Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1947

Thorn 4 mei
Groep 1
1 Jan Peters Thorn; 2 Claessen Stein; 3 Jo Lalieu Thorn; 4 Vinders Kerkrade; 5 Jo Bedaux Tegelen.
 
Groep 2
1 J.Geraeds Linne; 2 Jac Wetemans Baexem.
 
Venray  5 mei
1 J.Janssen Blerick; 
 
Puth Schinnen  18 mei
1 J.Heijboer Hoensbroek;
 
Gewone rijwielen 
1 A.Jellema Stein
 
Sportfietsen
1 May Wolfhagen Brunssum.
 
Egchel 22 juni
1 J. Hendrikx Panningen; 
 
Pey Echt 29 juni
1 Jeu Jöris Geleen; 2 J. Heijboer Hoensbroek; 3 A.Jellema Stein; 4 J.Rombouts Stein; 5 J.Frösch Geleen; 6 Joep Clignet Heerlen; 7 H. Schepers Stein; 8 Willems Limbricht; 9 NN; 10 J.van Meel Stein.
 
Kampioenschap van Echt
1 Martin Vaessen Echt; 2 Wijnen; 3 Jeurissen; 4 P.Golsteyn; 5 van Toor; 6 Wiel Meuwissen; 7 van Neer; 8 van Halbeek; 9 E. Meuwissen; 10 G. Golsteyn.
 
Tegelen  3 juli
1 Huub Vinken Tegelen; 
 
Venlo   Sloot  10 juli
1 Baer Goofers Blerick
 
Heerlerheide  13 juli   Mijnwerkers kampioenschap
1 Jeu Jöris Geleen; 2 H.Rombouts Stein; 3 W.Ploum Born; 4 F.Ruyters ;5 A.Scheepers Stein; 6 J.Heyboer Hoensbroek; 7 A.Willems; 8  M.Savelberg ; 9 Meeuwes Doelen Brunssum; 10 J.Verschuren.
 
Ploegenkampioenschap
1 Maurits; 2 Emma; 3 Wilhelmina; 4 Willem Sophia; 5 Oranje Nassau II; 6 Dominicale Mijn; 7 Oranje Nassau IV; 8 Hendrik; 9 Oranje Nassau III; 10 Oranje Nassau I.
 
Meijel 13 augustus
1 P.Kessels Meijel;
 
Venlo Vliegveld 13 tot 18 augustus   Zesdaagse

       Enorme belangstelling bij de Venlose zesdaagse

 
1e dag 
1 Theo Ghielen Helden;  rest onbekend
 
2e dag 
1 Frans Derks Blerick ; 2 Jan Kuntzelaers Tegelen; 3 M. van de Perre Venlo;
 
3e dag 
1 Frans Derks Blerick ; 2 Theo Ghielen Helden; 3 Albert Hinsen Roermond; 4 Frans van Gestel Venlo; 5 Nico Burhenne Venlo; 6 Jan Bosch Blerick; 7 H. Leenen Velden; 8 Cas Grijseels Tegelen; 9 H. Jacobs Helden; 10 Jo Bedaux Tegelen. 
 
4e dag
1 Theo Ghielen Helden; 2 Frans Derks Blerick; 3 Albert Hinsen Roermond; 4 Chris Hovens Blerick; 5 Jan Kuntzelaers Tegelen

5e dag 
1 Frans Derks Blerick; 2 Theo Ghielen Helden; 3 H. Leenen Velden; 4 Frans van Gestel Venlo; 5 Jo Bedaux Tegelen; 6 Jan Kuntzelaers Tegelen.
 
6e dag
1 Theo Ghielen Helden; 2 Ron de Kroon Utrecht; 3 Jan Kuntzelaers Tegelen; 4 Albert Hinsen Roermond; 5 D. Zuydgeest Venlo; 6 Chris Hovens Blerick; 7 Jo Bedaux Tegelen; 8 Nico Burhenne Venlo; 9 Dibbets Venlo; 10 Piet van Niekerken Blerick. 
 
Eindklassement
1 Theo Ghielen Helden; 2 Jan Kuntzelaers Tegelen; 3 Jo Bedaux Tegelen; 4 Chris Hovens Blerick 5 Albert Hinsen Roermond;

Destijds gingen er geruchten dat de bekende Amsterdamse amateur Noppie Koch gestart was onder de naam Ron de Kroon uit Utrecht.



Jan Kuntzelaers 16 jaar wint de  zesdaagse van Tegelen met         overmacht


 
Tegelen Heide 20 t/m 25 augustus Zesdaagse
 
1e dag 
1 Jan Kuntzelaers Tegelen 
 
2e dag 
1 Jan Kuntzelaers Tegelen 
 
3e dag 
1 Jan Kuntzelaers Tegelen 
 
4e dag
1; Jan Kuntzelaers Tegelen ; 2 Jo Bedaux Tegelen; 3 Jan Bos Blerick; 4 Chris Hovens Blerick; 5 Jan Driessen Tegelen; 6 Frans van Gestel Venlo; 7 K. van de Meer Nijmegen.
 
5e dag
1 Jan Kuntzelaers Tegelen; 2 Chris Hovens Blerick; 3 Jo Bedaux Tegelen; 4 Jan Bos Blerick; 5 H.Leenen Velden; 6 Jan Driessen Tegelen; 7 Frans van Gestel Venlo; 8 Cas Grijseels Tegelen; 9 Albert Hinsen Roermond.
 
6e dag
1 Jo Bedaux Tegelen 2 Chris Hovens Blerick; 3 Albert Hinsen Roermond; 4 Jan Kuntzelaers Tegelen; 5 Jan Driessen Tegelen; 6 Jan Bos Blerick; 7 Frans van Gestel Venlo; 8 Dibbets Venlo.
 
Eindklassement
1 Jan Kuntzelaers Tegelen;2 Chris Hovens Blerick; 3 Jo Bedaux Tegelen; 4 Jan Bosch Blerick; 5 Jan Driessen Tegelen; 6 Frans van Gestel Venlo; 7 Albert Hinsen Roermond; 8 Cas Grijseels Tegelen; 9 Dibbets Venlo; 10 H.Leenen Velden; 11 Rein Leenders Tegelen.
 
Kessel   28 augustus
1 Frans Derks Blerick; 2 Linsen Kessel; 3 Jacobs Helden; 4 Stemkens Kessel; 5 Flipse Kessel.
 
Blerick 31 augustus
1 Jan Kuntzelaers Tegelen; 2 Jan Heiligers Blerick; 3 Chris Hovens Blerick; 4 J. Welten Helden; 5 J. Hendrikx Helden.

 
Horst 31 augustus
1 J. Coppus Horst; 2 Jacobs Hegelsom; 3 Obers Sevenum; 4 Jac Wetemans Baexem; 5 J. Coppen Horst; 6 Mooren Horst; 7 Keijsers Horst.
 
Puth Schinnen  31 augustus  Kampioenschap  SRC