.de Vries

St.Geertruid

Bergklimmers

 

Rog-Tour Weert

Ploegenklassement

Nering Bögel

Weert

Nering Bögel

17-jun

ZEELAND

 

E.Raats

Helmond

Team Raats

18-jun

BAARLO

Baan

A.Gottfried

Nettetal Dld.

 

24-jun

MIERLO

 

E.Raats

Helmond

Team Raats

25-jun

BAARLO

Baan

A.Gottfried

Nettetal Dld.

 

1-jul

HANDEL

 

M.van Grinsven

Deurne

Dommelstreek

2-jul

BAARLO

Baan

S.Klerken

Panningen

 

3-jul

ARCEN

Hertog ronde

E.Raats

Helmond

Team Raats

8-jul

BOEKEL

 

R.van de Borgh

Waalre

 

9-jul

BAARLO

Baan

E.Arts

Overloon

 

12-jul

SOMEREN-PEER

Klassieker

R.Steuten

Hunsel

Bergklimmers

 

SOMEREN-PEER

Ploegenklassement

Weijers-Hakon

Haarlem

Weijers-Hakon

15-jul

MILHEEZE

 

M.van Grinsven

Deurne

Dommelstreek

16-jul

BAARLO

Baan

J.Knops

 

 

23-jul

BAARLO

Baan

S.Klerken

Panningen

 

30-jul

BAARLO

Baan

A.Gottfried

Nettetal Dld.

 

1-aug

NIJEVEEN

NK Tijdrit

J.de Vries

St.Geertruid

Bergklimmers

2-aug

AARTSELAAR B.

W.K.  ICF 

F.Pasquino

Amsterdam

Restore

6-aug

BAARLO

Baan

M.van Grinsven

Deurne

Dommelstreek

9-aug

ACHTMAAL

WFN Kampioenschap

S.Lotz

Stein

 

11-aug

MERUM

 

M.van Grinsven

Deurne

Dommelstreek

13-aug

BAARLO

Baan

B.Rayer

Blerick

 

20-aug

BAARLO

Baan

E.Hegger

Venlo

 

22-aug

STRAMPROY

 

M.van Grinsven

Deurne

W.Cl.Dommelstreek

27-aug

BAARLO

Baan

E.Arts

Overloon

 

29-aug

VENLO

 

R.Steuten

Hunsel

W.Cl.Bergklimmers

30-aug

PANNINGEN

 

P.Kornafel

Straelen D.

Maastrappers

3-sep

BAARLO

Baan

A.Gottfried

Nettetal Dld.

 

6-sep

SOMEREN HEIDE

Omloop  Heidehof

B.Megens

Oss

 

 

SOMEREN HEIDE

Ploegenklassement

Weijers-Hakon

Haarlem

Weijers-Hakon

10-sep

BAARLO

Baan

M.Teunissen

Ysselsteyn

 

12-sep

NEER

 

M.van Grinsven

Deurne

Dommelstreek

17-sep

BAARLO

Baan

A.Gottfried

Nettetal Dld.

 

20-sep

SOMEREN-EIND

Tweelandenkoers Klass

R.Koppers

Den Haag

Restore

 

 

Ploegenklassement

 Restore

 

Restore

27-sep

ARCEN

Koppeltijdrit

Scheepers/.de Vries

Herten/St.Geertruid

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

 

WVAN Klassement

Edwin Raats

Helmond

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

Jan Beckerstrofee

Super Prestige 

 

 

1

Piotr Kornafel

Straelen

 1 Roy Steuten

Hunsel

 

2

Igor Ovdienko

Essen  Dld.

 2 Pjotr Kornafel

Straelen Dld.

 

3

Antoine Moonen

Cuijk

 3 Robert van Erp

Oss

 

4

MauriceEngbersen

Nederweert

 4 Marc v. Grinsven

Deurne

 

5

Emiel Vos

Berghem

 5 Dennis Szekely

Maaseik B.

 

6

Marcel v.d. Veen

Venlo

 6 Jefte de Bruin

Nijmegen


7



 7 Patrick Wingens

Oss

 

8

Patrick Houthooft

Helmond

 8 Brian Megens

Oss 

 

9

Erik van Stratum

Wageningen

 9 Stefan Slager

Leerdam

 

10

Steijn v. d. Boom

Geldrop

10 Igor Ovdienko 

Essen Dld.

 

11

Bram v. d. Leij

Meerkerk

 

 

 

12

Philip Gante

Landgraaf

 

 

 

13

Guus Mol

Horst

 

 

 

14

Nico Hofmans

Leunen

 

 

 

15

Niels Hendrikx

Heerlen

 

 

 

16

Stephan v.Hoof

Mierlo

 

 

 

17

Bert Klijs

Waalre

 

 

 

18

Derek Hogeweg

Nuenen

 

 

 

19

Gijs Jongeling

Best

 

 

 

20

Roy Kersten

Nijmegen

 

 

 

21

Twan Klijs

Veldhoven

 

 

 

22

Martijn Mooi

Hattem

 

 

 

23

Maarten Ossel

Eindhoven

 

 

 

24

Raymond Peters

Venlo

 

 

 

25

Roy Rutten

Neer

 

 

 

26

Frank Sheldon

Den Haag

 

 

 

27

Daan Adelaars

Heeze

 

 

 

               Wereldtitel voor Flavio Pasquino                                                    foto;Harrie van Son