Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1948

Geulle  4 april

Obbicht  18 april
1 May Wolfhagen Brunssum; 2 Kurt Sichterman Heerlen; 3 Harie Kortis Heerlen; 4 A.Gelissen Beek; 5 Meeuwes Doelen Hoensbroek; 6 J. Holka Heerlen; 7 W.Claessens Stein; 8 L.Maas Geldrop; 9 H.Becker Heerlen; 10 J.Renkens Brunssum.

Simpelveld  25 april
1

Arcen  2 mei
1 J. Camps Maasbree; 2 NN.; 3 Sjef Coumans Venray.

Buchten  2 mei
1 W.Claessens Stein; 2 Kurt Sichterman Heerlen; 3 Joep Clignet Heerlen; 4 Harie Kortis Heerlen; 5 May Wolfhagen Brunssum; 6 J.Holka Heerlen; 7 L.Maas  Geldrop; 8 Moonen; 9 Schröder Heerlen; 10 Schoudrop.

Maarheeze  5 mei
1 J. Beckx Budel; 2

Meers  6 mei
1 May Wolfhagen Brunssum; 2 A.Jellema Stein; 3 Hein Gelissen Beek; 4 J.Holka Heerlen; 5 L. van de Kerkhof Schinveld; 6 W.Claessens  Stein; 7 Meeuwes Doelen Hoensbroek; 8 J.Jacobs Simpelveld; 9 Harie Kortis Heerlen; 10 Frans Ruyters Heerlerheide.
Alleen inwoners van Meers
1 P.Janssen; 2 L.op de Camp; 3 H. van Schoonbroek; 4 W.Timmer; 5 W.Ubachs

Ubachsberg  9 mei
1 May Wolfshagen Brunssum; 2 L.van de Kerkhof Schinveld; 3  Kurt Sichterman Heerlen; 4 M.Lacroix Stein; 5 Meeuwes Doelen Hoensbroek; 6 Hein Gelissen Beek; 7 J.Holka Heerlen; 8 A.Jellema Stein; 9 Harie Kortis Heerlen; 10 L.Maas Geldrop.

Oirlo  13 mei
1 ……; 2 Antoon van de Munckhof Venray; 3 Sjef Goumans Venray; 4 Thei  Janssen Tienray; 5 N.N. ; 6 Jan Swaghoven Venray; 7 N.N.; 8 Albert Bergmans Venray; 9 Frans Poels Venray; 12 Leo Janssen Venray.

Beek  17 mei
1 May Wolfhagen Brunssum; 2 L.van de Kerkhof Schinveld; 3 Kurt Sichterman Heerlen; 4 Joep Clignet Heerlen; 5 Meeuwes Doelen Hoensbroek; 6 Hein Gelissen Beek; 7 J.Holka Heerlerheide; 8 M.Lacroix Stein; 9 H.Rombouts Stein; 10 A.Quadvlieg Heerlen.

Bocholtz  25 mei

Sevenum  6 juni
1 J. van de Broek Sittard; 2 Sjef Coumans Venray; 3 NN.; 4 Jan Swaghoven Venray.

Heerlerheide  6 juni  Mijnwerkers Kampioenschap
Voorwedstrijd
1 May  Wolfhagen Brunssum; 2 Joep Clignet Heerlen; 3 Kurt Sichterman Heerlen; 4 A.Lacroix Stein; 5 van Heel Echt; 6 Harie Kortis Heerlen; 7 Piet Haan Mechelen; 8 J.Holka Heerlerheide; 9 A.Willems Merkelbeek.

Individueel  om de Dr.Groothoff-Beker
1 Meeuwes Doelen  Hoensbroek; 2 


Ploegkoers 
1 St.Mijn Emma; 2 Oranje Nassau I ; 3  Hendrik; 4 Maurits; 5 Wilhelmina; 6 Willem Sophie; 7 Oranje Nassau  II;8 Oranje Nassau III; 9 Laura; 10 Oranje Nassau IV; 11 De Dominicale.
De staatsmijn Oranje Nassau II (aanvankelijk winnaar )werd gedisqualificeerd om dat er twee renners hebben deelgenomen die niet tot het personeel van deze mijn behoorden.

Belfeld  9-10-11 juni  Driedaagse
1e dag
1 Huub Vinken Tegelen; 2


2e dag
1 Jo Bedaux Tegelen; 2 Huub Vinken Tegelen; 3 Jan Kuntzelaers Tegelen; 4 Jan Heiligers Blerick; 5 Sjef Goumans Venray; 6 Nico Hinsen Roermond.


Stand na 2 dagen
1 Jo Bedaux Tegelen; 2 Huub Vinken Tegelen; 3 Jan Kuntzelaers Tegelen; 4 Cas Grijseels Tegelen; 5 Loetje van den Akker Venlo; 6 Baer Goofers Blerick; 7 J. van de Wal Venlo; 8 Jan Heiligers Blerick; 9 Nico Hinsen Roermond; 10 Cor Sparidaans Venlo. 


3e dag
1 Huub Vinken Tegelen; 2


Eindklassement
1 Huub  Vinken Tegelen; rest onbekend

Heerlen  Vrank  13 juni
1

Meijel  13 juni  alleen renners van Meijel
1 Piet Kessels Meijel; 2 Jan Martens; Reijnders; 4 Nic Martens; 5 Philips; 6 Vissers; 7 Thijssen.

Venray  13 juni
1 M. Verhoeven Mierlo Hout; 2 Thei Janssen Tienray; 3 F.Lemmens Born; 4 J.Goossens Eindhoven; 5 Sjef Goumans Venray; 6  Antoon van de Munckhof  Venray; 7 Jan Swaghoven Venray; 8 Paul Tinneveld Well; 9 P.Klaassens Helmond; 10 G.Bloemers Oss.

Sint Odiliënberg  20 juni
1 J. Wolters Posterholt; 2

Siebengewald  20 juni
1 Jan Kuntzelaers  Tegelen; 2 Thei Janssen Tienray; 3 J. van de Munckhof Horst.

Berg-Urmond  20 juni
1

Neerbeek  27 juni
1 Meeuwes Doelen Hoensbroek; 2 L.van de Kerkhof Schinveld; 3 W.Claessen Stein; 4 A.Lemmens Born; 5 Jacobs Simpelveld.

Tegelen  3 juli
1 Huub Vinken Tegelen; 2 Jan Kuntzelaers Tegelen; 3 Thei Janssen Tienray 4 Guus Schokker Venlo; 
5 Boy de Boer Venray; 6 J. Sanders Venlo; 7 Paul Tinneveld Well; 8 Baer Goofers Blerick; 9 Cas Grijseels Tegelen.

Egchel  4 juli
1 Thei Janssen Tienray; 2 John Swaghoven Venray; 3 Albert Bergmans Venray; 9 Frans Poels Venray; 11 Leo Janssen Venray.

Heerlen-Welten  4 juli

Hoensbroek  11 juli
1 Meeuwes Doelen Hoensbroek;

Simpelveld-Huls  11 juli
1

Arcen  11 juli
1 Thei Janssen Tienray; 2 NN.; 3 Leo Janssen Venray; 4 NN.; 5 NN.; 6 Jef Coumans Venray; 7 NN.; 8 J.Swaghoven Venray.


Lomm  18 juli
1 Cor Sparidaans Venlo; 2

Meerlo  25 juli
1 Thei Janssen Tienray; 2

Sittard-Sanderbout  25 juli
1

Wanssum  1 augustus
1 Paul Tinneveld  Well; 2

Spekholzerheide-Gracht  1 augustus
1 A.Jellema Stein; 2 Kurt Sichterman  Heerlen; 3 May Wolfhagen Brunssum; 4 J.Holla Heerlen; 5 L. van de Kerkhof Schinveld; 6 Harie Cortis Heerlen; 7 Frits Ruyters Heerlerheide; 8 M. Lacroix Stein; 9 Jesmiatka Eindhoven; 10 Schröder Heerlen.

Nederweert  2 augustus  Alleen renners van Nederweert
1 J. Timmermans Nederweert; 2 Schroyen Nederweert ; 3  Moris Nederweert.

Baarlo  7 augustus  Limburgs Kampioenschap
1 Jo Bedaux Tegelen; 2 Jan Kuntzelaers Tegelen; 3 Cor Sparidaans Venlo; 4 Jan Heiligers Blerick; 5
Baer Goofers Blerick; 6 Sjef Goumans Venray; 7 D. Zuidgeest Velden.

Bleijerheide  7 augustus


Tegelen  8 augustus  
1 Joep Terstroote Tegelen; 2 J. Hermans Roermond; 3 Jo Bedaux Tegelen; 4 Jan Heiligers Blerick;
5 Jan Bos Blerick; 6 A. Lemmens  Born; 7 Cor Sparidaans Venlo; 8 Baer Goofers Blerick.

Geleen  8 augustus  Mauritsronde
1 M. Lacroix Stein; 2 Kurt Sichterman Heerlen; 3 Joep Clignet Heerlen; 4 May Wolfhagen Brunssum; 5 Harie Kortis Heerlen.

Ulestraten  15 augustus
1

Schinveld  29 augustus
1 May Wolfhagen Brunssum; 2 A.Lemmens  Born; 3 


Kampioenschap van Schinveld
1 J.Valkenburg.

Horst  29 augustus
1 Baer Vinken Tegelen; 2 Thei Janssen Tienray; 3 Boy de Boer Venray; 4 Ties Tiessen Sevenum; 5 Cor Sparidaans Venlo; 6 Jan Kuntzelaers Tegelen; 7 Cas Grijseels Tegelen; 8 Frans Poels Venray.

Kessel   31 augustus

Velden  4 september
1 Jo Bedaux  Tegelen; 2 

Nuth   5 september
Mijnwerkers
1 J. van de Kleut Nuth; 2 H.Bulle Nuth.


Kampioenschap van Nuth
1 Jean Slangen Nuth; 2 C.Willems Nuth; 3 J.Sormani Nuth.

Vrije groep
1 C.Ariesen Heerlerheide; 2 Jean Slangen Nuth; 3 W.Smits Heerlerheide.

Boukoul  5 september  Alleen renners Swalmen en Boukoul.

1e groep
1 Sef Thomassen Swalmen; 2 Theo Berben Swalmen; 3 Jo Pijpers Swalmen.

2e groep

1 Sef Slabbers Swalmen; 2 Deur Swalmen; 3 Tjeu Bonten Swalmen.


Venray  Huize St.Servatius  5 september
1 Jan Bos Blerick; 2 Sjef Goumans Venray; 3 Jan Swaghoven Venray; 4 Boy de Boer Venray; 5 Antoon van de Munckhof Venray; 6 A.van der Giesen Blerick; 7 Baer Goofers Blerick; 8 Theo Ghielen Helden; 9 Paul Tinneveld Well. 

Born  5 september  SRC  Kampioenschap
1 May Wolfhagen Brunssum; 2 Joep Clignet Heerlen; 3 A.Lemmens Born; 4 L.van de Kerkhof Schinveld; 5 Harie Cortis Heerlen; 6 Kurt Sichterman  Heerlen.
 
Diergaarde  5 september
1 F.Lamberman  Susteren; 2 L. Golsteyn Slek Echt; 3 R. Moonen Hoensbroek; 4 Arnold Schepers Stein.
Kampioen van Diergaarde is Jos Veger.

Melderslo  18 september
1 Cor Sparidaans Venlo; 2

Well  19 september
1 J. Kerkhof  Schinveld; 2

Tienray  10 oktober
1 G. Bloemers Oss; 2

Heel  10 oktober
1 Nico Hinsen  Roermond; 2 Cor Sparidaans Venlo; 3 J. Schaefer Roermond; 4 Jac Thoolen Slek Echt; 
5 H. Vossen Heel; 6 Piet Steuten Weert; 7 J. Verstappen Roermond; 8 Gerrit Meuwissen Echt.

Venlo ’t Ven  26 oktober
1 G. Bloemers Oss; 2