Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 2010

 

28-mrt

WEERT ijzeren   man

Semi Klassieker

M.van Grinsven

Deurne

Team Fixion

28-mrt

WEERT ijzeren man

Junioren

Lasse Norman

Denemarken

x

28-mrt

WEERT ijzeren man

Nieuwelingen

Nicklas Boje

Denemarken

x

1-apr

BAARLO

Baan

M.Teunissen

Ysselsteyn

 

7-apr

DEURNE Walsberg

 

R.Daling

Veghel

W.Ver.Schijndel

8-apr

BAARLO

Baan

E.Hegger

Venlo

 

11-apr

SOMEREN- HEIDE

St.Jozef   Semi-Klassieker

P.van de Heuvel

Bakel

Team Fixion

11-apr

SOMEREN- HEIDE

Ploegenklassement

Westland

Naaldwijk

Westland

14-apr

DE MORTEL

 

M.van Grinsven

Deurne

Team Fixion

16-apr

BAARLO

Baan

E.Arts

Overloon

 

17-apr

Omloop der Peel    

1e et. Someren-Someren

M.van Grinsven

Deurne

Team Fixion

18-apr

Omloop der Peel

2e et. Someren-Someren

R.Daling

Uden

W.Ver.Schijndel

18-apr

Omloop der Peel

Eindklassement

R.Daling

Uden

W.Ver.Schijndel

18-apr

Omloop der Peel

Ploegenklassement

W.V.Schijndel

Schijndel

W.Ver.Schijndel

21-apr

BAKEL

 

M.van Grinsven

Deurne

Team Fixion

22-apr

BAARLO

Baan

E.Hegger

Venlo

 

28-apr

GEMERT

 

N.Riddy

Veghel

 

29-apr

BAARLO

Baan

E.Hegger

Venlo

 

2-mei

LIESSEL

Ronde v. Brabant   Klass.

M.van Grinsven

Deurne

Team Fixion

2-mei

LIESSEL

Ploegenklassement

Limburg Express

Horst

Limburg Express

5-mei

VLIERDEN

 

D.Adelaars

Heeze

 

6-mei

BAARLO

Baan

R.Nilissen

Baarlo

 

9-mei

LEEUWEN

 

F.Castelijns

Gemert

 

12-mei

BAARLO

 

P.van de Heuvel

Bakel

 

13-mei

BAARLO

Baan

E.Hegger

Venlo

 

15-mei

Hel van Brabant

1e etappe   Eindhoven-Eind.

D.Szekely

Neeroeteren B.

Maastrappers

16-mei

Hel van Brabant

2e etappe   Eindhoven-Eind.

R.Houwers

Delft

WTOS Delft

16-mei

Hel van Brabant

Eindklassement

R.Houwers

Delft

WTOS Delft

16-mei

Hel van Brabant

Ploegenklassement

de Maastrappers

Horn

Maastrappers

19-mei

DEURNE Zeilberg

 

Y.van de Horik

Deurne

 

20-mei

BAARLO

Baan

S.Klerken

Panningen

 

26-mei

MILHEEZE

 

M.van Grinsven

Deurne

Team Fixion

27-mei

BAARLO

Baan

M.Granzow

Baarlo

 

30-mei

BEEGDEN

NWB Kampioenschap

D.Janssen

Bladel

 

30-mei

BEEGDEN

Kampioen

P.Kornafel

Straelen D.

 

2-jun

LIESSEL

 

J.Aelmans

Cuyk

 

3-jun

BAARLO

Baan

E.Arts

Overloon

 

6-jun

HELENAVEEN

Helenaveen   Semi-Klass.

N.Hamers

Stramproy

Nering Bögel

6-jun

HELENAVEEN

Ploegenklassement

Bergklimmers

Stein

Bergklimmers

9-jun

NEERKANT

 

D.Szekely

Neeroeteren B

 

12-jun

Rog-Tour Weert

1e etappe   tijdrit  4,9 km

D.de Kok

Steenbergen

Princenhage

12-jun

Rog-Tour Weert

2e etappe criterium

S.Joosten

Maastricht

 

13-jun

Rog-Tour Weert

3e etappe

W.Gottfried

Hinsbeck D.

 

13-jun

Rog-Tour Weert

Eindklassement

D.de Kok

Steenbergen

W.V.Princenhage

13-jun

Rog-Tour Weert

Ploegenklassement

Princenhage

Breda

Princenhage

13-jun

WEERT

Junioren

Mike Teunissen

Ysselsteyn

 

13-jun

WEERT

Nieuwelingen

Robin van Diessen

Valkenswaard

 

16-jun

ZEELAND

 

J.Aelmans

Cuyk

 

17-jun

BAARLO

Baan

E.Arts

Overloon

 

23-jun

MIERLO

 

A.Moonen

Cuyk

 

24-jun

BAARLO

Baan

E.Hegger

Venlo

 

30-jun

HANDEL

 

M.van Grinsven

Deurne

Team Fixion

1-jul

BAARLO

Baan

W.Gottfried

Hinsbeck D.

 

7-jul

BOEKEL

 

P.van de Heuvel

Bakel

 

8-jul

BAARLO

Baan

S.van Dijk

Haps

 

11-jul

SOMEREN-PEER

Klassieker

J.Schuit

Oost Soubug

Princenhage

11-jul

SOMEREN-PEER

Ploegenklassement

 Princenhage

Breda

Princenhage

14-jul

DE RIPS

Afgelast   noodweer

x

x

x

15-jul

BAARLO

Baan

A.Bakker

Baarlo

 

21-jul

MILHEEZE

 

M.van Grinsven

Deurne

Team Fixion

22-jul

BAARLO

Baan

J.van de Weijer

Oploo

 

29-jul

BAARLO

Baan

M.Jansen

Duitsland

 

1-aug

SOUMAGNE B.

W.K    ICF 

S.Paridaens

België

 

5-aug

BAARLO

Baan

E.Hegger

Venlo

 

10-aug

MERUM

 

R.Steegs

Arnhem

 

10-aug

MERUM

Recreanten

Tom Marcelis

Echt

 

12-aug

BAARLO

Baan

B.Rayer

Blerick

 

19-aug

BAARLO

Baan

B.Peters

Heel

 

21-aug

STRAMPROY

 

P.Kornafel

Straelen D.

 

26-aug

BAARLO

Baan

Y.Janssen

Beringe

 

30-aug

PANNINGEN

 

S.Klerken

Panningen

 

30-aug

PANNINGEN

Junioren

Glen Hool

Merkelbeek

 

2-sep

BAARLO

Baan

I.Ovdienko

Essen Dld.

 

9-sep

BAARLO

Baan

P.Evers

Roermond

 

11-sep

NEER

Junioren

Glen Hool

Merkelbeek

 

11-sep

NEER

 

M.van Grinsven

Deurne

Team Fixion

12-sep

SOMEREN HEIDE

Heidehof   NK.WFN

J.van der Doelen

Nuland

 

16-sep

BAARLO

Baan

S. van Dijk

Haps

 

19-sep

SOMEREN-EIND

Tweelandenkoers   Klass.

D.Szekely

Neeroeteren B

 

19-sep

SOMEREN-EIND

Ploegenklassement

HST Yokohama B.

België

HST Yokohama

 

 


 

 

 

 

 

WVAN Klassement

Marc van Grinsven

Deurne

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

Jan Beckerstrofee

Super Prestige 

 

 

1

Piotr Kornafel

Straelen Dld.

 1  Dylan de Kok

Steenbergen

 

2

Patrick Houthooft

Helmond

 2  Dennis Szekely

Maaseik B.

 

3

Maurice Engbersen

Nederweert

 3  Niels Hamers 

Stramproy 

 

4

Daan Adelaars

Heeze

 4  Rik Houwers

Delft 

 

5

Johnny Kleingeld

Maasbree

 5  Marc v.Grinsven

Deurne

 

6

Ad Bakker

Baarlo

 6 Werner Altenwischer

Amsterdam

 

7

Martin van Hoof

Deurne

 7 Wladimir Gottfried 

Hinsbeck  Dld.

 

8

Guus Mol

Horst

 8 Roy Steuten

Hunsel 

 

9

Stephan van Hoof

Mierlo

 9 Joost Vermué

Utrecht

 

10

Nico Hofmans

Leunen

10 Patrick Wingens

Oss

 

11

Guus Opstals

Helden

 

 

 

12

Stefan van der Sanden

Veldhoven

 

 

 

13

Pascal van Haare

Grave

 

 

 

14

Francois van Rooy

Son

 

 

 

15

Roel van Schalen

Diepenbeek B.