Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 2013

 

2-mrt

BAARLO

Baancompetitie

I.Ovdienko

Essen Dld.

 

16-mrt

BAARLO

Baancompetitie

MikeTeunissen 

Ysselsteyn

 

21-mrt

BAARLO

Baancompetitie

J.Hendriks

Boxmeer

 

24-mrt

WEERT ijzeren man

Semi Klassieker

I.Ovdienko

Essen Dld.

 

28-mrt

BAARLO

Baancompetitie

R.Scheepers

Herten

 

3-apr

DEURNE Walsberg

WVAN

P.van de Heuvel

Bakel

 

4-apr

BAARLO

Baancompetitie

K.Wulterkens

Cuijk

 

7-apr

SOMEREN- HEIDE

St.Jozef   Semi-Klassieker

C.Bakker

Dirksland

PRC Delta

7-apr

SOMEREN-HEIDE

Ploegenklassement

PRC Delta

Rijssen

PRC Delta

9-apr

BAARLO

Baancompetitie

P.Erren

Velden

 

10-apr

DE MORTEL

WVAN

D.van Galen

Berghem

 

11-apr

BAARLO

Baancompetitie

A.Gottfried

Nettetal Dld.

 

16-apr

BAARLO

Baancompetitie

F.van Katwijk

Overloon

 

17-apr

BAKEL

WVAN

I.Ovdienko

Essen Dld.

 

18-apr

BAARLO

Baancompetitie

S.Klerken

Baarlo

 

20-apr

Omloop der Peel    

1e et.Someren-Someren

R.Engelen

Tessenderlo B.

 

21-apr

Omloop der Peel

2e et.Someren-Someren

S.Borsboom

Hellevoetsluis

 

21-apr

Omloop der Peel

Eindklassement

P.Kornafel

Straelen Dld.

 

21-apr

Omloop der Peel

Ploegenklassement

HST Yokohama 1 

België

Yokohama 

24-apr

GEMERT

WVAN

P.van de Heuvel

Bakel

 

25-apr

BAARLO

Baancompetitie

P.Kornafel

Straelen Dld.

 

1-mei

VLIERDEN

WVAN

P.van de Heuvel

Bakel

 

2-mei

BAARLO

Baancompetitie

K.Wulterkens

Cuijk

 

5-mei

LIESSEL

Ronde v. Brabant   Klass.

R.Bertelink

Bennekom

 

5-mei

LIESSEL

Ploegenklassement

Cycloteam Com.

Voorburg

Cycloteam.com

8-mei

BAARLO

WVAN

S.Joosten

Maastricht

 

9-mei

BAARLO

Baancompetitie

I.Ovdienko

Essen Dld.

 

15-mei

DEURNE Zeilberg

WVAN

M.van Grinsven

Deurne

C.T.  HVS

16-mei

BAARLO

Baancompetitie

T.Vleeshouwers

Heel

 

22-mei

MILHEEZE Hoeven

WVAN 

M.van Grinsven

Deurne

 

23-mei

BAARLO

Baancompetitie

A.Gottfried

Nettetal Dld.

 

25-mei

Hel van Brabant

1e et.Eindhoven-Eindhoven

J.van 't Klooster

Lewedorp

 

26-mei

Hel van Brabant

2e et. Eindhoven-Eindhoven

P.Kornafel

Straelen Dld.

 

26-mei

Hel van Brabant

Eindklassement

P.Kornafel

Straelen Dld.

 

26-mei

Hel van Brabant

Ploegenklassement

Cyclingteam HVS 1

 

C.T.   HVS 

28-mei

MONTFORT

 

R.Jetten

Einighausen

 

28-mei

MONTFORT

Recreanten

D. van Pey

Born

 

28-mei

BAARLO

Baan

G.Katulski

Duitsland

 

29-mei

LIESSEL

WVAN 

M.van Grinsven

Deurne

C.T.  HVS

30-mei

BAARLO

Baancompetitie

K.Wulterkens

Cuijk

 

5-jun

NEERKANT

WVAN 

P. van de Heuvel

Bakel

 

6-jun

BAARLO

Baancompetitie

A.Gottfried

Nettetal Dld.

 

12-jun

ZEELAND

WVAN 

F.Castelijns

Gemert

 

19-jun

MIERLO

WVAN

N.Riddy

Veghel

 

19-jun

BAARLO

Streetrace

L.Doornbos

Berlicum

 

19-jun

BAARLO

Streetrace Recreanten

H.Peeters

Blerick

 

26-jun

HANDEL

WVAN 

P.van de Heuvel

Bakel

 

27-jun

BAARLO

Baancompetitie

B.Gisberts

Reuver

 

3-jul

BOEKEL

WVAN 

F.Castelijns

Gemert

 

4-jul

BAARLO

Baancompetitie

A.Gottfried

Nettetal Dld.

 

10-jul

DE RIPS

WVAN

P.van de Heuvel

Bakel

 

11-jul

BAARLO

Baancompetitie

G.Krekelberg

Linne

 

13-jul

BAARLO

Baancompetitie

A.Gottfried

Nettetal Dld.

 

14-jul

SOMEREN-PEER

Klassieker

M.van Grinsven

Deurne

C.T.  HVS

14-jul

SOMEREN-PEER

Ploegenklassement

HST Yokohama 1 

België

Yokohama 

17-jul

MILHEEZE Centrum

WVAN

J.van Rullen

Schijndel

 

17-jul

SOMEREN

Eindklassement WVAN

P.van de Heuvel

Bakel

 

20-jul

BAARLO

Baancompetitie

A.Gottfried

Nettetal Dld.

 

24-jul

BAARLO

Baancompetitie

R.Duchateau

Groesbeek

 

25-jul

BAARLO

Baancompetitie

I.Ovdienko

Essen Dld.

 

30-jul

BAARLO

Baancompetitie

M.Granzow

Baarlo

 

3-aug

STRAMPROY

 

A.Moonen

Cuijk

 

4-aug

LEDEGEM België

ICF   W.K.

K.Gryson

België

 

8-aug

BAARLO

Baancompetitie

B.Gisbertz

Reuver

 

13-aug

MERUM

 

T.Rieff

Berg en Terblijt

 

13-aug

MERUM

Recreanten

D.van Pey

Born

 

15-aug

BAARLO

Baancompetitie

B.Gisbertz

Reuver

 

17-aug

MELDERSLO

Streetrace

J.van Eck

Leuth

 

17-aug

MELDERSLO

Streetrace   Recr. 35/50 jr.

H.Peeters

Blerick

 

17-aug

MELDERSLO

Streetrace Recr.16/34 jr.

R.Meeuwessen

Goirle

 

18-aug

BEEGDEN

WFN Ned. Kampioenschap

J.van den Blink

s Gravenzande

 

22-aug

BAARLO

Baancompetitie

D.Bongers 

Baarlo

 

25-aug

PANNINGEN

 

T.Rieff

Berg en Terblijt

 

25-aug

PANNINGEN

Recreanten

D.Koch

Neerpelt B.

 

25-aug

SANKT JOHANN Oost.

Weltcup  36/40jr

I.Ovdienko

Essen Dld.

 

27-aug

BAARLO

Baancompetitie

P.Evers

Roermond

 

1-sep

SOMEREN HEIDE

Heidehof  Semi Klass.

M.van Grinsven

Deurne

C.T.  HVS

1-sep

SOMEREN- HEIDE

Ploegenklassement

Cyclingteam HVS 

 

C.T.  HVS

5-sep

BAARLO

Baancompetitie

K.Wulterkens

Cuijk

 

5-sep

BAARLO

Baancompetitie   Eindstand

K.Wulterkens

Cuijk

 

15-sep

SOMEREN-EIND

Tweelandenkoers   Klass.

K.Hekman

Norg

 

15-sep

SOMEREN-EIND

Ploegenklassement

R.W.V. de Spartaan

Rijswijk

 de Spartaan

15-sep

ARCEN

Koppeltijdrit    25 km.

R.Scheepers/P.Evers

Herten/ Roermond

 

15-sep

ARCEN

Koppeltijdrit  Mixed 25 km.

M.Blom/M.Gersen

Tiel/Beuningen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampioen  2013

Piotr Kornafel

Straelen Dld.

 

De mannen uit Lottum staan er weer keurig op