Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1955

Roermond Kemp  11 april

1 Sjra Vergooszen Echt; 2 Ger Korsten Grathem; 3 Jan Knoops Koningsbosch; 4 Paul Tinneveld Well; 5 Frans Lennaerts Beesel; 6 Theo Teunissen Venray; 7 Alfried van de Weijer Deurne; 8 Jan van Bakel Deurne;  9 Frans Bruekers Nederweert; 10  J. Driessen Asenray.     

Merum  17  april

1 Jan Knoops  Koningsbosch; 2 Sjra Vergooszen Echt; 3 Ger Korsten Grathem; 4 Theo Teunissen Venray; 5 Frans van der Heijden Deurne; 6 Frans Lennaerts Beesel; 7 Jan Slaats Eindhoven; 8 Guus Wilmsen Venray; 9 Jos van Bakel Deurne; 10 Jan van Bakel Deurne.    

Koningsbosch  24 april

1  Ger Korsten Grathem; 2 Frans van der Heijden Deurne; 3 Jac Thoolen Slek Echt; 4 Jan Knoops Koningsbosch; 5 Paul Tinneveld Well; 6 Frans Lennaerts Beesel; 7 Guus Wilmsen Venray; 8 Jan van Bakel Deurne; 9 Piet Weijers Echt; 10 P.Busch Millen.    

Weert  Kazerneweg  30 april

1 Jan Knoops Koningsbosch; 2 Ger Korsten Grathem; 3 Theo Teunissen Venray; 4 Frans van der Heijden Deurne; 5 F. Geelen Isenbruch; 6 Frans Lennaerts Beesel; 7 Guus Wilmsen Venray; 8 Jan van Bakel Deurne; 9 Jac Bogers Budel; 10 Jac Thoolen Slek Echt.   

Echt  1 mei

1  Guus Wilmsen Venray; 2 Alfried van de Weijer Deurne; 3 Theo Teunissen Venray; 4 M. van Werde Heeze; 5 Jan van Bakel Deurne; 6 Jan Knoops Koningsbosch; 7 Jac Thoolen Slek Echt; 8 G. Scheutjens Geldrop; 9 Wout van Bolderen Tegelen; 10 Piet Weijers Echt.    

Someren   5 mei

1 Jac Thoolen Slek Echt; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Frans van der Heijden Deurne; 4 Ger Korsten Grathem; 5 Jan Sonnemans Geldrop. 

Slek Echt  8 mei

1 Ger Korsten Grathem; 2 Alfried van de Weijer Deurne; 3 Jac Thoolen Slek Echt; 4 Jan Knoops Koningsbosch; 5 Jan Sonnemans Geldrop; 6 Theo Teunissen Venray; 7 Frans Lennaerts Beesel; 8 Jan Slaats Eindhoven; 9 P.Janssen Budel; 10 Frans van der Heijden Deurne.    

Deurne  15 mei

1 Jan Graven Nederweert; 2 Frans van der Heijden Deurne; 3 Ger Korsten Grathem; 4 Theo Teunissen Venray; 5 Jan Knoops Koningsbosch; 6 Frans Lennaerts Beesel; 7 Piet Weijers Echt; 8 Jac Thoolen Slek Echt; 9 P. Janssen Budel; 10 Alfried van de Weijer Deurne.    

Beegden  22 mei  RKNWF  Kampioenschap

1 Theo Teunissen Venray; 2 Ger Korsten Grathem; 3 Frans Lennaerts Beesel; 4 Guus Wilmsen Venray; 5 Jos van Bakel Deurne; 

Theo Teunissen wordt in Beegden RKNWF kampioen door Ger Korsten en  Frans Lennaerts te verslaan

Nederweert Eind  29 mei

1 Jan Graven Nederweert; 2 Frans van der Heijden Deurne; 3 Theo Teunissen Venray; 4 Ger Korsten Grathem; 5 Frans Lennaerts Beesel; 6 J. Weyts Mierlo; 7 Wout van Bolderen Tegelen; 8 Guus  Wilmsen Venray; 9 P. Busch Millen; 10 Frits Bruekers Nederweert.   

Heythuysen  5 juni

1 M. Scheutjens  Geldrop; 2 Ger Korsten Grathem; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 Theo Teunissen Venray; 5 Frans Lennaerts Beesel; 6 Alfried van de Weijer Deurne; 7 Jan Graven Nederweert; 8 Frans van der Heijden Deurne; 9 J.Thoolen Slek Echt; 10 Peeters Grathem; 11 P. Busch Millen; 12 Frans Bruekers Nederweert; 13 Frits Bruekers Nederweert; 14 Jos van Bakel Deurne; 15 J. van StokkumHelmond.    

Maasbracht   12 juni

1 Theo Teunissen Venray; 2 Frans Lennaerts Beesel; 3 Jan Graven Nederweert; 4 Jac Thoolen Slek Echt; 5 M. Scheutjens Geldrop; 6 Ger Korsten Grathem; 7 L. Peeters Grathem; 8 Wout van Bolderen Tegelen; 9 Jan van Bakel Deurne; 10 Alfried van de Weijer Deurne.    

Maasniel  19 juni

1 Frans van der Heijden Deurne; 2 Jan Graven Nederweert; 3  Theo Teunissen Venray; 4 Ger Korsten Grathem; 5 Frans Lennaerts Beesel; 6  NN; 7 M. Scheutjens Geldrop; 8  Jan van Bakel Deurne; 9  L. Peeters Grathem; 10 Paul Tinneveld Well.   

Roermond Kemp  26 juni

1 Ger Korsten Grathem; 2 Frans Lennaerts Beesel; 3 Theo Teunissen Venray; 4 Wout van Bolderen Tegelen; 5 Jac Thoolen Slek Echt; 6 Guus Wilmsen Venray; 7 Jan Sonnemans Geldrop; 8 P.Busch Millen; 9 M.van de Boogaard Geldrop; 10 Jan van Bakel Deurne.    

Budel Schoot  9 juli

1 Theo Teunissen Venray; 2 Frans Lennaerts Beesel; 3 J. Weyts Mierlo; 4 Ger Korsten Grathem; 5 Frans van der Heijden Deurne; 6 Guus Wilmsen Venray; 7 J. Heijnen Venlo; 8 L.van Stokkum Helmond; 9 Wout van Bolderen Tegelen; 10 Frits Bruekers Nederweert; 11 F.Verbeek Geldrop; 12 Huub Konings Asten.     

Roggel  10 juli

1 Alfried van de Weijer  Deurne; 2 J. van Laar Milheeze; 3 Jac Thoolen Slek Echt; 4 Jan Knoops Koningsbosch; 5 Lambert van de Weijer de Rips; 6 J. Weyts Mierlo; 7 Theo Teunissen Venray; 8 L. Peeters Grathem; 9 H. Maas Geldrop; 10 Frits Bruekers Nederweert; 11 J. Laarmans Weert.   

Budel Dorplein  16 juli

1 Jan Knoops Koningsbosch; 2 Jac Thoolen Slek Echt; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 Lambert van de Weijer de Rips; 5 M.Scheutjens Geldrop; 6 J. Weyts Mierlo; 7 Frans van der Heijden Deurne; 8 Jan Sonnemans Geldrop; 9 Frans Bruekers Nederweert; 10 Jan Slaats Eindhoven; 11 L. van Stokkum

Helmond.    

Meijel  17 juli

1 Lambert van de Weijer de Rips; 2 Ger Korsten Grathem; 3 Frans van der Heijden Deurne; 4 Jac Thoolen Slek Echt; 5 Wout van Bolderen Tegelen; 6 Jan Sonnemans Geldrop; 7 Theo Teunissen Venray; 8 Alfried van de Weijer Deurne; 9 M. Scheutjens Geldrop; 10 Frits Bruekers Nederweert; 11 L. van Stokkum Helmond.

Weert  Leuken 18-23 juli  K.A.J. tour ( alleen renners uit Weert en omgeving )

1 e etappe 40 km.

1 Twan Steuten; 2 Jo Orbon-3 peloton     

2e et.35 km

G.Heussen; 2 Twan Steuten-3 peloton

3e et. 45 km.

1 Twan Steuten; 2 Jo Orbon; 3 G.Timmermans

4e et. tijdrit 30 km.

1 J.Slabbers; 2 Twan Steuten; 3 M.Kalders

5e et. 70 km.

1 Twan Steuten; 2 J.Tak; 3 G.Heussen.

Eindklassement

1 Twan Steuten; 2 J.Slabbers; 3 Jo Orbon; 4 J.Timmermans; 5 M.Smeets; 6 J.Tak; 7 G.Heussen; 8 G.Timmermans; 9 Jan Orbon; 10 Jos Peeters. 

Deurne Zeilberg  24 juli

1 Guus Wilmsen Venray; 2 Lambert van de Weijer de Rips; 3 P.Busch Millen; 4 Frans Lennaerts Beesel; 5 Jac Thoolen Slek Echt; 6 Jan Knoops Koningsbosch; 7 Alfried van de Weijer Deurne; 8 Frans van der Heijden Deurne; 9 G. van Schaik Geldrop; 10 M. Scheutjens Geldrop; 11 A.Driessen Venlo; 12 J. van Laar Milheeze.     

Someren Eind  31 juli

1 Jan Knoops Koningsbosch; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Lambert van de Weijer de Rips; 4Jac Thoolen Slek echt; 5 M. Scheutjens Geldrop; 6 Leo Geraeds Asenray;  7 Alfried van de Weijer Deurne; 8 Frans van der Heijden Deurne; 9 Frits Bruekers Nederweert; 10 Jac Bogers Budel.    

Linne  7 augustus

1 Jan Knoops Koningsbosch; 2 Lambert van de Weijer de Rips; 3 Guus Wilmsen Venray;  4 Frans Lennaerts Beesel; 5 H.Maas Geldrop; 6 Fons Steuten Weert; 7 Jan Sonnemans Geldrop; 8 Jac Thoolen Slek Echt; 9 G. van Schaik Geldrop; 10 M. Scheutjens Geldrop; 11 P. Schuman Venlo.    

Haelen  15 augustus

1 Jan Knoops Koningsbosch; 2 Theo Teunissen Venray; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 Jac Thoolen Slek Echt; 5 Alfried van de Weijer Deurne; 6 Fons Steuten Weert; 7 Lambert van de Weijer de Rips; 8 Frans Lennaerts Beesel; 9 Ben Heynen Venlo;    

Heeze  21 augustus

1 Alfried van de Weijer Deurne; 2 Jac Thoolen Slek Echt; 3 Frans van der Heijden Deurne; 4 Theo Teunissen Venray; 5 H. Maas Geldrop; 6 Frans Lennaerts Beesel; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 Jan Sonnemans Geldrop; 9 Th.Verbeek Geldrop; 10 Guus Wilmsen Venray; 11 Paul Tinneveld Well; 12 Hay Sprunken Venlo.    

Alfried van de Weijer wint de ronde van Heeze met links Broer Evers met rechts Jef van Bakel allen uit Deurne

Luyksgestel  22 augustus   De Hel van het Zuiden   Semi-Klassieker

1 Kees Kraayvangers Bladel; 2 Jos Wintermans Steensel; 3 J.Janssen Mol B.; 4 F.van Veldhoven Westerhoven; 5 J.Aarts Bergeijk; 6 Jo Slaats Eindhoven; 7 P.van de Ven Geldrop; 8 H. van den Nieuwenhuijzen Dommelen; 9 H.Menting Veldhoven; 10  J.Gijraht Valkenswaard. 

Koningsbosch  28 augustus  Grote prijs NWF  Semi-Klassieker

1  Jac Thoolen Slek Echt; 2 Fons Steuten Weert; 3 Jan Munsters Deurne; 4 Theo Teunissen Venray; 5 Lambert van de Weijer  de Rips; 6 Frans Lennaerts Beesel; 7 Guus Wilmsen Venray; 8 H.Driessen Venlo; 9 Alfried van de Weijer Deurne; 10 Th. Verbeek Geldrop; 11 Wiel van de Kerkhof Tegelen; 12 Paul Tinneveld Well; 13 Hay Sprunken Venlo; 14 J. Laarmans Weert; 15 Frans van der Heijden Deurne; 16 Leo Geraeds Asenray.      

Nederweert  4 september

1 Fons Steuten Weert; 2 Th. Verbeek Geldrop; 3 Theo Teunissen Venray; 4 Leo Geraeds Asenray; 5 Guus Wilmsen Venray; 6 Jan Knoops Koningsbosch; 7  NN; 8 Jac Thoolen Slek Echt; 9 NN; 10 J. Laarmans Weert.   

                                          Fons Steuten en een prachtige bos voor moeder

Stramproy  11 september

1  Frits Knoops Koningsbosch; 2 Fons Steuten Weert; 3 Leo Geraeds Asenray; 4 Theo Teunissen Venray; 5 Frans Lennaerts Beesel; 6 Lambert van de Weijer de Rips; 7 Alfried van de Weijer Deurne; 8 Frans van der Heijden Deurne; 9 Guus Wilmsen Venray; 10 Jac Thoolen Slek Echt.    

Wessem  18 september

1 Jan Munsters  Deurne Zeilberg; 2 Frans van der Heijden Deurne; 3 Frits Bruekers Nederweert; 4 Frans Lennaerts Beesel; 5 Theo Teunissen Venray; 6 Lambert van de Weijer de Rips; 7 Leo Geraeds Asenray; 8 Jac Thoolen Slek Echt;9 Fons Steuten Weert; 10 Frits Knoops Koningsbosch.    

Heyenrath  22 september

1 Smeets Bunde; 2 van Rhee ’s Gravenvoeren B.; 3 Harings Sibbe; 4 Nelissen Heugem; 5 Coene Maastricht. 

Liessel  25 september

1 Fons Steuten Weert; 2 Jan Knoops Koningsbosch; 3 Leo Geraeds Asenray; 4 Lambert van de Weijer de Rips; 5 Frans Bruekers Nederweert; 6 Frans Lennaerts Beesel; 7 Frans van der Heijden Deurne; 8 Frits Knoops Koningsbosch; 9 Guus Wilmsen Venray; 10 Theo Teunissen Venray.    

Hapert

1 A. Slaats Eindhoven; 2 Lau Coppens Valkenswaard; 3 J. van Ham Luyksgestel; 4 P.Kennis Hoogeloon; 5 A.Vermeulen Eindhoven; 6 H. van Asten Valkenswaard; 7 A. Raaymakers Valkenswaard; 8 F.Ekelhof Meerveldhoven; 9 C.Nefkens Geldrop; 10 A.van de Voort Meerveldhoven.    

Sittard  Bedevaart  geen wedstrijden 

Helmond

1 M. Hosch Eindhoven; 2 A. Manders Eindhoven; 3 P. Maas Heeze; 4 J.Grijrath Eindhoven; 5 Gerrit Visser Eindhoven; 6 Th. Deelen Helmond ; 7 H. de Haas Eindhoven;  8 Wim van den Dungen Eindhoven; 9 Hein van der Linden Helmond; 10 Gerard van de Berselaar Eindhoven.   

Koningsbosch  16 oktober Clubkampioenschap

1 Wielerclub Echt met : Jac Thoolen,Jan Knoops,Sjra Vergooszen, Piet Wijers,Jan Jennissen; Jac Jans; 2 Wielerclub Budel A; 3 Wielerclub Boxmeer; 4 Wielerclub Budel B; 5 Gemengde ploeg; 6 Wielerclub DTS Deurne.