Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 2011

 

5-mrt

BAARLO

Baancompetitie

I.Ovdienko

Essen Dld.

 

12-mrt

BAARLO

Baancompetitie

Stephan Lotz 

Stein

 

19-mrt

BAARLO

Baancompetitie

I.Ovdienko

Essen Dld.

STMA C.T.

26-mrt

BAARLO

Baancompetitie

Y.Janssen

Beringen Helden

 

27-mrt

WEERT ijzeren man

Semi Klassieker

I.Peeters

Weert

 

3-apr

SOMEREN- HEIDE

St.Jozef   Semi-Klass.

M.van Grinsven

Deurne

Team Fixion

3-apr

SOMEREN- HEIDE

Ploegenklassement

W.V.Eemland

Amersfoort

W.V.Eemland

7-apr

DEURNE Walsberg

WVAN

M.van Grinsven

Deurne

Team Fixion

7-apr

BAARLO

Baancompetitie

N.Nijssen

Baarlo

 

14-apr

BAARLO

Baancompetitie

P.Boonen

Reuver

 

14-apr

DE MORTEL

WVAN

D.Adelaars

Heeze

 

17-apr

Omloop der Peel    

1e et. Someren-Someren

M.van Grinsven

Deurne

Team Fixion

18-apr

Omloop der Peel

2e et. Someren-Someren

J.Koop

Den Hoorn

WTOS Delft

18-apr

Omloop der Peel

Eindklassement

M.van Grinsven

Deurne

Team Fixion

18-apr

Omloop der Peel

Ploegenklassement

Ploeg WTOS Delft

Delft

WTOS Delft

21-apr

BAKEL

WVAN

M.van Grinsven

Deurne

Team Fixion

21-apr

BAARLO

Baancompetitie

B.Rayer

Blerick

 

27-apr

GEMERT

WVAN

D.Adelaars

Heeze

 

28-apr

BAARLO

Baancompetitie

D.Bongers

Baarlo

 

1-mei

LIESSEL

Ronde v.Brabant   Klass.

A.van Hoeijen

Amersfoort

W.V.Eemland

 

LIESSEL

Ploegenklassement

W.V.Eemland

Amersfoort

W.V.Eemland

3-mei

ARCEN

Tijdrit

M.Seefat

 

 

4-mei

VLIERDEN

WVAN

P.Lijten

Helmond

 

5-mei

BAARLO

Baancompetitie

D.Bongers

Baarlo

 

8-mei

LEEUWEN

WVAN

R.Scheepers

Merum

 

11-mei

BAARLO

WVAN

D.Bongers

Baarlo

 

12-mei

BAARLO

Baancompetitie

I.Ovdienko

Essen Dld.

STMA  C.T.

14-mei

Hel van Brabant

1e etappe   Eindhoven-Eindh.

P.Kornafel

Straelen D.

Maastrappers

15-mei

Hel van Brabant

2e etappe   Eindhoven-Eindh.

J.Koop

Den Hoorn

WTOS Delft

15-mei

Hel van Brabant

Eindklassement

P.Kornafel

Straelen D.

Maastrappers

15-mei

Hel van Brabant

Ploegenklassement

Ploeg HVS

 

HVS  C.T.

18-mei

DEURNE Zeilberg

WVAN

M.van Grinsven

Deurne

Team Fixion

19-mei

BAARLO

Baancompetitie

B.Rayer

Blerick

 

25-mei

MILHEEZE

WVAN

L.de Beer

Bladel

 

26-mei

BAARLO

Baancompetitie

B.Rayer

Blerick

 

29-mei

PANNINGEN

 

W.Berns

Cuijk

 

29-mei

PANNINGEN

Recreanten

H.van de Munckhof 

Hegelsom

 

1-jun

LIESSEL

WVAN

M.van Grinsven

Deurne

Team Fixion

2-jun

BAARLO

Baancompetitie

P.Kornafel

Straelen D.

 

5-jun

HELENAVEEN

Helenaveen  Semi-Kl.

R.Arts 

Bergharen

HVS  C.T.

5-jun

HELENAVEEN

Ploegenklassement

Tandje Hoger

Groningen

Tandje Hoger

8-jun

NEERKANT

WVAN

M.van Grinsven

Deurne

Team Fixion

9-jun

BAARLO

Baancompetitie

P.Evers

Roermond

 

15-jun

ZEELAND

WVAN

M.van Grinsven

Deurne

Team Fixion

15-jun

BAARLO

Streetrace

D. Ebert

Nieuwendijk

 

16-jun

BAARLO

Baancompetitie

AFGELAST

x

x

19-jun

Rog-Tour Weert

Semi-Klassieker

P.Kornafel

Straelen D.

Maastrappers

19-jun

Rog-Tour Weert

Ploegenklassement

Maastrappers

Horn

Maastrappers

19-jun

IJzeren man Weert

Criterium Junioren

Waine Stijns

Bunde

 

21-jun

MONTFORT

 

D.Bongers

Baarlo

 

22-jun

MIERLO

WVAN

M.van Grinsven

Deurne

Team Fixion

23-jun

BAARLO

Baancompetitie

E.Bakker

Neerkant

 

26-jun

NIEUW BERGEN

Maasduinen Semi-Klass.

I.Ovdienko

Essen D.

Maastrappers

29-jun

HANDEL

WVAN

P.van de Heuvel 

Bakel

 

30-jun

BAARLO

Baancompetitie

M.Granzow

Baarlo

 

6-jul

BOEKEL

WVAN

J.van de Doelen

Nuland

 

7-jul

BAARLO

Baancompetitie

I.Ovdienko

Essen Dld.

STMA C.T.

10-jul

SOMEREN-PEER

Klassieker

M.van Grinsven

Deurne

Team Fixion

 

SOMEREN-PEER

Ploegenklassement

Ploeg Fixion

Eindhoven

Team Fixion

13-jul

DE RIPS

WVAN

M.van Grinsven

Deurne

Team Fixion

14-jul

BAARLO

Baancompetitie

AFGELAST

x

x

17-jul

BEEGDEN

NWB Kampioenschap

M. Engbersen

Nederweert

 

20-jul

MILHEEZE

WVAN

M.van Grinsven

Deurne

Team Fixion

21-jul

BAARLO

Baancompetitie

A.Bakker

Baarlo

 

28-jul

BAARLO

Baancompetitie

A.Gottfried

Schermbeck Dld.

 

4-aug

BAARLO

Baancompetitie

A.Gottfried

Schermbeck Dld.

 

7-aug

HOOFDPLAAT

ICF   Wereldkampioenschap

S.Paridaens

België

 

11-aug

BAARLO

Baancompetitie

S.Klerken

Panningen

 

13-aug

STRAMPROY

 

B.Dick

Bergheim  Dld.

 

14-aug

ACHTMAAL

WFN Ned. Kampioenschap

M.Wesseling

Halsteren

 

16-aug

MERUM

 

R.Beckers

Viersen Dld

 

20-aug

MELDERLO

Streetrace

L. Doornbosch

Berlicum

 

4-sep

SOMEREN HEIDE

Omloop v.d   Heidehof 

I.Ovdienko

Essen Dld.

STMA  C.T.


SOMEREN-HEIDE

Ploegenklassement

STMA Cycling.

 

STMA C.T..

18-sep

SOMEREN-EIND

Tweelandenkoers   Klassieker

M.van Grinsven

Deurne

Team Fixion

18-sep

SOMEREN-EIND

Ploegenklassement

HST  Yokohama 

België

HST Yokohama

18-sep

ARCEN

Koppeltijdrit

R.Peeters/K.Wulterkens

Herten/ Cuijk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WVAN Klassement

Marc van Grinsven

Deurne

Team Fixion

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

Jan Beckerstrofee

Super Prestige

 

 

1

Pjotr Kornafel

Straelen, Dld

1 Jacques Schuit

Oost Souburg

 

2

Maurice Engbersen

Nederweert

 

 

 

3

Marcel v. d. Veen

Venlo

 

 

 

4

Niels Hamers

Stramproy

 

 

 

5

Daan Adelaars

Heeze

 

 

 

6

Rob Nillesen

Baarlo

 

 

 

7

Berry Hoedemakers

Veghel

 

 

 

8

Ad Bakker

Baarlo

 

 

 

9

Frank Nak

Eindhoven

 

 

 

10

Roy Sentjens

Weert

 

 

 

11

Geoffrey v.d.Maat

Eindhoven

 

 

 

12

Martin van Hoof

Deurne

 

 

 

13

Jaap van Kampen

Roermond

 

 

 

14

Pascal van Haare

Grave

 

 

 

                   Daan Bongers vertelt Ger Hermans hoe hij in Montfort wint