Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 2015

 

1-jan

GELEEN  BAAN

Coupe D'Hiver

T.Cuppens

Landgraaf

 

11-jan

GELEEN  BAAN

Coupe D'Hiver

M. van de Merode

Stein

 

18-jan

GELEEN  BAAN

Coupe D'Hiver

C.Verwijlen

Sittard

 

8-feb

GELEEN  BAAN

Coupe D'Hiver

F.Jöris

Munstergeleen

 

15-feb

GELEEN  BAAN

Coupe D'Hiver

R.Scheepers

Herten

 

22-feb

GELEEN  BAAN

Coupe D'Hiver

A.van Engeland

Susteren

 

1-mrt

GELEEN  BAAN

Coupe D'Hiver

M.Janssen

Maastricht

 

1-mrt

VENLO  BAAN

 

H.Schut

Zeeland

 

7-mrt

VENLO  BAAN

 

P.Erren

Velden

 

8-mrt

GELEEN  BAAN

Coupe D'Hiver

M.Janssen

Maastricht

 

8-mrt

GELEEN  BAAN

Eindklassement

M.Janssen

Maastricht

 

14-mrt

VENLO  BAAN

 

B.Rayer

Baarlo

 

21-mrt

VENLO  BAAN

 

E.van de Werff

Kessel

 

22-mrt

GELEEN  BAAN

 

B.van Dam

Roermond

 

29-mrt

SOMEREN-HEIDE

St.Jozef   Semi-Klass.

H.Dilling

Nijmegen

 

29-mrt

SOMEREN-HEIDE

Ploegenklassement

STMA cyclingsteam

Amersfoort

STMA  C.T.

1-apr

DEURNE

WVAN

M.van Grinsven

Deurne

 

2-apr

GELEEN  BAAN

Huub Vinken challenge

M.Vader

Sittard

 

7-apr

GELEEN  BAAN

Velo Cup

R.Lemmens

Groot Genhout

 

8-apr

De MORTEL

WVAN

E.de Decker

Goesnes B.

 

9-apr

VENLO  BAAN

 

P.Evers

Roermond

 

9-apr

GELEEN  BAAN

Glana Cup

L.van Helden

Vlodrop

 

14-apr

GELEEN  BAAN

Velo Cup

F.Jöris

Munstergeleen

 

15-apr

BAKEL

WVAN

M.van Grinsven

Deurne

 

16-apr

VENLO  BAAN

 

R.Scheepers

Herten

 

18-apr

Omloop der Peel

1e etappe

T.de Vrede

Berkel en Rodenrijs

 de Spartaan

19-apr

Omloop der Peel

2e etappe

V.ter Schure

Soest

STMA  C.T.

19-apr

Omloop der Peel

Eindklassement

T.de Vrede

Berkel en Rodenrijs

 de Spartaan

19-apr

Omloop der Peel

Ploegenklassement

de Kempen

Valkenswaard

de Kempen

21-apr

GELEEN  BAAN

 

R.Lemmens

Groot Genhout

 

22-apr

GEMERT

WVAN

E.de Decker

Goesnes B.

 

23-apr

GELEEN  BAAN

Glana Cup  rit 3

T.Rieff

Maastricht

 

23-apr

VENLO  BAAN

 

P.Kornafel

Straelen Dld.

 

28-apr

GELEEN  BAAN

 

M.van de Wall

Geleen

 

29-apr

VLIERDEN

WVAN

R.Linsen

Waalre

 

30-apr

VENLO  BAAN

 

R.van Heugten

Mierlo

 

30-apr

GELEEN  BAAN

Glana Cup  rit 4

M.Steins

Linne

 

3-mei

LIESSEL-LIESSEL

Ronde van Brabant  klass.

H.Kievit

Leek

Zaes C.T.

3-mei

LIESSEL-LIESSEL

Ploegenklassement

Zaes cyclingteam 

Norg

Zaes C.T.

5-mei

GELEEN  BAAN

Velo Cup

J.Erkens

Brunssum

 

6-mei

HEUSDEN

WVAN

T.Vugts

Moergestel

 

7-mei

VENLO  BAAN

 

S.Muyres

Nunhem

 

7-mei

GELEEN  BAAN

Glana Cup

D.Drent

Spaubeek

 

12-mei

GELEEN  BAAN

Velo Cup

M.Kleijnen

Valkenburg

 

13-mei

MILHEEZE Hoeven

WVAN

E.de Decker

Goesnes B.

 

14-mei

GELEEN  BAAN

Blastoff koers  Velo Cup

R.Scheepers

Herten

 

14-mei

VENLO  BAAN

 

P.Evers

Roermond

 

19-mei

GELEEN  BAAN

Velo Cup

K.Raaijmakers

Maastricht

 

20-mei

DEURNE Zeilberg

WVAN

R. Steuten 

Ell

 

21-mei

VENLO  BAAN

 

F.Driessen 

Nieuw Bergen

 

21-mei

GELEEN  BAAN

Glana Cup

L.van Helden

Vlodrop

 

23-mei

VELDHOVEN

 

D.van Alphen

Gennep

 

26-mei

GELEEN  BAAN

Velo Cup  rit 9

J.Erkens

Brunssum

 

27-mei

LIESSEL

WVAN

M.Granzow

Baarlo

 

28-mei

VENLO  BAAN

 

P.Evers

Roermond

 

28-mei

GELEEN  BAAN

Glana Cup   rit 9

B.Linnarts

Stein

 

2-jun

MONTFORT

 

P.Kornafel

Straelen Dld.

 

2-jun

MONTFORT

Recreanten

L.Ohlenforst

Pey Echt

 

2-jun

GELEEN  BAAN

Velo Cup  rit 10

J.Dohmen

Munstergeleen

 

3-jun

NEERKANT

WVAN

E.de Decker

Goesnes B.

 

4-jun

VENLO  BAAN

 

W.Poels

Blitterswijk

 

4-jun

GELEEN  BAAN

Glana Cup  rit 10

L.van Helden

Vlodrop

 

4-jun

GELEEN  BAAN

Uurrecordpoging

R.Scheepers

Herten

 

9-jun

GELEEN  BAAN

Velo Cup  rit 11

J.Erkens

Brunssum

 

10-jun

ASTEN  Vlosberg

WVAN

E. de Decker

Goesnes B.

 

11-jun

GELEEN  BAAN

Glana Cup  rit 11

M.Vader

Sittard

 

14-jun

BEEGDEN

N.K. WFN

M.Kuijvenhoven

s'Gravenzande

 

16-jun

GELEEN  BAAN

Velo Cup rit 12

T.Ottenheim

Klimmen

 

17-jun

HANDEL

WVAN

M.van Grinsven

Deurne

 

18-jun

GELEEN  BAAN

Glana Cup rit 12

T.Heemskerk

Sittard

 

18-jun

VENLO  BAAN

 

P.Erren

Velden

 

21-jun

SOMEREN HEIDE

Heidehof Semi-Klass.

M.van Grinsven

Deurne

 

21-jun

SOMEREN HEIDE

Ploegenklassement

TWC de Kempen

Valkenswaard

 de Kempen

23-jun

GELEEN  BAAN

Koppeltijdrit

R.Scheepers/M.Steins

Herten / Linne

 

24-jun

BAARLO

Streetrace

J.Doelen

Huissen

 

24-jun

BAARLO

Streetrace  Funklasse 15-39 jr.

E.Nellen

Maasbree

 

24-jun

ASTEN  Diesdonk

WVAN

E.de Decker

Goesnes B.

 

25-jun

VENLO  BAAN

 

K.Wulterkens

Cuijk

 

30-jun

GELEEN  BAAN

Velo Cup baanrit 13

P.Stitzinger

Maastricht

 

1-jul

BOEKEL

WVAN

G.Quaak

Eindhoven

 

1-jul

ARCEN

Tijdrit

R.Horians

 

 

2-jul

GELEEN    BAAN

Glana Cup  baanrit 13

R.Scheepers

Herten

 

2-jul

VENLO    BAAN

 

P.Erren

Velden

 

8-jul

DE RIPS

WVAN

M.van Grinsven

Deurne

 

9-jul

VENLO  BAAN

 

B.Janssen

Baarlo

 

9-jul

GELEEN  BAAN

Glana Cup baanrit 14

T.Oosthuizen

Johannesburg Z.A.

 

12-jul

SOMEREN-PEER V.V.

Klassieker

K.Gryson

Nevele B.

C.TVandeputte

12-jul

SOMEREN-PEER V.V.

Klassieker  Ploegenklass.

TWC de Kempen

Valkenswaard

de Kempen

14-jul

GELEEN  BAAN

Jan Nolten  trofee  1952

R.Jetten

Einighausen

 

14-jul

GELEEN  BAAN

Jan Nolten  trofee 1953

R.Jetten

Einighausen

 

15-jul

MILHEEZE Centrum

WVAN

P.van den Heuvel

Bakel

 

15-jul

SOMEREN

WVAN  punten klassem.

R.Linsen

Waalre

 

16-jul

VENLO  BAAN

 

K.Wulterkens

Cuijk

 

16-jul

GELEEN  BAAN

Glana Cup baanrit 15

R.Jetten

Einighausen

 

21-jul

GELEEN  BAAN

Velo Cup baanrit 14

J.Erkens

Brunssum

 

23-jul

GELEEN  BAAN

Glana Cup baanrit 16

F.de Langhe 

Maaseik B.

 

23-jul

VENLO  BAAN

 

S.Muyres

Nunhem

 

25-jul

NIJEVEEN

Tijdrit

 

 

 

26-jul

ROERMOND  Kapel

 

R.Steuten

Ell

 

28-jul

GELEEN  BAAN

Velo Cup baanrit 15

J.Engelen

Geleen

 

30-jul

VENLO  BAAN

 

P.Boonen

Reuver

 

2-aug

AARTSELAAR  B.

W.K.  ICF

D.Bruylandts

België

 

6-aug

VENLO  BAAN

 

B.Janssen

Baarlo

 

11-aug

MERUM

 

S.Joosten

Maastricht

 

11-aug

MERUM

Recreanten

K.Michiels

Vierlingsbeek

 

13-aug

VENLO  BAAN

 

M.Jähnke

Kamp Lintfort Dld.

 

15-aug

MELDERSLO 

Streetrace

J.Boelen

Drunen

 

15-aug

MELDERSLO 

Streetrace Funkl.15-39 j

J.Jacobs

Overloon

 

20-aug

VENLO  BAAN

 

R.Scheepers

Herten

 

22-aug

STRAMPROY

 

G.Beets 

Amsterdam

 

22-aug

STRAMPROY

Recreanten

M.Engbersen

Nederweert

 

3-sep

GELEEN  BAAN

Glana Cup baanrit 17

L.van Helden

Vlodrop

 

6-sep

TWEELANDENKOERS

Someren Eind-België

R.Bertelink

Bennekom

W.Ver.Ede

6-sep

TWEELANDENKOERS

Klassieker  Ploegenklass.

STMA  C.T.

Amersfoort

STMA  C.T.

3-sep

GELEEN BAAN

 

L.van Helden

Vlodrop

 

10-sep

GELEEN BAAN

Glana Cup  baanrit    17

B.Linnartz

Stein

 

17-sep

GELEEN BAAN

Glana Cup  baanrit    18

R.Jetten

Einighausen

 

 

 

 

 

 

 

Het peloton onderweg met Roy Steuten in tweede positie