Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1946

Puth Schinnen  22 juli

1 Frans Solberg Puth; 2 Frans Wollenburg Sittard; 3 A.Jellema Stein; 4 H.Bakker Puth; 5 M.Lacroix Stein; 6 Frits Ruyters Puth; 7 Lenaerts Stein; 8 Verschuren Schinnen; 9 Martens Meers; 10 Meeuwes Doelen Brunssum.
Heerlerheide  

25  augustus   Mijnwerkers Kampioenschap
 
Voorwedstrijd
1 J.van Wollenberg Sittard; 2 M.Lacroix Stein; 3 Frans Solberg Puth Schinnen; 4 J.Lambrichts Elsloo; 5 P.Rombouts Stein; 6 H.Franssen Ubachsberg.
 
Individueel  Kampioenschap
1 Meeuwes  Doelen Brunssum; 2 A.Schepers; 3 Janssen; 4 A.Jellema Stein; 5 Lenards ; 6 J.Ruijters Schinnen.
 
Ploegkoers   : 12 deelnemende ploegen
1 Staatsmijn Maurits
 
Hoensbroek   28 augustus
1 J.Ruyters  Schinnen; 2 NN.; 3 J.Deumens; 4 H.Bemelmans; 5 M.Ruyters; 6 Offermans; 7 T.Haagmans; 8 L.Kenis; 9 J.van der Linden; 10 F.van de Vuurst; 11 W.Moonen; 12 W.Lubben.
 
Puth Schinnen  3 september   SRC Kampioenschap
1 Joep Clignet Heerlen
 
Bleijerheide  6 september
1 A.Janssen Bleijerheide; 2 L.Paffen Kerkrade.
 
Groep 35-50 jr
1 A.Rademaekers Schaesberg
 
Groep 50+
1 W.Janssen Kerkrade
 
Tegelen  22 september  1e ronde  in Noord Limburg na de oorlog
1 Jan Augustus Belfeld; 
 
Nuth  6 oktober
1 J.Ruijters Schinnen.
 
Mijnwerkers  35-
1 J. Ruijters  Schinnen.
 
Mijnwerkers  35 +
1 J.Heijboer Hoensbroek
 
Schaesberg  6 oktober
 
Groep A
1 Guus Ramakers Schaesberg.
 
Groep B
1 B.Claessen  Stein.
 
Susteren  13 oktober
 
Groep A
J.Pepels Stein.
 
Groep B
1 A.Scheepers Stein.
 
Hoensbroek  25  oktober
1 Joep  Clignet Heerlen; 2 Krijgsman Den Haag; 3 J. Heyboer Hoensbroek; 4 Hary Kortis Heerlen; 5 Verschuren Hoensbroek; 6 Rensen Heerlerheide; 7 Vinders Kerkrade; 8 Ramakers Schaesberg; 9 Coumans Brunssum.
 
Gewone fietsen
Groep A.1 Claessen Stein.
 
Groep B.1 May Wolfhagen Brunssum.
 
Wijlre  1 november
1 J.Slangen Spekholzerheide; 2 M.Lacroix Stein.
 
Heerlen  10  november
1 A. Scheepers Stein; 2 Meeuwes Doelen Brunssum; 3 J.Willems Limbricht; 4 Hary Kortis Heerlen; 5 May Wolfhagen Brunssum.